• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کسایی که کنکورو خراب کردن

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
پاسخ : کسایی که کنکورو خراب کردن

داوطلبی که برای سال دوم قراره بمونه پشت کنکور باید رفتار یکسالش رو در نظر بگیره،اشتباهات و نقاط قوتش رو بشناسه و واقعا باید بدونه میخواد سال بعد چکار کنه!تصمیم کورکورانه و عجولانه واقعا به ضررمون تموم میشه!

*کنکور سال بعد قطعا مفهومی تر از کنکور93 خواهد بود!پس واقعا باید تلاش بیشتر،برنامه ریزی صحیح تر و اراده قوی تر داشته باشیم!

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

هزار و یک دلیل ممکنه وجود داشته باشه برای بد شدن رتبه هاتون. شاید علی رغم علاقه برای رشته دیگه ای بهتر باشید. من خودم پزشکی دوست دارم اما رتبم یه چیزی شده که هیچ جا نمیارم و خانوادم هزینه بین الملل رو ندارن تو که داری میگی بین الملل میتونی بری. شاید اونجا چیزای دیگه ای ورای درس یاد بگیری. فقط میخوام بدونم تا وقتی رتبه هاتون دو رقمیه و خانواده و دوستاتون زندن خدا وجود داره؟! بعدش دیگه نیس؟!

پرناز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پایتخت میدونین کجاست!
مدال المپیاد
ادبیات!
دانشگاه
نرفتم هنوز ایشالله پزششکی ک
رشته دانشگاه
پزشکی اهواز.....�

به نقل از mton :
من ادم بی دقتیم .
از تابستون روزی 15 میخوندم دقیق .
خوب یاد میگرفتم مفهومی هدفم نه رتبه بود نه رقابت هدفم یادگیری بود.
ترازام میانگین حداقل 6500 بود.
سنجشم زیر 1000 شدم با شیمی 80.

ولی رتبه کنکورم.....

یکی این شرایط بندر عباس رو بگه قضیش چیه؟؟

من برم بین الملل بعد ترم دو بیام شهر خودم بهتره یا برم همون بندرعباس یا برم ازاد؟
فک میکنین یه سال دیگه واقعن واسم فایده ای داره که بمونم؟ وقتی ساعت مطالعم بالا بوده امسال وقتی تنها مشکلم بی دقتیه که هر کارم کردم حل نشد.
همیشه هر چی غلط داشتم بی دقتی جمع ضرب تبدیل واحد درست و غلط رو اشتباه گرفتن بوده.
اون زیستو نقطه هاشم حفظم الان. شیمیمو همیشه ماکس بودم تو ازمونم تراز 8500 میشد تو شیمی.

بین الملل درسته هزینش بالاست اما برای خونواده من مشکلی نداره یعنی مادر پدرم پارسال با درس خوندنم مشکل داشتن میگفتن برو کیش خودتو اذیت نکن حتی.
اما من از خودم توقع داشتم من همیشه تو همه چیز بهترین بودم و حرف مردم... از ادمها میترسم دیروز کسی نبود زنگ نزده یا اس نداده باشه که رتبت چند شده.
بین الملل برم بیام شهر خودم مدرکمو از دانشاه دولتی میگیرم یا همون بین الملل؟ بین الملل کدوم شهرا دارن؟ اگه شهر خودم برم میتونم انتقالی بگیرم یونی شهر خودم؟
ازاد برم سطح سوادم پایین نیست؟ یه پزشک بی سواد نمیشم مثل دکترای الان؟

واقعا نمیتونم برم یه رشته دیگه من واسه پزشکی موندم تو این کشور من عاشق پزشکین تنها هدف زندگیم بوده که پزشک شم تو بهزیستیا برم بچه ها رو درمان کنم رایگان من کلی ارزو داشتم

تا الانم با خواب اور خواب بودم رتبمو دیدم 3 ساعت جیغ میزدم حق من این نبود هنوز شکم...

بعد اینکه سوابق تحصیلی تو رتبه تاثیر داشته؟من عربی 10 تا زدم اما درصدمو زده 52.
درسیو که 20 شدم نهایی کنکور مطمئن بودم خوب زدم به 80 فک میکردم زده 50...

یکی کمکم کنه...

×فقط فهمیدم خدایی وجود نداره . همش شره...
من عاشق خدا بودم این حقم نبود.
بچه ها این مشکلو خیلیا داشتن درصداشون خیلی تفاوت فاحش داشته ...کسی اطلاع داره...باید اعتراض بنویسیم چرا اینطوری شده........ :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((....شما شاید ترسی که ناشی از استرس بوده باعث بی دقتیت میشده ....تاپیک توپ اشکالیابی چند وقت دیگه میرنم البته اگه بعضیا بذارن L-: L-: L-: L-: L-: L-: L-: L-: L-:

Bahareh Joon

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان

من گندترین نتیجه ای بود ک میتونستم بگیرم 4200منطقه2.... با این رتبه احتمال اینکه دارو هم قبول شم نزدیک صفره چ برسه ب دندون و پزشکی... L-:
الان بدترین حس دنیا رو دارم و منم واقعن تو دوراهی موندن یا رفتن گیر کردم.... :rolleyes: ب خودم باشه دوس دارم بمونم چون سال کنکورمو خیلی کم کاری کردم ولی خب از ی طرفم خیلی میترسم اصن وحشت دارم از اینکه سال بعدم رتبم این بشه یا خرابتر حتی X_X
از اون طرف اقوام بسیـــــــار بسیــــــار ذوق نمودن از این رتبه داغون و هر روز زنگ روی زنگ ک مگه دیوونه ای بمونی سال بعد ریسکه فلانه بهمانه و با این رتبه رشته های پیراپزشکی تهران قبولی ....
خلاصه خیلی داغونم... نمیدونم چ کاری بهتره ک انجام بدم ~X( باور کنین ب مرز دیوونگی رسیدم از بس فک کردم #-o :-s :-/ :|

پرناز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پایتخت میدونین کجاست!
مدال المپیاد
ادبیات!
دانشگاه
رشته دانشگاه
پزشکی اهواز.....�

اگه هدفت دندون دارو پزشکی بجنگ براش وشجاعت داشته باش نهایتش اینه سال بعد همین رتبه رو بیرا که امکانش زیر0-همه به هدفا بهتر میشن ....درضمن وقت وفرصت برای رشته ی پیراپزشکی همیشه هست چیزی نیست که از دستش بدی موفق باشی
به نقل از %BAhAreH% :
من گندترین نتیجه ای بود ک میتونستم بگیرم 4200منطقه2.... با این رتبه احتمال اینکه دارو هم قبول شم نزدیک صفره چ برسه ب دندون و پزشکی... L-:
الان بدترین حس دنیا رو دارم و منم واقعن تو دوراهی موندن یا رفتن گیر کردم.... :rolleyes: ب خودم باشه دوس دارم بمونم چون سال کنکورمو خیلی کم کاری کردم ولی خب از ی طرفم خیلی میترسم اصن وحشت دارم از اینکه سال بعدم رتبم این بشه یا خرابتر حتی X_X
از اون طرف اقوام بسیـــــــار بسیــــــار ذوق نمودن از این رتبه داغون و هر روز زنگ روی زنگ ک مگه دیوونه ای بمونی سال بعد ریسکه فلانه بهمانه و با این رتبه رشته های پیراپزشکی تهران قبولی ....
خلاصه خیلی داغونم... نمیدونم چ کاری بهتره ک انجام بدم ~X( باور کنین ب مرز دیوونگی رسیدم از بس فک کردم #-o :-s :-/ :|

test123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از پرناز :
بچه ها این مشکلو خیلیا داشتن درصداشون خیلی تفاوت فاحش داشته ...کسی اطلاع داره...باید اعتراض بنویسیم چرا اینطوری شده........ :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((....شما شاید ترسی که ناشی از استرس بوده باعث بی دقتیت میشده ....تاپیک توپ اشکالیابی چند وقت دیگه میرنم البته اگه بعضیا بذارن L-: L-: L-: L-: L-: L-: L-: L-: L-:
والا من از سر جلسه اومدم بیرون گفتم عربی و فیزیک رو بالای 80 زدم .... عربی شده 54 و فیزیک 45 نمیدونم ، تصحیح هم نکردم ک اعتراض میزدم ... عجیب بودش تا ب حال سابقه نداشته بودش :( :-w

پرناز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پایتخت میدونین کجاست!
مدال المپیاد
ادبیات!
دانشگاه
رشته دانشگاه
پزشکی اهواز.....�

به نقل از new2n :
سال دیگه تاثیر سوابق تحصیلی چند درصده؟

فقط سومه یا پیش هم هست؟

اینکه از 95 ببعد تاثیر 100 درصد میشه ینی چی؟

اینکه یه نمره تاثیر خوب داشته باشه یا بد ، به چی بستگی داره ؟

امسال چطوری محاسبه شده درصد کل؟
از 59 به بعد کنکور معدلی میشه یعنی از اول دبیرستان نهایی برگذار میشه ومیانگین نهایی 4 سال اول دوم سوم ...مجموعش رتبه ها ی بالا رو انتخاب میکنن البته این قضیه نقض داشت که خیلی از بچه ا ممکن معدل 20 داشته باشن پس گزینش به چه صورت ....ولی قطعا امتحانات نهایی درحد کنکور فقط به صورت تشریحی برگزار مبشود که امکان خطا داشته باشند دانش اموزان...وگزینش صورت بگیرد ...معدل های بالا معدل رشته های تاپ....که این بسیار بد است چرا که ممکن است حوزه ی مورد نظر حقوق خوبی نداده باشند به او وبی حوصله تصحیح کند....برای کنکور 94-25%باتاثیر مستقم است در حال حاضر.نهایی 3 فقط...واینکه امسال درصدها با رتبه ها خیلی تفاوت داشته هنوز هم علت مشخص نیست ...مهسا م ...!اگه ممکنه اطلاعاتی برای ما جمع اوری کنید....موفق باشی

• لایک
امتیازات: F2014

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دوستان ، تاثیر مستقیم معدل ، به تراز ربط داره ، نه درصد ! درصدا همونایی هستش که شما توی کنکور زدین !

* منم فکر میکردم خیلی درصدام بیشتر باشه ، ولی فقط فکر میکردم ! دلیل نمیشه خوب ! :د

test123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

نه دوستان اول نمره های درس به درصد تراز میشه بعد وزن دارش میکنن با تراز اصلیت و در نهایت نمره کلو میده و پشیزی هم ارزش نداره مثلا من ادبیاتو زدم 45 :-" بعد 20 ادبیات هم داشتم چقدر مگه میخاس افزایش بده ؟؟؟ اصن :| درصد های کنکور ی چیز دیگه هستش..

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

اطلاعیه سازمان سنجش هست ! حالشو داری ، برو دانلود کن بخون !
نه من میفهمم وزن دار کردن چیه و روش محسابه نهایی چجوریه ، نه کسایی که هی میان میگن وزن دار میشه و واریانس میگیرن و این حرفا ! 10 بار که بخونی ، شاید ، شاید بفهمی :|
به طور کل ، آقا ، رو درصد تاثیر نداره ! رو تراز تاثیر داره ! کانون یا گزینه 2 که بدی ، متوجه میشین تراز چیه ! (;

*پشیز ؟:-| مثل سگ بود تاثیرش ! از این مثال بارز تر که خود سازمان سنجش زد ، گفت یه بنده خدایی کنکور 92 ، رتبش 120 بود ، نهاییش هم 3 تا 20 داشت ، بقیه بیشتر رنج 19 ، 3 تا هم 18 و اینا ! گفت اگه تاثیر مستقیم بود ، این میشد 205 ! تاثیر پشیز ؟ :|

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

تاثیر این نمره نهایی در حد لالیگا بوده! منو یکی از دوستام درصدامون فقط تو هر درس 4-5درصد باهم فرق داره بعضی درسارو من بالاتر زدم بعضیارو اون تنها فرق اساسیمون معدله که اون تقریبا 65صدم از من بیشتر بود و رتبه هامون 700 تا باهم اختلاف داره :|

niloooofar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی سال دوم و سوم، مرحله اول المپیاد فیزیک سال سوم نفر اول المپیاد ریاضی استانی نفر چهارم المپیاد فیزیک استانی
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق الکترونیک
اینستاگرام

به نقل از Fateme.RMA :
تاثیر این نمره نهایی در حد لالیگا بوده! منو یکی از دوستام درصدامون فقط تو هر درس 4-5درصد باهم فرق داره بعضی درسارو من بالاتر زدم بعضیارو اون تنها فرق اساسیمون معدله که اون تقریبا 65صدم از من بیشتر بود و رتبه هامون 700 تا باهم اختلاف داره :|
هه پس منی که 16 بودم ...... :|

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

و اون دوستم که نقره کامپیوتر بود ولی معدلش 13 !! :د

niloooofar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی سال دوم و سوم، مرحله اول المپیاد فیزیک سال سوم نفر اول المپیاد ریاضی استانی نفر چهارم المپیاد فیزیک استانی
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق الکترونیک
اینستاگرام

به نقل از پـــوریـــــا . ک :
و اون دوستم که نقره کامپیوتر بود ولی معدلش 13 !! :د
حالا رتبش چن شد؟ :D

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بله و همینطور یه شخص دیگه که درصدای اختصاصیاش ریاضی 62 زیست 72 فیزیک 88 شیمی 61 بود و معدل نهاییش 16.5 رتبش شد در حدود 2500! :-<

پرناز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پایتخت میدونین کجاست!
مدال المپیاد
ادبیات!
دانشگاه
رشته دانشگاه
پزشکی اهواز.....�

رتبه 1 کنکورم فیزیک 88نزده اوقت این بدبخت....باید اعتراض کنیم ...فکر کنین که کلی زحمت بکشی درصد بالا بزنی بعد معدل گاو کنه به همه چی ....اصلا ببند ن ...دانشگاهو نخواستبم ...متاسفم براشون ....خیلی از المپیادیا لطمه معدل میخورن مثل من ....لعنت به... X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-(

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

بچه ها بیخیال اینجا ایرانه :)))))
برین خدا رو شکر کنین ما تو فامیلمون حتی بین الملل هم نمیارن طرف روزی 14 ساعت میخوند معدل نهاییش 20 بود
بعد زمین نزده کنکور براش زدن 50 درصد :))))) یه درس دیگه که چک کرده خونه میدونسته 70 میشه زدن منفی 20 درصد :)))))

خیلیا کارنامشون مال خودشون نیست اونقدر تقلب کردن این کثافتای عوضی که حتی پاسخنامه ها رو نزدن واسمون..

هر جا میارین برین حتی ازاد.. بعدن پولشو در میارین..
این مملکت بمونین یه سال دیگه بهتر از این نمیشه باور کنین :)

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

به نقل از sadlove :
بچه ها بیخیال اینجا ایرانه :)))))
برین خدا رو شکر کنین ما تو فامیلمون حتی بین الملل هم نمیارن طرف روزی 14 ساعت میخوند معدل نهاییش 20 بود
بعد زمین نزده کنکور براش زدن 50 درصد :))))) یه درس دیگه که چک کرده خونه میدونسته 70 میشه زدن منفی 20 درصد :)))))

خیلیا کارنامشون مال خودشون نیست اونقدر تقلب کردن این کثافتای عوضی که حتی پاسخنامه ها رو نزدن واسمون..

هر جا میارین برین حتی ازاد.. بعدن پولشو در میارین..
این مملکت بمونین یه سال دیگه بهتر از این نمیشه باور کنین :)
اینی که تو میگی هدف اصلی برگزاری کنکوره

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

مهرناز راجب پاسخ نامه گفتن 4شنبه تو سایت میذارن!
و البته شاید فامیلتون جابه جا زده از این اشتباها زیاد میکنن بعد طرف مطمعنه ک قبوله
میبینه نچ اشتباه زده
ولی درکل از این صحبتا زیاده
طرف تو انتخاب رشتش پزشکی نزده بود جوابا ک اومد پزشکی قبول شده بود!
اینجا ایرانه دیگه...

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

میشه بیشتر صحبت کنید درمورد موندن سال بعد یا نموندن؟چرا درک نمیکنید کسی که رتبش خراب شده حالش میتونه خیلی بد باشه ازاینکه نمیتونه تصمیم بگیره.

بالا