• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

علـی[میم]

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
خب 8-> بعد یه وقفه یه هفته ای حدودا دوباره در خدمتتونیم.توضیحات لازم رو تو تاپیک های قبلی دادم نه حوصلشو دارم لینک بدم نه نیازه.

الان با استریت علی در خدمتتونیم.مثل نظرسنجی اسپمگاه نمیشه مسلما ولی خب شما پست بدین شایدم من حذف کردم شایدم نه.

بچه ها دوباره تاکید میکنم خواهشا پستای خلاقانه بدید.اسم انجمن رو نبرید زیر سوال.

خب حالا عکسا:

عکس اول

عکس دوم

عکس سوم

عکس چهارم

دانلود تمام عکس ها در یک فایل فشرده

موفق باشید.

+خلاقانه عمل کنید. 8->

پ.ن:لایک ندین می بندمش میرم.شوخی هم ندارم.والسلام

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : استریت علـی[میم]

اول از همه خودم عرض کنم مضنون شیراز رفتنش روش اثر گذاشته کلهم 4 تا عکس به ما داده بر خلاف این مضنون .

حالا ادامه بدید.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

موردِ یک.

مظنون داره سعی می‌کنه خودشو خیلی آدمِ پرمشغله‎ای نشون بده، همونطوری که تو عکسِ اوّل می‌بینید، یه میزِ خیلی شلوغ پلوغ و تپه‌ای از کیبورد و لپ‌تاپ رو رو هم سوار کرده که بگه مدیرِ گ.ش مثلِ چشمِ سایرون از تمامِ زوایا داره کاربرا و پستاشون رو می‌پاد و حرکتِ اضافی برابره با عملِ مدیریتی با 16 شیوه‌ی شائولینی و ماداگاسکاری :))
همین کارارو کرد که آخر بهش نشانِ مدیریتِ مطلوب دادن :)))

موردِ دو.

مظنون با دوستاش میره بیرون، وسطِ پارک، مث خرس غذا می‎خوره، سلفی می‌گیره می‌ذاره اینستا، بعد معده‌ش دچارِ مشکل میشه و شربتِ معده می‌خوره :))
گاهی هم از بس از دستِ کاربرانِ خطاکار حرص می‌خوره دچارِ مشکلِ گوارشی میشه و شربتِ معده جزء لاینفکِ میزِ کارش!! هست! :D :D :-"

موردِ سه.

مظنون تعصّبِ خاصّی نسبت به سمپاد داره، رو در و دیوارِ خونه‌ش آرمِ‌ش رو نقاشی کشیده و حتّی از دوسدخدرش[nb]خودش که انکار می‌کنه ولی ما که خانواده‌ی سمپادیا و خاندانِ «میم» رو کاملاً می‌شناسیم :>[/nb] هم شنیدیم رو کمرش هم آرمِ سمپاد رو خالکوبی کرده :))

کاربرای زیادی رو هم معرّفی کرده که سمپاد نبودن و به قولِ خودش تهِ هشدار رو دراورده :))

به نقل از علــی[میم] :
فائزه خدایی من خودم ته معرفی واسه هشدارو در آوردم ...

موردِ چهار.

مظنون نون‌به‌نرخ‌ِ‌روزخوره، تو بحث‌های ضدعقیدتی با مازیار همراهی می‌کنه عوضش تابلوی «الله» رو عوضِ «پاستا» چسبونده به دیوارِ اتاقش :))
همچنین تابلوهای زیادی رو که احتمالاً افرادِ شناخته‌شده‌ای هستن (من که نمی‌شناسم یا نتونستم تشخیص بدم :-""" ) به دیوارش چسبونده؛ و برا این که تابلو نشه، یه تابلوی «هخامنشیان‌طور!» هم گذشته اون وسط. در کل علی میم یک «معما» است.

موردِ پنج.

احتمالاً دورانی رو با قبایلِ سرخ‌پوست و باکومبا زندگی کرده.

موردِ شش.

مظنون مدّعی‌ه در پسِ چهره‌ی هاپوطور ش ، قلبی آکنده از مهر و عطوفت نهفته و کودکِ درونش زنده‌س، با عروسک‌هاش بازی می‌کنه و حالا محضِ این که ریا نشه، چارتا ماشین و ربات هم گذاشته اون بالا که بگه نه حالا اونقدرام شورشو نیارین. :-" :D

موردِ هفت.

مظنون ادّعا می‌کنه خیلی به چشماش اهمّیت میده و تو روزِ برفی! با عینکِ آفتابی میره بیرون. ولی ما که می‌دونیم اینا محضِ خودشاخ‌نمایی‌ست. :-"

به نقل از علــی[میم] :
خیلی چیزا واسم مهم نیس و خب یهشون ذره ای اهمیت نمیدم اما خیلی چیزا واسم بعضن خیلیم مهمه اما بازم ذره ای اهمیت بشون نمیدم 8-> اینجوریه که من الان حالم خوبه 8->

ضمناً دوتا چوبِ سنتور (چیه اسمش؟ :)) همین دوتایی که باهاش سنتور می‌زنن :D :-" ) هم محضِ خفن‌بازی گذاشته رو تخت که بگه مثلاً سنتور بلدم :-"

موردِ هشت. (موردِ بودار)

ali_mim.jpg

«آتش»[nb]همه احتمالاً در جریان هستید که آتش اسم مرده :-" :-" و این یعنی مظنون گِی تشریف داره! ولی خب از اونجا که شکوه اسم زنه نشون میده طرف دوجنسگراس مثن :))[/nb] و «شکوه»[nb]هرچند اون شِکوِه‌س ولی خب، ما که می‌دونیم شما هم می‌دونید علی‌میم یک معماست و رمزنگاری می‌کنه قضایاش رو :-"[/nb] چه کسانی هستند؟

به نقل از علــی[میم] :
یک معشوقه که میشه گفت قسمت با شکوه و عظمت زندگیِ منه
به نقل از علــی[میم] :
به هر حال سوختن در آتش و یا زنده به گور شدن رو به رگ زدن و یک گلوله در مغزم ترجیح میدم و حتی یک مرگ شرافتمندانه برای دفاع از عزیزان :)

وای ... وای وای ...

یا مثلاً به کتابی که در آخرین عکس روی تختش هست دقّت کنید. چقدر زیرکانه و مرموزانه :-?

2_2_.jpg

atsh.jpg

تصویر کاملاً واضحه. داره فریاد می‌زنه!
کتاب مسلّماً یه کتابِ ساده که توش جملات فلسفی و مفهومی باشه نیست ....
حتّی من احساس می‌کنم این قیافه، قیافه‌ی علی شریعتی هم نباید باشه ...

موردِ نه. (در راستای پاورقیِ شماره‌ی 2 :-‌" )

مظنون به من هم حتّی نظر داره :-" ای بی‌چشم‌ورو :-"

px.jpg

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

مورد اول:
مضنون زمستونا سرماییه، تابستونا گرمایی، ازونجایی که هم کنار رادیاته هم کنار پنجره.
مورد دوم:
مضنون علاقه خاصی به بُرسش داره، همه جا هستش چون.
مورد سوم:
مضنون بسیار وسواسی و بهداشتیه، لیوانه شخصی داره، ما میدونیم که ژل الکلی هم داره، ولی توی عکس نذاشته که ریا نشه.
مورد چهارم:
مضنون گویا یبار نشسته روی لیوان مذکور، چون کج و کوله شده لیوانه.
مورد پنجم:
مضنون علاقه منده برنامه ها و کاراشو روی وایتبرد بنویسه که یادش بمونه، ولی بدتر از من همیشه سفیده وایتبردش.

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

Search.gif

مظنون اصراری به مرتب بودن نداره. مینیمومی از دسته‌بندی رو در بعضی‌ جاها رعایت کرده. به نظر می‌رسه حوصله‌ی مرتب نگه داشتن کتاب‌ها و عروسک‌هاش رو نداره. به نظر من به حوصله نداشتن برمی‌گرده بیشتر از وقت نداشتن؛ اما مرتب بودن سر و وضع شخصیش براش مهمه. به نگه داشتن برخی یادگاری‌های (نوستالژیک؟) علاقه‌ داره[nb]اشاره به کارت‌های مربوط به مسابقات زیر وایت‌برد مظنون.[/nb]. مظنون به نگه داشتن چیزهایی که کودکیش و به‌ویژه بخش‌های بارزی از کودکیش رو به خاطرش میارن علاقه‌منده[nb]واضحه. عروسک‌ها...[/nb] در نتیجه احتمالاً از کودکیش راضیه. مظنون با توجه به نوع عروسک‌هایی که داشته و هنوز نگه داشته، آدم مهربون و احساساتی‌ایه و در مورد احساساتش رُکه. به وضوح تعصب سمپادی داره[nb]آرم‌های متعدد سمپاد در اتاق[/nb]. مظنون سنتور می‌زنه و علاقه‌ی زیادی به سازش داره. از تاریخ و ادبیات و هنر سنتی ایران خوشش میاد. دکوراسیون اتاقش مطابق علایقشه، اما اهمیت چندانی به هماهنگی کل اجزای اتاق با هم نداده [nb]تابلو‌های عکس روی دیوار آرایش مشخصی دارن، اما برای مثال روتختی و روبالشی و غیره نه با هم هماهنگن نه با نقش‌ و طرح‌های مشاهده شونده در بقیه اتاق[/nb]. مظنون چیزهایی که براش مهمن رو تمیز نگه می‌داره، اما وسواس نداره [nb]کیبرد و لپ‌تاپ‌ها تمیزی قابل‌قبولی دارن، اما قفسه‌ی کتاب/عروسک‌ها گرد و خاکیه[/nb]. مظنون از نور و روشن بودن محیط خوشش میاد، سرمائیه و توی خواب زیاد تکون نمی‌خوره :D[nb]ارجاع به عکس‌های ۴ و ۲[/nb]

× فقط از عکس‌ها استفاده کردم به علت ذیق وقت.

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

۱.
تاريخ عضويت :
05 آوریل 2012 ,ساعت 00:30:24
مضنون دقیقا بعد از تعطیلات عید عضو شده، میشه حدس زد تکالیف عید رو انجام نداده و ناچارا به یک سایت که پر از آدمای سمپادی بودن برخورده و فکر کرده میتونه مشکل‌هاش و مسائل حل‌نشده‌ی دوران عیدش رو براش حل کنن ( چ خیال خامی کرده بیچاره :-")

۲. از موقعی که من تو سایت بودم و پست‌های ح.ب مضنون رو میخوندم میدونستم ایشون هی عاشق میشدن هی شکست عشقی میخوردن، حالا نمیدونم معشوقه‌ها داشته یا فقط ی دونه بوده :D (علی منو ببخش X_X)
اولین پست عاشقی ایشون مربوط میشه تابستون سالی که میرفتن سال سوم، میشه حدس زد معشوقه مورد نظر رو در کلاس‌های المپیاد مشاهده کردن :-"
به نقل از علــی[میم] :
حس میکنم خواب بهم حروم شده اینقده بدم میاد هرکی بهم میرسه و از جریان خبر داره بهم میگه عشق بچگیو هوس بازی ههیشکی درک نمیکنه چقد بده آدم شب خواب نداشته باشه و امتحاناشو نخونه به خاطر اینکه حداقل به همون عشق بچگیش فکر مینه :rolleyes: :rolleyes:
کاشکی حداقل میشد متقاعد کنم خودمو که اگه الان دوسم نداره پس دیگه از ذهنم بیرونش کنم :-< :-<
کلا بده دیگه درک که میکنین ؟؟؟

البته حدس کلاس المپیاد ممکنه که درست نباشه چون چندی بعد از پست ح.ب که گذاشتم مضنون این پست رو گذاشته:
به نقل از علــی[میم] :
نه به نظرم خوب نیس چون عاشق یه سمپادی شدن بعد ازدواج کردنو بچه دار شدن کلا بدبختی میاره برا جامعه.

خب این نشون میده که معشوقه سمپادی نیست و البته نشون میده ایشون از همون اول پایبند و متعهد بوده و فقط ب ازدواج فکر میکرده. :)) :-"

۳.مضنون از همون اول عضویت ش روحیه‌ی جنگی و خشنی داشته و هم‌اکنون هم توی اعمال قوانین ح.ب دیده میشه :-"
به نقل از علــی[میم] :
من عاشق هیتلرم چرا ؟؟ چون اینقد جنگید و کم نیاورد

۴.
به نقل از علــی[میم] :
خاک تو سرم شرمم باد :-[ :-[ ولی یه عروسکه هس مثه اینکه موقعی من به دنیا اومدم برام خریدن اسمشم شاهینه کلی دوسش دارم اصلا برام مثه برادر دوقولومه >:D< >:D<

خب با تلاش های فراوان این پست رو یافتم، ولی متاسفانه نتونستم تشخیص بدم شاهین شون کدوم عروسکه تو عکس :)) :-<

×ایشالا پست‌های بعدی عکس‌هات رو بررسی میکنم ;;)

×عاقا مضنون خیلی میشه راجبش حرف زد، وقت تنگه ولی، اعتراض دارم من :)) :-<

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

مظنونمون خیلی مظنونه! ( در راستایه سخنان رهبر سابق انقلاب! )

و به نظر میاد تو مسابقات برنامه نویسی هم شرکت کرده. اونی که زیر وایتبردش هست رو با این مقایسه بفرمایید که من دارم :

Photo_on_3_25_15_at_11_44_AM.jpg

با این تفاوت که ایشون خوش سلیقه تر هست و من از ۸ ماه قبل هنوز تو کیفم دارمش :-"

داشتن یک لپتاپ با صفحه نمایش بزرگتر وکیبورد مجزا نشون میده ایشون خیلی بازی می کنند و نگرانند مبادا این بازی ها به صفحه کلید خود لپتاپ صدمه بزنه از این بابت یه صفحه کلید مجزا دارن :-"

( ولی خوب این صفحه کلید خیلی خرکی علی یه چی نازک تر و ناز تر بخر :D )

مظنون دوست دخترش رو از کودکی میدوستیده :-" دوست دخترشم از این ها که سرش به زیره و خجالتیو اینا :-"

Screen_Shot_2015_03_25_at_11_47_09_AM.png

از اینا که رو دیوارشون مینویسن می خوان چیکارا بکنن بعد اخره سال میبینن هیچ کدومش انجام نشده :-"

مظنون به نظر میاد هم به سه تار و هم سنتور علاقه دار و خوب نت هاش معلوم نیست کجاس :-" ول جاش اونجاست :D

اگه دقت کنید اون تابلو ای که روش الله داره. رنگش و ترکیب چیدنش با باقی تابلو ها هم خوانی نداره :-" و از اونجا که باقی تابلو ها و عکس ها شدیدن با دقت انتخاب شدن و مظنون به دیوارش اهمیت زیادی میده میشه حدس زد که اون تابلو از قبل روی دیوار بوده و پشتش کلی سوراخ سوراخه و اگه برش میداشته کلن نابود میشده دیواره :D

مظنون به شکار حیوانات با فوت از راه دور علاقه داره :-" اسنایپر فوتی :-"

Screen_Shot_2015_03_25_at_11_51_37_AM.png

مظنون اسباب بازی هاش نسبت به سنش بزرگترن :D احتمالن یک برادر بزرگتر داشته یا به جمع اوری اسباب بازی های قدیمی علاقه داشته :-"

من بچه بودم دیگه دوران اخره این ماشین این مدلی ها بود و من سه چهار سریشو داشتم :D

Screen_Shot_2015_03_25_at_11_53_28_AM.png

و خوب کتاب CLRS رو تو کمدش داره :-" عزیزم به جا خریدن کتاب می گفتی من بهت PDF عش رو بدم :D

Screen_Shot_2015_03_25_at_11_55_25_AM.png

به نظر میاد مظنون مثل من تو مسابقات قرایت قران شرکت کرده و سوم شده :-" بهش از اینا دادن :-"

یادش بخیر من اینو میذاشتم رو میزم که یه ذره شبیه به میز کار رضا شاه بشه :D

Screen_Shot_2015_03_25_at_11_56_17_AM.png

از این ادما که برنامه های تلوزیونی اینگلیسی رو نگاه می کنن :-"

Shuan the Sheep
:-"

Screen_Shot_2015_03_25_at_11_58_48_AM.png

در کمال تعجب اون پلیس موتور سوار پشتش به ماست :-" ( علی می خواستی به پلیسه خیانت کنی با امین بری خونه بخت ؟‌ :-" )

و خوب معلومه دوست دختره سابق علی کادویه دوست پسره سابقش رو موقع ولنتاین به علی داده وگرنه کی به یه پسر همچین چیزی میده ؟ :))

( مظنون گرامی متاسفم دوست دختره شما یه ذره شیطون تشریف داشته :-" )

Screen_Shot_2015_03_25_at_12_01_49_PM.png

تخت مظنون هر چند یه نفره به نظر میرسه ولی به قدره دو سه نفر جا داره :-" مظنون به طور عمودی هم انگار روش می خوابه :))

من نمیدونم مصرف این تخت چیا می تونه باشه :-"

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از آقا فریبرز :
ای بیسوادان :د

مظنون :د

به نقل از زﮩرا :
به نقل از ایلیا :
مورد اول:
مضنون ...
به نقل از Farz :
×عاقا مضنون خیلی میشه راجبش حرف زد ...

این‌ها موردی ندارن و میشه گذشت؛ ولی این پایینی :| :| :|

به نقل از کهــربا :
۲باره «خلاقیت»، با سمپادیا استریت ۲

انجمن خلاقیت که همانند بسیاری از انجمن‌های مفید دیگر درطول سال فعالیت چشمگیری از کاربران به خود نمی‌بیند، با تصمیم مدیر این انجمن برای برگزاری سمپادیا استریت، این روز‌ها پای ثابت لیست موضوعات به روز شده قرار گرفته است.
دور قبلی استریت شهریور ماه گذشته، با حضور «Ham! D ShojaE» و «ارغوان» برگزار شده بود. چندی پیش، پس از شش ماه «زﮩرا» مدیر خلاقیت، نظر‌سنجی استریت ۲ را برگزار کرد و در ‌‌نهایت «علـی [می‌م]» مدیر گفت و شنود اجتماعی و «The sustainables» مدیر سابق داخلی سایت، مضنونین این دور از سمپادیا استریت شدند. بر اساس قوانین، داشتن بیش از ۱۵۰ پست در سمپادیا، شرط ثبت نام برای حضور در استریت است.
گفتنی است استریت هر نفر به مدت یک هفته باز مانده و هر هفته یک کاربر پسر و یک کاربر دختر مضنون سمپادیا استریت می‌شوند.

اینو به خدای احد و واحد قسم نمیشه گذشت :| خبرگزاریِ سمپادیا !!
فاضل‌جان، عزیزم ;;) شما الگوی مایی، نکن این کارو.

× واسه یادگاری‌نوشتت هم تبلیغات کردم :D

خطاب به پایینی: بذار یک ساعت باشه تا عبرتی باشه برای همگان :-" دوتا استریت دیگه هم در پیشه! اگه قرار باشه همش بنویسن مضنون که نمیشه آقا، نمیشه! من اعصاب ندارم، احســــــــــــــــــــان میدونه! :-"

دوباره خطاب به پایینی: منم درست نوشته بودم :|

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

اقا نکن امین :)) بهش گفتم قبلا.بنده خدا آن نیست :)) بیا ازم درخواست کن پستتو حذف کنم :))

بعدا نوشت: دقت کردید فقط مازیمون "مظنون " رو درست نوشته؟؟؟؟ بنظر شما بوی توطعه نمیاد؟؟؟ درصورتیکه این آقا اصلا ایران نیست چرا باید به زبان فارسی بیشتر از ما اهمیت بده؟؟؟

بعدا بعدا نوشت : جناب امین خان هم درست نوشته بودند :-" البته ایشون اصلا مشکوک نیستن :-" ایشون خیلی روی نوشته هاشون حساسن خصوصا غلط املایی :-"

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

خب،پس از چندین روز بررسی عمیق(!) نتایج من به شرح ذیل است: :-"

1.مضمون،موهای پر پشتی داره و موهاش زود پت میشن اینو میشه از برس عکس شماره ی 1 و 4 فهمید و همچنین از عکس کله عکاس :د

2.مضمون آدم تنبلی می باشد؛با توجه به کتابایی که همه سیمی شده ان،و حوصله نداشته کتاباشو به دستش نگه داره.البته من حدس میزنم که این کتابا مال زمان کنکور بوده و این قضیه هیچ ربطی به شیراز رفتن ایشون نداره. :-" :))

0_.bmp

3.در رابطه با عروسک های رویت شده و با توجه به اینکه مضمون پسر میباشد سه تا فرضیه وجود داره:
-فرضیه شماره یک: مضمون از اون دسته از پسرایی ِ بوده که تو بچگی لاک میزنن و خاله بازی میکنن. :-"
-فرضیه شماره دو: مضمون خواهر بزرگ تر از خودش داشته و این عروسکا بهش به ارث رسیده. ;;)
-فرضیه شماره سه: عروسک هارو (قرمزه و گوسفنده) رو دوس دخدرش ولنتاین بهش داده شادش کنه ;))

4.با توجه به کادوی باز نشده هم میتونیم اینطوری اظهار نظر کنیم: که اینو از دوس دخدرش گرفته؛بعد با هم دعواشون شده کات کردن طاقت دیدن کادوشو نداشته و از طرفی با توجه به اینکه اعتقاد خاصی به نگه داشتن خاطرات داره؛دلش نیومده بندازتش ^-^

untitled.bmp

5. مضمون به نگه داشتن خاطرات خیلی اعتقاد داره؛ولی به مرتب چیدنشون اصلا :))

6.اتاق مضمون در زمان اتاق تکونی به سر میبرده با توجه به چوب پرده ی بدون پرده :د

7.مضمون به کرار میخاسته ثابت کنه که موسیقی کار میکنه؛اون از کیف سنتورش و اون از مضراب هاش(همون چوب سنتور خودمون :D ) که تو عکس 4 مشاهده شد. :-"

123.bmp

8.مضمون آدم مجازیی میباشد با توجه به آلات عکس یک. :>

پ.ن : همینا دیگه؛لذت ببرید. ;;)

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

سلام ;;)
در خدمت تون هستیم با سری کشفیات جدید همراه با عکس‌ها :D

مضنون خیلی خیلی سنتور دوست داره معلوم نیست چرا، شاید اولین بار معشوقه‌ش رو در کلاس سنتور دیده، شاید هم سنتور ساز مورد علاقه‌ی معشوقه باشه. :D :-??

1.خب شروع میکنیم. اولین نقل قول مربوط به صندلی داغ ایشون هست که هم اشاره به زدن ساز سنتور کرده و هم اشاره به اسم معشوقه‌ش :-&quot;
15.اگه بگن تا 12 ساعت آینده میمیری , تو این 12 ساعت چکار میکنی؟حداقل 3 خط توضیح بده.
سه ساعتِ اول رو تا جون دارم سنتور میزنم ، آهنگ جدید یاد میگیرم حتی ، بعد تو سه ساعت یعدی اول میرم سر مزار مامانبزرگم ازش خداحافظی میکنم (!!!) و میرم سراغ چن تا از دوستام که مسلما گلی و امیر و سلی و کوروش و شهریار توشونن باهاشون خدافظی میکنم و به همشون توصیه میکنم جسدِ منو آتیش بدن ، یعنی سعیشونو بکنن و این منظره رو تماشا کنن و بعدش میرم سراغ دوستایِ نسبتا زیادِ مجازیم و .... (سه خطم تموم شد)

برای اثبات اینکه معشوقه هم سنتور دوست داشته/داره میتونم به این عکس اشاره کنم. :D چ دلیلی داره که فرد مذکور دوتا سنتور داشته باشه :-&quot; مگه اینکه ب خونواده‌ش فشار آورده باشه که ی سنتور جدید براش بخرن و قدیمیه رو دزدکی بده به معشوقه :-&quot; ( ک ناکام بوده ظاهرا :-< )

jjijli.PNG

۲.
البته نمیخوام مث الان به خودم فشار بیارم
میخوام در کنارش دوره سنتورمو تموم کنم و نی و احتمالا ویولون رو شروع کنم

مضنون خیلی سست عنصره چراکه اشاره کرده که ساز دومی که شروع خواهد کرد نی و یا ویولن باشه درحالی که چیزی که در عکس دیده میشه قطعا نی نیست :D و دسته‌ش بلنده شبیه ویولن نیست اصلا!

dk_qwke_okqw.PNG

در رابطه با سست عنصری بودن و همچنین داشتن سندروم روانی چوب سنتور باید این عکس اشاره کنم :-&quot;
مضنون هربار که نت ها رو اشتباه میزنه فکر میکنه مشکل از چوبه، واسه همین اِن تا چوب داره و بعد هر تمرین از چوب جدید استفاده میکنه :D
البته این مورد هم هست که فرد بعد از عصبانیت و بلد نبودن نت چوب رو به طرف دیوار پرت میکنه و همه‌ی اون چوب ها شکسته‌ن و برای ب ظاهر شاخ بودن مضنون نگه‌داری میشن :-&quot;

jfowkolkewf.PNG

۳.مضنون همه‌ش سعی میکنه بگه شاخه :-&quot; همچنین هم شاخ و هم عاشق، همیشه همه‌جا اینو ب همه میخواد بگه :-&quot;
موقعی که صندلی داغ علی بوده، نصف سوالات راجب یوزر نیم ایشون بوده :))

نقل قول از سوال کنندگان:
با خودتون اینکارارو نکنین برادر من؛چه اسمی که شما دارین؟:- "
سلام
یکی از نقاط ابهام سمپادیا برام یوزرته :-&quot; توضیحات کامل اعم از تلفظ، معنی، قصد و نیست از گذاشتنش، همرو بگو منو راحت کن :-&quot;
خدافظ :-&quot;

و اما جواب ایشون:
تلفظ : o erastí̱s fántasma
معنی : شبحِ عاشق
قصد و نیت : یوزرِ مناسب پیدا نکردم و یوزر قبلیم هم معنای خودش رو از دست داده

فعلا همینا، منتظرم باشین بازم میام. :D

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

من که الان نباید ج بدم ولی رحم ، رحم کنید ، همانا رحم از خصلت های بارز ملت عزیز سمپادیست.

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها حالا مضنون یه چیزی ؛ مضمون آخه ؟؟؟ این بود ارمان های امام راحل ؟؟؟

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از علــی[میم] :
من که الان نباید ج بدم ولی رحم ، رحم کنید ، همانا رحم از خصلت های بارز ملت عزیز سمپادیست.
در کدوم مورد/موارد رحم کنیم دقیقا؟ روشن کن :-"

به نقل از زﮩرا :
بچه ها حالا مضنون یه چیزی ؛ مضمون آخه ؟؟؟ این بود ارمان های امام راحل ؟؟؟
=)) =)) =))
اسپم حساب نشه این، واقعا لایک کافی نبود فقط :)) :)) :)) :-کوبیدن سر به دیوار

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

همینه که هس اصن :))

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

:( هیچی هیچیپ :))

دمتونم گرم !! و همانا استریت های دیگری هم در راهند :-"

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از علــی[میم] :
:( هیچی هیچیپ :))

دمتونم گرم !! و همانا استریت های دیگری هم در راهند :-"

منو از چی میترسونی؟ من ک میدونم عمر استریت طولانی نیس و به استریت من نمیرسه :)) :-"

×آرزو ب دل موندم ی بار از علی نقل قول کنم مث آدم نقل قول شه :|

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها راحت باشید جان من :)) اینایی که شما میدین اصلا اسپم محسوب نمیشه :)) اصلا یوقت به خودتون سخت نگیرید ناراحت میشم 8->

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا