• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سینمای ابرقهرمانی

کامیک ها و فیلم های کدوم کمپانی رو ترجیح میدین؟

• رای‌دهندگان
    43
  • شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
آکوآمن:|
بالاتر از مرد آهنی۳ و کاپیتان آمریکا جنگ داخلی و پلنگ سیاه در گیشه بین‌المللی
حالا پلنگ سیاه رو میتونیم هم‌سطح با آکوامن در نظر بگیریم(در حقیقت پلنگ سیاه، آکوامن انتقامجویان محسوب میشه، هر دو دو تاشخصیت مزخرف و تازه به دوران رسیده)، مرد آهنی هم به عنوان پیشکسوت مارول براش احترام قائلیم ولی واقعا حق جنگ داخلی این نبود! فیلم بسیار زیبا و اخلاقی که عامل اتصال اسپایدرمن و انت‌من به بدنه اصلی اونجرز شد و این یعنی خیلی مهمه، از اسکار گرفتن پلنگ سیاه به اندازه کافی حرص خوردم:|
الآن هم منتظر "Dark Phoenix" و "avengers4" میمونیم تا این سیاه‌پوستا حالیشون شه فیلم یعنی چی:)):))
Civil War برای خیلیا از جمله خود من هیچ داستانی نداشت:-??

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
یه خبر بد که فکر کنم موثقه اینه که قراردارد Gwyneth Paltrow (همون بازیگر پپر پاتس) تمدید نخواهد شد و این یعنی به احتمال زیاد آیرون من به یه شکلی در اند گیم از دنیای سینمایی مارول خداحافظی میکنه:((

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
  • شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
به نظر شما هم این ایده که در واقع هیچ کس با اولین بشکن نمرده(یعنی همه حداقل برای یه مدت زنده میشن تو اند گیم) قطعیه؟

solo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
یه خبر بد که فکر کنم موثقه اینه که قراردارد Gwyneth Paltrow (همون بازیگر پپر پاتس) تمدید نخواهد شد و این یعنی به احتمال زیاد آیرون من به یه شکلی در اند گیم از دنیای سینمایی مارول خداحافظی میکنه:((
این میتونه خیلی بد باشه، اونجرز بدون پاتس اون جنبه شوخیش رو از دست میده

دارم راجع به داستان صحبت میکنم. دیالوگای خوب لزوما یه داستان خوب نمیسازن
ولی فیلم خوب که میسازه(دیالوگ خوب لزوما فیلم خوب میسازه)
داستانش هم خیلی واضح بود.. اختلاف بین انتقامجویان که بین بقیه تیم های ابرقهرمانی مثل ایکس‌من هم اتفاق افتاده، در واقع صلح و سازش دائمی بین اعضای یه تیم ابرقهرمانی میتونه یه نقص بزرگ باشه، چیزی که دی‌سی اونطور که باید بهش بها نمیده.‌.

solo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
به نظر شما هم این ایده که در واقع هیچ کس با اولین بشکن نمرده(یعنی همه حداقل برای یه مدت زنده میشن تو اند گیم) قطعیه؟
به نظر من همه اونایی که مردن به غیر از اونایی که دلیل مرگشون اون بشکن نبود مثل مرگ لوکی و نگهبان آسگارد، بقیه افراد زنده میشن، حالا یا با ورود کاپیتان مارول(از اون تازه به دوران رسیده‌ها که یهویی قوی میشن) یا ارتباط دادنش به مرد مورچه‌ای و دنیای کوانتومش یا ... ولی اونا مردن

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
قبل از این که بخوام در مورد موضوع چیزی بگم یه سؤال دارم. چیو قراره اسپویل کنیم مگه؟ فیلمای آینده رو که هنوز ندیدیم. ارجاع به فیلمای قبلی هم که خیلی ناگزیره، یعنی بیشتر چیزایی که میشه نوشت اسپویلر الرت نیاز دارن این طوری:-?
اگر بدونی چقدر تئوری ساختن...
ملت همه دست ب دامن تریلر ها و عکسا شدن ک بتونن پیش بینی کنن چی میشه و تئوری بسازن.حتی ی عده ای ریختن تو پیج ناسا و دست ب دامن ناسا شدن ک بره تونی استارک رو از تو فضا نجات بده:|(چون تو تریلر اند گیم تونی تو فضا هستش)
در حقیقت پلنگ سیاه، آکوامن انتقامجویان محسوب میشه، هر دو دو تاشخصیت مزخرف و تازه به دوران رسیده
اکثر شخصیت های دی سی و مارول مثل همن؛ینی بر فرض مثال اگر مارول کاپیتان مارول رو تو کمیک ها داره،از اون طرف هم دی سی واندروومن رو داره.
من اینو نشنیده بودم اما در کل شنیده بودم ک تونی ب احتمال زیاد نقشش توی اند گیم تموم میشه.ولی باز میشه نبود پپر رو از تونی جدا کرد.مگه جین فاستر از فیلم حذف نشد؟ثور هم واس خودش داره میگرده:))
من کلا دارم با همین باور ب تحمل اونجرز ادامه میدم و اگر میدونستم قراره اینطور نباشه رسما دیوونه میشدم:/

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
حالا یکی از تئوری هایی ک خوندم این بود ک:
قبل از اینکه دکتر استرنج سنگ سبزه(ک دقیق یادم نی برای چی بود و میشد باهاش قبل و بعد رو دید:د)بده ب تانوس،با اون دید ک اسکات(انت من)تو فضای کوانتوم گیر میوفته و زنده میمونه برای همین سنگ رو داد ب تانوس.و اینکه توجه داشته باشین ک تو تریلر اند گیم ی جا نشون میده ک اسکات دم در واستاده و همه دارن با تعجب میگن ک اومده
از طرفی چند وقت پیش ی خبر خوندم ک میگف مارول سهام فاکس(ایکس من و چهار شگفت انگیز و فکر کنم ددپول مربوط ب فاکس هستن)رو خریده و احتمال اینکه شخصیت های فاکس هم تو داستان باشن هستش(التبه من با اینکه مارول فنم ایکس من رو ندیدم و نمیدونم چی ب چیه:د)

solo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
کثر شخصیت های دی سی و مارول مثل همن؛ینی بر فرض مثال اگر مارول کاپیتان مارول رو تو کمیک ها داره،از اون طرف هم دی سی واندروومن رو داره.
بله قطعا همینطوره.. کیفیت‌هاشون هم تو هر دو دنیا در یک سطحه.. مثلا میشه سوپرمن رو معادل ثور و بتمن رو معادل آیرون‌من در نظر گرفت.. سیلور کوئیک هم معادل فلش:D

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
MV5BMTc5MDE2ODcwNV5BMl5BanBnXkFtZTgwMzI2NzQ2NzM@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
  • شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی

Amir ruh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای
شهر
خمینی شهر
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام دوستان خیلی وقت بود که دنبال یه همچین تایپیکی بودم
یه سوال داشتم کسی مجموعه کمیک infinity wars prime را داره؟
خیلی وقته دنبالش میگردم ولی پیدا نمی کنم.

Amir ruh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای
شهر
خمینی شهر
سال فارغ التحصیلی
1400
حالا یکی از تئوری هایی ک خوندم این بود ک:
قبل از اینکه دکتر استرنج سنگ سبزه(ک دقیق یادم نی برای چی بود و میشد باهاش قبل و بعد رو دید:د)بده ب تانوس،با اون دید ک اسکات(انت من)تو فضای کوانتوم گیر میوفته و زنده میمونه برای همین سنگ رو داد ب تانوس.و اینکه توجه داشته باشین ک تو تریلر اند گیم ی جا نشون میده ک اسکات دم در واستاده و همه دارن با تعجب میگن ک اومده
از طرفی چند وقت پیش ی خبر خوندم ک میگف مارول سهام فاکس(ایکس من و چهار شگفت انگیز و فکر کنم ددپول مربوط ب فاکس هستن)رو خریده و احتمال اینکه شخصیت های فاکس هم تو داستان باشن هستش(التبه من با اینکه مارول فنم ایکس من رو ندیدم و نمیدونم چی ب چیه:د)
:|مرسی واقعا
یعنی یه مارول فن میگه سنگ سبزه آخه؟؟:eek::-"(;

Amir ruh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای
شهر
خمینی شهر
سال فارغ التحصیلی
1400
میگم یه سوال دیگه شما هم تو تریلر ۲ صدای الترن را شنیدید؟
اونجا که میگفت some people move on but not us not us
(Not usدومی)

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
کسی راجع به عکس پروفایل اینستاگرام برادران روسو ایده ای داره؟(توصیفش یکم بی ادبیه، خودتون برین ببینین:D)
https://www.instagram.com/therussobrothers/

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
میگم یه سوال دیگه شما هم تو تریلر ۲ صدای الترن را شنیدید؟
اونجا که میگفت some people move on but not us not us
(Not usدومی)
راستش من اول حتی نمیفهمیدم که داره میگه not us، چه برسه بخوام صدایی جز صدای جذاب Chris Evans بشنوم:-"

Amir ruh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای
شهر
خمینی شهر
سال فارغ التحصیلی
1400
کسی راجع به عکس پروفایل اینستاگرام برادران روسو ایده ای داره؟(توصیفش یکم بی ادبیه، خودتون برین ببینین:D)
https://www.instagram.com/therussobrothers/
:)):Dدر اصل داستا ن این جریان از یه جایی شروع شد که پیج های اخبار مارول به شوخی نوشتند بهترین ایده برای پیروزی اونجرز اینه که اسکات بره توی چیز ثانوس (البته معذرت میخوام روم به دیوار):-"بعد هم بزرگ شه این جک اینقدر به اشتراک گذاشته شد که تمام سلبریتی ها بهش واکنش دادن وخندیدند (البته شرمندهX_X:rolleyes:)

بالا