• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تجربه‌های شخصی

واقعا تجربه‌هاتونه اینا یا دارید شوخی می‌کنید؟ آدمو می‌برید به سال 85 که میگفتن «به علامت سرد و گرم رو شیر آب اعتماد نکنید
امضا: یه داغ دیده.»

ها راستی؛ هروقت خواستید برید بالا منبر از خودتون مشاوره بدید به کسی ببینید اول خودتون چیز خاصی شدید که الان به یکی دیگه می‌خواین مشاوره بدین یا نه.

منتظر این نباشید که همه چی ایده آلتون باشه بعدش لبخند تو چهرتون ظاهر بشه
همیشه لبخند داشته باشید همیشه قشنگ و مثبت فکر کنید
حتی اگه شرایط لعنتی ترین باشه

کارایی رو که دوست دارین و خوشحالتون میکنه انجامشون بدین...ولی نه به قیمت ضربه زدن به یکی دیگه!

هر کاری رو خیلی خوب انجام بدین تا بعدا پشیمون نشین!

گاهی وقها برای خودتون زندگی کنید
دورهونو از همه ادما خالی کنید
و بلای چندساعت فقط و فقط متعلق ب خودتون باشید
میتونید گریه کنید
بخندید
میتونید برقصید و با خودتون حرف بزنید
برای خودتون داستان تعریف کنید
برای چندساعت بیخیال همه دغدغه های دنیا باشید
فقط برای خودتون...

ببخشیدا ولی حتما درسخوندن تو دستشویی رو امتحان کنید:D

اونایی ک خیلی سر و صدا دارن و من فلانم ، من بهمانم میکنم هیچ پخی نیستن
افرادی ک خیلی سطح بالان و حرفه این کمتر حرف میزنن و از خودشون تعریف میکنن....

اگر جونتون رو خیلی دوست دارید هیچوقت تو ماشین یکی که قبلا موتور سنگین داشته و فقط هدفش اینکه همه رو جا بذاره نشینید!!!
X_XX_X
در حد 600 تومن تو یه مسیر 5 ساعته هم جریمه شد!!!

خواستم یکی از تجربه هامو که تو بچگی خیلی اذیت شدم به خاطر ندونستنش رو در اختیارتون بذارم:
وقتی آمپول میزنی،
شُل کن :|

با آدمای احمق بحث نکنید اونا چیزی رو قبول میکنن که به نفعشونه نه چیزی که منطقیه:|
در صورت شروع بحث با همچین آدمایی به جای حرص خوردن و قانع کردنشون لبخند بزنید :)

هر وقت نیاز داشتین که با یکی حرف بزنین...لطفا حرف بزنین با آدم مورد اعتمادتون...منصرف نشین از حرف زدن و حرفاتون رو نریزین تو خودتون!

انسانها موجوداتین که روابطشونم عین معاملاتشون،مسخره و سودگرایانه ست.زیاد بهشون دل نبندین و انتظار نداشته باشید!

عینکتون رو زود به زود بشویید

همیشه حرفای مثبت بزنید حتی اگه حالتون بده...چون حرفای مثبت بازم باعث میشه حالتون خوب بشه

همیشه نیازی نیست که کلی حرف بزنیم...گاهی وقتا بعضی حرفا فقط توی یه جمله خلاصه میشن...زیاد حرف زدن لزوما به معنی درست حرف زدن نیست...

از هر چیزی ک بهاش از دست دادن ارامشتونه دست بکشید...

Back
بالا