• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دارک وب(آنچه که شما از اینترنت نمی دانید!)

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
من به طور کلی گفتم نه صرفا یک داستان خاص ،چون مثلا یه جا دیگه دیده بودم در آمریکای جنوبی فروخته میشن!!
این مراقبت پزشکی ابتدایی و این حرفا توی بیمارستان های شیک اروپا هزینه بره و در کشوری مثل ایران و یا کشورای امریکای جنوبی شاید با هزینه های کمتر در جایی غیر از بیمارستان بشه انجامش داد ،
در ضمن اقدامات خاصیم نیاز نیست برای قطع عضو که فک کنم فقط نباید عفونت کنه ،
خرج خورد و خوراکم انقدرا نیست البته اونم باز توی یه کشور گرون با ارزون می تونه تفاوت زیادی داشته باشه

قطعا فروش اعضا و‌ یا فیلم برداری از رابطه با بچه ها پر سود تر می تونه باشه من صرفا خواستم امکان پذیر بودن از نظر سود و زیان جراحی رو بگم

من میگم از لحاظ منطقی هزینه ای که پیشنهاد شده واقعا قابل قبول نیست!

It was streamed on so-called ‘Hurtcore’ paedophile sites – where users paid up to $10,000 to stream videos of violent abuse and torture of children
منبع
بعد فقط بحث پزشکیش نیست ، بحث گرفتن کودکان از پرورشگاه هم یکم غیر منطقیه ، من چیزهایی که گفتم بر اساس این لینکیه که دادند و گفته شده توی اروپای شرقی هست.

و از همه‌ی اینها مهمتر هیچ منبعی هم وجود نداره که تاییدش کنه! حالا دوستان قرار شد اگر منبعی پیدا کردند بگن ولی من الان دو روزه دارم خبرگزاری های رسمی تر یا سایت های مربوط به پلیس رو میگردم چیزی پیدا نکردم ، و اینجا هم چیز جالبی گفته

As a general rule, if you see a sensational story like this, particularly one that doesn't offer any citation or any way to check on its validity, than no, they are false. Not only are they fictional, they are usually written by bad writers who can't create anything but an emotional vignette.

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
کانال فراز تد(Faraz Ted@) به بررسی و راستی آزمایی های شایعات میپردازه. خوشبختانه این کانال قبلا به لولیتا هم پرداخته و نتیجه نهایی اینه که هنوز مدرکی برای چنین چیزی نیست(در نتیجه باور بهش هم ناموجه ئه) که البته اگر هم بود حتما توسط سازمان ملل عمومی میشد نه اینکه فقط تو یکسری سایت اینترنتی مطرح بشه. ویدیوها و عکس های منتسب به لولیتا، ساختگی(یکیشون که مال یه فیلم ترسناک ژاپنی بود!) و به جهت سودجویی هستن(مثلا سایت "در جستجوی هیولا" هم ویدیوی اصلی لولیتارو فک کنم به قیمت 20000 تومن میفروشه!). داستان ادعایی جراح هم فقط فانتزی یک فرد سادیسته.
با همه این موارد و باگ های این داستان، بنظرم میتونیم خوشبختانه این رو فقط در حد یک شایعه ترسناک بدونیم و نه بیشتر!

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
با این حال هنوزم سایتایی تو دارک وب هستن که دختربچه ها رو برا فروش گذاشتن دخترایی که هنوز به سن بلوغ نرسیدن
یکی از این سایتارو تازه پیدا کردم واقعا باورش برام سخته که این دختر بچه ها چه طور اجازه دادن با لباسای**** ازشون عکس بگیرن و به این کار راضی شدن .. همه شون تو عکسا لبخند میزنن هیچ اثری از شکنجه و اجبار به این کار تو عکسا دیده نمیشه
متاسفانه توی دارک وب چنین اعمال شنیعی وجود داره. هرچند شاید نه به عجیبی لولیتا! ولی کودک آزادی و شکنجه و تجاوز و...
یعنی وارد دارک وب شدید؟

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
جدا از چیزهای وحشتناکی که توش هست از استخدام قاتل های حرفه ای بگیر تا فروش عکس و فیلم های مستهجن بچه های 8 9 ساله ولی استفاده های مفید هم داره مثه انتشار اسناد ویکی لیکس یا تصاویر فیلم تظاهرات مردمی تو کشور های سرکوبگر و این چیزا . ولی فکر نکنم هیچوقت کارم بکشه اونجا مگه اینکه کنجکاو شم.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
حالا فارغ از این چیزها، دارک وب واقعا محیط خیلی امنی برای کاربران میتونه باشه و اطلاعات اونها رو از حکومت های استبدادی حافظت میکنه.
علاوه بر این، جلوی سانسور شدن و فیلتر ‌‌‌شدن توسط نهاد های دولتی هم به حد خوبی میگیره.

بیشتر جنبه های منفی‌ش گفته میشه متاسفانه اما خوبی های زیادی هم داره
;;)

Parsa.e

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1402
اما احتمال هک خیلی خیلی زیاده .
اون ها حتی میتونن به راحتی وبکم لپ تاپ رو روشن کنن و از شما تصویر برداری کنن.
ضمنا خود دولت ها هم برای ارتباطات از دارک وب استفاده می کنن .

someon

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
sa
شهر
tu
سال فارغ التحصیلی
0000
خدایا ، اگر امام زمانی هست،دیگه منتظری چی سرمون بیاد که ظهور کنه و اینارو از بین ببره....
حتما باید لولیتا واقعیت داشته باشه مردم؟ینی ماجرای رد رووم که صد در صد واقعیه براتون ناراحت کننده نیست،رگ های قلبتون نمیگیره؟
ینی یه انسان اینقدر باید نیازمند باشه که حاضر بشه برای صد هزار دلاری که بفرستن برا خانواده ش جلو دوربین بیاد خودشو کالبد شکافی کنه؟چرا اینقدر دل سخت و بی رحم شدیم ما؟

N_MATHS

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب (س) ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
فقط مرحله 1 ریاضی...المپیاد هندسه شریف
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
مهندسی ماشین های ریلی:)
تقریبا هیچ دولتی دسترسی تام به دارک وب نداره. خیلی از فعالان اجتماعی که هکر هم هستند تو دارک وب فعالن و خیلی از نهادها نمیتونن ردگیریشون کنن ( نمونه ش ویکیلیکس بود که fbi دستگیرش کرده بود ولی اطلاعاتش همچنان داشت تو نت پخش میشد و نتونستن تهش بفهمن چطور اطلاعت ویکیلیکس پخش میشه )

بیت کوین هم برای دارک وب ساخته نشده. استفاده ازش کاملا ازاده. تو ایران هم صرافی هایی هست که بیت کوین خرید و فروش میکنن. کاملا قانونیه. بعد از هر تراکنش بیت کوین ادرس حسابتون عوض میشه. برا اینه که امنه
بعد از هر تراکنش بیت کوین،آدرس کیف پول عوض میشه؟
فک نکنما!

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

mosiano

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
کرمان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
درود
ببینید، دیپ وب جایی نیست که شما برین واسه گشتن و وقت گذرونی!
نرید سمتش بهتره چون چیز جذابی برای شما نداره
-----
یکی از دوستان گفته بود که قضیه نهنگ آبی هم از همین دارک یا دیپ وب شروع شده که درست نیست این حرف
نهنگ آبی توسط یک دانشجوی اخراجی روانشناسی ساخته شده. در اصل نهنگ آبی یک گروه بوده در شبکه اجتماعی VK . ادمین این گروه همون دانشجو بوده که به قولی میگن می خواسته انتقام بگیره. هر کی عضو میشده باید یک برنامه خاص رو روی سیستمش نصب می کرده که با این کار ردگیریش برای اون فرد ممکن می شده. یعنی مثلا میگفته باید فلان کار رو انجام بدین و اگه شما میگفتین من نمی خوام ادامه بدم با استفاده از چیزی که داده بوده به شما و شما نصبش کردین میتونسته ردتون رو بگیره و اسم یک مکان در نزدیکی شمارو براتون ارسال می کرده و میگفته ما میدونیم شما کجایی و داریم میایم سراغت و شما هم از ترس این که نکنه بلایی سر خانواده یا سایر نزدیکان و آشنایانتون بیاد میرفتید و ادامه میدادید تا این که برسید به مرحله خودکشی!
حالا سوال پیش میاد که اگه اینجوریه پس چرا یه چند وقت بازی نهنگ آبی و برنامش تو اینترنت فراوون شد؟!
همون طور که گفتم در واقع نهنگ آبی اصلا برنامه یا بازی نیست که بخواین نصبش کنید و تمام! میدونید که هکرا عاشق استفاده کردن از موقعیت ها هستن پس اونا وقتی دیدن که بازار نهنگ آبی داغه و همه دارن دربارش حرف میزنن اومدن و یه برنامه همین جوری به اسم نهنگ آبی ساختن که در اصل یک ابزاره برای این که هکر بتونه از شما جاسوسی کنه!
پس توصیه میکنم گول نخورید و هرکی هم بهتون گفت بیا نصبش کن جواب نه بدین

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
یکی از دوستان گفته بود که قضیه نهنگ آبی هم از همین دارک یا دیپ وب شروع شده که درست نیست این حرف
نهنگ آبی توسط یک دانشجوی اخراجی روانشناسی ساخته شده. در اصل نهنگ آبی یک گروه بوده در شبکه اجتماعی VK . ادمین این گروه همون دانشجو بوده که به قولی میگن می خواسته انتقام بگیره. هر کی عضو میشده باید یک برنامه خاص رو روی سیستمش نصب می کرده که با این کار ردگیریش برای اون فرد ممکن می شده. یعنی مثلا میگفته باید فلان کار رو انجام بدین و اگه شما میگفتین من نمی خوام ادامه بدم با استفاده از چیزی که داده بوده به شما و شما نصبش کردین میتونسته ردتون رو بگیره و اسم یک مکان در نزدیکی شمارو براتون ارسال می کرده و میگفته ما میدونیم شما کجایی و داریم میایم سراغت و شما هم از ترس این که نکنه بلایی سر خانواده یا سایر نزدیکان و آشنایانتون بیاد میرفتید و ادامه میدادید تا این که برسید به مرحله خودکشی!
حالا سوال پیش میاد که اگه اینجوریه پس چرا یه چند وقت بازی نهنگ آبی و برنامش تو اینترنت فراوون شد؟!
همون طور که گفتم در واقع نهنگ آبی اصلا برنامه یا بازی نیست که بخواین نصبش کنید و تمام! میدونید که هکرا عاشق استفاده کردن از موقعیت ها هستن پس اونا وقتی دیدن که بازار نهنگ آبی داغه و همه دارن دربارش حرف میزنن اومدن و یه برنامه همین جوری به اسم نهنگ آبی ساختن که در اصل یک ابزاره برای این که هکر بتونه از شما جاسوسی کنه!
پس توصیه میکنم گول نخورید و هرکی هم بهتون گفت بیا نصبش کن جواب نه بدین
والا چیزی ک ما شنیدیم خیلی با این فرق میکرد
گویا کسی ک ابداعش کرده بود ی دانشجوی روانشناسی روسی بوده ک اخراج شده بود از دانشگاهش.بعد اصن نهنگ آبی ربطی ب جاسوسی و این داستانا نداره.استارت ساخت نهنگ آبی هم اینطور بوده ک این ایده ب ذهن همون روانشناس میرسه ک یه برنامه بسازه تا بتونه آدمایی ک از لحاظ ذهنی مشکل دارن رو پیدا کنه و از جامعه حذفشون کنه.در مورد مکان یابی برنامه هم باید بگم ک کامان بابا!الان اگر GPSی گوشی ای روشن باشه مسلما موقعیت اش معلومه.شما اگر روشنش کنی و ی عکس بگیری تو گوشیت لوکیشن اون منطقه تو گالری برات نوشته میشه دیگه.بیشتر داستانای مربوط ب نهنگ آبی درصد بالاییش جو دادن بود.طرف نت گوشیش روشنه جی پی اس اش هم روشنه بعد انتظار داره مکانش پیدا نشه؟!
مهم ترین نکته هم تاثیرگذاری روانیه.شما میدونی داری چ چیزی با چ شرایطی رو ب اصطلاح بازی میکنی یا باهاش در ارتباطی.میدونی دقیقن چیه و چ محیطی داره از طرفی پیامایی ک سرور بازی میفرسته هم خیلی تاثیر میذاشت.
البته اینم بگم ک قضیه چون مال خییل وقت پیش بود الان ماجرای ساخت اش ب طور دقیق یادم نیست.حس میکنم بازم جزئیات داره و من فراموشش کردم:د

mosiano

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
کرمان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
والا چیزی ک ما شنیدیم خیلی با این فرق میکرد
گویا کسی ک ابداعش کرده بود ی دانشجوی روانشناسی روسی بوده ک اخراج شده بود از دانشگاهش.بعد اصن نهنگ آبی ربطی ب جاسوسی و این داستانا نداره.استارت ساخت نهنگ آبی هم اینطور بوده ک این ایده ب ذهن همون روانشناس میرسه ک یه برنامه بسازه تا بتونه آدمایی ک از لحاظ ذهنی مشکل دارن رو پیدا کنه و از جامعه حذفشون کنه.در مورد مکان یابی برنامه هم باید بگم ک کامان بابا!الان اگر GPSی گوشی ای روشن باشه مسلما موقعیت اش معلومه.شما اگر روشنش کنی و ی عکس بگیری تو گوشیت لوکیشن اون منطقه تو گالری برات نوشته میشه دیگه.بیشتر داستانای مربوط ب نهنگ آبی درصد بالاییش جو دادن بود.طرف نت گوشیش روشنه جی پی اس اش هم روشنه بعد انتظار داره مکانش پیدا نشه؟!
مهم ترین نکته هم تاثیرگذاری روانیه.شما میدونی داری چ چیزی با چ شرایطی رو ب اصطلاح بازی میکنی یا باهاش در ارتباطی.میدونی دقیقن چیه و چ محیطی داره از طرفی پیامایی ک سرور بازی میفرسته هم خیلی تاثیر میذاشت.
البته اینم بگم ک قضیه چون مال خییل وقت پیش بود الان ماجرای ساخت اش ب طور دقیق یادم نیست.حس میکنم بازم جزئیات داره و من فراموشش کردم:د
این که دانشجوی اخراجی روانشناسی بوده رو که منم گفتم
من نگفتم نهنگ آبی در اصل برای جاسوسی ساخته شده! گفتم هکرا از این موقعیت برای جاسوسی استفاده کردن
درمورد مکان یابی هم که حرفمون چندان تناقضی نداره. خب اون میتونست از خیلی راه ها برای پیدا کردن مکان شخص استفاده کنه یکیش این بود که یه ابزار جاسوسی بده به خورد شخص که اشاره کردم و یکیشم شما اشاره کردین که از طریق عکس هم میشه فهمید. خب اینم نشون میده که به هر حال هردوتامون داریم میگیم مکان رو خلاصه یه جوری پیدا میکرده. بله همون طور که گفتین اگه یه عکس بگیرین و برای کسی بفرستین میشه فهمید که از کجاست و چون بعد از هر مرحله باید عکسی رو ارسال می کردن پس اینم میتونه یه روش باشه

Mamad2

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
Tokan
شهر
Malekan
سال فارغ التحصیلی
1398
تو اینترنت یه سایت هست به اسم سمپادیا اگه رو دست وقت با ارزشت موندی برو تو این سایت

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
ساخت نهنگ آبی هم اینطور بوده ک این ایده ب ذهن همون روانشناس میرسه ک یه برنامه بسازه تا بتونه آدمایی ک از لحاظ ذهنی مشکل دارن رو پیدا کنه و از جامعه حذفشون کنه.در مورد مکان یابی برنامه هم باید بگم ک کامان بابا!الان اگر GPSی گوشی ای روشن باشه مسلما موقعیت اش معلومه.شما اگر روشنش کنی و ی عکس بگیری تو گوشیت لوکیشن اون منطقه تو گالری برات نوشته میشه دیگه.بیشتر داستانای مربوط ب نهنگ آبی درصد بالاییش جو دادن بود.طرف نت گوشیش روشنه جی پی اس اش هم روشنه بعد انتظار داره مکانش پیدا نشه؟!
با حسگر های دیگه ی گوشی هم میشه ردیابی کرد....

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
چرا ای دو پی نصب نمیشه ؟
tor هم همینطور

آخرین ویرایش:

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
من خیلی تحقیق داشتم در مورد دارک وب و دیپ وب، و خب واقعا یسریاش الکی بود و یسریاش تایید شده.

پورنوگرافی کودکان توی دیپ وب و دارک وب تایید شده توسط اف بی آی.

ولی خب یسریاش مثل جارو برقی ها(کسایی که میان جسد کسی که کشتینو میبرن و همه جا پاک میکنن) ، رد روم و شکنجه زنده و خیلیای دیگه الکین.

شکنجه زنده یا رد روم یه زمانی یه سایتی بود که بصورت زنده فیلم شکنجه میزاشت و ملت با پرداخت پول میدیدن یا پیشنهاد میدادن با قربانی چیکار کنن؛ولی باعث بانیشو گرفتن به چارمیخ کشیدن، پروندا در اف بی آی بسته شد.
اما در ذهن ملت، نه.
هنوزم یسریا ادعا دارن رد روم فعالیت میکنه و گسترش پیدا کرده.

وحشتی که دیپ وب، دارک وب و ردروم ایجاد میکنه وسیله امرارمعاش قانونی و غیر قانونی خیلیاست؛ برای همینم نمی بندن پروندشو.

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
می خوام یه بار وارد بشم ..خب قاچاق چیا که همه مخ نیستن چجوری وارد میشن ؟
اگه محض کنجکاوی میخوایی بری بگم که هیچ چیز خاصی گیرت نمیاد مگه یه سری تصویر و فیلم ممنوعه که فکرنکنم بجز ادم های مریض احوال کسی دوست داشته ببینه در رابطه با دارک وب جو زیادی داده شده و چرت و پرت هم زیاد مینویسن اگه چیز خاصی باشه گیر منو تو نمیاد خیالت راحت باشه دارک وب واسه ادم هاش که میدونن کجا برن و چیکارکننکاربرد داره نه واسه ما و شما که صرفا واسه کنجکاوی میریم . درضمن اینم بگم که احتمال هک شدن هم هست البته نه به روشی که تو فیلم های علمی تخیلی نشون میدن . چون هکر زیاده اونجا ریسک امنیتت هم بالا میره

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
قضیه اون گربه بازی هم بود، فک کنم اسمش آنابل بود که چشماش هکر داشت و من واقعا تعجب کرده بودم که تو رو خدا عقل داشته باشین بابا! حسگر لمسی موبایل شما که نمیتونه تصوی جابه جا کنه که چشماااااش هکر داره!

استارتر اسم برده های جنسی که قاچاق میکنن عروسک لولیتا هست که دونه ای ۱۵۰۰۰ دلار قیمت داره. یه سرچ بزنین

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
چرا ای دو پی نصب نمیشه ؟
tor هم همینطور
از کجا میخوای نصب کنی؟
به مصوبه امنیت جهان کلا سایتی اجازه گذاشتنشو نداره. فیلتر جهانیه. نمیدونم از کجا میشه نصب کرد. تمایلی هم به نصب ندارم

بالا