• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

درس خواندن گروهی در تابستان

میرین کدوم پایه؟

• رای‌دهندگان
    30

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
خب مسئله این نیست که کسی درس نخونه تو تابستون اگه یکی واقعاً دوس داره ،مثلاً به جای کتاب زیست مسخره !
بره کمپبل و سولومون رُ بخونه...خیلی بهتره!
خب من میخوام یا یه تیر دو نشون بزنم دیگه :-"

Anee

کاربر تحت فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
.
خب اگه یکی از درس خوندن لذت میبره چی؟ :-":))

اونی که از خوندن چرت و پرتای کتاب وزارتی و آزمون قلمچی لذت میبره نیاز به روانشناس داره!
حتا همون چیزای مفیدتر مثل المپیاد رو هم باید اعتدال نگه داشت. تو سن 12-13 خیییلی کم باید باشه. فور فان فقط.

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
اونی که از خوندن چرت و پرتای کتاب وزارتی و آزمون قلمچی لذت میبره نیاز به روانشناس داره!
حتا همون چیزای مفیدتر مثل المپیاد رو هم باید اعتدال نگه داشت. تو سن 12-13 خیییلی کم باید باشه. فور فان فقط.
البته من منظورم بیشتر ریاضی بود که از حل مسئله ریاضی لذت میبرم :|:|:|:|:|:|:|:|

Sophie Amundsen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پشت هیچستان!
در نیابد حال پخته هیچ خام ...-___-
سُ دو وات اِور یو وانت :‌|

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399

mhs.1d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی
خب واقعا فکر میکنید این که از حل مسئله ریاضی لذت میبرم واقعا مشکلی داره؟
کام آن!
کسی اینجا با یادگیریِ "علم" مشکلی نداره
کتابای وزارتی نصفش چرت ‌ و پرته نصف دیگشم ناقصه، مسئله‌ی چندان جذاب و چالشی هم نداره
برو مسئله از کتابای جامع ریاضیات - البته که تا اونجاییش که بلدی - حل کن نه اینکه کتابای درسی کار کنی

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
کسی اینجا با یادگیریِ "علم" مشکلی نداره
کتابای وزارتی نصفش چرت ‌ و پرته نصف دیگشم ناقصه، مسئله‌ی چندان جذاب و چالشی هم نداره
برو مسئله از کتابای جامع ریاضیات - البته که تا اونجاییش که بلدی - حل کن نه اینکه کتابای درسی کار کنی
غلط کردم اصلا :))
ولی این که من از یه چیزی که شما بدتون میاد لذت میبرم چیز عجیبی نیست!
قرارم نیست هر چیزی یه فایده ای داشته باشه واقعا :-"
من به شخصه از نوشابه بدم میاد ولی خیلیا خوششون میاد ضررم داره(خدای تمثیل :)))
از یه چیز(به قول شما مضر) لذت میبرم واسه کنکورم آماده میشم دیگه سال آخر عین ... نمیخونم دیگه :)) بده؟
البته به چشم یه خرخون نگا نکنیدا :| روزی 2 ساعت رمان هم میخونم :-" به علاوه تفریحات تیپیکال دیگه :-"

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
درس خوندن که بد نیس بخونید ولی زیاده روی نکنید...اونقدر خودتونو غرق نکنید بزارید یه خاطره ی خوش داشته باشید از تینجریتون(!) بعدِها اینقدر مشکلات هست که تابستون و زمستون براتون فرقی نداره!پس الـانو دریاب!

big cat

SPHINX
نام مرکز سمپاد
سمپاد:')
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
خب مسئله این نیست که کسی درس نخونه تو تابستون اگه یکی واقعاً دوس داره ،مثلاً به جای کتاب زیست مسخره !
بره کمپبل و سولومون رُ بخونه...خیلی بهتره!
سولومونو دارم سعی می کنم بخونم یکم سخته راستشO_oولی با هم کنار میایم:Dممنون میشم کمی راهنماییم کنین:D

big cat

SPHINX
نام مرکز سمپاد
سمپاد:')
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
غلط کردم اصلا :))
ولی این که من از یه چیزی که شما بدتون میاد لذت میبرم چیز عجیبی نیست!
قرارم نیست هر چیزی یه فایده ای داشته باشه واقعا :-"
من به شخصه از نوشابه بدم میاد ولی خیلیا خوششون میاد ضررم داره(خدای تمثیل :)))
از یه چیز(به قول شما مضر) لذت میبرم واسه کنکورم آماده میشم دیگه سال آخر عین ... نمیخونم دیگه :)) بده؟
البته به چشم یه خرخون نگا نکنیدا :| روزی 2 ساعت رمان هم میخونم :-" به علاوه تفریحات تیپیکال دیگه :-"
رمان چه ژانری می خونین؟نویسنده ی مورد علاقتون؟کتابی که در حال مطالعش هستین؟:Dیکم کنجکاوم:-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
اگر کسی تصمیمش رو داره که تابستون مطالعه کتابای درسی شو داشته باشه،پیشنهاد من برای اونایی که میرن سوم دبیرستان اینه که هر چه قدر که خودشون صلاح می دونن وقت بذارن روی دوم،روی درسایی که نخوندن درست،یا هر چی. خودشونو قوی کنن و تست بزنن. و ماه آخر رو بذارن برای درسای سومشون. راستش من تابستون امسال تازه با یه مشاور درباره ی این صحبت کردم و این برنامه رو بهم داد.
اما من خودم سال دوم خوب درس خوندم،و چند برابر سال سوم تست زدم،الان که دارم طبق برنامه میخونم خیلی راحتم،چون فقط بعضی چیزا فراموش شدن و دارم یادآوری میکنم و آزادترم برای باقی درسا.
یه چیزی م هست. تابستون حتما وقتتون بیشتره،حتما میتونین کارای مفید ترم بکنین،هر چیزی که مد نظرتونه،ولی اگر تصمیم تون این شد که بخونین، با برنامه ریزی،دقیق و هدفمند بخونین.این خیلی مهمه زمانتون رو مدیریت کنین، اگر تصمیمتون اینه مثلا دو ساعت بخونین،حواستون باشه از این دو ساعت خوب استفاده کنین،سرعت و کیفیت رو باهم بالا ببرید...

• شروع کننده موضوع

mohamad4040

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کرمانشاه
شهر
کرمانشاه
هستین؟

بالا