• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بعد کنکور....!

• شروع کننده موضوع

>____<

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan1
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
1396
پیرو تاپیک شب کنکور؛گفتم یه تاپیک بزنم برا بعد کنکور و توش حس و حالمون رو بعد از شنیدن جمله معروف:"داوطلبین گرامی وقت آزمون به پایان رسید" بنویسم:D

• شروع کننده موضوع

>____<

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan1
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
1396
از خودم شروع میکنم
وقتی پاسخ نامه رو دادم؛احساس کردم که دنیام به آخر رسیده و از حوزه امتحانیم تا خونه رو رو جدول های خیابون قدم زدم!(دستامو باز کرده بودم و کل شهر نگام میکردن:-")

اُمـــــــیـــــــــد :)

کاربر خیلی حرفه ای
نام مرکز سمپاد
ش.د.غ یکم
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
سه ماه المپ نجوم خوندم
رشته دانشگاه
مهندس کامپیوتر
من هم از خودم بگم ، وقتی گفتن وقت تموم شده با بیشترین سرعت از دانشگاه شیراز خارج شدم ، اولین نفر سوار اتوبوس شدم و تقریبا دویدم تا خونه دوستم که بالای یه سراشیبی زیاد قرار داشت ، تا فقط بهش بگم دوست گرامی (تجربی بود) شیمی امسال خیلی آسونه و فردا خواستی کنکور بدی اهمیت زیادی بده ب فیزیک :D خیلی با انرژی بودم ، خیلی . اومدم خونه ، من یک سال بود کامپیوتر نداشتم ؛ خیلی احساس سبکی خوبی بود و دلم می خواست فقط بخوابم تو روز های اول .
سال کنکور افسرده شده بودم ، حتی با تجویز دکتر یه ذره قرص های آرام بخش مصرف می کردم ، اون تابستون ، تو همین سمپادیا ، خیلی حالم بهتر شد . ورزش هم شروع کردم بعد تر و و اقعا این ورزشه بود ک شادی می آورد تو زندگی .
یه جایی ک واقعا حس کردم زندگی بهتر شده اون روزی بود که پادکست انتخاب رشته سمپادیا رو شنیدم ، خیلی آهنگ های خوب و مطالب خوبی داشت و آهنگ هاش رو 300 بار گوش دادم . با تشکر از همه اون هایی ک پاد کست ساختن . بعدش هم رتبه و بهت و این ک با این چی میشه آورد و ...
بعدش هم ک دیگه درگیر این ک چه رشته ای خوبه و چه مسیری خوبه بودم و بعدش هم یه چند تا مسافرت و نهایتا نتایج نهایی که توی حرم امام رضا بودم که اومد و رشته کامپیوتر عجیب و غریب ( چون اصلا فکرش هم نمی کردم این رشته رو بیارم) و نهایتا جو خیلی خیلی خوب و دوستانه ای که توی این رشته و دانشگاه هست و منی که الآن به معنای واقعی کلمه خیلی خوشحال تر هستم نسبت به اون روز هایی که دبیرستانی بودم و ب قولی سمپادی بودم ، چون سمپاد خیلی جوش دوستانه نبود برای من لااقل . (هم سن هام خیلی شاخ بودن... شاید یه دلیلش این بود . )

آخرین ویرایش:

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی
اولین جمله ای که گفتم :
سگ توش، ریدم :|

Mahdich

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 3
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
از اونجا که شب قبلش کلا نخوابیده بودم، کلا روز کنکور شبیه یه خواب و رویا بود. قبلش که خیلی استرس داشتم. تموم که شد اومدم بیرون دیدم اااا تموم شد کنکور. چیزی که یه سال پدرمون دراومد سرش همین بود که تموم شد. چقدر زود:) اومدم بیرون و دیدم مامان بابام وایتادن. گفتن ترسیدیم از حال بری از شدت خستگی و مشکلی پیش بیاد. داداشم هم که با هم کنکور دادیم هی میگفت آره فلان سوال اینقدر نزدم اینقدر زدم. فلان مبحثش ساده بود اون یکی سخت بود. بعد به من میگفتن چیکار کردی؟ میگفتم نمیدونم یادم نیست:))) واقعا یادم نمی اومد خب... یعنی یعد ازمون سوالاشو میدیدم نمیدونستم اینا بود تو امتحان یا نه. این بود که انتظارشون از صد و خرده ای رفته بود رو هزار دو هزار. میگفتن خراب کردی نمیگی:|
خلاصه نتایج اومد و از برادرم هم بهتر شدم و تقریبا راضی بودم. بعدشم که گذشت به دنبال رشته ها برو و دانشگاه های مختلف با افراد مختلف صحبت کردن و اینا. اواخرش هم دیگه واقعا حوصلم سر رفته بود منتظر بودم زودتر دانشگاه شروع شه...

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
خب ما تو حوزه کلی آشنا داشتیم ... از بچه‌های راهنمایی و دبیرستان ... آزمون که تموم شد مث بعد از آزمونای قلمچی اومدم بیرون و با بچه‌ها سلام علیک و اینا ... "عه چه خبر خیلی وقته ندیدمت بابا به ما هم سری بزن" و از این چیزا ...
بعد ۴-۵ تایی اومدیم که از دانشگاهی که حوضه امتحان بود بریم بیرون ... تو اون مسیر پیاده روی کوتاه یه جمله یکی از بچه‌ها گفت : کنکور ۹۶ تموم شد ... از اول هی ۱۶ تیر ۱۶ تیر میکردن همین بود ... حالا برم برنامه بریزم برا کنکور ۹۷ ... ((((:
خلاصه بعد کنکور اگر هم بد داده باشین باز یه حس خوبی دارین ... یه حس رهایی ... ولی خب اگه خوب داده باشین این حسه تا دم دانشگاه باهاتون میمونه ... :-"

NAUTICA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95
اومدیم بیرون بابام اینا پرسیدن چطور بود و اینا گفتم اوکی بود ! گفتن پس وسایلتو جمع کردیم بریم مسافرت :))! از همون حوزه امتحانی رفتیم مسافرت :))) با همون شلوار گشاد و دمپایه :)) حتی اونروز مداد و پاک کنم رو وقتی ماشینو تمیز میکردم از ماشین پیدا کردم :))

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
احتمالا تو حیاط حوزه یه نخ سیگار روشن میکنم که بشوره ببره.

|تا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه بهشتی بودم با اون شیبای مزخرفش .

برای رفت با اتوبوس بردنمون بالا برای برگشت گفتن خودتون برید((:
بعد احساس می گردم پاهام توان نداره یه چندباری هم پام لغزید ((:
بعدشم رفتم کنکور هنر رو با تاخیر فراوان از رو بیکاری دادم (((:

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی
توي حوزه ي ما خيليي شلوغ بود هيچ وقت همچين جمعيتي نديده بودن سعي كردم خيلي مثبت باشم ب همه لبخند بزنم و بگم ايشالله عالي شه اين از من تو جلسه بعد رفتم دنبال دسشويي ك كجاس بعد ب اونايي ك تو اون كلاسه با من افتاده بودن گفتم كجاس خنديدن
بهترين دوستم تو يه رديف با من بود خلوت كرده بود با هيشكي حرف نميزد سه تا از بچه هاي مدرسه باهام تو يه كلاس افتادن بقيه دوستامم تو راهروي اون دانشگاه
وفتي تموم شد مغزم خالي بود خالي خالي
رفتم كنك زبانم دادم و قبل كنكور زبان تو ماشين شروع كردم ب گريه كردن
بعد كنك تجربي چون گوشي نداشتم مامانم اينا روپيدا نميكردم
تا از يه اقايي گوشيشو گرفتم
دوستم ك الان از هم رشته ايامه اونم گم شده بود
خيلي عجيب بود بعد كنك زبان منو بردن بيرون با همون مانتو خاكستري مدرسه:D

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام
اومدم بیرون با خودم میگفتم شت باز گند زدم که
گوشیمو برداشتم کل پیام از کلی ادم که حتی فکرشم نمیکردم داشتم که برام ارزوی موفقیت کرده بودن و یک حالمو بهتر کرد
رفتم خونه داداشم گفت اماده شو بریم ناهار بیرون گفتم برو بابا! دستمو گرفت انداختم تو حموم گفت سریع دوش بگیر باید ناهار بریم بیرون((((:
خلاصه رفتیم ناهار بیرون و در حال غذا خوردن گفتن داریم میریم فرانسه زندگی کنیم چند سال ((((:

از اون جا به بعد همه چی خیلی عجیب عوض شد :د

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
موقع کنکور ارشد برگشتنا خودم از حوزه اومدم و قبل از اینکه برسم خونه رفتم از سوپر سرکوچه دوتا چیپس سبزیجات+ماست موسیر خریدم و با خواهرم نشستیم خوردیم:)

کنکور کارشناسی هم اومدم خونه ناهار خوردم و با پدرم راجع به سوالات حرف زدیم بعدش هم رفتم کنکور زبان دادم

saba.hjm

Olmazsa alışırız(:
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
معلق بودم و واقعا نمیتونستم هیچ نظری صادر کنم
مامانم جلو در بود با عجله در اومدم و سوار ماشین شدم مهم نبود چطوری دادم کنکورو فقط میخواستم سریع برسم خونه و بزنم بیرون
سوار ماشین شدیم و اومدم خونه سریع حاضر شدم و زدم بیرون قرار بود بریم مهمونی خونه دوستم و مسیر طولانی بود
از خونه تا اونجارو پیاده رفتم و واقعا تو حال خودم نبودم و برامم مهم نبود مردم چی میگن خبری که انتظارشو میرفت هر چند تلخ شنیدم و همین دیگه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پارسه
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
Used to Bio
رشته دانشگاه
CS
!Up

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
به مدال نرسیده ی شیمی:)
واقعا واقعا خیلی حس خوبی داره
یه حسِ وای خدایا شکرت دیگه همه چی تموم شد
بعدش البته من خنگ بازی در اوردم منتظر نموندم اتوبوسای دانشگاه بیان مجبور شدم نیم ساعت تو بیابون پیاده روی کنم 🤣
ولی حدود ده بار از بابام پرسیدم یعنی واقعا تموم شد؟

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
خب خب خب دیگه تموم شد ولی من حس پوچی میکنم. انگار توی یه خلا افتادم که هیچی به ذهنم نمیرسه

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
اقا موقع که جواب اومد هم رتبه بر اساس درصد دی رو اعلام میکنن هم تیر؟
که بدونیم با کدوم رتبه مثلا انتخاب رشته کنیم یا به صورت اتوماتیک بهترین رتبه از بین دی و تیر انتخاب میشه؟

بالا