• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه نهایی میتینگ بهاری سمپادیا [افتاد روز جمعه]

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : برنامه نهایی میتینگ بهاری سمپادیا [افتاد روز جمع

به نقل از ســـاینا :
حرفی از اینکه دخترا بیان یا نیان نزده بودن.صرفن خودشون پسرونش کردن رفتن.

من اون موقع در جریان تاپیک نبودم ولی این حرف شما رو هم نمیفهمم. یعنی چی "حرفی نزده بودن"؟ باید بیان بگن دخترا لطفن بیاین؟! وقتی حرفی نزدن یعنی محدودیتی نیست و هر کسی که بخواد میتونه بره

"پسرونش کردن رفتن" رو هم جدا نمیفهمم

raminn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
اصف

به نقل از پگاه :
من اون موقع در جریان تاپیک نبودم ولی این حرف شما رو هم نمیفهمم. یعنی چی "حرفی نزده بودن"؟ باید بیان بگن دخترا لطفن بیاین؟! وقتی حرفی نزدن یعنی محدودیتی نیست و هر کسی که بخواد میتونه بره

"پسرونش کردن رفتن" رو هم جدا نمیفهمم
جایی که انتخاب کردن برای میتینگ(بنظرمم برای بازی باید تفکیک میشدن)+پستایی که گذاشته شد بعدش و مشخص شد مخاطبا کیان ینی پسرونش کردن رفتن

خوبه مثلن ما یه تاپیک بزنیم بگیم بچه ها بیاین بریم شنا :D مخاطبمونم نه پسره نه دختر.ولی مشخص نیس مخاطب کیه؟
حالا شنا خیلی فرق داره با پینت بال ولی کاملن مشخص بود جمعش پسرونس

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

پینت بال تفکیک جنسیتی نیستا! اتفاقا آخر همین میتینگ بحثش بود که در آینده ای نزدیک بریم پینت بال، و دخترا هم موافق بودن

ملت، بریم پینت بال؟

raminn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
اصف

به نقل از GCD :
پینت بال تفکیک جنسیتی نیستا! اتفاقا آخر همین میتینگ بحثش بود که در آینده ای نزدیک بریم پینت بال، و دخترا هم موافق بودن

ملت، بریم پینت بال؟
خب میفرمایند که تفکیکی نیس :D
اما خب چرا پینت بال قبلی رو دخترا نرفتن؟:-?

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از ســـاینا :
جایی که انتخاب کردن برای میتینگ(بنظرمم برای بازی باید تفکیک میشدن)+پستایی که گذاشته شد بعدش و مشخص شد مخاطبا کیان ینی پسرونش کردن رفتن

خوبه مثلن ما یه تاپیک بزنیم بگیم بچه ها بیاین بریم شنا :D مخاطبمونم نه پسره نه دختر.ولی مشخص نیس مخاطب کیه؟
حالا شنا خیلی فرق داره با پینت بال ولی کاملن مشخص بود جمعش پسرونس

من قبول دارم پینت بال رفتن مثل پارک رفتن نیست و شاید دخترا کمتر راغب باشن برن به خصوص اگه تعداد پسرا زیاد باشه یا بیشترشون غریبه باشن ولی با همه اینا باز هم قابل مقایسه با پیشنهادی که شما دارین میدین نیست
کسی کس دیگه ای رو منع نکرده بوده و اگه دختری میخواسته بره میتونسته و کاملا هم به نظر خودش بستگی داشته

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

بچه‌ها اینم یک بحث مثل باقی بحث‌هاست، نه کسی می‌خواد کسی رو مجبور کنه، نه کسی می‌خواد به عقیده‌ی کسی احترام نذاره و توهین کنه. به نظرم حسّاسیت هر دو طرف بحث نسبت بهش هم باید تعدیل شه؛ موضوع مفیدیه و اینکه هی بخوایم بحث رو با «هر کسی هر کاری میخواد می‌کنه» ببندیم، حیفه، چون این حسّاسیت، پایه و اساس نداره و این بحث هم باید مثل بقیه بحث‌ها باز باشه؛ به ویژه که مسئله‌ی کنار هم بودن دخترها و پسرها تو جامعه یک واقعیته و جوهای این‌ چنینی که دختر و پسر به هر دلیلی توش با هم راحت نیستن و رفتار خاصی با هم دارن، خیلی جاها پیامدهای پیش‌بینی‌نشده داره.

× اصلاً منظورم این نیست که الان کسی نظرش رو عوض کنه به خاطر نظر بقیه؛ صرفاً دارم می‌گن بذارین همه چیزی که در این باره فکر می‌کنن رو بگن. به شخصه برام جالب بود دیدگاه‌ها در این باره.

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از آرشــــــــ هاشمی :
میتینگ بعدی نمایشگاه کتاب همه سیب زمینی مهمونه من :D
من به خاطر سیب زمینی میخام پاشم بیام ها ! :-" سیب زمینی ندادی دیگه هیچی :D

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از ســـاینا :
لازم به ذکره که بگم یه میتینگی برگزار شد که پسرونه رفتین پینت بال.این کار شما توهین به دخترای سایت بود؟ :)

با دخترونه پسرونه کردن میتینگ قرار نیست به کسی توهین بشه.اونایی هم که این میتینگو میرن آدمای منزوی و غیراجتماعی نیستن قطعا.شاید از نظر معاشرتی با جنس مخالفشونم قوی باشن.
اما هرکسی یه سری عقایدی داره که برای خودش محترمه.
تا یه نظری مخالف نظر شما بیان میشه فکر نکنین حتمن عقیده ی شما درسته و به سمت صاحب اون عقیده حمله کنید با نظراتتون

+به شخصه تا به جمع دوستانه ای میپیوندم دوست دارم رفتار صمیمانه ای داشته باشم اما خب هر چقدرهم جو میتینگ سالم باشه بالاخره یسری مرزو حدود بوجود میاد با مختلط شدن میتینگ
افرین افرین.
هی بیایید بگین تو میتینگ نبودن نقطه ضعفه و ..
بوده زمان هایی که من چندین ساعت با 7،8 تا اقا همکار، توی یه محیط کار کردیم، در فاصله نیم متری همم نشسته بودیم، مشکلی هم نبوده. چون مسءله چیز دیگه ای بوده.
الانم کم پیش نمیاد با پسرای دانشگاه باشیم، ولی موصوعمون شوخی و خنده نیست، کاره.
تعاملات اجتماعیم از خیلی از این میتینگ بروها و مختلط بشینا قوی تره. شما حق ندارید بیایید از خودتون گذاره تولید کنین.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

قفل نکنین، بحث های میتینگی تون رو ادامه بدین، ما دیگه دخالت نمیکنیم، بحث تمومه

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

اتفاقا خیلی خوبه که میتینگ های جداگانه هم برگزار بشه ! خب طبیعتا ممکنه خانم ها باهم و آقایون باهم راحت تر باشن و فضا به مراتب ممکنه دوستانه تر هم باشه ! شاید حتی خیلی از دخترها به خصوص دوستان محصل این حالت رو ترجیح بدن ! اینقدر بیخودی حساسیت نشون ندین نسبت به یک پیشنهاد بابا ! :D

+ یادمه من یه بار فقط تو تهران قرار بود بچه ها سایت رو ببینم ، که بعد آخرش فقط مطهری و آرمیتا ثابتی اشرف هماهنگ شد برنامه هاشون ! بعد که اومده بودم تهران با خانواده ، شب قرارمون مطهری گوشیش رو خاموش کرده بود ! دیگه دیدم بده من برم با آرمیتا 2 نفره میتینگ برگزار کنیم ! کلا کنسل شد ! :| :))

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

آقا منم این وسط یه پارازیت بندازم به عنوان یه فردی که میتینگ اینا زیاد رفتم :D

به بره ناقلا :
ببین حرفی که می زنی غیر منطقی نیست و درسته . تو اینکه شما حق دارید یه میتینگ برا خودتون داشته باشید که دخترا باشن هیچ بحثی نیست .
بحثی که یه سری از بچه ها گفتن اینه که چرا؟ من به شخصه این تفکیک کردن رو دوست ندارم . گرچه می دونم یه سری اینجوری حتما راحت ترن . ولی برا این دیدگاه معمولا دلیل قانع کننده و منطقی ای نشنیدم. اینکه راحت نیستیم و اینا صرفا بر اساس یه سری اتفاقات و شنیده ها هستن ( که البته نفی هم نمی کنم که نبوده یه سری اتفاقا ولی خب نمیشه نتیجه گیری کلی کرد )

به بقیه : اولا که دعوایی در کار نیست :D داریم حرف می زنیم .

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

خب چون بحث به يه مسئله ى اجتماعى تبديل شد، من يه چيزى بگم. :-"

تمام مشكلات ما وقتى شروع مى شه كه با ديد "جنسيت" به هم نگاه مى كنيم، نه با ديد "انسان" و بايد هرچى مى تونيم، از اين ديد توى جامعه فاصله بگيريم. توى تعاملات اجتماعى و خيلى چيزاى ديگه.
ولى مسئله اى كه هست، اينه كه كم شدن نگاه جنسيت گرا، واقعاً به شركت توى ميتينگ ربط داره؟ نمى خوام مسئله اى رو نفى يا اثبات كنم، ولى متهم كردن هم به يه سرى صفات، از نظر من صحيح نيست.

"رفتن" يا " نرفتن" الزاماً ديد انسانى رو به مسئله اى نشون نمى ده، بلكه اون آدم شايد از اصول فكرى خاصى پيروى مى كنه يا ويژگى هاى شخصيتى اى داره كه بيشتر بايد در مورد اون حرف زده بشه و درست يا نادرست بودن اون.

نظر خودم هم اينه كه "نفس" ميتينگ مختلط چيز بدى نيست، با توجه به نظرم در مورد هم رو به چشم "انسان" ديدن.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

بحث خیلی بحث برانگیز شد :D
من خودم شخصا جمع هایی که کلا پسرونه هست بیشتر بهم خوش می گذره (نمونه اش کلاس عمومی های دانشگاه =)))
علتشم اینه خیلی راحت تریم با هم و دستمون بازه صحبت هایی کنیم که تو جمع عمومی نمی شه ، همدیگرو خیلی بیشتر میشناسیم و خیلی راحت ترم آشنا می شیم با هم یه جورایی جو صمیمی تره ، قطعا واسه خانوم ها هم همچین وضعیتی هستش و اونا تو جو خودشون راحت ترن
اما اگه میتینگ مختلط هم گذاشته بشه و من امکان شرکت درشو داشته باشم حتما حتما شرکت می کنم ، درسته یه سری محدودیت ها برام ایجاد می شه اما می ارزه به آشنا شدن با آدم های جدید و شناخت اون ها ، شاید تصوراتتون رو نسبت به خیلی ها هم عوض کنه
این محدودیت رو برای خودم ایجاد نمی کنم که فقط میتینگ های پسرونه برم
اگه بگم :
فقط اگه میتینگ پسرونه باشه من شرکت می کنم
جالب نیستش چون طرف مقابل من دخترای سایت هستن کسایی که خیلی از پستاشون رو خوندم و کم و بیش با شخصیت هاشون آشنا هستم ، همچین خیلی هم غریبه نیستند ، غریبه هم باشند بازم یه تعداد آدم تحصیل کرده هستند و...
شاید یه دختر دبیرستانی بگه من محدودیت از طرف خانواده دارم اما یه دانشگاهی اینو نمیتونه به این آسونی بگه
من خودم شخصا نمی گم میتینگ تک جنسیتی نزارید یا تو سایت اعلامش نکنید ام ، فقط از طرز فکر خوشم نیومد که به بگین چون تو جمع مختلط تا حدی معذب می شم نمیام میتینگ مختلط ، معذب بودن واسه همه هست و بهایی هست که واسه مختلط برگذار کردن داده می شه ، اما در عوض با آدم های متفاوت تری آشنا می شید
همونطور که یه دختر با یه دختر می تونه بدمینتون بازی کنه یا چه می دونم مثلا شطرنج بازی کنه با یه پسر هم می تونه بازی کنه و چیز خاصی من توش نمی بینم ،تازه می تونند گروهی با هم پانتومیم هم بازی کنند :D تو همه ی جو ها هم شوخی و صحبت پیش میاد ، حتی تو کار هم پیش میاد ، مثلا پرسنل یه محل کار که با هم غذا می خورند
لایک و دیسلایک هم نشونه دعوا نیستش ، صرفا نظر رو نشون می دیم نسبت به صحبتی که شده (خیلی ها هم که لایک کردن پسر بودن)
می تونه موافق باشه یا مخالف ، ترک بحث نکنید
هدف پستم بیشتر نقد فکر بود کسی نمیاد ، فرد دیگه رو مجبور کنه اگه میتینگ مختلط نمیای ، تک جنسیتی هم نباید بزاری
صرفا نظر رو در مورد طرز فکر بیان کردم .

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از مهســـــــــــــا :
دقیقا فرشید به شدت با تصورات من متفاوت بود!

مهسا من بگم فرشیدو در نگاه اول نشناختم چی میگی ؟ :))

با وجوده اینکه من قبلن با فرشید میتینگ های پسرونه :-" و فقط پسرونه :-" و خیلی بیشتر پسرونه :-" و حتا ( حتا میگم نه فقط حتا! خیلی حتا! )‌ دو نفره داشتیم :)) ! باز هم وقتی عکسه فرشیدو دیدم با تصوراته منم حتا متفاوت بود :-" :))

فرشید من تصوارتمو ازت بگم بقیه اگاه شن ؟ :))

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مازیمون :
مهسا من بگم فرشیدو در نگاه اول نشناختم چی میگی ؟ :))

با وجوده اینکه من قبلن با فرشید میتینگ های پسرونه :-" و فقط پسرونه :-" و خیلی بیشتر پسرونه :-" و حتا ( حتا میگم نه فقط حتا! خیلی حتا! )‌ دو نفره داشتیم :)) ! باز هم فرشید با وقتی عکسه فرشیدو دیدم با تصوراته منم حتا متفاوت بود :-" :))

فرشید من تصوارتمو ازت بگم بقیه اگاه شن ؟ :))
:)) ا راس میگیا، میتینگ تک جنسیتی داشتیم خودمون

& بیا بگو، بگو شفاف سازی شه :-" {-8

پژمان1995

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
اصفهان
شهر
اصفهان

بچه ها من به عنوان کوچکترین فرد اینجا هم از سن و سال هم سطح فکر اینا...
ببینید بچه ها گاهی تو فیس بوک یا سوشال نتورکس :D دیگه میان میتینگ میذارنو حالا بعضی ها میرن بعضی ها نمیرن,که من باشم شاید نرم چه تک جنسیتی به قول شما چه مختلط چون از هر قشری ممکنه بیان و هدف یه سریا تو میتینگ های فیسبوکی که همه ازادن بیان فرق میکنه :D
احتمالا منظورمو متوجه شدین,ولی میتینگ هایی که شماها برگزار میکنید بچه ها خیلی فرق داره با اون میتینگ ها.حالا نمیخوام راجب اونا حرف بزنم ولی اکثرشون شاید از لحاظ درک و شعور بواسطه ی دانشگاهیی نبودن یا خیلی معمولی بودن پایین تر باشه
ولی این میتینگ های شما کسایی میان که واقعا از همه لحاظ پرفکت ان :D همه تحصیل کرده همه با سواد همه سطح شعور اجتماعی شون ماکسیمم :D
پسرای اینجا با پسرای کوچه خیابون فوق دارن که میان میتینگ چرا انقدر راجبشون فکر بد میکنید؟؟

این کلمه ی تک جنسیتی و اینا به نظر من واقعا زشت هست واسه ی کسایی که در بالاترین سطح درس میخونن
شماها همش میاید میگید نگا کنید عکس هارو چقدر پسرا زیادن!!!!دخترا کمن!!!!من یه سوال دارم ایا این دلیلی بر خراب بودن جو پسراس که دخترا نمیرن؟؟؟نه خیر اصلا.اون دخترایی که میرن حتی اگه یک نفر هم برن مهم اینه که همیشه بهشون خوش گذشته و به قول عزیزان معذب نبودن.
شماها رفتید توی یه سری جمع های پسرونه که توش معذب بودید حالا بخاطر همون میاید اینجا میگید که نه دخترا راحت نیستن.عاغا راحت نیستید خب نیاید :D اصل اینه که تو این میتینگ ها ادم ها از روزمرگی و فشار زندگی شون تو هر بعدی واسه ی حتی شده ۲ساعت خارج بشن.
چرا فکر میکنید هر پسری که بخواد بیاد جایی که چنتا دختر هم هست افکار شومی داره؟؟؟ :D
نکنید این کارو زشته.هرکسی باشه حرف های شمارو بشنوه ناراحت میشه خب
باز هم میگم بیخیالش مهم اینه که حتی اگه ۲عدد دختر به همراه چند عدد پسر میرن میتینگ کامل خوش میگذرونن و خاطره خوش میشه براشون.کسایی هم که نمیرن بشینن رو هیتر برقی یا بخاری ای کع تا ته زیاده :D
ادما از خداشونم باشه با همچین کسایی برن میتینگ.بستنی که میدن.سیب زمینی که میدن احتمالا در اینده میتینگ ها منوی غذا خواهیم داشت.
یکی پرسید میتنگ تک جنسی بذاریم بقیه گفتن نه:D حالا سرشو کرده تو لوله بخاری که چراااا چراااااا گفتید نه.چرا مخالفیدددد سریع بگید ارهع خوبه موافقم {-8
عاغایون داداشام ببخشید اظهار نظر کردم :D

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از GCD :
:)) ا راس میگیا، میتینگ تک جنسیتی داشتیم خودمون

& بیا بگو، بگو شفاف سازی شه :-" {-8

تصوراته من از فرشید :-" دو قسمت داره :-" قبل از دیدنش، لحظه ی ندیدنش اولین بار دیدنش :-" و تو عکس دیدنش :))

بعده اینکه من و فرشید مدت ها تلاش می کردیم یک وقت مشترک پیدا کنیم من به فرشید گفتم:
- فرشید!
- هان؟!
- بریم میدولی
- من یه ساعته دیگه اونجام
- ... نگوووو! من از اینجا یه ساعتو نیم راه دارم تو با کی تی ام تا فردا هم نمیرسی!

در حالی که من تو میدولی اون طبقه ای که به KTM وصله ول میگشتم و مغازه های اسباب فروشی رو بررسی می کردم منتظر بودم ادمی با این ظاهر حضور پیدا کنه :-"

246675_2072144449252_2025225_n.jpg

ولی خوب با دو ساعت تاخیر :-" ( همون طور که انتظار هم میرفت :-" ) بالاخره من فرشید رو ندیدم! دیدم یه پسره مالایایی طور هست گفتم خوب اینکه فرشید نیست! جلوییش یه پسر که پوستش سفید بود من گفتم خوب این ایرانیه و لابد فرشیده! دستمو بردم بالا و سلام کردم که حسی بهم دست داد که با WTF قابل بیانه فقط :-"

تنها چیزی که یه لحظه باعث شد شک کنم که شاید این پسره سمپادی باشه شلوار لی ای بود که پاش بود :-"

گفتم :

- فرشید من فکر نمی کردم کسی از لاغر ترم وجود خارجی داشته باشه! ولی من تورو کشف کردم! شلوار با سایزه خودت از کجا پیدا کردی من خودمو کشتم تا اینی که پامه پیدا کنم!
- ... ... نه این اونی نیست که فکر می کنی :-" (‌کلمات مودبانس صرفن به دلایلی از منتشر کردنش معذورم! )

بعد دیدم فرشید مثل گنگستر ها یه چی دوره خودش پیچیده توش موبایلو یه عالمه smart device جا داده و من حالته :O بهم دست داد :-"

بعد ما چند ساعت قدم زدیم و همه طبقات فروشگاه رو متر کردیم و بولینگ بازی کردیم و اینا :-" گفتم :

- من دارم هلاک میشم! بریم یه چی بخوریم!
- تو همبرگرشو بخور من سیبزمینی شو!
- فرشید خلی؟! هیچی نخوردیا!

و اینگونه بود که من به رازه لاغر بودنش پی بردم :-"

پریروز در حالی که داشتم عکس هارو میدیدم منتظر یه ادم با مو های فر و لاغر بودم! دیدم اولی که کچلو چاقه! بعدشم که لابد ایلیاس! خوب لابد فرشید نرفته :-"

سمت چپ تصوره من از فرشید!
سمت راست بعد از اینکه تصوراتم خورد و خاکه شیر شد :-"

Screen_Shot_2015_04_20_at_5_11_23_PM.png

.shadi.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
dk
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بعضی ها هم هستن که خونوادشون شاید اجازه نده(حالا واسه سن کم یا هرچی).خیلی واضح هم هست نمیدونم چرا کسی اشاره نکرد.شاید شما ایران زندگی نمی کنید و من خبر ندارم.منظورم اینه که شاید کسی به خاطر احترام به پدر مادرش نظر اونارو قبول کنه و نیاد اما هیچ مشکلیم با پسرا نداشته باشه و بعضی از دوستاش هم همینا باشن و عقلش قد بده که نصف افراد جامعه رو دیو دونستن جهل کامله.یکم اغراق کردن بضیا.همچین فردی شاید دوست داشته از بین دخترا خیلیارو ببینه.حالا اگه بگه دخترا بیاین دور هم جمع شیم انقد الم شنگه نداره.
و اینکه نباید همچین چیزی تو سایت بیان شه اصن منطق توش نیس.

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

منم به نظرم مطرح شدن بحث میتینگ تک جنسیتی اثرات ذهنی مخرب داره. یعنی دوستانی که تا الان یه پیله ی جنسیتی دور خودشون پیچیدن که توش احساس آرامش کنن، این پیله رو کمرنگ تر میبینن هی و تلاشی برای رفع این مشکلشون نمی کنن. مثل برخی دوستان که اینجا کبادۀ روابط اجتماعی می کشن و چنان از روابط مثبتشون با جنس مخالف می گن که همین ذکر کردنش هم دیوار بلند دور خودشون رو در ذهن تداعی می کنه! واقعا مسخره است... من توی میتینگ اومدم، با موجودات جدیدی آشنا شدم که همین الان هم همشون رو یادم رفته! خیلی هم چیز پیچیده ای نبود. قطعا هم اگر کسی مخالفت می کرد که نرو چون خانم هم در جمع هست، با تمام توانم مقابله می کردم که ذهنیتش رو درست کنم. اما اگر از همون اول هی توی ذهنم میخواست بیاد که میتینگ تفکیک شده هم هست، تفکیک خوبه توش راحت تریم، دیوار داشته باشیم خوش میگذره، به نظرم مناسب نبود اصلا. جواب سوالات خودتون در مورد اینکه چرا بده مطرح شدن تفکیک و هرکی خواست نمیره و اینا رو در خودتون جستجو کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا