• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

معرفي پلتفرم IDPAY

• شروع کننده موضوع

Sanctum

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز - پردیس
رشته دانشگاه
دندان پزشكي
دوستان سلام.
نميدونم با آيدي پي آشنايي داريد يا نه، ولي خيلي خلاصه بخوام بگم يه سيستمي هست كه شما ميتونيد باهاش درگاه پرداخت آنلاين خودتون رو بسازيد و لينك اين درگاه رو به بقيه بديد براتون پولي رو كه قراره نقد بدن يا كارت به كارت كنن از اين طريق براتون واريز كنن.
خب مزيتش چيه؟ فرض كنيد شما با دوستاتون ميريد رستوران و دونگ بقيه رو حساب كنيد آخرش بهشون شماره كارت ميديد برا واريز دونگشون. خب ممكنه بهونه بيارنو بگن حالا هروقت عابر بانك ديديم ميريزيم برات. با آيدي پي ديگه اين مشكل وجود نداره، چون شما لينك درگاهتون رو ميديد به اونا و از طريق اينترنت براتون واريز ميكنن. كيه كه تا حالا تجربه پرداخت اينترنتي رو نداشته باشه. كار باهاش خيلي راحته و براي تاييد كردن حسابتون احتياج به شماره شبا حساب بانكيتون (راهنماي دريافتش تو سايت هست) و اسكن كارت ملي داريد.
ويژگي ديگش اينه كه ميتونيد باهاش يه فروشگاه جمع و جور را بندازيد و محصولاتتون رو از طريق همين درگاهي كه بهتون ميده، بفروشيد.
ثبت نام كه كرديد يه يوزرنيم انتخاب ميكنيد ، اين ميشه آيدي شما و لينك درگاه شما به اين شكل ميشه: idpay.ir/username
اين درگاه منه مثلا: https://idpay.ir/ariansh
هركسي كه براتون پولي واريز ميكنه صبح روز بعدش به حسابتون واريز ميشه، توضيحات كامل در اين مورد تو سايتش و قسمت سوالات متداول هست.
هزينه واريز پول هم ٥٠٠ تومانه كه واريز كننده پرداخت ميكنه، همين هزينه رو شما موقع كارت به كارت كردن هم بايد پبردازين.
اما چيزي كه جالبه در اين مورد و من الان دارم انجام ميدم، بازاريابيه! :D شما ميتونيد زيرمجموعه جمع كنيد و به ازاي هر تراكنشي كه زيرمجموعه تاييد شدتون انجام ميده ١٠ درصد از كارمزد انتقال كه ميشه ٥٠ تومن رو دريافت ميكنيد و اول هر هفته براتون واريز ميشه. وقتي كه ثبت نام كرديد و اكانتتون رو با اسكن كارت ملي فعال كرديد بهتون يه كد زيرمجموعه گيري داده ميشه كه ميتونيد بديد به بقيه (ترجيحا افرادي كه فكر ميكنيد تراكنشاي تعداد بالايي خواهند داشت كه مبلغشم مهم نيست، مثل صاحب خونه ها و مديرا و ...) تا باهاش ثبت نام كنن، منتها تاكيد كنيد كه حسابشونو با اسكن كارت ملي فعال كنن حتما.
خب من الان اينك خودم رو ميدم كسايي كه دوست داشتن لطف كنن حتما از طريق لينك من عضو بشن :|
بعدشم حتما حسابتونو اونجوري كه گفتم فعال كنيد!
لينك ثبت نام براي شما!: https://idpay.ir/s/15539
موفق باشيد. سوالي بود مطرح كنيد

Reza mohebbi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1389
اینجور که من فهمیدم:
پس سیستم شرکت های هرمی