• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چرا بیشتر دخترا میرن تو رویا ؟

mehrnaz 2613

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
پاسخ : چرا بیشتر دخترا میرن تو رویا ؟

چون دخترا احساسی ترن

لطیف ترن

• لایک
امتیازات: Anee

ستاره

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
فیزیک

خوب فک کنم دخترا بیشتر به موضوعات مختلف پر و بال میدن ولی پسرا فقط به خود موضوع توجه میکنن و هدفشون فقط یه چیزه.

mahya.m

M H Y A☀-
نام مرکز سمپاد
Fatzanegan
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
Inam na:)

این برمیگرده به نوع آفرینش ........
مثلا دقت کردین دخترا از بچگی هی میگن من عروسم من عروسم .....
اما پسری هست ک بگه من دامادم من دامادم؟نوچ من ک ندیدیم علتش هم اینه ک دختر روحیه ظریفی داره و جزئیات خیلی اهمیت میده......
رویا پردازی تو وجود دختران وجود داره؟ چون روحیه اونا جوری ک با رویا پردازی همخوانی داره؟؟؟؟؟
البته دخترای زیادی هستن ک اخلاق پسرونه ای دارن ک اینا تعدادشون کمه اما دارن زیاد مشن

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

بنظرم بستگي داره! پسر داريم اين مدلي و به طبع دخترم داريم كه اصن اينجوري نيس! :-?
ولي خب معمولا هميشه گفته شده و ديده شده دخترا حساس ترن تا پسرا! اين اصن تو وجودمون هس! نميشه انكارش كرد! حالا بستگي داره بتونيم تا چه حد كنترلش كنيم... :-?

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

چون طبیعتن دخترا احساسی ترن...یعنی این که احساستشون زود بروز میدن

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94

علاوه بر این که دخترا احساسی ترن به نظرم واسه اینه که پسرا بیخیال ترن :-"
و البته اولویت ها هم مهمه....مثن بعضی از پسرای نوجوون(داداشم مثن)راجع به بازیای کامپیوتری کلی فکر و خیال میکنن...دیده شده حتی تو خواب راجع به بازی حرف می زنن!!ولی خب دخترا معمولن مسائل احساسی رو تو اولویت قرار میدن و بهش بیشتر اهمیت میدن به نظرم...این چیزا اونقد که واسه بعضی از دخترا مهمه واسه پسرا نیس واقن! :-"
شایدم قوه تخیل ما قوی تره :-"

farewel

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanagan nahie1
شهر
kerman
مدال المپیاد
ای بابا بیخیالم نمیشه!!!!

شاید بخاطر اینکه دخترا تا یه موضوع پیش میاد دوست دارن ادامش و آخرشو زود تر تو خبالشون بسازن تا آمادگی بیشتری داشته باشن!!!!!!!!!!!!

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

یه جورایی «برنامه ریزی» با «رویا بافی » اشتباه گرفته نمیشه اینجا ؟
به نقل از کنکوری 94shooooooooooo<3 :
خداییی یه دختر می خواد بره مهمونی از دو ماه قبل برنامه میریزه چی بپوشه چن کیلو لاغر کنه ! .

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
زیاد فکر نکنم چیز فطری ای باشه! خب دخترا از بچگی اینجوری بزرگ میشن که دختر باید خوشگل باشه و دلبر باشه و ... .خب طبیعتا براش خیلی بیشتر از پسرا مهمه این که چه جوری به نظر برسه.
البته نقش ژنتیک هم نباید نادیده گرفته شه که نیمکره راست دخترا فعال تره(ایموشنال) و نیم کره چپ پسرا فعالتر(رشنال).

مشکات

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
دخترا خب چون میخان بیشتر دیده بشن ...شاید البته
منم زیاد میرم تو رویا

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99
فکر میکنم این موضوع بر میگرده به روحیه ی لطیف و حساس دخترا که خب پسرا از این رو حیه برخوردار نیستن....دلیل دیگه اش هم شاید قوه ی تخیل خیلی قوی دخترا باشه که سریعا بعد یه جریان،شروع به خیال پردازی میکنه.:D;;)

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
فکر میکنم این موضوع بر میگرده به روحیه ی لطیف و حساس دخترا که خب پسرا از این رو حیه برخوردار نیستن....دلیل دیگه اش هم شاید قوه ی تخیل خیلی قوی دخترا باشه که سریعا بعد یه جریان،شروع به خیال پردازی میکنه.:D;;)
فکر نکنم دلیل خوبی باشه.هیچ کس از اول روحیه لطیف یا سخت نداره.در طول زمان ایجاد میشن.نمیشه به عنوان یه دلیل کلی در نظر گرفت! قوه ی تخیل هم زیاد ژنتیکی نیست و در اثر تمرین زیاد میشه(کتاب داستان و نقاشی و ...)

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99
فکر نکنم دلیل خوبی باشه.هیچ کس از اول روحیه لطیف یا سخت نداره.در طول زمان ایجاد میشن.نمیشه به عنوان یه دلیل کلی در نظر گرفت! قوه ی تخیل هم زیاد ژنتیکی نیست و در اثر تمرین زیاد میشه(کتاب داستان و نقاشی و ...)
مثلا به شخصه به یه دختر یه جنازه نشون بدید بدش میاد یا یه پسر؟! ...قطعا دختر بیشتر بدش میاد!...و خب این ینی روحیه لطیف و آسیب پذیری داره!
من یه دلیل کلی برای این موضوع نگفتم،بلکه گفتم شاید!

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
مثلا به شخصه به یه دختر یه جنازه نشون بدید بدش میاد یا یه پسر؟! ...قطعا دختر بیشتر بدش میاد!...و خب این ینی روحیه لطیف و آسیب پذیری داره!
من یه دلیل کلی برای این موضوع نگفتم،بلکه گفتم شاید!
خب این کلا به طرز فکر ربط داره ;;)
مثلا فرض کن یه دختری رو که کل عمرش تو سردخونه کتک خورده (< از طرفی یه پسر رو که تو پر قو بزرگ شده <o>
من نمیگم حرفت غلطه و کاملا قبول دارم ولی میگم که حساس بودن یه چیز اکتسابیه و نمیشه به عنوان یه دلیل خوب استفاده کرد (;

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99
خب این کلا به طرز فکر ربط داره ;;)
مثلا فرض کن یه دختری رو که کل عمرش تو سردخونه کتک خورده (< از طرفی یه پسر رو که تو پر قو بزرگ شده <o>
من نمیگم حرفت غلطه و کاملا قبول دارم ولی میگم که حساس بودن یه چیز اکتسابیه و نمیشه به عنوان یه دلیل خوب استفاده کرد (;
خب خیلی کم پیش میاد از این مواردا فکر کنم!;;)
حتی اون پسری که تو پر قو بزرگ شده هم خشونت داره ولی نه به اندازه یه پسر معمولی!....به شخصه نوه خالم تو پر قوه بزرگ شده ولی خیلی خشنه!:-?

maryam-n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندون
همه دخترا این طوری نیستن ولی من دنیای رویا ها مو بیشتر دوست دارم .
فکر میکنم همه اینطورین میرن تو رویا تا به مورد علاقه هاشون برسن هرچی مورد علاقه ها بیشتر رویا پردازی بیشتر.
قوه تخیل هم که موثره.
ولی خوب اینکه چرا دخترا بیشتر میرن به نظرم بر میگرده به تلقینی که پسرا به خودشون میکنن ما مردیم نباید احساساتی بشیم(قضیه همون مرد که گریه نمی کنه ) وگرنه پسرای احساساتی و خیال پرداز هم کم نیستن.ولی بیشترشون نمیخوان که رویا پردازی کنن.در واقع خودشون یه مانع ایجاد میکنن که نرن تو رویا

بالا