• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه -گروه ریاضی

sepeedar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
با 400 منطقه یک برم مهندسی کامپیوتر خودگردان شریف یا به علوم کامپیوتر امیرکبیر رضایت بدم؟یا کامپیوتر علموص و خواجه؟

s.zhr.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لنگرود
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
رویاشو داشتم ولی عملی نشد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
با 400 منطقه یک برم مهندسی کامپیوتر خودگردان شریف یا به علوم کامپیوتر امیرکبیر رضایت بدم؟یا کامپیوتر علموص و خواجه؟
این کاملا بستگی ب کسی داره ک قراره هزینه دانشگاهت بده داره
قیمت پردیس نسبتا زیاده اگ میتونی پرداخت کنی و مهندسی کامپیوتر دوست داری برو
اگ ک نمیتونی هزینه اش پرداخت کنی و ب ریاضیات علاقه داری بنطرم علوم کامپیوتر رو الویت میتونی بذاری...هم امیرکبیر خیلی خوبه و هم علوم کامپیوتر رشته خوبیه و بورس شدنش حتی اسون تر از مهندس کامپیوتره و کاری نیست در مقایسه با مهندسی کامپیوتر نتونین کنین
مهندسی کامپیوتر ارتباط برق با کامپیوتره
یعنی نرم افزاز و یکم سخت افرار و اینا میخونه میخونید
و علوم کامپیوتر ارتباط ریاضی با کامپیوتره
یعنی نرم افزاز و تقریبا در حد بچه های ریاضیات کاربردی شما ریاضی میخونید
و حتی اگ علاقه ب سخت افزار داشته باشید میتونید کارشناسی ارشد از علوم کامپیوتر اونم تخصصی بخونیدش

توی کامپیوتر خیلی مهارت شخص مهمه تا دانشگاه یا کدوم شاخه بخونید...هر دانشگاهی شد و هر رشته تلاش کنید مهارتتون بیشتر شه.

|تا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
به نظرم با توجه یه این که یک لیسانس رو گذروندید و تقریبا آشنایی دارید احتمالا با حوزه ریسرچ و کلا فاز کامپیوتر و این ها. هیئت علمی ها و گوگل اسکولارشون رو نگاه کنید ببینید در حیطه و گرایش مورد علاقه شما وضع اساتید به چه شکل هست بعد هم به نظرم خوبه که با دانشجوهاشون حرف بزنید و مشکل ها رو در بیارید از بین حرفاشون. کامپیوتر چهار پنج ساله خیلی مورد توجه قرار گرفته ولی خب اساتید به این زودی آپدیت و با کیفیت نمی شن. در کل هم به نظرم ارزش نداره هزینه تحصیل رو بدین به خاطر اسم شریف. نمی دونم از آزاد کردن مدرک گرون تر میشه یا نه ولی خب من باشم این کار رو نمی کنم.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل
  • #1,404

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
خودگردان شریف تهرانه؟ اگر تهران باشه من شریف میزنم اگر پولشو داشته باشم.

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
خودگردان شریف تهرانه؟ اگر تهران باشه من شریف میزنم اگر پولشو داشته باشم.
ولی یک جا نیستن ینی تو دفترچه یادمه نوشته بود محل تحصیل پردیس خودگردان ینی جداس کلاساشون فکر کنم

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل
  • #1,406

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
ولی یک جا نیستن ینی تو دفترچه یادمه نوشته بود محل تحصیل پردیس خودگردان ینی جداس کلاساشون فکر کنم
حتی اگر در شهر تهران باشه ولی یک ساختمون و کلاس جدا باشه بازم میارزه. ولی اگر کیش باشه یکم ماجراش فرق میکنه.

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
حتی اگر در شهر تهران باشه ولی یک ساختمون و کلاس جدا باشه بازم میارزه. ولی اگر کیش باشه یکم ماجراش فرق میکنه.
یکی کیش هست یکی تو تهران البته فکر کنم اون کیشی رو از دفترچه برداشتن کلاً جدیداً
ولی خب آدم همه ش فکر میکنه استادا به چشم پردیسی نگات میکنن و سطح تدریس و اینا متفاوت میشه "-: نمیدونم البته این فکر من بود

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
اقا بچه ها من دوست دارم که یه رشته ای بخونم که باش اپلای کنم برم رشته اش هم خیلی برام فرق نداره بیشتر رشته های تاپ بعد الان همه خانواده گیر دادن که باید بری فرهنگیان ایندش تضمین شدست و اینها بعد واقعا نمیدونم چیکار کنم از یه طرفی دبم میخواد آرزومو دنبال کنم از یه طرفی میترسم که نشه اپلای کنم و این ها
رتبمم اونقدر خوب نشده که شریف بیارم در حد صنعتی اصفهان
میشه یکم راهنماییم کنید

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
باتوجه به اینکه با ۸۵۰ چیزایی ک دوست دارم رو تهران قبول نمیشم دارم به کامپیوتر یا علوم‌کامپیوتر خوارزمی(کرج) فکر میکنم، ایده ای ندارین راجبش؟
اینکه آدم به تغییر رشته از برق به کامپیوتر فکر کنه منطقیه؟ توی دانشگاهیی مثل خواجه‌نصیر؟

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل
  • #1,410

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
یکی کیش هست یکی تو تهران البته فکر کنم اون کیشی رو از دفترچه برداشتن کلاً جدیداً
ولی خب آدم همه ش فکر میکنه استادا به چشم پردیسی نگات میکنن و سطح تدریس و اینا متفاوت میشه "-: نمیدونم البته این فکر من بود
فکر غلطیه. اصلا جو این چیزا نیست. اصلا این حرف ها مطرح نیست. حتی اینجوری هم بهت نگاه کنه به درک. نگاهش رو میخوام چیکار.
چیزی که دانشجو لازم داره: برند دانشگاه، معدل خوب، مقاله، توصیه نامه اساتید برای اپلای

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل
  • #1,411

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
باتوجه به اینکه با ۸۵۰ چیزایی ک دوست دارم رو تهران قبول نمیشم دارم به کامپیوتر یا علوم‌کامپیوتر خوارزمی(کرج) فکر میکنم، ایده ای ندارین راجبش؟
اینکه آدم به تغییر رشته از برق به کامپیوتر فکر کنه منطقیه؟ توی دانشگاهیی مثل خواجه‌نصیر؟
ببین کامپیوتر پردیس امیرکبیر گزینه قابل تاملیه. البته هزینه هاش نمیدونم چقدر بصرفه برات.
و علوم مهندسی دانشگاه تهران.

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
فکر غلطیه. اصلا جو این چیزا نیست. اصلا این حرف ها مطرح نیست. حتی اینجوری هم بهت نگاه کنه به درک. نگاهش رو میخوام چیکار.
چیزی که دانشجو لازم داره: برند دانشگاه، معدل خوب، مقاله، توصیه نامه اساتید برای اپلای
خب اوکی نگاه خالی نیست دیگه !
ینی همون استادا بخوان مقاله بردارن اولویت اول شون دانشجوی روزانه خوبه بخواد توصیه نامه بده هم باز همونا میرن تو اولویت

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل
  • #1,413

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
اقا بچه ها من دوست دارم که یه رشته ای بخونم که باش اپلای کنم برم رشته اش هم خیلی برام فرق نداره بیشتر رشته های تاپ بعد الان همه خانواده گیر دادن که باید بری فرهنگیان ایندش تضمین شدست و اینها بعد واقعا نمیدونم چیکار کنم از یه طرفی دبم میخواد آرزومو دنبال کنم از یه طرفی میترسم که نشه اپلای کنم و این ها
میشه یکم راهنماییم کنید
فرهنگیان کجا صنعتی اصفهان کجا :))
فرهنگیان یک ترم بخونی بخوای انصراف بدی ۵۰ میلیون تومن پول میگیره ازت.
چند شد رتبت؟

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
فرهنگیان کجا صنعتی اصفهان کجا :))
فرهنگیان یک ترم بخونی بخوای انصراف بدی ۵۰ میلیون تومن پول میگیره ازت.
چند شد رتبت؟
۱۰۸۴ منطقه ۱
صنعتی اصفهان اونقدر برند هست که بشه اپلای کرد؟

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل
  • #1,415

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
میشه یکم راهنماییم کنید

من با این فکر بخوام انتخاب رشته کنم ( البته کار درستی هم نیست!) سعی میکنم رشته ای بخونم که نسبت به بقیه رشته ها راحت تر باشه. صنایع و عمران میتونه گزینه خوبی باشه. رشته خودمو خوب میخونم و در کنارش زبان و پایتون یاد میگیرم.

۱۰۸۴ منطقه ۱
برای اپلای، دانشگاه فقط از این جهت مهمه که بین دانشجوهاش جو رقابتی هست و در فکر اپلای هستن و گرنه در دنیا کی هست که دانشگاهای ایران رو بشناسه:))

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
با این رتبه اگر بری فرهنگیان خیلی خری!
من خیلی میترسم که بعد نتونم اپلای کنم بعد تو ایرانم با توجه به وضعیت کار نتونم یه شغل خوب پیدا کنم بعد مجبور شم شوهر کنم :)) الان واقعا نمیدونم چیکار کنم...

برای اپلای، دانشگاه فقط از این جهت مهمه که بین دانشجوهاش جو رقابتی هست و در فکر اپلای هستن و گرنه در دنیا کی هست که دانشگاهای ایران رو بشناسه:))
خب نسبت به دانشگاه های خود ایران چطوره؟

من با این فکر بخوام انتخاب رشته کنم ( البته کار درستی هم نیست!) سعی میکنم رشته ای بخونم که نسبت به بقیه رشته ها راحت تر باشه. صنایع و عمران میتونه گزینه خوبی باشه. رشته خودمو خوب میخونم و در کنارش زبان و پایتون یاد میگیرم.
اوهوم مرسی

• لایک
امتیازات: N.S.D

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
من خیلی میترسم که بعد نتونم اپلای کنم بعد تو ایرانم با توجه به وضعیت کار نتونم یه شغل خوب پیدا کنم بعد مجبور شم شوهر کنم :)) الان واقعا نمیدونم چیکار کنم...
با بیشتر رشته های مهندسی شما میتونی اپلای کنی( البته در حال حاضر و البته اینکه مقصدت کجا باشه:)) ). صنعتی اصفهان در کل دانشگاه خوبیه.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل
  • #1,419

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
حرفت در مورد شریف اصلا صادق نیست و تاحدودی تهران و امبیرکبیر. طی سال‌ها اونقدر دانشجو از اینا رفتن دانشگاه های خارجی که یک تصویر مثبتی ازشون هست.

|تا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشجوی پردیس آیا راحت به امکانات ریسرچ دسترسی داره؟
برند دانشگاه تا حد متوسطی قابل توجهه. کلا کل دانشگاهامون نابودن. چی هی برند برند میکنین شما؟

۱۰۸۴ منطقه ۱
خیلی راحت می تونی صنایع، عمران و مهندسی شیمی و... این ها دانشگاه تهران و امیرکبیر بیاری.
تهران همیشه بای فار بهتره. توصیه اکید دارم نزنی صنعتی اصفهان وقتی این جاها می تونی بری.

بالا