• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بیاید افترا بزنیم!

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
منی که انقدر پاکم هیچ وقت بهم افترا نمیخوره:

god of teasing

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
چند تا آیا میدانستید براتون آماده کردم چون فاند بیشتری به مجموعۀ تشریح کاربران سمپادیا (از طرف سایت های همسایه) تعلق نگرفت. ⚔️

میدونستید که صدایی که از @قار به دست ما رسیده، بععع بوده؟ درواقع ایشون توی "غار"ی زندگی میکنه یه جورایی با بازی کلمات سعی کرده آدرس خونشونو بده! پروفایلش هم تصویریه که از حیوان خونگیش یعنی گونۀ "نانایاب"ـی از تمساح های ایرانیه که سفیدن و شکل کلاغن! قار "از ابلهی که طوری رفتار می‌کنه انگار منو بیشتر از خودم می‌شناسه." بدش میاد و خب من که بهم برنخورد چون من طوری رفتار نمیکنم؛ واقعا قارو بیشتر از قار میشناسم (دوست دارم قارقار کنم). پارسال بهش خانوم کتابدار میگفتن (خانوم کتابقار (قارقار)) و لقب دقا هم اووو فرانسیاس. چیزی که من فهمیدم ایشون پنج ماهیه که نابیناست و خب چون در بیانیه ای اعلام کرده که "کل روز انقدر اینجا گشتم که چشام داره کور میشهههه". گزارشات پزشکیشون هم مغایرتی رو با این مسئله نشون نمیده.

تا حالا به این فکر کرده بودید که @Cooly چرا کولیه؟ خیلی سادست! معشوق اوّل این ممبر سمپادیا یه کولر بوده؛ ایشون چند سالی رو در ره عشق ایشون سپری کردن. اوایل روش نمیشد بهش بگه ولی خب بالاخره یه نامه براش مینویسه و اونو از عشقش باخبر میکنه. در ره عشق ایشون بارها دکمه هاشو روشن کردن (😈) و تابستون ها سپری کردند. متاسفانه اینکه ایشون توی شهر گرمسیر زندگی نمیکنن خودش باعث میشه که کولر به خاطر کم استفاده بودن کنار گذاشته بشه و این پایانی بود بر این عشق کوتاه و زیبا.. (حتی آقا کولره پیشنهاد میده که توی این سایت اکانت درست کنن که خودش نشون میده چرا آیدیش اینه.) برای اینکه نمک به زخمت بزنم کولی جان این کولره چند وقت بعد توی اسقاطی اسقاط شد. حالا چرا جایی که مخصوص ماشیناست؟ اصلا من خودم به شخصه پیشنهاد دادم و قبول زحمت کردم که توی اسقاطی اسقاط بشه.

به شکل هیجان انگیزی @طلخک اون چیزی که اسمشو توصیف میکنه نیست! تا حالا دیدید یه دلقک بیاد علناً اعلام کنه این مسئله رو با مثلا تغییر آیدیش؟ (تا حالا دیدید من همچین کاری کنم؟) همینطور که خب چیزی که پرواضحه طلخک توصیف درستی نیست ماشالا طلخی بزرگ هستند. به تازگی توی پروژه آب شور سازی مشارکت داشتن که اگه در جریان نیستید دانشمندان کشف کردن که درسته که جنگ جهانی سوم بر سر آبه ولی آب شور! چون آب شور را خاصیت فراوان است و در نتیجه سعی میکنن که تا جایی که میشه آب شور بیشتری تولید بشه و آب اقیانوس ها کفاف انسان ها رو نمیده. البته مشارکت سطحی بوده. صرفاً با وساطت پدرشون هر شنبه میاد و گلها رو آب میده.

سلام بر تو @god of teasing . میدونستی الان دارم سعی میکنم مسخرت کنم؟ اینطوری من خدا حساب میشم یا سلسله مراتب جور دیگری تعیین میشه؟ الان چی؟ فکر میکنی قراره بهت افترا بزنم؟ بازم داری میخونی؟ بازم داری جلوتر میری؟ هنوز باور نمیکنی مسخرت نمیکنم؟ هنوز؟ هنوز؟ الان چی؟

الان چطور؟ الان چی؟ نظرت درمورد الان چیه؟ (بدبخت قرار نیست پتتو بریزم وسـ

تا حالا به این دقت کردید که @Sety واقعاً مثل یه کاربر رفتار نمیکنه و فقط سعی میکنه هر چند وقت علائم حیاتی نشون بده؟ خب اتفاقی که میفته اینه که دوستای فرضیش (وقتی خودش فرضیه نمیدونم دوستای واقعیشو چطور نام گذاری کنم (WTF)) سعی در ورودت به سایت میکنن. اکانت میزنن و همه چیز خوب پیش میره تا اینکه با خودشون میگن ما باید توی این سایت یه کاری کنیم! فی الواقع کار خاصی نمیکنن. صرفا چون سه نفر بودن میان و یه اکانت میزنن به اسم "سه تی" که ممال "سه تا"ست (وقتی امتحان ادبیات دادی (Bitch)). یه دختر خوشگلی هم بوده تو مدرسشون. میرن و عکسای اونو میزارن روی پروفایل که اتفاقات جالب تری توی اکانت سه تی بیفته و خب هرازگاهی هم باهاش عکس میگیرن که ضایع بازی در نیاد!

طبق گزارشات منتشر نشده، جانشین به حق آقا باند، جیمز باند دو صفر هفت؛ ایشونه @Naghmeh08 . از اونجا که با نرم افزار ایرانی پایتون دوستان اطلاعاتی رصد کردن، طی چند سال بعد ایران قطب هرچیزی توی جهان خواهد بود و خب پس چرا؛ چرا بیس اطلاعاتی خوبی نداشته باشیم؟ در نتیجه میان و توی دسکتاپ وزارت یه فولدر جدید میزنن به اسم "2j342llj32d" که سازمان جدیدی رو در زمینه مامور های سری ایجاد کنن؛ تا هم امکانات و دست بازتری داشته باشن و هم بتونن توی دنیای فیلم ها با انگلیس رقابت کنن =) . چیزی که من شنیدم آقا مسعود خان فراستی هم گاهاً نظرات سازندۀ خودشون رو برای ساخت این دنیای سینمایی ارائه میدن و تاکید دارن که مثل فیلم هایی که درمورد جنگ جهانیه بیان و اون پایین بنویسن "به نام ایران". ایشون توی مدارس خاص‌تری نسبت به ما آموزش میبینن که میشه گفت مدرسۀ استثنایی استثنایی هاست و میتونم در این حد از سختی درس هاشون بگم که توی دورۀ دوم متوسطه هم کتاب تکمیلی دارن! (Damn)

شاد و گواه هست بر این فکت که @بمب انرژی مثبت برای این بر زهرا بودنش تاکید موکد نداره چون فقط خودش استفاده نمیکنه از این اکانت و طی فواصل مشخصی با خواهرش سوییچ میکنن. چیزی که ما از برنامه های سیو شده در Google Calendar ایشون پیدا کردیم توی ماه اردیبهشت دو روز در میون بوده؛ الانو نمیدونم واقعیتش. و خب این دلیلی هم هست بر تغییرات فاز ناگهانی کاربر. میگن بمب انرژی مثبت خیلی وقته دنبال بمب انرژی منفی میگرده ولی خب توی این زمونه همه خنثین! (ایموجی سیگار). زهرا سعیشو میکنه توی کارتل های مختلفی فعالیت کنه چون خب؛ پولش خوبه؟! و آخرش جایی که دستشو میگیرن مینشوننش روی صندلی بخش حسابداری یه باند آدامسه. تلاش خوبی بود که توی تاپیک افترا باشی ولی خب واقعا باند صادرات و واردات و حتی بعضاً تولید آدامس های های کپی راهش نبود تا پاتو به این تاپیک باز کنی. به نظرم نیاز بود که این لینک رو هم ضمیمه مطلبم کنم =)
من بهرحال یه خدام حتی اگه یکی از بنده های حقیرم سعی کنه اوت اسمارتم کنه

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
@Samandoon :D یک سایکو پژوهشگر بر روی بدن انسان هاست، تا الان نمونه های آزمایشیش رو از افراد محکوم به اعدام پیدا میکرد و روی اونها تحقیق میکرد
الان حوزه آزمایشیش فرق کرده، به آدم های متفاوتی نیاز داره، و چی بهتر از دکتر بودن؟ همه بهش اعتماد میکنن، میان پیشش و ریش سفید فرضش میکنن
با ایجاد تاپیک های مختلف، اول اطلاعات لازم در مورد آدم ها رو کسب میکنه و بعد بین اونها نمونه خودش رو پیدا میکنه، باهاش دوست میشه و بعد اون رو به آزمایشگاهش میبره
وگرنه دختری که فیزیک دوست داشت چرا الان دکتری علوم پایه است؟!!!!!!!!!!!!!!

god of teasing

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
@melina03
اکرم ، معلم ادبیات و انشای اخراجی از مدارس
امروز میان ما با پوششی به نام ملینا است
او اظهاراتی درباره المپیاد زیست دارد ولی طبق اخرین تحقیقات انجام شده در حوزه زندگی پر نشیب ایشان

متوجه شدیم یک المپیادی ادبیات شکست خورده است و به عنوان جاسوس دولت کلمه
برای پیدا کردن مردمان بی علاقه به ادبیات
وارد سایت سمپادیا شده
و به فعالیت میپردازد

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
اکرم اسم مامانمه😂😂
@melina03
اکرم ، معلم ادبیات و انشای اخراجی از مدارس
امروز میان ما با پوششی به نام ملینا است
او اظهاراتی درباره المپیاد زیست دارد ولی طبق اخرین تحقیقات انجام شده در حوزه زندگی پر نشیب ایشان

متوجه شدیم یک المپیادی ادبیات شکست خورده است و به عنوان جاسوس دولت کلمه
برای پیدا کردن مردمان بی علاقه به ادبیات
وارد سایت سمپادیا شده
و به فعالیت میپردازد
تازه مدیره😂
قبلا معلم بود

god of teasing

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
@amirTT یه سمپادی بی نوا نیست که یکی از مهم ترین دغدغه هاش این روزا آزمون نهم به دهم باشه،که یکی از بزرگترین قاتلای زنجیره ای خودش به اسم تیمور تکپره.همونطور که از پسوند آیدیش TT مشخصه،چون هنوز نتونسته از لقب دوران جوونیش دست بکشه.
نامبرده در دوران جوونیش، یکی از خلاقترین قاتلا بوده و این تو نام مستعارشه که مشخصه،شاعر بی مشاعر.اون اول قلب قربانی رو در می آورده،بعد حلق آویزش میکرده و قلبشو تو دستای بریده شدش زیر پاش رو سه پایه می گذاشته.
دادسرای عمومی ناحیه 3 ***

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
جایی که اگه اورژانس اجتماعی بیاد چارتا اتوبوس آدم جمع میکنه میبره
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
@Mohammad05

از طرف راهنمایی و رانندگی اصفهان
جناب آقای @Mohammad05 با نصب منبع اگزوز بلوچی و سیستم صوتی قوی پایونر بر روی خودروی زانتیای خود به شماره پلاک
۱۳|۵۶۷ب۶۳ محکوم به پرداخت ۱۵۰۰۰۰۰ تومان جریمه نقدی هستند و خودروی وی به دلیل ایجاد آلودگی صوتی به مدت ۳ روز توقیف خواهد شد

r a m t i n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
@Mohammad05

از طرف راهنمایی و رانندگی اصفهان
جناب آقای @Mohammad05 با نصب منبع اگزوز بلوچی و سیستم صوتی قوی پایونر بر روی خودروی زانتیای خود به شماره پلاک
۱۳|۵۶۷ب۶۳ محکوم به پرداخت ۱۵۰۰۰۰۰ تومان جریمه نقدی هستند و خودروی وی به دلیل ایجاد آلودگی صوتی به مدت ۳ روز توقیف خواهد شد
صدرا نذار بگم تو gta san andreas دستی میکشی جلوی دختر مردم بعد کلید y رو میفشاری =))
نکن پسر این کارا عاخر آقبت نداره

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
دارک لایت یه مرد ریشوی کچل بیست و چهارساله‌ست، روانشناسی می‌خونه و داره با اعصاب ما بازی می‌کنه تا ببینه چه واکنشی میدیم. برنامه‌ی مورد علاقه‌ش از صداوسیما اون کسخلایین که میان پست‌های مخالفین رو در سوشال مدیا مسخره می‌کنن. یه بار رفته مصاحبه که اونم وارد برنامه بشه ولی ردش کردن چون استاندارای اونا رو هم حتی نداره.

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
دارک لایت یه مرد ریشوی کچل بیست و چهارساله‌ست، روانشناسی می‌خونه و داره با اعصاب ما بازی می‌کنه تا ببینه چه واکنشی میدیم. برنامه‌ی مورد علاقه‌ش از صداوسیما اون کسخلایین که میان پست‌های مخالفین رو در سوشال مدیا مسخره می‌کنن. یه بار رفته مصاحبه که اونم وارد برنامه بشه ولی ردش کردن چون استاندارای اونا رو هم حتی نداره.
ب نظرم داره واسه پژوهش‌ رو ما کار انجام میده...
موش آزمایشگاهی شیم 😂😍

Neptune

Face the music
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
USB
سال فارغ التحصیلی
06
سلام افسر اِوِرت صحبت میکنه؛
طی آخرین تماس هایی که با رئیس‌جمهور جناب آقای مطهری مبنی براینکه در خیابان های شهر voobrazhayemyy(این شهر هیچ وجود خارجی ای ندارد و صرفا یک واژه روسی می باشد.)دو شخص با لباس های مبدل که قصد خرید و فروش ریال داشتند بازداشت شدند.

ابتدا درخواست بازپرسی این پرونده را رد کردم اما با اصرار های بی شمار آقای مطهری پذیرفتم و تمام سعی ‌م را میکنم این پرونده به خوبی بسته شود و مهم تر آن،حق نادیده گرفته نشود.
نخست باید عرض کنم که هدف من از این مطالب حماقت ؛ام ببخشید... هدایت است.

شاید شما فکر کنید که مسئله فقط خرید و فروش ریال است.خیر...و شاید اینکه شما فکر کنید تنها جرم مرتکب شده این دو نفر خرید و فروش است.باز هم خیر...
طبق تحقیقات بنده این دو نفر کمترین جرمی‌ست که انجام نداده اند و از ۶۷۸۸ جرم شناخته شده ۶۷۷۰ جرم را انجام داده اند.
از خلاف قانون ترین جرم آنها می‌توان به وارد کردن نفت از ایران به مکزیک و انتقال ۱۰۰ شمش طلا به ایران نام برد.
احتمالاً شما اگر شیمی دان خوبی باشید با آمدن عدد ۱۰۰ عنصر Fm فرمیم و اگر به کامپیوتر علاقه مند باشید کامپیوتر NEC PC-100 که ۱۲۸ کیلوبایت حجم دارد را به خاطر می آورید.(تضمین نمیکنم!)
بدیهی‌ست.
اما اینجا تمام داده های علمی خود را فراموش کرده ما قرار است براساس منتغ ببخشید منطق قضاوت کنیم.
img_20230917_142514_661_nnr2.jpg
این پروفایل به طرز زیرکانه ای اهداف شوم این دو مجرم را نمایان می‌کند.
این عکس دو مفهوم دور و نزدیک دارد و اگر شما مفهوم این دو عکس را متوجه شوید ضریب هوشی شما بالای آلبرت انیشتین است.
همین طور که می‌دانید ایدی @میتوکندری میتوکندری می باشد و طبیعی است که پروفایل آن مرتبط با ایدی ایشان باشد ولی نه دوست عزیز.
همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید ما علاوه بر میتوکندری یا همان راکیزه(ببین من چقدر فرهنگ سازی می‌کنم @Mayvarg مقلب ب غلامعلی حداد عادل)
یک جسم آبی رنگ داریم.این موضوع را داشته باشید.
طبق متن زیست هفتم:
راکیزه / میتوکندری : اندامکی است که انرژی شیمیایی غذا را آزاد کرده و به صورت مورد استفاده یاخته در می‌آورد به میتوکندری نیروگاه یاخته می‌گویند.
- خب این چه ربطی دارد؟؟؟دوست عزیز الان تمام حرف های من جمع کنی نمیتونی یه شبکه معنایی ا توشون در بیاری:‌>ربط شون ب بی ربط بودنشونه اما اگر ما میتوکندری را به @میتوکندری تشبیه کنیم و آن جسم آبی رنگ را ب @Mayvarg
در می‌یابیم که بهادر مقلب ب صدرا و غلامعلی مقلب ب حمید خیلی هوشمندانه اشاره کردند که قصد واردات نفت را دارند.
این جسم آبی رنگ ،باکتری پروبیوتیک می باشد
همانگونه که مستحضرید پروبیوتیک یک واژه یونانی می باشد یعنی برای زندگی
و این مفهوم را هم می رساند آنها برای زندگی بهتر حاضر به انجام هر کاری می شوند.
ایدی قبلی بهادر نیز به این شمش طلاها مربوط است.
آیدی جناب @Mayvarg ‌ را به خاطر می آورید؟درسته Novarg
اما بیاید موشکافانه این یوزرنیم را تحلیل کنیم.
طبق تحقیقات متعدد بنده Novarg یعنی
محشر من همچنین شناخته شده با نام‌های W۳۲.MyDoom@mm، Novarg، Mimail.R و Shimgapi یک کرم کامپیوتری برای سیستم عامل ویندوز است. این کرم اولین بار در ۲۴ ژانویه سال ۲۰۰۴ میلادی دیده شد. Mydoom با پشت سر گذاشتن رکوردهای کرم‌های سوبیگ و دوستت دارم ؟! تبدیل به سریع‌ترین کرم ایمیلی از نظر سرعت انتشار تا آن موقع شد.
مجددا متن بالا را بخوانید.
۲۴ ژانویه ۲۰۰۴؟
آیا میدانید ۲۴ ژانویه ۲۰۰۴ چه اتفاقی افتاد؟
بازرس کل وزارت انرژی ایالات متحده آمریکا گزارشی منتشر می‌کند که در آن بیان می‌کند که نگهبانان تأسیسات ذخیره‌سازی اورانیوم غنی‌شده Y-12 در اوک ریج، تنسی، احتمالاً به مدت 20 سال در تمرین‌های امنیتی تقلب کردند.🤯
این یعنی عمق فاجعه!!!
آنها به اورانیم های ایالات متحده هم رحم نکرده و با جمع آوری منابع طبیعی نظیر نفت و اورانیم و طلا که از جانب پروردگار هستی بر مخلوقاتش فرستاده شده قصد ساخت سلاح های هسته ای و بمب داشته اند.
بنده سریعا و شدیدا خواستار توقف فعالیت این افراد هستم.

خیلی مسخره بود میدونم:‌‌)😈

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
هرکی بهم افترا بزنه افترا میزنم بهش

r a m t i n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
هرکی بهم افترا بزنه افترا میزنم بهش
کاربر @*100RA* ساعت 2:30 بامداد امروز سوار بر تندر 90 ، در حال حمل غیر قانونی اتباع خارجی ، در صدمتری وکیل آباد رویت شده است ؛ از یابنده تقاضا می‌شود صدرا و تندرش را به نزدیک ترین صندوق پست بیندازد.
با تشکر - کلانتری 28 هفت تیر

کاربر نامبرده در ساعت 6:33 صبح امروز ، در حال کفتر بازی در کنار چِخ کفترهایش ، به همت نیروهای وظیفه‌شناس پلیس در چنگال قانون افتاد.
کلانتری 24 سی‌متری طلاب

بالا