• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

المپیادی‌های امسال [ریاضی - 97/98]

امسال میخواید المپیاد ریاضی شرکت کنید؟

• رای‌دهندگان
    41
وضعیت
موضوع بسته شده است.

MHDgh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام من کلاس هفتم هستم می خوام دوره دوم المپیاد ریاضی شرکت کنم تا الان ۳۰ صفحه ریاضیات انتخاب خوندم و ۲۰ صفحه هندسه از ابتدا تا ... و ریاضیات خلاق و اصول جبر ۱ دامیز چند صفحه و جبر مقدماتی و نظریه اعداد مریم میرزاخانی هم چند صفحه رو خوندم و هرروز اگر امتحان نداشته باشم تمام اینارو می خونم و سوالات المپیاد ریاضی و کامپیوتر اگر مباحثی که تا حالا یاد گرفتم رو میتونم حل کنم مثلا شمارش و مجموع اعداد و الگو ها
امیدی هست؟؟و دیگه چه کتابی بخونم ؟

Krypton

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
CS
سلام من کلاس هفتم هستم می خوام دوره دوم المپیاد ریاضی شرکت کنم تا الان ۳۰ صفحه ریاضیات انتخاب خوندم و ۲۰ صفحه هندسه از ابتدا تا ... و ریاضیات خلاق و اصول جبر ۱ دامیز چند صفحه و جبر مقدماتی و نظریه اعداد مریم میرزاخانی هم چند صفحه رو خوندم و هرروز اگر امتحان نداشته باشم تمام اینارو می خونم و سوالات المپیاد ریاضی و کامپیوتر اگر مباحثی که تا حالا یاد گرفتم رو میتونم حل کنم مثلا شمارش و مجموع اعداد و الگو ها
امیدی هست؟؟و دیگه چه کتابی بخونم ؟
سلام،
هفتم برای شروع زوده. ولی اینکه از الان پیش‌زمینه‌ای برای خودت بسازی، می‌تونه به‌ت کمک کنه.
[بقول یکی از اساتید؛ راهنمایی جای شلنگ تخته انداختنه نه جدی خوندن برای المپیاد :D]

درکل از الان به فکر این نباش که خوب پیش رفتی یا چی / رقبات‌ دارن چیکار می‌کنن / امیدی هست از الااان یا نه و... نظایر این‌ها.
صرفا از چیزهایی که یادمی‌گیری لذت ببر، و هرچقدر زمان اضافه داشتی، اونو بذار برای المپیاد. همین کفایت می‌کنه فعلا.
(اینم در نظر داشته باش که ممکنه علایقت از الان تا دوره دوم، تغییر کنن.)

MHDgh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1404
ممنون

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر