• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشرفت تحصیلی سمپاد [پايش]

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
فشار اونجاس که معلم زیستمون که خودش زمین شناسی رو کلا درس نداده میخواد نمره ی علوم و کل رو تاثیر بده
بعد فیزیکم میخواد علومو تاثیر بده اما خودش فصل رو نصفه گفته

اما امروز چیزی که شنیدم این بود که معلما قرار نیست خیلی تاثیر بدن
ولی قطعا میدن 😐
ببین تاثیر منفی نمیده هیچکس، اصلا اجازه اینو ندارن و اگر تأثیر منفی دادن فکرکنم حق شکایت دارید، ولی تأثیر مثبت میدن

_Hani_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
نمره منفی نداره

Artin...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
امروز با بچه ها به یه استراتژی واسه پایش رسیدیم: تخصصی ها رو صرفا به عنوان نمونه سوال نگاه میکنیم و میزنیم و برناممون برای عمومی اینه که؛ همه دینی ها رو میزنیم گزینه 1، همه عربی ها رو میزنیم گزینه 2، همه زبان ها رو میزنیم گزینه 3 و همه فارسی ها رو میزنیم گزینه 4 الی برکة الله
دوستان دبیرستانی که واقعا عمومی ها (و کلا پایش) براشون مهم نیست و مدیر و معاوناشون هم درک میکنن میتونن از این متد استفاده کنن. بسیار متد خوبیه و روش مطالعات زیادی کردیم

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
منی که با بچه‌ها تقلب سراسری هماهنگ کردیم: =))
عجبببب چیزی بود لامصب. در کمال تعجب دبیر ادبیاتمون پایه از آب دراومد و فقط میگفت یکم یواشتر همفکری کنید تا بقیه کلاسا نشنون :))

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
بچه ها، کسی مدت زمان آزمون رو میدونه؟ یازدهم تجربی.

TiaTi

کوچولو..
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
من از یک ساعت و ۴۵ دقیقه آزمون یک ساعت و ربعشو خواب بودم.
کلا یه نیم ساعت پاسخنامه پر کردم. اونم به طور سرسره ای که اگه این سوالو زدم یک بعدی رو بزنم دو.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان دکتر عادلی_مهندس دادپور
شهر
بهبهان
سال فارغ التحصیلی
1407
سلام به همگی
ببخشید میخواستم بپرسم ضریب دروس برای هفتم به چه صورته یعنی یکسانه یا خیر؟
و اینکه درسته میگن هر پاسخ صحیح ۳ نمره داره؟
الان منی که ۴۶ تا از ۹۰ تا درست زدم(نصف دفترچه رو اصلا وقت نکردم بزنم)الان معادل چنددرصده؟ و اینکه خیلی افتضاح زدم؟

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام به همگی
ببخشید میخواستم بپرسم ضریب دروس برای هفتم به چه صورته یعنی یکسانه یا خیر؟
و اینکه درسته میگن هر پاسخ صحیح ۳ نمره داره؟
الان منی که ۴۶ تا از ۹۰ تا درست زدم(نصف دفترچه رو اصلا وقت نکردم بزنم)الان معادل چنددرصده؟ و اینکه خیلی افتضاح زدم؟
ضریبا یکسانه و امتحان نمره منفی نداشت. و اینکه اینطوری نیستش که درصد کلی بدن آخر سر. دونه دونه هر درس رو جدا درصدش رو خواهند داد (حداقل سالای پیش که همینجوری بود)

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
منی که ۳ تا صد داشتم ولی عوضش اومدم علوم و ریاضی رو زیر پنجاه زدم💀

کارنامه مرحله اول سال پیش رو که نگاه میکنم، ریاضی رو ۸۰ زدم. انصافا چجوری اخه💀😐

نام مرکز سمپاد
شهر
بهبهان
سال فارغ التحصیلی
1407
ضریبا یکسانه و امتحان نمره منفی نداشت. و اینکه اینطوری نیستش که درصد کلی بدن آخر سر. دونه دونه هر درس رو جدا درصدش رو خواهند داد (حداقل سالای پیش که همینجوری بود)
ممنون
ببخشید الان به نظر شما خیلی افتضاح زدم در کل؟

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
گایز نمره منفی که نداره نه؟
اگه سوالم تکراری بود ببخشید. حوصله نداشتم پی‌ام ها رو بخونم :'‌-

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
تلگرام

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
ممنون
ببخشید الان به نظر شما خیلی افتضاح زدم در کل؟
بستگی داره که اشتباهات توی کدوم درس بیشتر باشه. مثلاً ممکنه اون ۴۶تایی که زدی، ۱۰ تاش توی دینی باشه و دینی رو صد زده باشی. یا هم اینکه زده‌هات پخش شده باشن توی هر درس و درصدات توی اکثر درسا بیاد پایین

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
وایسا مگه واسه دوره دوم درصد کلی نمیدن؟ خب ببخشید بلانسبت مگه گاویم که بشینیم ازمونو بدیم درصد درس به درس به چه کار مون میاد اخه هر کی سطح درسی خودشو میدونه مهم درصد کله که مهارت ازمونی جامع رو مشخص میکنه!
سالای پیش کارنامه های دوره اول، درصد کلی نداشت. ولی ممکنه متفاوت باشه برای دوره دوم.
برای ما صرفا اینجوری بود که سالای پیش معلما میگفتن هرکس مثلا بالای فلان درصد زده کارنامه‌ش رو بفرسته تا براش نمره بدن
حتی رتبه هم ندادن به ما

Intergalactic

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1404
بچه های المپیادی بیان بالا بگن چقدر پایش به کتفشونه؟

نام مرکز سمپاد
شهر
بهبهان
سال فارغ التحصیلی
1407
بستگی داره که اشتباهات توی کدوم درس بیشتر باشه. مثلاً ممکنه اون ۴۶تایی که زدی، ۱۰ تاش توی دینی باشه و دینی رو صد زده باشی. یا هم اینکه زده‌هات پخش شده باشن توی هر درس و درصدات توی اکثر درسا بیاد پایین
من نمیدونستم که درصد بطور جداگانه برای هر درس میاد بخاطر همین از اول دفترچه شروع کردم همینطوری پیش رفتم
بخاطر همین کلا به زبان نرسیدم و علوم هم خیل خیلی کم زدم الان این تاثیر منفی داره؟

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
من نمیدونستم که درصد بطور جداگانه برای هر درس میاد بخاطر همین از اول دفترچه شروع کردم همینطوری پیش رفتم
بخاطر همین کلا به زبان نرسیدم و علوم هم خیل خیلی کم زدم الان این تاثیر منفی داره؟
راستش این بستگی به مدرسه‌ت داره. مثلا ممکنه فقط بیاد نمرات خوبت رو تاثیر بده یا هم همش رو تاثیر بده(که بعید میدونم)
در کل همیشه بهتره از راحت‌ها مثل زبان و دینی اینا شروع کرد در هر حالت چون آخر سر به طور معمول به ریاضی و علوم وقت نمیرسه ذاتا و حداقل خوب دادن راحتا یکم اوضاع رو ماس مالی میکنه به قول معروف.

فقط اینکه حواست باشه ممکنه از سالای بعدی مصوب بشه که کل نمرات پایش باید مستقیم تاثیر داده بشه توی مستمر. تا الان مدارس دلبخواهی تاثیر میدن و تا جایی که مدیرمون بهمون گفت، این چن وقته تاکید سازمان داره روی پایش بیشتر میشه.

بالا