• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه نهایی میتینگ بهاری سمپادیا [افتاد روز جمعه]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
پاسخ : برنامه نهایی میتینگ بهاری سمپادیا [افتاد روز جمع

من کاری به هیچی ندارم. توی بحثم نمی خوام شرکت کنم،فقط صرفا عبارت " مختلط بشینا" و "میتینگ بروها " بد نیست؟ لحن بدی نداره؟!

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

این همه بحث نداره. میتینگ بذارید هر کی خواست میاد هر کی نخواست نمیاد.
هر کی هم دوست نداشت میتینگ تک جنسیتی میذاره. آزاد باشید و آزادی کسی رو محدود نکنید.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

خب علت کمتر اومدن دخترها یه مقداریش هم خود رفت و آمدش و خود نفس بیرون رفتنش هست. خیلی از پدر و مادرها صرف نظر از اینکه جمع مختلط هست یا نیست اجازه نمی‌دن بچه‌شون با آدم‌هایی که از نظر اونها غریبه حساب می‌شن بیرون بره، یا سر تنها بیرون رفتنش سخت گیرن و لزوما ربطی به مختلط بودن جمع نداره. به نظر من در مورد دبیرستانی‌ها و راهنمایی ها مسئله اینه.

من فکر می‌کنم علت خواسته‌شون برای میتینگ تفکیک شده بیشتر مسئله‌ی احکام عقیدتی‌شون در مورد معاشرت دوستانه نداشتن با جنس مخالفه نه راحت نبودن توی جمع مختلط به لحاظ فردی، بنابراین فکر نمی‌کنم ادامه دادن راه به جایی ببره.

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از GCD :
پینت بال تفکیک جنسیتی نیستا! اتفاقا آخر همین میتینگ بحثش بود که در آینده ای نزدیک بریم پینت بال، و دخترا هم موافق بودن

ملت، بریم پینت بال؟
:(( چرامن تهران نیستم که بیام؟این عدالته اخه؟!

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Bad Duffy Duck :
:(( چرامن تهران نیستم که بیام؟این عدالته اخه؟!

شما بزارین شاید ما فارغ‌التحصیل شدیم ایشالا اخر امسال کرمان هم خبرهای خوبی در راه خواهد بود... :-" :-"

#نزنیم بحث ملت رو بترکونیم حالا :D
خوش بگذره به اونایی که میرن...قدر با هم بودنا رو بدونین :)
#پدربزرگ گونوانه :-"

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از شــقایــق :
من کاری به هیچی ندارم. توی بحثم نمی خوام شرکت کنم،فقط صرفا عبارت " مختلط بشینا" و "میتینگ بروها " بد نیست؟ لحن بدی نداره؟!
شما رو به لحن پست بالاییت ارجاع میدم.

من صحبتی ندارم، صرفا شما نسبت دختران سایت به دختران حاضر در میتینگ رو در نظر داشته باشین مشخص میکنه همه چیو

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

دستاورد این تاپیک این بود که فحش جدید یاد گرفتم
متختلط نشینِ میتینگ برو :))

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

آزادی بیان یعنی اینکه هرکس نظرش رو آزاد بیان کنه و مانعی برای بیان کردن افکارش نداشته باشه. وقتی شما مخالف زیاد داری، آزادی بیانت نقض نمی‌شه. اتفاقا شما با فحش دادن داری آزادی بیان بقیه رو نقض می‌کنی. چون داری براشون ناامنی اجتماعی می‌سازی. ما ابلهان مختلط نشين ميتينگ برو هم بلدیم فحش بدیم از شمام بهتر بلدیم. منتها در شخصیت خودمون نمی‌بینیم.
مسئله بعدی اینه که چرا انقدر مظلوم نمایی می‌کنی؟ چرا انقدر حق به جانب بحث می‌کنی؟ این تفکر مظلوم نمایی، نشات گرفته از ایدئولوژی ت نیست؟

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

دوستان میتینگ بروی مختلط نشین! بریم میتینک مختلط بشینیم باز؟ :))

علی کوچولو!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از آنــا :
آزادی بیان یعنی اینکه هرکس نظرش رو آزاد بیان کنه و مانعی برای بیان کردن افکارش نداشته باشه. وقتی شما مخالف زیاد داری، آزادی بیانت نقض نمی‌شه. اتفاقا شما با فحش دادن داری آزادی بیان بقیه رو نقض می‌کنی. چون داری براشون ناامنی اجتماعی می‌سازی. ما ابلهان مختلط نشين ميتينگ برو هم بلدیم فحش بدیم از شمام بهتر بلدیم. منتها در شخصیت خودمون نمی‌بینیم.
مسئله بعدی اینه که چرا انقدر مظلوم نمایی می‌کنی؟ چرا انقدر حق به جانب بحث می‌کنی؟ این تفکر مظلوم نمایی، نشات گرفته از ایدئولوژی ت نیست؟
ببخشید جفت پا اومدم تو...
میگم این دختره که گفتید اولش بوده بعد یکی چمیدونم به قول خودتون خوردتش، پاشین برین به خانوادش خبر بدین بدبخت چیزیش نشده باشه، من نمی دونم چرا اینطوری میشه... اقا هرکی برا خودش خط قرمز هایی تعیین کنه که براش اتفاقی نیفته دیگه، ادمو ناراحت می کنین... ~X(
الان رتبه 2 مملکت پاشده اومده میتینگ فک کنم افتخار بزرگی بوده برا خیلیا، جو رو نمی دونم چه جوری بوده، ولی من بودم استفاده می کردم از بچه ها، به هر حال تجربیات جدیدی رو میتونیم بدست بیاریم، من میومدم حتما از انا خیلی سوال می پرسیدم، چون المپیادی هم بوده، میشد دید بهتری پیدا کرد.

درباره اون بنده خدا اگه واقعا واقعیت داشته باشه دنبال کنید گناه داره، ببینید چش شده، زندس مردس...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از شــقایــق :
به منم برخورد راستش...
ولی پست پژمان رو هم شما ببین.در جهت عکسش توهین کرده بود.

sorena100

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
آباده
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

تبریک میگم فروم خیلی خوبی دارید <D=! کمتر فرومی هست که انقدر همه با هم راحتن. معمولا تو فروم ها دخترا شرکت نمی کنن... پروژه درس آمار سال دوم من همین بود. حیف که الان نمیدونم کجاست.
به نظر من به این میتینگ ها ادامه بدید ولی همون اول همه چی رو بی رودربایستی بگین که باعث دلخوری کسی نشه. یه جمله خفن هم مثل بقیه بگم و برم تا بعد کنکور:
خیلی چیزها به ظاهر قشنگن ولی اشتباه هستن مثال کنکوریش هم تموم کردن درس ها تا قبل از عید یا نرفتن به مدرسه...
قطاری که از ریل خارج میشه به ظاهر آزاده​

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

انواع میتینگ رو برگزار کنید هرکی هرجوری دوس داشت بیاد

و من الله...چی؟

آفرین...
و من الله توفیق​

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

دوستان دقت کردین 2نفر. ب نام های ایلیا و آرش یهویی مفقود الاثر (املا?!!?) شدن وسط این بحث هااا!!!!
زنده اید عایا?!!?

آرشام برو بشین سر درست این تو این بحثا دخالت نکن!!!! :-" :-" :-" :D :D

پژمان1995

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
اصفهان
شهر
اصفهان

به نقل از Bahar_R :
خب علت کمتر اومدن دخترها یه مقداریش هم خود رفت و آمدش و خود نفس بیرون رفتنش هست. خیلی از پدر و مادرها صرف نظر از اینکه جمع مختلط هست یا نیست اجازه نمی‌دن بچه‌شون با آدم‌هایی که از نظر اونها غریبه حساب می‌شن بیرون بره، یا سر تنها بیرون رفتنش سخت گیرن و لزوما ربطی به مختلط بودن جمع نداره. به نظر من در مورد دبیرستانی‌ها و راهنمایی ها مسئله اینه.

من فکر می‌کنم علت خواسته‌شون برای میتینگ تفکیک شده بیشتر مسئله‌ی احکام عقیدتی‌شون در مورد معاشرت دوستانه نداشتن با جنس مخالفه نه راحت نبودن توی جمع مختلط به لحاظ فردی، بنابراین فکر نمی‌کنم ادامه دادن راه به جایی ببره.
یهار خانوم به خدا کسی نیومد حرف از مسایل اعتقادیش بزنه.اگر مشکل بعد اعتقادیش هست،واقعا بیشعور هست کسی که بخواد پاشه و مسخرش کنه یا حرف علیه ش بزنه یا مخالفت کنه باش.باید پرت شه از سایت بیرون.
کاملا ابتدای حرفتونم درسته که واقعا خیلیا به لحاظ دختر بودنشون تو خونه،واسه بیرون رفتنو روابطشون حتی با دوستای خودشون برن بیرون محدودترن تا پسرا و این رو همه میدونن.
ولی مشکل اینجاست که کسایی که گفتن نگا کنید دخترا چقدر کم هستن،منظورشون این بود که به لحاظ معذب بودن تو جمع پسرا نمیتونن بیان.ینی میتونن بیانو مانعی هم از طرف خانواده نیست و مشکلی هم با یه چندساعتی تو پارک با پسرا گذروندن ندارن ولی معذبم راحت نیستم،بازهم یعنی اعمالی سر میزنه ازشون که باعث معذب شدنم میشه.معذب ینی در رنج و عذاب بودن.خب کی باعث این در رنج و عذاب بودنت میشه؟اعتقاداتت؟نه چون اگه بحث بحث اعتقاداتش بود که اصن پا نمیشد بیاد.پس منظورش از معذب بودن چیه؟کی باعث این در رنج و عذاب بودنش میشه؟خب افرادی که تو اون جمع هستن دیگه!فکر نمیکنم غیر از این باشه!ولی اگر غیر از این باشه خیلی دوسدارم بدونم دلیل معذب بودن رو.
من متوجه نشدم این لفظ مختلط نشینای میتینگ برو رو کی اختراع کرد ولی هرکس هست بره خوارزمی اختراعش رو انحصاری کنه اصلا ترکیب قشنگی نیست.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از پژمان1995 :
ولی مشکل اینجاست که کسایی که گفتن نگا کنید دخترا چقدر کم هستن،منظورشون این بود که به لحاظ معذب بودن تو جمع پسرا نمیتونن بیان.ینی میتونن بیانو مانعی هم از طرف خانواده نیست و مشکلی هم با یه چندساعتی تو پارک با پسرا گذروندن ندارن ولی معذبم راحت نیستم،بازهم یعنی اعمالی سر میزنه ازشون که باعث معذب شدنم میشه.معذب ینی در رنج و عذاب بودن.خب کی باعث این در رنج و عذاب بودنت میشه؟اعتقاداتت؟نه چون اگه بحث بحث اعتقاداتش بود که اصن پا نمیشد بیاد.پس منظورش از معذب بودن چیه؟کی باعث این در رنج و عذاب بودنش میشه؟خب افرادی که تو اون جمع هستن دیگه!فکر نمیکنم غیر از این باشه!ولی اگر غیر از این باشه خیلی دوسدارم بدونم دلیل معذب بودن رو.
من متوجه نشدم این لفظ مختلط نشینای میتینگ برو رو کی اختراع کرد ولی هرکس هست بره خوارزمی اختراعش رو انحصاری کنه اصلا ترکیب قشنگی نیست.
چون خودم این صحبت معذب بودن رو گفتم فکر می کنم منم بتونم جوابتون بدم
اگه یه نفر تو یه جمع احساس راحتی زیادی نمی کنه لزومی نداره دلیلش این باشه که خطایی از دیگر افراد جمع صورت گرفته که باعث شه احساس بدی بهش دست بده
آدم می تونه تو یه جمع غریبه باشه ، اون جمع هم حتی هم جنس خودش باشند اما طرف احساس خوبی نداشته باشه
واسه من پبش اومده این چیزا ، حتی شده هم که بعدش اوضاع اوکی شده باشه و خوش گذشته بهم
این چیزا به خود فرد بستگی داره و میزان تواناییش تو برقراری روابط اجتماعی و دلیلش لزوما رفتار اون جمع نیستند.
آدم هم تو رنج و عذاب نیست اما احساس خوبی هم نداره .
واسه خودم بیشتر زمانی اتفاق افتاده که اون جمع واسم غریبه بوده حالا که این احساس کم یا زیاد بشه بستگی به اتفاقاتی داره که تو اون جمع می افته (;

پژمان1995

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
اصفهان
شهر
اصفهان

خانوم نجفی باو جان بچه های سایت ربطش ندید به ازادی بیان.مگه میشه ازادی بیان کسی رو با مخالفت کردن با حرفاش از کسی گرفت.
با توجه به زوجیت جهان،خب این موافقت و مخالفت هم نوعی زوجیته خو :D
حالا یکی مخالفتش تنده یکی هم ملایم
ولی نظرات مخالف که امپول نیست کسی بخواد تزریق کنه تو بقیه
ولی جدا چارتا نظر دادن باعث گرفتن ازادی بیان کسی نمیشه :D

پژمان1995

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
اصفهان
شهر
اصفهان

به نقل از امـیـرحـسـیـن :
چون خودم این صحبت معذب بودن رو گفتم فکر می کنم منم بتونم جوابتون بدم
اگه یه نفر تو یه جمع احساس راحتی زیادی نمی کنه لزومی نداره دلیلش این باشه که خطایی از دیگر افراد جمع صورت گرفته که باعث شه احساس بدی بهش دست بده
آدم می تونه تو یه جمع غریبه باشه ، اون جمع هم حتی هم جنس خودش باشند اما طرف احساس خوبی نداشته باشه
واسه من پبش اومده این چیزا ، حتی شده هم که بعدش اوضاع اوکی شده باشه و خوش گذشته بهم
این چیزا به خود فرد بستگی داره و میزان تواناییش تو برقراری روابط اجتماعی و دلیلش لزوما رفتار اون جمع نیستند.
آدم هم تو رنج و عذاب نیست اما احساس خوبی هم نداره .
واسه خودم بیشتر زمانی اتفاق افتاده که اون جمع واسم غریبه بوده حالا که این احساس کم یا زیاد بشه بستگی به اتفاقاتی داره که تو اون جمع می افته (;
خب قبول.اگر مشکل اینه باشه.ولی یه چنباری بیاید بیرون معذب شید درست میشه ها :D
عاغا من الان با توپ زدم ساعت و گلدون تو سالن رو شکوندم ینی توپ تنیسمو زدم تو دیوار بعدش خطا رفت صاف خورد تو ساعت ساعتم افتاد رو گلدون بعدش باهم شکستن.چسبشون زدم ولی مامانمینا الان فهمیدن داغونم الان :D

ولی جدا از شوخی به نظرم هزجوری که به هرکس خوش میگذره بره بیرون.
دخترا میتینگ بذارن باهم برن بیرون پسرا هم جدا...بازم یه سریا کلا بهم برن بیرون.امیدوارم به هر سه گروه خوشبگذره ^___^
من واقعا معذرت میخوام اگر کسی ناراحت شد پایانش ازین غم انگیز تر نمیشد :D

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از بره ناقلا :
شما رو به لحن پست بالاییت ارجاع میدم.

من صحبتی ندارم، صرفا شما نسبت دختران سایت به دختران حاضر در میتینگ رو در نظر داشته باشین مشخص میکنه همه چیو
استدلال درستی نیست!
چیزی رو مشخص نمیکنه

یه مساله فلسفش هست ... یه مساله راحت بودن هست . یه مساله اجازه ی پدر مادر هست . یکی کلا با وجود پسرا مشکل داره . یکی مشکلی از اون لحاظ نداره ولی راحت نیست ! یکی می خواد بیاد ولی نمیتونه.

پ . ن : آیا کسایی که نتونستن به هر دلیل میتینگای مختلط رو بیان دلیل میشه که با میتینگ تک جنسیتی اوکی باشن ؟ ( من فکر کنم اصلا ربطی ندارن ! برا همین اینکه از این نتیجه بگیریم که چون یه سری مختلط رو نمیان پس یعنی با تک جنسیتی اوکی هستن به نظرم استدلال درستی نمیاد )

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

یه دلیلش می‌تونه این باشه که الان وسط میان‌ترم‌هاست و دخترها اصولا درس‌خون‌تر از پسرهان و ممکنه به خاطر میان‌ترم‌ها یه سری نرفته باشن :)) (مثل خودم :D )

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا