• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امتحانات نهایی سوم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
پاسخ : امتحانات نهایی سوم

به نقل از MERRY :
عاغا اصلا جانبازی چه ربطی به سهمیه ی تحصیلات داره ؟ من قبول دارم که اون جانباز که خیلی هم پیش ما احترام ویژه ای داره کل زندگیشو فدا کرده برای دفاع از وطن .خُب برای جبران فداکاری های ایشون بیان انقدر بهشون پول و زمین و خونه و هزار تا مزایای دیگه بدن که تا چند نسل بعد از خودش از مال دنیا بی نیاز بشن ولی این اصلا و ابدا درست نیست که بخوایم برای کنکور و امثال هم سهمیه بدیم.
اینطوری حق خیلیا که واقعا زحمت کشیدن و درس خوندن پایمال میشه لطفا یکم به حرفایی که میزنید فکر کنید.
ومن الله توفیق

کاملا موافقم.
در راستای صحبتتاتون بگم که اتفاقا همین مزایایی که گفتین رو هم میدن :)) ولی باز مث اینکه کافی نیست و میان کنکور هم سهمیه میدن .
کلا عدالت موج میزنه.

g16_128

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از Happy77 :
کاملا موافقم.
کلا عدالت موج میزنه.
ما در امواج عدالت غرقیم ... ساحل بس چه دور است

:D

Nazanin.S

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

عدالت چه واژه نااشنا ای برای من....

اصلا عدالت چی هست؟

مال همه ست؟

مال همه نیست؟

گرفتنیه؟

خوردنیه؟

:| :| :| :|

به من 0/25 ندادند با اینکه به بقیه تو خیلی درسا.....(همین رو فقط کم داشتم توی یک درس بقیه 20)

با این کار فکرکنم فهمیدم عدالت چیه!!!!!

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

باز هم درک اشتباه از مفهوم تراز...

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

اگر واقعا معتقدید اشتباه صحیح میکنن، بازم اعتراض کنید؛ ما یه معلم داشتیم گفت دانش آموز داشتم شیمی شد 15 خودش صحیح میکرد میگفت 18 میشم اعتراض کرد شد 13 دوباره اعتراض کرد شد 17 دوباره اعتراض کرد 20 شد!
پررو باشید!
اگر درست یادم باشه قانونش بعد از دفعه ی سوم برگه رو جلو خودتون صحیح میکنن...

simsim1377

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان

به نقل از امــیـــررضـــا :
در رابطه با سطح سوالات و میزان تاثیرش در کنکور
[/quo
سلام....
بچه ها میگم من خیلی استرس دارم...از صبح استرسم بیشترم شده..اخه نمره های نهاییم همه بیسته فقظ زیست و فیزیکم 19 . 19/5 شدم... به نظرتون تو کنکور خیلی تاثیر داره ؟

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از simsim1377 :
سلام....
بچه ها میگم من خیلی استرس دارم...از صبح استرسم بیشترم شده..اخه نمره های نهاییم همه بیسته فقظ زیست و فیزیکم 19 . 19/5 شدم... به نظرتون تو کنکور خیلی تاثیر داره ؟

فقط میتونم پوکر فیسانه نگاه کنم :|

???????

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
تبریز

به نقل از MERRY :
عاغا اصلا جانبازی چه ربطی به سهمیه ی تحصیلات داره ؟ من قبول دارم که اون جانباز که خیلی هم پیش ما احترام ویژه ای داره کل زندگیشو فدا کرده برای دفاع از وطن .خُب برای جبران فداکاری های ایشون بیان انقدر بهشون پول و زمین و خونه و هزار تا مزایای دیگه بدن که تا چند نسل بعد از خودش از مال دنیا بی نیاز بشن ولی این اصلا و ابدا درست نیست که بخوایم برای کنکور و امثال هم سهمیه بدیم.
اینطوری حق خیلیا که واقعا زحمت کشیدن و درس خوندن پایمال میشه لطفا یکم به حرفایی که میزنید فکر کنید.
ومن الله توفیق
نه خیر توجه کنین
اصلا اینطور نیست یعنی سهمیه ها اصلا حق ما رو ضایع نمی کنند اونا در حقیقت تو گروه خودشون رقابت میکنند مثلا اگه قرار باشه ظرفیت پزشکی بهشتی سی نفر باشه فقط پنج نفرش برا سهمیه هاست ینی اونا اصلا به گروه عادی ها دخالت ندادن .... هر چند بازم اگه دخالت نداشته باشه بازم غیر عدالته که برا کنکور سهمیه بدن ، عوضش برا استخدام بدن خوبه

???????

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
تبریز

به نقل از Miro :
اگر واقعا معتقدید اشتباه صحیح میکنن، بازم اعتراض کنید؛ ما یه معلم داشتیم گفت دانش آموز داشتم شیمی شد 15 خودش صحیح میکرد میگفت 18 میشم اعتراض کرد شد 13 دوباره اعتراض کرد شد 17 دوباره اعتراض کرد 20 شد!
پررو باشید!
مگه چن بار میشه اعتراض کرد ؟ مطمینی معلم بود ؟

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

بله میشه چندبار اعتراض کرد خودم ادبیات 2 بار اعتراض کردم پارسال؛ بله مطمئنم معلم بود L-:

???????

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
تبریز

به نقل از Miro :
بله میشه چندبار اعتراض کرد خودم ادبیات 2 بار اعتراض کردم پارسال؛ بله مطمئنم معلم بود L-:
خب چطور ممکنه ؟ گوشه ی ورقه چهار تا نمرس خب ؟ اولی و دومی که مال دو تا تصحیحه ، سومی مال مغایرت تصحیح اول و دومه ، بعد اگه اعتراض ندید همون نمره ی سومی رو مینویسن به چهارمی ، اگه هم بدید نمره ی جدید رو مینویسن. وسلام

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

یعنی حساب کتاب نمرتون رو به چنتا باکس کنار صفحه بستید؟! اگر اعتراضتون به حق باشه تو چرک نویس اصلا نمرتونو میدن! به این چیزا کار نداشته باشید! مملکت حساب کتاب نداره که :D

farhid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
مرحله 1 کامپ
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

اگه نمره ی توی کارنامه با چیزی ک انتظارشو داشتین خیلی زیاد فرق داش در حد 5 نمره اینا حتما اعتراضو پیگیر باشین و ب اداره هم برین حتی چون ممکنه سربرگ اشتباهی زده شده باشه

Nazanin.S

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به طور مثال

کسی که توی رشته تجربی فیزیکش 18 شده با دو تست بهتر نسبت به کسی که 20 شده میتونه اون دو نمره رو جبران کنه.

زیاد نگران نباشید.

امیدتون به خدا.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95

دختر دبیر شیمیمون زیست از روی کلید میشد 19. بهش داده بودن 11 ! . پیگیر شد شدیدا . به ایی نرسید . بعد از کنکور دادنش متوجه شدن اون فردی که نمره وارد میکرده 19 رو 11 دیده .
#عدالت_مملکت

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Miro :
پررو باشید!

چیزی که میگی واسه امتحانات داخلیه نه نهایی!

اگه ورقه نهایی یادت باشه کنارش 4 تا جا واسه نمره هس! 2تا واسه اصلاح های اول... یدونه واسه اعتراض اول... و آخری هم واسه اعتراض دوم ... بعد اون اصن جا نداش واسه نمره!

البته چیزی ک تو میگی ممکنه فقط طرف باید پدرش انقد خرپول باشه که شهرو آموزش پرورش و حوزه ی اصلاح و معلماشو یه جا همینطوری یهویی باهم بخره...طرف خودش میگف 18 میگیرم ! چطور 20 شده؟ مگه میشه ؟ مگه میشه(لحن لطیف دردسرهای عظیم :)))

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

دوست ِ من برای نیم نمره اعتراض کرد و بهش دادن اون نیم نمره رو و 20 شد .
تا حالا موردی ندیدم که نمره کم بشه .

ari76

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 1
شهر
اصفهان

الان یعنی فقط برا مارو ندادن؟!!!

بالا