• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشاوره نهایی برای خرید بهترین لپ تاب !

• شروع کننده موضوع

cool.wink

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيدمدني
شهر
تبريز
مدال المپیاد
رتبه اول استان در رشته كامپيوتر(المپيادبسيج)
یاسلام

دوستان عزیز وقت بخیر.من یه مدت بود داشتم تحقیق میکردم برای خرید یه لپ تاب مناسب با محدوده قیمت 4 میلیون تا 4 4 میلیون و 500 ! کاری که قراره باهاش انجام بدم هم بیشتر به پردازشگره قوی نیاز داره تا گرافیک ( ولی نمیخوام گرافیک هم خیلی ضعیف باشه) برای رشته ی مهندسی عمران میخوام طوری که چند سالی بتونه جوابگو باشه.

مدلی که اکثرا بهم پیشنهاد شده اینه : ASUS N552 -AW
اگه کسی مدل بهتری با این بودجه میشناسه معرفی کنه لطفا. و اگه کسی استفاده کرده از این مدل قبلا ممنون میشم توضیح بده راجب مزایا و معایبش..

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
دقیقا قرار هست چه کاری انجام بدین؟ چون من اطلاع ندارم توی مهندسی عمران دقیقا چه استفاده میشه از رایانه مثلا محاسبات ریاضی روی بردار ها داره یا ...؟

• شروع کننده موضوع

cool.wink

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيدمدني
شهر
تبريز
مدال المپیاد
دقیقا قرار هست چه کاری انجام بدین؟ چون من اطلاع ندارم توی مهندسی عمران دقیقا چه استفاده میشه از رایانه مثلا محاسبات ریاضی روی بردار ها داره یا ...؟[/QUOTE

بیشتر کار های محساباتی و کار با برنامه هایی مثل ETABS - SAFE - AUTOCAD - ANSYS

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

آقا ، من و یکی دیگه از بچه‌ها توی یه تاپیک دیگه جوابتو ندادیم یه بار؟

• شروع کننده موضوع

cool.wink

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيدمدني
شهر
تبريز
مدال المپیاد
آقا ، من و یکی دیگه از بچه‌ها توی یه تاپیک دیگه جوابتو ندادیم یه بار؟

درست میفرمایید قبلا هم یه تاپیک ایجاد کرده بودم ولی اونموقع مدلی مد نظرم نبود . نظرات دوستان رو شنیدم. اینبار به مدل خاص مد نظرمه میخواستم دوستانی که استفاده کردن از این مارک و مدل نظراتشونو بگن یا اگه با همین مبلغ مدل بهتری سراغ داشتن بگن. سپاس

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
درست میفرمایید قبلا هم یه تاپیک ایجاد کرده بودم ولی اونموقع مدلی مد نظرم نبود . نظرات دوستان رو شنیدم. اینبار به مدل خاص مد نظرمه میخواستم دوستانی که استفاده کردن از این مارک و مدل نظراتشونو بگن یا اگه با همین مبلغ مدل بهتری سراغ داشتن بگن. سپاس
زیاد سخت نگیرین

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
یاسلام

دوستان عزیز وقت بخیر.من یه مدت بود داشتم تحقیق میکردم برای خرید یه لپ تاب مناسب با محدوده قیمت 4 میلیون تا 4 4 میلیون و 500 ! کاری که قراره باهاش انجام بدم هم بیشتر به پردازشگره قوی نیاز داره تا گرافیک ( ولی نمیخوام گرافیک هم خیلی ضعیف باشه) برای رشته ی مهندسی عمران میخوام طوری که چند سالی بتونه جوابگو باشه.

مدلی که اکثرا بهم پیشنهاد شده اینه : ASUS N552 -AW
اگه کسی مدل بهتری با این بودجه میشناسه معرفی کنه لطفا. و اگه کسی استفاده کرده از این مدل قبلا ممنون میشم توضیح بده راجب مزایا و معایبش..

من این مدل لپ تاپ رو پیدا نکردم ولی n552_vw رو چرا .سوالی که هست صفحه نمایش با روزولشن 2k رو میخوای چه کار؟

• شروع کننده موضوع

cool.wink

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيدمدني
شهر
تبريز
مدال المپیاد
من این مدل لپ تاپ رو پیدا نکردم ولی n552_vw رو چرا .سوالی که هست صفحه نمایش با روزولشن 2k رو میخوای چه کار؟
رزولوشون برام زیاد مهم نیست. بیشتر قدرت پردازش بالا اهمیت داره برام. که تو بازار تبریز بیشتر این مدل رو توصیه میکنن با بودجه ی 4 میلیون و 500

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
رزولوشون برام زیاد مهم نیست. بیشتر قدرت پردازش بالا اهمیت داره برام. که تو بازار تبریز بیشتر این مدل رو توصیه میکنن با بودجه ی 4 میلیون و 500

آقا شما لپ تاپ برا کار مهندسی میخوای بیشتر 3.5 پول بدی پولتو دور ریختی چون نمیتونی از امکاناتش استفاده کنی . مثلن همین صفحه نمایش 2کِی و ... .

بالا