• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرشید _ GCD

وضعیت
موضوع بسته شده است.

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی
پاسخ : استریت فرشید _ GCD

خب ميريم سراغ ادامه ي عرايض شريفم كه اينا بودن
-در تصوبر اول مظنون يه عده خلال دندان و يه رسيد احتمالا رستوران ديده ميشه به قيمت 66 تومان كه مظنون آن را حسابي تا كرده
و اون هم به دليل علاقه ي فراوان و شبگردي و ميتينگ و دورهمي و اين جور چيزا طبيعيه :-"
در مورد دوم شي اي دايره اي شكل با ارم المپيك در يك گوشه و شي دبگر هم به رنك صورتي و روش نوشته المپيا يا المپيكا كه حاكي از علاقه ي مظنون به ورزشه و كيف هم چون دوست نداره جيباش قلمبه شه ازش استفاده مي كنه :|
در موارد اتي هم عشق مظنون به كوه نوردي رو ميبينيم
و اون دوتا جيب خالي واسه اون وسايله كه مي بينيد
و اون دوتا بيلبيلك درازا هم مربوط به يه كار فنيه كه بهتون راجبش توضيح ميدم :D

2-خب مظنون اخيرا پاسپورت جديد گرفته و سوراخ هاي روي پاسپورت حاكي از اين موضوعه و خب اين يعني احتمالا يه سفر خارج از كشور مي خواد بره كه مجبور شده پاسپورت جديد بگيره.و خب احتمالا مظنون ميخواد بره كوه هاي فوجي ژاپن :D چون اون مربعه وسطش تو خالي رو توي اين بالن هاي مربوط به چارشنبه سوري ديدم من و ميخواد بره ژاپن تو جشن معروف ژاپني ها بالن روشن كنه و اون فندك هم به همين دليله.و چون مي خواد مظنون كشور بهتري داشته باشيم كالاي داخلي رو ميخواد براي مصرف ببره خارج از كشور(چهار تا نوترا بار )
و مظنون براي اين كه قراره كلي عكس بگيره انواع حافظه هاي خارجي رو با خودش ميبره /m\
از طرفي جعبه ي وسايل هندسي و ارميچر و اون جعبه كه توش screwdriver يا همون پيچ گوشتي كه نه بلكه از اين پيچ گوشتي دسته پلاستيكيا كه مي كنن تو پريز برق و امثالهم و من اسمش يادم رفته فك كنم و ساير وسايل مثه چسپ و اينا بنا به يكي از پستاشون تو انجمن مديريت و اقتصاد دارن يه كار فني تو ژاپن مي كنن كه اقتصاد ژاپن حسابي رو به رشده 8->
كتاب هم مي خواد تو هواپيما بخونه چون پرواز به ژاپن خيلي طولانيه و اون كيف با ارم سمپاد رو مي خواد ببره كه تو كوه دلش براي سمپاديا تنگ شد از سمپاد ياد كنه. عطر و اينه هم كه وسايل شخصيه و ادامس رو هم براي حفظ تمركزش براي اون كار فنيه مي خواد. والبته مظنون از اينه اش خيلي استفاده مي كنه من نميگم خودش توي جمله شخصيش به اين موضوع معترف شده
:I know everything. I AM everything

3-مظنون يه همستر داره كه نميتونه ببرتش ژاپن پس اونو وردست خودش گذاشته تا چند روز مونده به سفر باهاش حسابي وقت بگذرونه
مظنون شديدا علاقه ي زيادي به اهنگ گوش دادن داره و از اسپاتيفاي هم استفاده مي كنه بنا به گفته ي خودش ولي الان هندزفريشو در اورده تا با موشش وقت بگذرونه.مظنون عاشق كافي ميكسه و اون ليوان هم اثارش شبيه به بيشتر از كافي ميكسه تا چايي
و داره مظنون به همسترش عده ي كثير ارسالاش تو سايتو نشون ميده ولي همزمان معلوم نيست داره با سايفون چيكار مي كنه احتمال ميره داره تو فيسبوكش با شريك ژاپنيش چت مي كنه با اون سيمه هم مي خواد هاردشو تخليه كنه اونم به علت سفر
مظنون معمولا با گوشيش عكس نميگيره چون اين جا هم باگوشيش عكس نگرفته و احتمال ميره دوتا گوشي داشته باشه كه بايكيشون كاراي خلافشو انجام ميده :>
مظنون قبلا از كامپيوتر استفاده مي كرده و لي الان رو به جهان پرتابل اورده ولي هنوز هم ميزشو داره واز جا كيبرديش به عنوان جاي گوشيش استفاده مي كنه كه ممكنه حاكي از اون باشه كه مظنون گوشيش رو با پول فروش كامپيوترش خريد و حالا هم با وجود جايي كه رو ميز داره گوشيش رو تو جا كيبوردي گذاشته و حا كيبرديشو بيرون ميكشه تا جاي خالي كيبردشو التيام بده

4-مظنون زياد اهنگ گوش ميده و برخلاف پيش بيني من رو به لست اف ام اورده.علاقه ي زيادي به چت كردن داره دوتا برنامه ي چت داره ولي وقتشو نداره.كار گرافيك مي كنه ولي حوصله نداره اسم براشون بذاره و كلا زياد كار گرافيك نمي كنه يه ذره اونم حوصله ي سيو كردنش تو سوراخ سمبه هارو نداشته و خب اين بي حوصلگي حاكي از اينه كه مظنون به علت زياد بازي كامپيوتري كردن به اين نوع مينور بي حوصلگي مبتلا شده و چون به ورزش و بيرونو و كوه و اينا علاقه داره بي حوصلگيش خوشبختانه تو نوع مينور مونده
ريسايكل بينش خاليه چون چيزايي كه ديليت مي كنه رو صرفا مي خواسته يه جايي توي اون رم ها و هارد و اينا قايم كنه پس سريع ريسايكل بينو خالي مي كنه. و خلاصه مظنون كلي شواهد به ما داده كه بايد بيشتر تحت نظر باشه

5-مظنون مرتبه به نسبت پسر بودن و زياد دوستاش ميان خونشون به خاطر اون ميزه و صندليه و اون پشتيه روي زمين.مظنون وسايلش رو زير اون پارچه ي گل گلي كه ظاهرش نشون ميده زيرش رخت خوابه ولي اين طور نيست قايم مي كنه
اونم به اين دليل كه اون كيفه كه در تصوير اول ديدم توي قفسه كتاباشه اون جاس و مظنون گوش پاك كن هاشو به عنوان نشان كتاب استفاده مي كنه چون هم كم كتاب مي خونه هم گوش پاك كن ها دست نزدن
و فقط يه دونه به خاطر اون كتابي كه قراره تو هواپيما بخونه گذاشته
اتاق رنگ نداره به خاطر اين كه مظنون رو تختيش رو ننداخته و مظنون گرماييه چون معلومه كه ملحفه اش رو اصن نميندازه روش فقط در طول شب شوتش مي كنه اين ور اون ور :-" =P~

در كل اين مظنون داره به جمع مغز هاي فراري و قاچاقجيان موذي مطلق ميشه كه پس از حمع اوري مدارك لازم بايد محاكمه ش كنيم
حالا مي خوايم داده ها رو پردازش كنيم.هرجاش رو نفهميدين برين سراغ توضيحات بنده در نقل قوله كه پست قبليمه
1-خب اون رسيد رستورانه و خلال دندون حاكي از اينه كه مضنون احتمالا با يه عده اي قرار ملاقات داشته كه ممكنه توي خونشون اين قرار ملاقات رو ترتيب داده باشه حتي و ممكنه مظنون ما سر پرست فرقه ي خاصي باشه
چون همون طور كه حدس زده ميشد زياد دوستاشو مياره خونشون
2-چيزي كه تو تصوير اتاق مظنون جديدا كشف كردم يه بدمينتون يا تنيس هست و كلا مظنون يا ورزشكاره يا خودشو ورزشكار نشون ميده
خب اين بي حوصلگي حاكي از اينه كه مظنون به علت زياد بازي كامپيوتري كردن به اين نوع مينور بي حوصلگي مبتلا شده و چون به ورزش و بيرونو و كوه و اينا علاقه داره بي حوصلگيش خوشبختانه تو نوع مينور مونده
كه احتمالا ورزش كار هست
اما احتمال دوم اينه كه مظنون به جاي حمل سلاح سرد و گرم به وسايل جانبي روي اورده كه اين اتفاق معمولا در مجرميني روي ميده كه معمولا با هواپيما سفر ميرنو نميتونن با خودشون چاقو ببرن يا اين كه معمولا مجرمين حبس كشيده چنين روشي رو در پي مي گيرند اما مظنون هنوز چاقو با خودش ميبره ولي چاقوش رو ميذاره تو چمدونش و تنيس يا اون بدمينتونه رو براي هواپيما ميبره
پس مظنون سو سابقه در حمل سلاح نداره.ولي ساير موارد شايد...
خب مظنون محتاطه و يا شايد هم قصد اقدامي خطرناك در هواپيما داشته باشه بدمينتون وسيله ي خطرناكيه.مظنون به كوه نوردي علاقه داره و عكس بك گراندشم حاكي از اين موضوعه
مظنون به دو انگيزه به ژاپن ميره
كوه هاي فوجي
اون كار خروج منابع علمي و اطلاعات از كشور حالا دارم شك مي كنم كه شايد مظنون داره كاراي جاسوسي انجام ميده
با اون همه هارد و رم و اينا هر چه قدرم عكس بگيره جا اضافه مياره و بوي يك جاسوسي به مشام ميرسه
مظنون چسپ نواري رو ممكنه به عنوان وسيله ي ابراز خشونت هاش استفاده كنه
مظنون اينا يه شركت خاص يا باند خاص با علامتي كه روي موس و لبتابشه دارن همون ارمه كه شبيه پروانس.شواهد اخير حاكي از اونه كه.مظنون به چت علاقه نداره بلكه براي ارتباط باشركاي جرم خارجي ازش استفاده مي كنه و اون ارميچر منو مشكوك مي كنه كه اينا دارن يه اطلاعات مربوط به چيزاي پره دار رو جاسوسي مي كنن كه احتمالا حيطه ي جاسوسي مربوط به صنعت هوانوردي و يا هوانيروز ايرانه B-) و البته ارم پروانه مانند هم منو به اين موضوع به يقين ميرسونه =P~
خب مظنون رييس گروهه و يه دليل ديگه هم دارم توي عكس 5 يه پشتي يه ميز صندلي و تخت مظنون رو داريم مضنون رو ميز صندلي مي شينه و بقيه ي اعضا بسته به تعداد روي تخت و اون پشتيه
چون مظنون شكموعه و همه ي خوراكيا رو ميزه و تنها رييس گروه بالاتر از همه ميشينه
خب منتظر باشين
پوارو اين جاسوسو به هر شكل ممكنه با مدارك و جرايد شناسايي مي كنه

شبنم...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(مادر)
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از -نگار :
پس مظنون سو سابقه در حمل سلاح نداره.ولي ساير موارد شايد...
ازاین واضحتر بیاد حمل کنه
photo_2015_07_10_08_12_.jpg

مظنون بشدت عصبی و خطرناکه و احتمالا ناخن هم میجوه :-"
photo_2015_07_10_08_12.jpg

photo_2015_07_10_08_11.jpg

و حتی از روشهای غیر انسانی برای بیهوشی و یا قتل ها استفاده میکنه
photo_2015_07_10_08_12_37.jpg

و اینکه طور که توی عکس بالا دیده میشه مظنون به عینکش خیلی علاقه چون خودشم توی عینکش هست
ینی به عینکش خیلی توجه داره و از خودش دورش نمیکنه از رو عینک ردشو میشه زد #S-:

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

به نقل از .شبنم. :
ازاین واضحتر بیاد حمل کنه
گفتم كه سو سابقه نداشته
وگرنه اون كه با خودش سلاح حمل مي كنه واضح و مبرهنه

fafa.ft

فافا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
استان همدان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید چمران اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

سلام :D
فقط ی چیزی
اون اسکرین شات لب تاپو ببینید
مظنون sticky note داره ک شخصیه از رو صفحه برش داشته ما نبینیم :) آخه من خودم زیاد استفاده میکنم میدونم

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

axe_1.png

مظنون وقتی میخوابه دوست داره زیر سرش بلند باشه . همونطور ک میبینین دو تا بالش میذاره زیر سرش .
مظنون ادم شلخته ایه . ملافه(؟) روی تختشو بعد از اینکه بیدار میشه صبحها مرتب نمیکنه . همینطور با چند تا پارچه خیلی چیزا رو قایم میکنه و ماس مالی میکنه . از این تریپ ادمهاست ک وقتی مهمون میاد خونشون چیزای پهنی ک وسط اتاقشنو تو کمد رو هم تلنبار میکنه در کمدو میبنده .
زیر تخت مظنون ممکنه حالت کمد داشته باشه و یه سری چیزا نگهداری کنه بخاطر همین پارچه رو کامل تا پایین کشیده رو زمین .
مظنون ادمیه ک نظافت شخصی براش مهمه . گوش پاک کنی ک رو میز گذاشته نشون میده بعد از حمام ب نظافت گوشش اهمیت میده .
و مظنون کلن کتاب زیاد میخونه :D وقتی هم میخونه رو زمین میخونه . اون بالشتی ک گذاشته کنار دیوار بش تکیه میده میخونه :D
مظنون یه میز دراوری یا چیزی نداره برا همین گوش پاک کنش یه طرفه اون ظرفی ک تو طاقچه مشخص کردم و بنظر میرسه ب موهای مظنون مربوطه یه طرفه .
مظنون دو تا چیزم ب دیوار اتاقش نصب کرده ک هر چی سعی کردم نفهمیدم مربوط ب چیه و وقتی پیگیری کردم ک چرا کیفیت این عکس اینقدر بده :

axe_6.png

خودتون قضاوت کنین من دقیق نگفتم پوستره . گفتم متوجه نمیشم چیه :-""" و مظنون پیچونده و بعد از دو سه روز هم هنوز عکسی نداده :-"

axe_4.png

مطنون زیاد بازیای کامپیوتری میکنه . و بیشتر از همه هم ب بازیای خشن علاقه داره . دو تا از بازیاش خشنن میتونین اینجا و اینجا عکسایی از صحنه های بازیو ببینین .
همینطور ماشین بازی و فوتبال هم علاقه داره :-"
مظنون استیکی نوت استفاده میکنه . میتونه حواس پرت باشه و ازش استفاده میکنه تا کارایی ک بایدو یادش نره انجام بده . و میتونه هم از گشادیسم بودن مظنون باشه ک چیزایی ک لازم داره نخواد بره خودکار و کاغذ بیاره یادداشت کنه :-" ( دلایل خودم برای استفاده :)) :-" )

axe_3.png

مظنون اعتیاد ب قهوه و نسکافه داره و همونطور ک بالا گفتم ادم شلخته ایه ک لیوان خالیشو گذاشته همونجا بمونه و نبرده بذاره تو اشپزخونه .
مظنون کمی هم روحیه لطیف داره ک با حیوونها سر و کار داره . (مستر شقایق :D )
مظنون زیاد اهل این نیست ک وسایل نو بخره برای اتاقش و با همون میز قدیمیش کار میکنه . کلن ادم خاکی ای بنظر میرسه .
مظنون از این تریپ ادمهاست ک وقتی یه وسیله برقی میخره پلاستیک روشو نمیکنه . سیمهاشو باز نمیکنه . دوست داره مثل روز اولش باشن وسایلش .

axe_2.png

و اما عکس اخر :D
مظنون یه دونه کارت بانکی فقط داره . من از اینا دارم معلومه فقط یه طرفش کارت گذاشته شده . همه پولهاش تو یه حساب میریزه و پراکنده نیست . (بالاترین دایره رو ببینین)
از اون همه پیچ گوشتیو اون ارمیچر مشخصه ک مظنون با برق و کارای مکانیکی سر و کار داره و سر در میاره . فقط ارمیچر ب اون کوچیکی نشون میده ک با ابزارای بزرگ کار نداره :-""" مثلن ممکنه باهاش یه وسیله کوچیک خطرناک درست کنه ک بتونه بذاره تو اون کیفی ک با خودش حمل میکنه .
مظنون زیاد اهل ادامس نیست . اگه ادامس ب عنوان بقیه پولش تو سوپر مارکتا بدن بهش استفاده میکنه فقط .
http://www.altabg.com/en/products/category/26/147
مظنون ممکنه سیگاری باشه ! اخه فندک برا چی میخواد تو اتاقش ؟ :D
مظنون برا دفاع از خودش خارج از خونه از چاقو استفاده میکنه . و از این چاقو استفاده های دیگه هم میکنه برا میوه پوست کندن مثلن :-"

:D

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
جی‌سی‌دی که بود و چه کرد؟

×یک. فرشید، عاشقتم مرررد.[nb]اون رسیدِ کافه نقشِ وصال و ... [/nb]

×ادامه ماجرا؛ من تو این دو سه روز دنبال کارای مظنون بودم و یک‌سری کارای دیگه، این شد که الان اومدم ؛؛)
خب، راستش مظنون کلا بدشانسه. تا دستگیر شد بدون هیچ بازجوبی و اینا دادگاهی‌ش کردن. الان این‌جا دادگاهه، منم به عنوان دادستان
به باز شدن مساله کمک می‌کنم .[nb]این دادگاه کلا از دم مشکل داره ، دادگاهی که من دادستان و فرشید مجرم/مظنون‌ش باشه کلا از دم باطله.
کلا باگ زیاد داره، جدی‌ش نگیرید. :‌دی[/nb]
[لوکیشن - دادگاه]
[قاضی]از دادستان می‌خوام که در جایگاه حاضر بشه.
[من] جناب قاضی بنده در طی تحقیقات به مواردی برخوردم که می‌خوام اون‌هارو در دادگاه بیان کنم. طی شواهد به دست اومده ؛

[1] فک می‌کنید مظنون تکاوره و جلیقه ضد گلوله داره؟
نب‌بابا من می‌شناسم اینو ، این همیشه همراهشه، شرط سر 5 تومن شارژ می‎‌بندم که بمیره هم با همین بیلبیلک خاکش می‌کنن.
جناب قاضی این عکس رو ببینید ، برای من به شخصه سوالاتی به‌وجود میاد؛
[1.1] تو قسمت 1 تو شکل ، مظنون چی گذاشته؟ من به شدت درتی مایند هستم، نظری ندارم در محضر دادگاه اما شما به نظرتون اون چی می‌تونه باشه؟
[1.2] مظنون چی‌کار می‌کرده که انقد عرق کرده و آثارش رو این جلیقه مونده؟
[1.3] اون شیء چی هستش؟ آره همون قهوه‌ایه.
[1.4] مظنون هزار تا تقویم داره.چرا باید ازین تقویما استفاده کنه؟ آیا این برداشت رو می‌شه کرد که مظنون نقشه داره تا با استفاده از یه بمب الکترونیکی تمام وسایل الکتریکی رو نابود کنه و فقط ازین تقویم کاغذیا و ... بشه استفاده کرد؟ به دلیل نبود مدارک کافی این فرضیه احتمالا رد می‌شه.

[2] اگر بگم طی تحقیقات متوجه شدم که همه این اقلام رو مظنون همیشه با خودش حمل می‌کرده باورتون می‌شه؟ نه؟ پس با من همراه باشید؛
تو این عکس هم به سوالاتی بر می‌خوریم ؛
[2.1] آیا این همون جاکارتی‌ایه که توش کارت بانکی‌ای که قرار بود بعد از انجام ماموریت بهش پول واریز کنن، بودش؟ الله اعلم!
[وکیل مدافع] شما نمی‌تونید تو دادگاه هر نظری دارید رو به موکل من نسبت بدید و بگید الله اعلم ، اعتراض دارم جناب قاضی
[قاضی] اعتراض وارده.
[2.2] از ادعاهای شواهد پرونده متوجه شدیم که ایشون قبلا در مکانیکی شاگرد بودن [nb]اوس (اوستا) فرشید نه‌ها ، هی بچه بدو اون آچار رو بیار، این‌طوری ![/nb] بعد از بچگی به چیزای الکترونیکی و ... علاقه داشته، امکان داره از یکی از ماشین ها پیچونده باشه، اما وقتی راه ساده‌تر هست چرا انقد سخت؟
[وکیل مدافع] اعتراض دارم جناب قاضی، ایشون نمی‌تونند تو دادگاه هر نظری دارند رو به موکل من نسبت بدند بدون هیچ مدرکی.
[قاضی] اعتراض وارده. جناب دادستان بار آخر باشه.
[2.3] آلت قتاله؟ جناب قاضی چی ازین واضح تر؟ - آقای فرشادی بین خودمون باشه ولی چاقوی دافی دارید -چاکرم! - ما بیشتر!
[قاضی] نظم دادگاه رو رعایت کنید.
[2.4] جناب قاضی این‌هم یک نمونه دیگه از وسایل الکتریکی ، در تحقیقات محلی متوجه شدیم که مظنون از مغازه‌ای نزدیک چاهارراهه ولی‌عصر این وسیله رو خریده ولی انداختن بهش انگار.
[2.5] گویا مظنون روی بچه‌های تو پارکا کراش داشته و از اون‌ها آدامس خریداری می‌کنه؟ -من حدس می‌زنم از تله خرگوش هم استفاده می‌کرده-
[2.6] مظنون یو آر آسام ، یو آر مای لجند :-هق‌هق
اگر گفتید اون‌چیه؟ من بهتون اون عطره که تو عکس هستش رو میدم ؛؛)

[قاضی] حاجی ناموسا این‌جا دادگاستا، رعایت کن دیگه.
[من] شرمنده دادا ، حواسم نبود!

[قاضی] برای بررسی بیشتر مدارک و پرونده‌‌ها دادگاه به جلسه بعد (2 روز دیگر) موکول می‌شود.
ختم دادگاه. [با چکش یا کلا اون بیلبیلکه روی میز می‌کوباند]

ریحان خاتون

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعدادهای درخشان فرزانگان
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

اقا اعلام امادگی میکنییییییییییییییییییییییییییییم فعلا تا بعد

مضنون در بانگ هاشون به تعداد زیادی گفته اند که اینجا میتونید هر نظری درباره من دارید بنویسید :D این نشان دهنده ی روحیه انتقاد پذیری ایشون هست
در بانگ دوازدهمی از اخر (بانگ 29 سپتامبر 2013)توی نظرات MYDRUS گقته اند بابا مدیر کلی یکم سنگین باش :-" :)) این نشون میده ایشون بسیار خاکی تشریف دارن و به این صندلی های زود گذر دنیوی غره نشده اند همچنین اتاق ایشون ک زیاد جینگول نیست و تمام چیزها و وسایل وسایلی عادی و معمولی هستند میفهمیم کلا ادم پر پز و این چیزا نیست خاکی و ساده زیست هستن و تجمل گرایی ندارن که بخوان کلاس بذارن

در همین بانگ 29 سپتامبر گفته اند دیروز 4 سال پیش عضو شدم این گفته نشون میده ایشون بسیار به سمپادیایی بودنشان افتخار نموده و به طور دقیق تاریخ عضویتشان را میدانند احتمالا این سمپادیا عضو شدنشان از وقایع مهم و خوب زندگیشون به حساب میاورند

لایک های زیاد و ارسال های زیادشون و مدیر بودنشان اعتیاد ایشون رو به سایت اعلام میکنه

photo_2015_07_10_08_11_51.jpg

خانه به نسبت قدیمی ساز هستش احتمالا به دلیل داشتن طاقچه که معمولا تو خونه های قدیمی اینطوریه و همچنین رنگ زرد شده ی دیوار اتاق کاملا این موضوع رو نشون میده

اتاق درکل زیاد مرتب نیست این به اعتیادشون به اینترنت هم مربوط میشه :D [size=12pt] و احتمالا اتاق کوچیک هستش چون میزشون و اون چیزی که قهوه ای تیره پشت میز که تو عکس بعدی میفهمیم کمد هستش و تخت کاملا کنار هم و چفت در چفت چیده شده

مضنون از کسایی هست ک وسیله زیاد داره ولی جای نگهداری اونا کم هست
ادم منظمی نیستن هم به علت شلختگی اتاق هم اینکه معمولا جای گوش پاک کن توی سرویس بهداشتیه نه روی میز تو اتاق :D
[size=12pt]البته میتونیم این رو هم بگیم که مضنون این گوش پاک کن رو برای رد گم کنی از دستی گذاشته روی میز که بگه علی رغم نامرتب بودن ولی ادم تمیزی هستم و پیش همه عزیز!!!! :D
[/size][/size]
رنگ سبز چرک و کثیف بالشتشون میگه که ایشون خیلی عرق میکنن به خصوص که پسر هم هستن
از بس هم عرق میکنن مامان دیگه وضعیت بالشتاش رو به حال خودش ول کرده و دیگه براش بالشت درست نمیکنن با اینکه دیگه بار های بالشت خوابیده و مضنون نیاز به بالشت جدید داره ولی خانواده ترجیح میدن ایشون از دو بالشت استفاده کنه تا اینکه برن برایشان یک بالشت درستو حسابی تهیه کنند
عکس این اتاق احتمالا صبح گرفته شده بخاطر تختی که هنوز مرتب نیست و نور اتاق هم کافی و مناسب یه صبح تابستانی هست

میتونیم بگیم احتمالا کتاب نمی خونن زیاد چون زیر طاقچه ای ها هیچ جمع شدگی و چینی ندارند ( ما از این زیر طاقچه ای ها داریم باید پلاستیکی باشه و اینا یه جوریه که اگ کتاب رو بکشی چین میخوره فک کنم )

photo_2015_07_10_08_12_06.jpg

تو این عکس علی رغم شلختگی ای که توی اتاقشون می دیدیم ولی روی دسکتاب بسیار مرتب هستش میتونیم احتمال بدیم شلختگی اتاق شاید برای ماه رمضان و روزه داری بوده یاهم کلا ادمی هستن که به وضعیت دورو برشون اهمیت نمیدم یام چون اتاق احتمالا کوچیک هست ما اینجوری احساس کرده ایم
صفحه پس زمینه بسیار حس سبکی به ادم میده و ارامش خاصی داره این میتونه به ارامش درونی مضنون هم اشاره بکنه
ایشون احتمالا برای اینکه کلا درهمه مواقع به دوستانشون دسترسی داشته باشن تلگرامرو توی کامپیوترشون هم نصب کردن که هم اینترنت هم گروه هارو درکنارهم داشته باشن (اعتیاد به فضاهای مجازی )
از یکی از برنامه ها بیشتر احتمالا استفاده میکنن اونی که سمت راست صفحه قرار گرفته که من نمیدونم چیه Pداره برنامه هایی که جدا از بقیه گذاشته میشن یا از همه بیشتر استفاده میکنن یا یه بازه زمانی بوده که نیاز به دسترسی سریع و زیاد به اون دارن

کلا حجم اینترنتشم صرف دانلود چیزای الکی نمیکنه چون از اهنگ و فیلم و این چیزا روی دسکتاب خبری نیست و همینطور با توجه به عکس پایین که گذاشتم میمی بینیم که موبایل هنزفری داشته و لپ تاب روشن است میفهمیم که اهنگ و این چیزهایشان را در لپتاب ندارند بلکه درموبایلشان هست که حتی از این مطلب میتونیم بفهمیم ایشون از کسایی اند که دوست دارن اهنگ خیلی گوش بدهند چون موبایل همیشه همراهشان هست و همه جا دراختیارشونه

در عکس زیر

photo_2015_07_10_08_12_15.jpg

لیوان و یک قاشق داخلش نشان دهنده این میتونه باشه که این اقا یکم تنبل و تن پروری دارند وقتی میشینن پای رایانه دیگه از دنیا فراموش کرده و مامان جان برایشان نوشیدنی ای چایی ای چیزی میارن سر میزشون تا ایشون میل کنند و احتمالا دوباره همون مامان لیوان را برای شستشو به اشپرخانه میبرند نشانه این هم میتواند باشد که خیییییلی مامانشان ایشان را دوست دارند و کلا دوست دارند برای پسرشان هرکاری بکنند حتی تک پسر بودن یا کلا تک فرزند بودن هم میتوانیم از این برداشت کنیم .
کمد و میز قدیمی هستند نشان از همان ساده زیست بودن خانواده و مضنون است ایشان تنها و تنها از گوگل کروم برای اینترنت استفاده میکنن هم از عکس بالا هم بالا تر مشخص میشود و باز شدن صفحه سایت سمپادیا بیان گر همان اعتیاد ایشان و تعهدشان به این سایت است که گفتم
از این سه تصویر میفهمیم کلا مضنون شاخته اما تمیز است جمع جور بودن سیم ها گوش پاک کن نشانه تمیز بودن و به هم ریختگی وسایل نشان دهنده شلختگی

photo_2015_07_10_08_12_37.jpg

معمولا پسر ها اینه همراهشون نمیبرن ولی اینه ایشون نشون میده به ظاهرشون خیلی اهمیت میدن به علاوه اینکه عکسشون توی شیشه عینکشون افتاده به نسبت قد بلندی باید داشته باشن
پسرایی که قدشون بلنده اعتماد به نفسشون میره بالا بعد این اینه هم بهش ربط داره دیگه بفهمین !!! :D
ایشون رشته انسانی بودن ولی علی رغم اینکه به پرگارو نقاله و اینازیاد احتیاج ندارن اینهارو دارن میتونیم چند تا چیز برداشت کنیم
1 ایشون به ریاضیات و هندسه هم علاقه دارن
2. یادگای ای هست از دوران راهنمایی که شاید بهشون از طرف مدرسه ای جایی جایزه دادن بهشون
3. دیگه چیزی تو ذهنم نیست

تو تصویر رم و فلش میبینیم این میتونه تصدیق کننده این باشه که تو لپ تاپشون اهنگ نگهداری نمیکنن
یه شیشه عطر وسط وسایل هست که نشون دهنده همون اعتماد به نفس و اینکه عرق زیاد میکنن و یا همون تمیز بودن ایشون میتونه باشه
وجود پیچ گوشتی و چیز میزای برقی مکانیکی میتونه به ما این رو بگه که ایشون علی رغم اینکه رشته انسانی بودن ولی به این چیزاهم علاقه داشتن به جورایی به پرگار و نقاله ای هم که دارن مربوط میشه یا میتونیم بگیم باباشون یه مغازه ای چیزی دارن که به همین کارا ربط داره یا کلا شغلی دارن مرتبط با اینا حتی ذره بینی هم که هست میتونه به این ربط داشته باشه
فرش زیروسایل طرح قدیمی داره باز هم تاکید بر ساده گرایی
کلا از هرچی بگی تو وسایلشون دیده میشه همون چیزی که گفتم وسیله خیلی داره ولی جای نگهداریش کمه!!!
از اون ادمایی میتونن باشن ک دوست دارن همه چیو خودشون داشته باشن از کسی نگیرن مثلا ممکنه پرگار و نقاله رو به همین علت تهیه کرده باشن مثلا یه رو تو مدرسه بهشون گفته باشن جلسه دیگه بیارین ایشون فرطی رفتن خریدن با اینکه میدونن زیاد استفادشون نمیشه مثلا البته
یا تعداد زیاد کتاباشون میتونن برای مطالعه بیشتر امانت گیری داشته باشن وجود چسب مابع و نواری وجود ذره بین پیچ گوشتی رم و فلش فندک حتی چاقو این را می رساند

photo_2015_07_10_08_12_41.jpg

با توجه به مدل کیفشون میتونیم بگیم اسپرت تیپ میزنن سنشون هم که واقعا میخوره به این تیپ :D
خلال دندون باز هم تمیزی ایشن رو میرسونه

armin1272

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اژه اي ١
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94

67045352528174573324.jpg

مظنون يك موتاده!

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

سلاملیکم!
آقا من خواستم شرکت نکنما... نشد!!!
%D9%81%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D8%AF_.jpg

1. آیینه؟مظنون روحیه دخترونه طوری دارن! 8-> بعد من خودم تالا از این آینه ها استفاده نکردم اما کلا کاربرد ابرو بر داری ... :-" مضمون ب آراستگی ظاهر علاقه منده؟؟؟ :-"
(ب من چ اگ ب کسی بر می خوره ها، شوخیه شوخی شوخیییی)

2.
مظنون فقیره :(( ! این عینکا دونه ای 2500 تومنه ی پسر بچه اییه تو پارک دم خونه ما می فروشه من دیدم، الان سوال پیش میاد این عینک جز اون پارکیاس یا اونا ک رو زمین ریخته 3 تا هزار B-)

3. عهع! فندک اتمی! منم دارم آبیشه! مظنون یا معتاده یا معتاده! والا فندک چ ب کار پسر ب این سن میاد؟؟؟؟ ( شایدم جانیه روانیه و باش آدما رو آتیش میزنه :-s ، از اون بازیا ک می کنن ی همچی حرکتی بعید نی :-ss !!!)
پ.ن: عاغا من باش قالیمو سوزوندم توقیف شد توسط مادر گرامی :))

4.
بابا آدم ک از خارجه میاد از این آدامسا ک نمی خوره، لاقل ی فایوی(5) چیزی برا کلاسشم ک شده میذاره تو کیفش :)) مضمون بچه بی شیله پیله اییه میخات ریا نشه! آخی! :)

5. مظنونه؟؟؟ ن این بچه مردم مظنونه؟ خودش ی پا کارگاهه! اصن من یادمه از بچگی همین قد کنجکاو بود همیشه ی ذربین با خودش داش :))

6. عطر مشدیه؟؟؟؟ تو خارجه عطر مشدی میزدین؟؟؟؟؟ :O

7.erq سمپادی!!!! مظنون شاید بچه خاکی باشه اما خعلی بچه ریاکاریه، باش بابا سمپادی! باهوش! خفن! :| [-(

8. اینا چیه؟؟؟ عاغا اینا دو تا حلقس ک بهم گره خورده ؟؟؟؟ :-?
گویا مظنون مظلوم واقع شده! =(( عاشق بوده حلقم خریده ولی عشقش رفته نیومده ن زنگ زده ن در زده ن کسی جا شو بلده :( :(( (البته در زده فک کنم سر زدس!) ب هر حال الان فرشید مونده و حلقه هایی ک رو دستش باد کرده :(( غصه نخور خودمون زنت میدیم :((

9. مستر جی سی دی کارخونه از اینا دارن یا اینکه کلن طرفدار غذاهای سالم و مغذین ^-^

نتیجه:
چراغ قوس (قوه است)؟؟؟ :O
مظنون شبا میره دزدی! (< این ک مظنون خارجه بوده کذبه X_X و تمام این مدت تو زندان بودن :-< ، و الا آدم خارجه رفته از اون آدامسا می خوره؟؟؟ :| من این تاپیکو ب دلیل مشکلات اخلاقی قفل و منهدم می سازم :|
گول ظاهرشو همتون خوردین! #-o (حالا چ مزه بود؟)

:)) مظنون کلن آدم با جنبه ای بوده تا جایی ک من خبر داشتم(اصن برا همینه ک استریتش شرکت کردم والا دیدین من بیام استریت کسی؟؟؟)، مدیر خوبیم بود :(( مظنون پلانکتون نام دارد!!! ی چن وختم آواتارشون میمون بود :-"
مظنون خودشاخ پنداری داره نشون ب اون نشون ک هی میگن نظرتون راجع ب من چیه بعد ما میخایم تو ذوقش نخوره، عقده ای نشه بره انگل جامعه شه هی با اسامی مختلف میریم براش نظر میدیم تو خوبی تو نازی تو زورو و .... :))

حرف اخر: خلاصه سعی کردم هر انگی(angi) می تونم ب بچه مردم بزنم =)) خدا از سر تقصیرات هممون بگذره :))

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

میخواستم بزارم آخر کار جواب بدم ولی نح

از اول چیزایی که گفتین:
2: غرب زده هستم :D و آره هایده و فمیشی رو تنها خواننده های ایرانی میدونم که خوبن
امنیتو هم همیشه در نظر میگیرم

3: کلی کتاب دارم :))

4: خوبم خوبی باباجان؟ :-"

6: "مظنون با چیزای خیلی کوچیک کلافه وعصبی میشه" آره، و خودمم دقت نکرده بودم به این موضوع، الان که گفتی دیدم کاملا با سیم مشکل دارم
کاربرد گیره رو درست گفتی
آینده نگر هم هستم، آینده نگر که نه، ترجیح میدم آمادگی هر چیزیو داشته باشم
در مورد آدامس، همون :| هستم، اصلا آدامس نمیخورم و اینو هم یه روز که با جواد اینا رفته بودیم بیرون جواد از یه دخترک دستفروش خرید و گذاشت تو کیف من :D
اون سفیده هم دقیقا سوخت بالن آرزوهاست که چارشنبه سوری هوا می کنن

7: مظنون بنده خدا کجاش خطرناکه؟ :-" اون نوترا بارا هم خب کوچیکن چارتاشم کمه! اون مموری توی آینه اطلاعات فوق محرمانه توشه. و روحیه هم آره پسرونه ام کاملا
کتاب خیلی دوست داشتم، جوونیام زیاد میخوندم، الانا پیر شدم
موسیفی هم خیلی دوست دارم و تو چندین گروه تلگرامی هم هستم، و آره معمولا چند کار رو همزمان می کنم

8: :)) فراماسون شدم الان؟ گونیا و پرگار :)) همستر هم همستر جدیدمه، آقا شقایق
موس کامپیوترو اشتباه گفتی، اتفاقا موس خود لپ تاپه. دانلود گیم و خفنیت لپ تاپ تایید میشه. کتابا هم، باورت میشه من هیچکدوم از کتابای مودب پورو کاغذی ندارم؟ فقط دیجیتال خوندمشون

10: :-s یا خدا! مظنون یه آیپاد تاچ داره که باهاش آهنگ گوش میده و کتاب میخونه فقط، اینقدر فک نکنید من پولدارم و آیفون دارم یا حتی آیفون رو دوست دارم
آشغالاتی ندیدم در عکس، اون رسید جریان داره :)) مهدی بیا توضیح بده. خلال دندونا هم جفتش مال خودمه، از خلال دندون زیاد استفاده می کنم. وسایل فوق هم همشون مال منن
گشادی تایید میشه، همسترم هم همینجوری ول میچرخه واسه خودش، فقط هر از گاهی میزارمش تو آکواریومش واسه دستشویی :D مظنون سیم دوست نداره
:)) فریب اذهان عمومی!

11: NFS The run قدیمی تر از Rivalsـه؟ من جفتشونو بازی کردم ولی این سری فقط the run رو نصبیدم. گیمر بودن رو درست گفتی و استفاده از ویندوز 10 هم بخاطر آپ تو دیت بودنه، همیشه سعی می کنم آپ تو دیت باشم به شدت
اونم آیفون نیست آیپاده :( آیفون عنه
1984 رو هم آره از نمایشگا کتاب خریدم و البته قبلا خوندمش، ولی خب اینو همیشه همرام دارم هروقت بشه مقادیریشو میخونم

12: =)) عجب سناریویی، مظنونو فرستادی ژاپن!
تقریبا تمام چیزایی که گفتی درسته ولی خب ژاپنی در کار نیست :( اتاقمم کسی نمیاد اصن، مدلشه همینجوریه
اون شیء دایره ای تقویمه! یدونه میلادیشم دارم دم کلیدمه :D

13: :)) عطره عطر مشهدیه. چاقو (< نوترابار هم خورنی خوشمزه ایه خو :-<
عتیقه! :))

14: :-w پنکیک آخه؟ منو چی فرض کردین؟ :)) نخیر، اون آینه ست که البته خیلی کم استفاده میشه و اون بیلبیلکه هم از آزمایشگاه شیمیمون کش رفتم، یه طرفش قاشقک مانندیه و طرف دیگش تیزه، برای بریدن و چیزای پودری و خلاصه به درد میخوره
اون قلک نیست، نمیدونم چیه مال مامانمه
و آره اصلا اعتقادی به کاور ندارم

19: :-" ویندوز 10 اینسایدر پرویو، و سایفون :-"

20: دوستام اصلا نمیان خونه اتفاقا. بدمینتونه اون و هر از گاهی با مامانم بازی می کنم
اون آرمه که شبیه پروانست علامت Republic of Gamersـه :-" شکمو عم خودتی :))

21: چه نکته بین :)) و اتفاقا این عینکه رو یه روز که خیلی آفتابی بود بدون هیچ علاقه ای از کنار خیابون گرفتم، صرفا چون عجق وجق نیست، گرد و سادست (مظنون چیزای گرد دوس داره، مخصوصا اگه دوتا باشن :-")

23: چیز خاصی توش نبود :))

24: یکی از اون بالشا رو بغل می کنم و یکی دیگه رو میزارم زیر سرم، شلخته هم هستم :-" اعتقادی به مرتب کردن تخت ندارم چون شب قراره دوباره روش بخوابه آدم. زیر تخت آره انبارییه واسه خودش :)) گوش پاک کن هم خیلی دوست دارم :D
اون چیزها رو هم که دادم به زهرا دیگه :D
اعتیاد به قهوه دارم، سیمای موسو برای این باز نکردم که زیادی درازه و همینجوری بسته باشه بهتره
یقیه حدس ها هم درستن، فقط یک کارت بانکی دارم، با برق و کارای مکانیکی هم سر و کار دارم و اهل آدامس نیستم

25: :)) مهدی! تو 1.1 بیلبیلک کاملا خالیه، 1.3 هم سوهان آهن بره :-"
2.4 ننداختنا! البته اینو از ولیعصر نخریدم

26: درباره خاکی بودن و اینا، تایید می کنم :D خونه قدیمی هست، البته رنگش خودش اینجوریه. میز کامپیوتر هم بیرون از اتاقمه، درست. وسیله زیاد دارم، گوش پاک کنو همیشه دم دستم نگه میدارم چون دوستشون دارم. رنگ هم بابا بالشه خودش این رنگیه :)) عرق کجا بود
علت وجود دو بالش رو هم که توضیح دادم، کتابا در حال حاضر فقط خاک میخورن و قبلا خونده شدن
اون برنامه هه فیلتر شکنه :-" اینترنت رو هم اتفاقا با دانلوده که تموم می کنم
راجع به تنبلی و اینا کاملا درسته :-" کلا پاراگراف 3 درسته
پاراگراف چهار هم درسته :D

27: :| من حرفی ندارم :)) :-"

28: آینه دخترونس؟ آینه آخه؟ آدم میتونه خیلی کاربرد ها داشته باشه برای آینه. مظنون فقیر هست :-< فندکم خو لازم میشه :-" آدامس خور نیستم، این آدامس جواده. :))@ذره بین[nb]توضیح: از ذره بین غالبا برای آتیش درست کردن استفاده میشه[/nb] اونم عطر مشهدیه بهله ;;) ریاکارم نیستم :(
:)) آقا اون حلقه ها، پلاستیکی ان ولی من همیشه تو کیفم همراهم دارم که اگه لازم شد جایی به کسی درخواست ازدواج بدم بتونم سریعا این کار رو انجام بدم :-"
و اون چراغ قوه نیست، دوربینه :D :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

انتظار داشتم بالشت دوم رو لای پات بزاری. :-"

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

درازه، تهشو میزارم لای پام سرشو بغل می کنم :-"

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از GCD :

مطمئنی این بالشته؟؟ :-"

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری

به نقل از GCD :
چرا به جای بالشت، مستر شقایق رو بغل نمیکنی؟ :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از ali kh :
چرا به جای بالشت، مستر شقایق رو بغل نمیکنی؟ :D
کوچیکه، وگرنه که پشمالو و گرم هم هست

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

مظنون با توعم :)) پاسپورت باطل شده چرا اخه ؟ :))

اون کیف زنونه ماننده هست اون رو مظنون از زمان اقامتش تو مالزی داره :-"

نبینید مظنون رو تپل مپل شده :-" قبلاً نی قلیانی بود اون رو هم به خودش میبست لاغر و نی قلیانی تر جلوه میکرد حتا!

ولی کی ایفون خریدی فرشید ؟ :-/

4S یا 5 ?

و در نهایت همونطور که رهبر انقلاب میفرمایند در پایان سخنرانی ها :

فلانی که فلانی نباشد فلانی نیست!
فعلی نکنید که فعلی شود که انگار مفعول مورد فعل واقع شده باشد!

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری

با توجه به مکالمات چند وقت اخیر تنی چند از دوستان و مظنون، من به نکات مهمی از زندگی مظنون پی بردم.
1)چند حالت داریم:
یا مظنون با دوست دخترش به هم زده و الآن شب ها بالش رو بغل میکنه و تو خود صبح گریه میکنه. =(( :((
یا مظنون اصلا تا به حال دوست دختر نداشته و تو این فازا نیست.
یا مظنون با ..... به هم زده ( اگه جای خالی رو پر کنم، مطهری میاد استریت مظنون رو می بنده. )[nb] دوست پسرش :-" :D[/nb]
2 )با توجه به نوع نامگذاری مظنون برای همسترش، میشه جای خالی یک آقا و یک خانم( که احتمالا اسمش شقایق هست ) رو در زندگی مظنون فهمید.
نتیجه گیری:مظنون کمبود محبت داره. :D

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

من زبونم قفل شده از بعد از دیدن مستر شقایق و فعلاً نمی‌تونم تحلیل کنم. stay tuned.

#اسپم

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
جی‌سی‌دی که بود و چه کرد؟ [بخشِ دو]

×گویا به‌خاطر این‌که دیروز جمعه بود دادگاه تشکیل نشد [nb]من که می‌دونم دلیلت دادگاه نیست چون اگه بود امروز که عیده هم تشکیل نمی‌شد :-"
- واو ، یو'و گات می ؛؛)[/nb]

[لوکیشن - دادگاه]
[قاضی]از دادستان می‌خوام که در جایگاه حاضر بشه و مدارک جدید خود رو نشون بده.
[من] جناب قاضی ، بنده در طی این دو روز در حین تحقیقات به موارد دیگری هم برخوردم که می‌خوام اون‌هارو در دادگاه بیان کنم. طی شواهد جدیدِ به دست اومده ؛

[3] از همه حضار می‌خوام که به این عکس توجه کنید.
[3.0] مظنون سایکوپث تشریف دارن ، گویا بعضی وقتها با دوندون شروع می‌کنن به کندن میز کامپیوتر.
[3.1] طبق مدارک به دست اومده و با توجه به عکس مظنون از لیوان و «یک قاشق چایی‌خوری» استفاده می‌کرده.
به نظر شما چی بوده که می‌خواسته اون رو هم بزنه و بعد بخوره ، انشالله درگ نباشه :-‌"‌"‌"
[3.2&3.3] جناب قاضی ازتون می‌خوام همین الان مظنون رو به اشد مجازات محکوم کنید
[قاضی] آرامش خودتون رو حفظ کنید جناب دادستان.
- ببینید، این‌ها قطع به یقین تفنگ هستن. ایشون از افرادی هستن که تو کانتر یه کلت [nb]اون کلت اسراییلی‌ها که هر خشابش 7 تا تیر می‌خوره.[/nb]بر می‌داشتن با یه مگسی (شاید هم اسنایپ:-? ).ازون‌جایی که گیمر هم هستن احتمال صحت این فرضیه زیادتر هم می‌شه.
[3.4] لوک ات هیر، چرا صفحه پیغام خصوصی بازه؟کاملا نکته زیرکانه‌ای رو مظنون استفاده کردن؛ این‌که می‌گن همیشه مدارک رو دمِ‌دست بذار تا متوجه نشن. بارِیکللا به این هوشت، دست مریزاد. جناب قاضی و هیئت منصفه ؛ توی پ.خ‌های ایشون حتما مدرکی هستش. رسید یا نقشه‌ای از قرار ، محل تحویل محموله وات‌اور... من بسیار به مظنون مظنونم !
[3.5] که نیازی نیست به منشن کردن ، همستر به گندگی اون‌جاست ، مظنون طی بازجویی‌های سرسری‌ای که شده ازش و بالاتر هم گفته اسمش آقا شقایق عه.
هه‌هه ، فکر کردید که چرا شقایقه اسمش؟ بذارید من بگم؛ من و همکارانم به این پی بردیم که اون شقایق نیست «شب‌قایق‌»عه، گویا مظنون باید این همستر رو در شب انجام عملیات می‌برد دمِ قایق و می‌داد به قایق‌ران به عنوان رمز عملیات‌شون، تا خارجش کنند از محل وقوع عملیات.
حقا که چقدر برنامه‌ریزی شده بود کاراشون؛ بح‌بح ، بح‌بح .
اینجاست که سربازان گم‌نامِ امام زمان نقشه‌های دشمنان رو نقشِ بر آب می‌کنند.

[4] با عکسی از لپ‌تاپِ مظنون مواجه هستیم.
در این عکس مواردی وجود داره که باهم اون‌هارو بیان و بررسی می‌کنیم.
[4.1] جالبه که ری‌سایکل بین خالیه، احتمالا مظنون حواسش بوده و این‌جا به صورت آماتور رفتار نکرده، ولی مطمئنا چیزهایی پاک شدن که به‌عنوان مدرک می‌شده ازشون استفاده کرد.در این مورد نیاز به بررسی بیشتر هست.
[4.2] مظنون از آودیو ویزارد استفاده می‌کنه، ایرفونه شرکت اپل رو هم داره، دیگه قضاوت با هیئت منصفه.
[هیئت منصفه] ## نخور ، خودت کامل توضیح بده.
- :( ، خب حتما تو شنود و این‌چیزا هم دستی داره دیگه :/
[4.3] مظنون یوتورنت داره ؛ سایفون هم داره، ازین‌ها می‌شه این نتیجه رو گرفت که حتما اینترنت خوبی هم داره، ولی سوالی که ذهن منو قلقلک می‌ده اینه که چیا دانلود می‌کنه؟ این‌ها هم جای بررسی دارند هنوز.
[4.4] مظنون از یک نرم‌افزاری برای ادیت کردن گراف‌ها استفاده می‌کنه، یک پراجکت آن‌نیمد صفر هم ساخته، الله‌اعلم...

[5] می‌رسیم به مهم‌ترین مدرک؛ خوب به این عکس نگاه کنید. نکته‌هایی عمیق تو این عکس نهفته است ؛
[5.1] وقتی مامان‌جونِ مظنون یه متکا با اون روپوش گذاشته چرا یه متکا دیگه؟ دوتا برداشت می‌شه کرد ؛
یک. اولی که بالاتر مطرح شد مظنون متکا رو می‌ذاره لاپاش ، احتمالا مظنون ازونایی بوده که از شیر که گرفتنش در جا انگشت شست‌ش رو جایگزین کرد و اونو می‌خورد.
دو. شاید متکای دومی حاویِ مدرکی چیزی هست که همیشه موقع خواب هم حتی نزدیک خودش نگه می‌‌داره[nb]ژانر اینایی که پولشونو می‌ذارن تو متکا و فیلان بیسار[/nb]
[5.2] یه بسته دستمال کاغذی نو :-?
به نظر می‌رسه مظنون بسیار وسواسی هستن و منظم کاراشون رو انجام میدن ، این‌جا ما با فردی دقیق برمی‌خوریم که کاشو بلده اما کور خونده :-هارهارهار
[کل حضار با هم] ایر
[5.3] اون بسته چیه؟ تا این لحظه به جواب مطمئنی دست نیافتیم ولی احتمال می‌دهیم که این هم از مدارک جرم باشند.
[5.4] دسته‌چک؟ سفته؟ اون کاغذا چی هستن؟ احتمالا یک‌سری کاغذ از نقشه‌های مظنون هستن که برای کار نیازشون داشته و از اون‌ها استفاده می‌کرده.
[5.5] به این قسمت خوب دقت کنید، ارتفاع زیر تخت به اندازه‌ای هست که بشه غیر از گیگیلی‌های مظنون چیز دیگه‌ای هم بشه اون‌جا قایم کرد. راستی دقت کنید که روش هم پتو/ روکش تخت کشیده شده ، من که مشکوک‌م به این موضوع!
[5.6] هیر ایز د تینگ ، اون احتمالا خود محموله‌س ، بله؟ ... آره متوجه هستم که مظنون کار بلده و اون‌جا نمی‌ذاره حتما محموله رو ، اما اگر از اون دی‌ان‌ای بگیریم احتمالا نتیجه خوبی به‌دست می‌آریم که مجرم بودن مظنون رو می‌تونه ثابت کنه.همکارانه من در حال تلاش برای به دست آوردن اطلاعات ازون پارچه هستن.

این مدارک هم خالی از لطف نیستن.
عکس1
عکس2

شواهدی وجود داره که اون‌هارو به هیئت منصفه ارائه کردم و ازون شواهد احتماله داعشی بودنه مظنون هم وجود داره
سوال : پس چرا فقط قسمت پایین ریش داره؟
جواب : دتس د پوینت خو ، فعلا اینو گذاشته تا نشون بده که اونم عضوشونه، هروقت نقشه‌ش گرفت بقیه‌ش رو هم می‌ذاره

من از هیئت منصفه و قاضیِ محترم می‌خوام این شواهد رو بررسی کنند و حکم رو صادر کنند.
[من در حالی که به فرشید نگاه می‌کنم و دارم از دادگاه میرم] یونت پاره‌س :>
[فرشید در حالی می‌خواد میدل فینگر رو ببره بالا] تق‌تق‌توق
[صدای جیغِ حضار]
گویا فردی از سازمان فرشید اینا بوده که بهش دستور داده بودن که فرشید رو بکشن.
[همه از دادگاه متواری می‌شن]
نتیجه : مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل
همه اینا زیرِ سره شیطانِ بزرگه ، همه این‌ها توطئه بوده برای خرابکاری در کشور.
وطنم ای شکوه پا بر جا ... [nb]این‌جا جا داره ازتون تشکر کنم که وقت گذاشتید و مهملاتی که سر شبی به ذهن مخشوشِ من رسیده رو خوندید ، همه‌ی این‌ها متراوش شده از ذهنِ ناآرامِ من بوده ، هیچ‌کدوم رو جدی نگیرید. به حرف مامان‌باباتون + سران مملکت هم گوش کنید ، حتما یه چیز می‌دونن دیگه !
خب فعلا :‌دی[/nb]

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

بسیار بسیار مشعوف شدیم از حضور همتون.با تشکر واقعا ؛ با تشکر از فرشید که لطف کرد جواب داد.

استریت خوبی بود

×قفل

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا