• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حمایت از حیوانات

uwu

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
-------
سال فارغ التحصیلی
1401
علف؟ من ی بار سبزیجات دادم بدبخت نخورده برگردوند ولی خیلی جا ها هستش که مینویسن و فیلمشو میزارن مدیونی اگه فکر کنی کدوم علفو میگم:)):-"
بیرون از خونه میخای براش درست کنی؟
نه این علف منظورم اینایی که تو حیاط و اینور اونور درمیاد (((:
آره بیرون از خونه، آخه این پیشیه خیلیم بامرامه تک خور نیست یه آبجیم داره اونم میاره با خودش واسه دوتاشون میخوام یه جا درست کنم ((:
علف رو نمیدونم چرا0:
اما برای سرپناه،میتونی یک جعبه(کارتون)رو به گوشه هاس چسب بدون الکل بزنی،یدونه پتو روبا چسب بچسبونی به دیوار جعبه،غذا و آب و مکمل هاش رو هم در کنارش قرار بدی
میتونی خب با چوب هم درست کنی اما خب سخته و کار میگیره
نه چوب و کارتن جواب نمیده اینجا یهو میبینی سه چهار روز پشت سرهم برف اومد ، ته حیاط شاید با کمک بابام با بلوک یه جای کوچیک درست کنم واسشون (((:

panah

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
آره بیرون از خونه، آخه این پیشیه خیلیم بامرامه تک خور نیست یه آبجیم داره اونم میاره با خودش واسه دوتاشون میخوام یه جا درست کنم ((:

نه چوب و کارتن جواب نمیده اینجا یهو میبینی سه چهار روز پشت سرهم برف اومد ، ته حیاط شاید با کمک بابام با بلوک یه جای کوچیک درست کنم واسشون (((:
آره بلوک خوبه. اگه درز نداشته باشه هم عالی میشه. مثلا روی بلوک ها رو پلاستیک بکشی(از اینا که ضخیم و مقاومن.)
کف‌ش هم می‌تونی کاه (ایده ای ندارم از کجا بیاری:‌دی) بریزی گرم می‌مونن.
دمت هم گرم^^

Chillax

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405

با بلوک بهتره،اگر ملات پیدا کنی بچسبونی به هم عالیه
درزش رو هم با یه نایلون بارونی یا برزنت بچسبونی(بسیار آسان و سهل برای کیف پول مبارک)
داخلش فقط پتو اینا هم بزار،برای درش هم میتونی برزنت بکشی یا خیلی خفن بازی میخوای دربیاری با چوب در درست کنی و با چندتا لولا و میخ بزنی به خونش:)
#خانه_برای_هر_گوربه_ایرانی
:/

بالا