• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشرفت تحصیلی سمپاد [پايش]

نام مرکز سمپاد
فرزانگان دکتر عادلی_مهندس دادپور
شهر
بهبهان
سال فارغ التحصیلی
1407
بستگی داره که اشتباهات توی کدوم درس بیشتر باشه. مثلاً ممکنه اون ۴۶تایی که زدی، ۱۰ تاش توی دینی باشه و دینی رو صد زده باشی. یا هم اینکه زده‌هات پخش شده باشن توی هر درس و درصدات توی اکثر درسا بیاد پایین
من نمیدونستم که درصد بطور جداگانه برای هر درس میاد بخاطر همین از اول دفترچه شروع کردم همینطوری پیش رفتم
بخاطر همین کلا به زبان نرسیدم و علوم هم خیل خیلی کم زدم الان این تاثیر منفی داره؟

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
من نمیدونستم که درصد بطور جداگانه برای هر درس میاد بخاطر همین از اول دفترچه شروع کردم همینطوری پیش رفتم
بخاطر همین کلا به زبان نرسیدم و علوم هم خیل خیلی کم زدم الان این تاثیر منفی داره؟
راستش این بستگی به مدرسه‌ت داره. مثلا ممکنه فقط بیاد نمرات خوبت رو تاثیر بده یا هم همش رو تاثیر بده(که بعید میدونم)
در کل همیشه بهتره از راحت‌ها مثل زبان و دینی اینا شروع کرد در هر حالت چون آخر سر به طور معمول به ریاضی و علوم وقت نمیرسه ذاتا و حداقل خوب دادن راحتا یکم اوضاع رو ماس مالی میکنه به قول معروف.

فقط اینکه حواست باشه ممکنه از سالای بعدی مصوب بشه که کل نمرات پایش باید مستقیم تاثیر داده بشه توی مستمر. تا الان مدارس دلبخواهی تاثیر میدن و تا جایی که مدیرمون بهمون گفت، این چن وقته تاکید سازمان داره روی پایش بیشتر میشه.

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
سالای پیش کارنامه های دوره اول، درصد کلی نداشت. ولی ممکنه متفاوت باشه برای دوره دوم.
برای ما صرفا اینجوری بود که سالای پیش معلما میگفتن هرکس مثلا بالای فلان درصد زده کارنامه‌ش رو بفرسته تا براش نمره بدن
حتی رتبه هم ندادن به ما
متوسطه دومم همینه، درصد کلی نداره، رتبه هم نزدن پارسال، صرفا درصد دادن یادمه

نام مرکز سمپاد
شهر
بهبهان
سال فارغ التحصیلی
1407
راستش این بستگی به مدرسه‌ت داره. مثلا ممکنه فقط بیاد نمرات خوبت رو تاثیر بده یا هم همش رو تاثیر بده(که بعید میدونم)
در کل همیشه بهتره از راحت‌ها مثل زبان و دینی اینا شروع کرد در هر حالت چون آخر سر به طور معمول به ریاضی و علوم وقت نمیرسه ذاتا و حداقل خوب دادن راحتا یکم اوضاع رو ماس مالی میکنه به قول معروف.

فقط اینکه حواست باشه ممکنه از سالای بعدی مصوب بشه که کل نمرات پایش باید مستقیم تاثیر داده بشه توی مستمر. تا الان مدارس دلبخواهی تاثیر میدن و تا جایی که مدیرمون بهمون گفت، این چن وقته تاکید سازمان داره روی پایش بیشتر میشه.
حتما سالای بعد و یا حتی نوبت دوم امسال این نکاتو بیشتر در نظر میگیرم ولی الان من
پیامو ۶ از ۱۰
فارسی ۱۵ از ۱۵
عربی ۴ از ۱۰
ریاضی ۱۰ از ۱۵
علوم ۲ از ۱۵
زبان ۰ از ۱۰
مطالعات ۹ از ۱۵ درست داشتم چطورن در کل؟ علوم و زبانو که کلا گند زدم ولی بقیش چی؟

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
حتما سالای بعد و یا حتی نوبت دوم امسال این نکاتو بیشتر در نظر میگیرم ولی الان من
پیامو ۶ از ۱۰
فارسی ۱۵ از ۱۵
عربی ۴ از ۱۰
ریاضی ۱۰ از ۱۵
علوم ۲ از ۱۵
زبان ۰ از ۱۰
مطالعات ۹ از ۱۵ درست داشتم چطورن در کل؟ علوم و زبانو که کلا گند زدم ولی بقیش چی؟
ببین کلا مدارس اجازه ندارن تأثیر کامل بدن، بجز تاثیر مثبت، پس نگرانش نباش

نام مرکز سمپاد
شهر
بهبهان
سال فارغ التحصیلی
1407

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر