• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

معذرت خواهی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : معذرت خواهی

بچه هايى كه توى اون گروه نبودن و كامل هم نشنيدن مسيج هاى رد و بدل شده ى اون جارو، يه درصد فكر كنين اگه واقعيت خلاف چيزى باشه كه دوستاتون ميگن حرفايى كه اين جا زدين چه قدر ميتونه ناراحت كننده باشه. چرا وقتى نبودين اون جا انقددر مطمئن حرف ميزنين؟

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

پس چرا پست رو لایک کردین ؟ غیر تایید بود ؟ چرا وقتی هم گروهی‌تون تو بازی پیشنهاد داد به من فحش بدین، مخالفت نکردین ؟ :‌)

+ آقای مازیمون؛ منطقی صحبت میکنید. استفاده کردیم. :‌)

آناهیتا، ببین، شما میگی آبروشونو ما میبریم ؟ من میگم خودشون پست ارسال کردند و اگه اعتراض‌ها بالا نمیگرفت حذف نمیکردند، پس ایشون چنان پستی رو بی آبرویی نمیدونند. :‌) قبول داری شما ؟! :‌)

بنده نیازی نمیبینم به مظلوم نمایی، حقیقتا به قول شما این بحث رو وقت‌گیر میدونم، به قول مهسا خانوم شهشهانی، سایتشونه دوست دارن اینطور باشه، به من چه ؟! :‌)

موفق باشیدو امیدوارم یه روز سمپادیا رو به عنوان منبع اخلاق به جهانیان معرفی کنیم تا استفاده کنند. :‌)

Kinay

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
87

سلام
این دعوایی که این جا دارید می بینید، ثمره ی همون بدبینی بچه هاست... بنده قبلا هم توی پست « جو غیر دوستانه » گفتم... دعوای این چند نفر ( حداقل حداقل بین مازیمون و نورا ) مال الان نیست... برای همین هم می بینید که به فضای عمومی سایت کشیده می شه.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

به نقل از نورا. :
دست پیش میگیرین شما ؟ :‌)

اگه بحث آبرو هست، آبرو بنده با اون فحش بد رفت زیر سوال، مهم نبود ؟ آبرو فقط آبروی اشون ـه ؟ اگه ما اعتراض نمیکردیم که پست ها حذف نمی‌شدند، همچنان در حرف بزن میموندند، الان ایشون چنان پستی رو بی آبرویی میدونه ؟ اگه میدونست چرا ارسالش میکرد ؟ :‌)

اگر به شخصیت شما توهین شده من شخصاً عذر میخوام ، اما با یک فحش رکیک شخصیت فحش دهنده خراب میشه ، نه شما...

و همونطور که میبینیم شخص خطاکار بن هم شد حتی!

و الان هم حاضرم هر کاری که شما میگید بچه خر کردن نیست بپذیرم

اگر با استعفای من یا حتی بن شدنم به صورت دائم چیزی حل میشه من شخصاً قبول میکنم و از همین جا هم معذرت میخوام و هم به خداحافظی میکنم و میرم

حرف دیگه ای ندارم واقعاً منتظر نظر مدیران ارشد و کل و شخص شما که بهتون توهین شد هستم!

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Natsu :
سلام
این دعوایی که این جا دارید می بینید، ثمره ی همون بدبینی بچه هاست... بنده قبلا هم توی پست « جو غیر دوستانه » گفتم... دعوای این چند نفر ( حداقل حداقل بین مازیمون و نورا ) مال الان نیست... برای همین هم می بینید که به فضای عمومی سایت کشیده می شه.

نه آقای ناتسو، اصلا بحث راجع به انجمن عقیدتی نیست! اصلا! بنده اسکرین شات دارم، + صفحه سیو شده اگه در صحت اسکرین شات شک دارین، و همینا رو به مسئولین بالاتر ارائه کردم، بحث اصلا عقیدتی نیست، لااقل من که با "پیشینه‌ی کاربرا" صحبت نمیکنم، که چون رادیکال عقایدش مخالف من ـه اینطور رفتار میکنم، اصلا چنین نیست، حاضرم قسم هم بخورم اصلا بابت چنین اختلافی چنین کاری نمیکنم! آقای مازیمون بی اطلاعن، سعی دارن با همین پیشینه جانب داری کنند، :‌)

بنده بارها گفتم، الانم میگم، دوستان آتئیست اینجا رو کافر نمیدونم، صرفا موقع بحث‌های عقیدتی سعی دارم اون چیزی رو که هست بگم، پس دشمنی ‌ای هم نیست! :‌) ولی چنین عملکرد‌هایی رو تبعیض آمیز میدونم و در اون ثانیه غیر دو مدیری که خودشون لایک کرده بودند، مدیری نیافتم که بخوام حذف کنند اون پست رو .. :‌)

Kinay

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
87

سلام

خوب این بنده ی خدا که دارن معذرت خواهی می کنن... یا اشتباه بوده یا نبوده... بالاخره معذرت خواهی می کنن! شما نظرتون این هست که چی بشه؟ یعنی توقع دارید الان چه اقدامی صورت بگیره؟

+= اگه بدبینی نباشه، وقتی طرف می گه « دارم واقعا معذرت می خوام» خوب آدم می تونه قبول کنه دیگه! معذرت خواهی رو برای همین گذاشتن!
قرار نیست که مو رو از ماست بیرون بکشیم! قراره ببخشیم تا بخشیده بشیم.

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

دوستان صلوات بفرستید :-"

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

باشه، چون این عمل قبلا هماهنگ شده بود و در گروه شرط بسته بودند که بیان و به من فحش بدن و مدیران داخلی هم جزو اون گروه بودند و تایید کرده بودند من الان ناراحتم! مسائل اخلاقی هم مسئولین خودشون تصمیم بگیرند ..

بیش از این شکایتی ندارم، اگه قلبی ـه (که اینطور در نظرش میگیرم دیگه!) قبول دارم! اما امیدوارم دیگه همچین اتفاقات غیر عمدی (!) رو نبینیم. :‌)

ایشالا سوءتفاهما به زودی حل بشه. :‌) هم چنان معتقدم با همه‌ی کاربران دوستم. :‌)

+ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. :‌)

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از نورا. :
پس چرا پست رو لایک کردین ؟ غیر تایید بود ؟ چرا وقتی هم گروهی‌تون تو بازی پیشنهاد داد به من فحش بدین، مخالفت نکردین ؟ :‌)

+ آقای مازیمون؛ منطقی صحبت میکنید. استفاده کردیم. :‌)

آناهیتا، ببین، شما میگی آبروشونو ما میبریم ؟ من میگم خودشون پست ارسال کردند و اگه اعتراض‌ها بالا نمیگرفت حذف نمیکردند، پس ایشون چنان پستی رو بی آبرویی نمیدونند. :‌) قبول داری شما ؟! :‌)

بنده نیازی نمیبینم به مظلوم نمایی، حقیقتا به قول شما این بحث رو وقت‌گیر میدونم، به قول مهسا خانوم شهشهانی، سایتشونه دوست دارن اینطور باشه، به من چه ؟! :‌)

موفق باشیدو امیدوارم یه روز سمپادیا رو به عنوان منبع اخلاق به جهانیان معرفی کنیم تا استفاده کنند. :‌)
خب خودش"ون" ارسال کردن؟ آبروی خودشون رفته نه شما.
ضمنا از کجا میدونید حذف نمیکردن؟ خیلی غیرمنطقیه قضاوتتون. حتما حذف میکردن. قبل از این که تعداد زیادی بیدار شن و ببینن.
و اینکه کسی چیزی رو بی آبرویی میدونه یا نه به من و شما ربط نداره. یکی ممکنه آب بازی کردن تو خیابون رو بی آبرویی ندونه و انجام بده یکی هم ممکنه بدونه. با آب بازی کردن اون شخص آبروی کسی که این کاررو بد میدونه میره؟ خیر. بحث آبروی شما بود که نگرانش بودین. گفتم که با این پست آبروی شما به هیچ وجه نرفته.

پس هدفتون از این همه شلوغ بازی چیه؟ من خبر نداشتم از این همه بحث و دعوا. شلوغ کردید که متوجه شدم دیگه. اینطور نیست؟! الان میخواین منکر شلوغ کردن بشین؟

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

آناهیتا، خودم فقط به آقای مطهری گفتم و مسئولین مستعفی سایت - مهسا شهشهانی - آقای نئو - زهرا - کهکشان - ، که ببینند قضاوت من درسته یا نه که همشون من رو تایید کردند، ولی کسی که معلوم کرد کاربران دیگه‌ای بودند که جو دیشب سایت رو غیرقابل تحمل میدونستند و هم‌رای من بودند و به حمایت من نیومده بودند، برای بیان اتفاقی اومده بودند که از نظر همه زشت بود!
در ایت اعتراض‌ها حتی از دوستان آتئیست هم بودند!

من خودم گذشتم، نمیخوام چنین برداشت بشه که کینه‌ای دارم، ولی این کاربران دیگه هم هستند که معترضند، مسئولین الان باید خودشون ببینند تصمیم چیه. :‌)

Kinay

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
87

قرار شد دیگه دعوا تموم بشه دیگه... ادامه ندیم. <D=

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از نورا. :
معذرت خواهی جایی معنی داره که غیرعمد باشه یا شوخی باشه. من یادم نمیاد بخوام تو اون بازی با شما شرکت کنم که شما بخواین با من در اون بازی شوخی کنین. حقیقتا این معذرت خواهی رو که نشان "عوام فریبی" در واقع کاربر فریبی هست رو نشان توهین دیگه میدونم. :‌) به شعور کاربران توهین می‌کنید ؟ :‌) "آفرین بچه‌ی خوب این شکلات رو بگیر دیگه گریه نکن" :‌)
خب، در هرحال شما کاره ای نیستی که قرار باشه این معذرت خواهی رو بپذیری یا خیر. پس لطفا سریعا بساطت رو از این تاپیک جمع کن و برو. اگر با بچه‌هایی که این کارو کردن هم مشکل داری، میتونی‌رفیق نباشی باهاشون.

farhid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
مرحله 1 کامپ
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از نورا. :
آناهیتا، خودم فقط به آقای مطهری گفتم و مسئولین مستعفی سایت - مهسا شهشهانی - آقای نئو - زهرا - کهکشان - ، که ببینند قضاوت من درسته یا نه که همشون من رو تایید کردند، ولی کسی که معلوم کرد کاربران دیگه‌ای بودند که جو دیشب سایت رو غیرقابل تحمل میدونستند و هم‌رای من بودند و به حمایت من نیومده بودند، برای بیان اتفاقی اومده بودند که از نظر همه زشت بود!

من خودم گذشتم، نمیخوام چنین برداشت بشه که کینه‌ای دارم، ولی این کاربران دیگه هم هستند که معترضند، مسئولین الان باید خودشون ببینند تصمیم چیه. :‌)

ولی دقیقا شلوغش کردیا عده ای که الان از ماجرا خبر دارن چند برابر عده ای ان که همون موقه خبر داشتن و باعثشم تویی

Kinay

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
87

به نقل از SalehM :
خب، در هرحال شما کاره ای نیستی که قرار باشه این معذرت خواهی رو بپذیری یا خیر. پس لطفا سریعا بساطت رو از این تاپیک جمع کن و برو. اگر با بچه‌هایی که این کارو کردن هم مشکل داری، میتونی‌رفیق نباشی باهاشون.
سلام
وقتی دعوا تموم شده و همه چی داره به خیر و خوشی تموم می شه، شما یهو میای این جوری می گی که چی بشه؟ تموم شد... هرچند کار شما هم تا همین لحظه زشته. [-(

+= اگه می شه این تاپیک قفل بشه... چون دو طرف دعوا که آشتی کردن... باز باشه دعوا بیشتر می شه ها...

Ayatay

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman
مدال المپیاد
just biology
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
سلولی مولکولی

به نقل از SalehM :
ببخشید اما شما خودت دقیقا این وسط چکاره ای ک کسی رو ازتاپیک بندازی بیرون؟ :-w

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Wispy!!!! :
ببخشید اما شما خودت دقیقا این وسط چکاره ای ک کسی رو ازتاپیک بندازی بیرون؟ :-w
من دیشب تو بازی بودم.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من موندم یک عده که دقیقا میدونن داستان چیه قدر پر رو و چه قدر وقیحن که میان میگن بقیه دارن زود قضاوت میکنن.

این معذرت خواهی به درد خودشون میخوره.

به جای این کارا ، این طلبکارانه حرف زدنا وتوهین های بیش از حد، میتونین ساکت باشین! همین!

ابروی کسی هم با فحش دیگری نمیره و همه خود کاربرا رو میشناسن، مثلا کی هست که ندونه مازیمون...

ولی با این حال یک فرد شریف در حد خودش نمیبینه بهش توهین کنن و کسایی که میگن "تو اومدی افشا کردی" باید بهشون گفت "نه مینشست نگاه میکرد چه جوری هر روز با اعصاب یکی دیگه بازی میکنین"

انتشار چیزی که علنی بوده و تو خصوصی نبوده از جهت دینی منعی نداره.مخصوصا برای احقاق حق

Ayatay

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman
مدال المپیاد
just biology
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
سلولی مولکولی

به نقل از SalehM :
من دیشب تو بازی بودم.
دلیل نمیشه به خودت جرات بدی به کسی بااین لحن حمله کنی
شما حق نداری به کسی بگی ازتاپیک برو بیرون.

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از farhid :
ولی دقیقا شلوغش کردیا عده ای که الان از ماجرا خبر دارن چند برابر عده ای ان که همون موقه خبر داشتن و باعثشم تویی
ايشون هيچ شلوغي نكردن، همونطور كه گفتن فقط ماجرا رو به مطهري اعلام كردن توي پ.خ و كسي كه بحث رو به محيط عمومي سايت كشوند افراد ديگري بودن كه اونموقع شب بيدار بودن و اين كار رو زشت ميدونستن و شكايت كردن.

ياد بگيريم وقتي نميدونيم چيزي رو حرف نزنيم.

Regulus

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
برنز فیریک دوره 25
رشته دانشگاه
برق

به نقل از SalehM :
شما لطف کن و فقط در مورد چیزایی که به خودت مربوط میشه اظهارنظر کن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا