• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بررسی کنکور ریاضی

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی
پاسخ : بررسی کنکور ریاضی

أنقدر نااميد نياشين دوستان :))ما هم مي رينيم كنكورمو

پ ،ن ،پ "اسپم ندين :))

...............

کاربر فوق‌فعال

بچه ها کی میخواد واسه سال بعد بمونه؟؟؟
هرکی میخواد یه پ.خ بزنه با هم درس بخونیم :(

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

همین کارا میکنید کنکور برنمیدارن
فقط میخوان جیبای خودشون رو پر کننن شما هم پر میکنید
خیلی به کنکور اهمیت داده میشه متاسفانه
به امید روزهای بهتر

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

مثن الان انگار یه سری پیر مرد جامعه شناس جمع شدیم دور هم ! چی چی متاسفانه به کنکور زیاد اهمیت میدیم :-| از زمان هخامنشیان کنکور بوده ، بعد میایم میگیم متاسفانه خیلی اهمیت میدیم ! از همون زمان بخش مهمی از آیندت بستگی به همون 4 ساعت لعنتی داشته و داره ! چجوری ممکنه ما ، نوجوونای 18 ساله ، اهمیتی ندیم به کنکور جدا ؟

*لازم به ذکره ، بنده هم نقره که هیچی ، برنز المپیاد هم داشتم اهمیت که هیچی ، اسمشم به یاد نمیاوردم ! :|

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

شما اهمیت بده...دعوا نداریم والا

mahen1375

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
دو بار مرحله اول فیزیک یه بار کامپیوتر یه بار ریاضی!
دانشگاه
اگه خدا بخواد شریف
رشته دانشگاه
عمران سازه برق ریاضی محض فی

الان هدف از این کنکور جز حالگیری از ما چی بوده؟!
من صفعه اول ریاضی هنگ کردم زمان از دستم در رفت داغون شدم توشیمی مسئله ها رو بیخیال شدم ریاضیم که تحلیلی و هندسه پایمو بیشترشو اصن نخوندم فیزیک بد نبود
عمومیا هم داغون اون تست ادبیاته که سلجوقی و هند و پاکستان داشت بیشتر شبیه تست تاریخ بود تا ادبیات!!!
بدتر از همه اینا مامانم بود من یه ذره هم استرس نداشتم ولی مامانم از استرس سرخ شده بود :|

من با این گندی که زدم باید برم آبیاری گیاهان دریایی دارقوزآباد :-" همون یه سال پشت کنکور موندن بهتره :D

amirheli

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب ناحیه 2 شیراز
شهر
شیراز
دانشگاه
IAU
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

ای خدا ...... چی میخواستیم چی شد ؟؟؟ :(( از کجاش بگم ؟؟ از بروبچ خفن بگم که همه گند زدن اساسی :| اون از قرابت اون از دینی اون از ریدینگ طولانی زبان ....... یعنی شرف زبانم الان زیره سواله :D ریاضی هم که کنکور 90 رو میذاشت تو جیب راستش کنکور 92 رو میذاشت تو جیب چپ (:| فقط انگار فیزیک خوب بود ..................... شیمی هم که سنت شکنی کرد ... 18 تا مسئله که حتا تو سوال های حفظی هم مسئله داااااااشت ...... بودجه بندی هم که عوض شده بود اساسی :O فقط من موندم این توکلی چرا میاد روزه قبلش میگه سوالا از کتابه ؟؟ X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-(

arminsl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

این کنکور واقعا در مقابل کنکور 92 دو سر و گردن بالاتر بود !

حتی سوالات ساده رو بد قلق داده بودن . بی انصافا نکردن تو شیمی یکم اعداد بهتری بدن حتی !

amirheli

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب ناحیه 2 شیراز
شهر
شیراز
دانشگاه
IAU
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

چرا بچه ها نمیان ؟؟ یعنی همه تو شوک هستن ؟ :-< همه بیان بگن چی بوده ........ حالا یه سری روشن فکر میان میگن واسه همه سخت بوده :D البته درسته ها ... اما بدجور این حرف رو اعصابه ...... این همه کلاس .... تست ... کتاب .... خلاصه برداری .... حاشیه نویسی .... آخرش این شد . باورم نمیشه .... جدا کی جرئت داره بگه کنکور 90 سخت ترین بود ؟؟؟؟ X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-(

• لایک
امتیازات: Shery

niloooofar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی سال دوم و سوم، مرحله اول المپیاد فیزیک سال سوم نفر اول المپیاد ریاضی استانی نفر چهارم المپیاد فیزیک استانی
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق الکترونیک
اینستاگرام

لعنتیا من تخمین رتبه 92 بینه 600 و 700 بود الان دعا میکنم 6000 7000 سم به خدا ~X( :(( :(( :(( :((

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

به نقل از Pouria.K :
مثن الان انگار یه سری پیر مرد جامعه شناس جمع شدیم دور هم ! چی چی متاسفانه به کنکور زیاد اهمیت میدیم :-| از زمان هخامنشیان کنکور بوده ، بعد میایم میگیم متاسفانه خیلی اهمیت میدیم ! از همون زمان بخش مهمی از آیندت بستگی به همون 4 ساعت لعنتی داشته و داره ! چجوری ممکنه ما ، نوجوونای 18 ساله ، اهمیتی ندیم به کنکور جدا ؟

*لازم به ذکره ، بنده هم نقره که هیچی ، برنز المپیاد هم داشتم اهمیت که هیچی ، اسمشم به یاد نمیاوردم ! :|
lمتاسفانه یا خوشبختانه باید بگم من جزو معدود نقره و برنز هایی هستم که به کنکور توجه چندانی ندارم...به نظرم مشکل از ریشست

niloooofar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی سال دوم و سوم، مرحله اول المپیاد فیزیک سال سوم نفر اول المپیاد ریاضی استانی نفر چهارم المپیاد فیزیک استانی
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق الکترونیک
اینستاگرام

من امسالو میمونم
کنکوریه 94 :(( :(( :(( :(( :((

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از Shawn :
lمتاسفانه یا خوشبختانه باید بگم من جزو معدود نقره و برنز هایی هستم که به کنکور توجه چندانی ندارم...به نظرم مشکل از ریشست
خب دوست عزيز كسى كه فلان رشته رو ميخواد تو يه دانشگاه با سطح علمى بالا ميشه شما بياى راهكار بدى ك اگه به كنكور اهميت نده چيكار كنه؟

سامان19

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی نمونه دولتی kr.حقانی bnd
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
همین دانشگاه استان خودمون
رشته دانشگاه
-

تابستان آمدکنکوری های 94 برای شما برنامه ویژه ایی داریم

کاظم میخچی {-8

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

به نقل از آنـــا :
خب دوست عزيز كسى كه فلان رشته رو ميخواد تو يه دانشگاه با سطح علمى بالا ميشه شما بياى راهكار بدى ك اگه به كنكور اهميت نده چيكار كنه؟
مثلا یه سال همه اعتصاب کنن کنکور شرکت نکنن برنامه رو مجبور شن عوض کنن...از این حرکات تو همه کشورهای دنیا اعم از جهان اولی و جهان سومی انجام میشه فقط تو ایران رخ نمیده

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از Shawn :
مثلا یه سال همه اعتصاب کنن کنکور شرکت نکنن برنامه رو مجبور شن عوض کنن...از این حرکات تو همه کشورهای دنیا اعم از جهان اولی و جهان سومی انجام میشه فقط تو ایران رخ نمیده
اگه فقط يه درصد احتمال بديم كه اون عده بدبخ شن، مطمئن باش نصف جمعيت ميترسن و همچين كارى نميكنن و فقط يه عده تباه ميشه زندگيشون. راه ديگه اى هم وجود نداره برا جبرانش. همه هم اين بستر براشون مهيا نيست ك اگه دانشگاه نرن بتونن زندگيشون رو يه طور ديگه تامين كنن ب خصوص ك تامين زندگى هم خيلى سخت شده. اينجا گل و بلبل نيست ك هركسى بدون دانشگاه رفتن بتونه حداقل درآمد لازم براى تامين معاش رو داشته باشه؛ حتى در سطح خيلى پايين و ابتدايى.
انقد عالمانه نظر نديم خب. : )

Мох

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Shawn :
همه دیگه میدونن کنکور از کی قرار بوده برداشته شه حدودا 12 سال میشه که هی میگن بر میدارن اما چرا واقعا برداشته نمیشه؟!
یه عده هستن از همین کنکور دارن پول های کلان به جیب میزنن پس چرا یکمش رو خرج این نکنن که کنکور رو برندارن :D فقط میدونم شدیم بازیچه یه مشت آدم پول پرست کثیف :D

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

× ما ملتی هستیم که 3 روز پشت هم میریم گوشت بخریم (داریم اصن عایا ؟:D ) هر بار 5 تومن میاد روش ، نیشمونم بازه ، خدامونو هم شکر میکنیم ! بعد بیایم مثن 1 سال کنکور ندیم :-|
والا بخدا !

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

به نقل از آنـــا :
اگه فقط يه درصد احتمال بديم كه اون عده بدبخ شن، مطمئن باش نصف جمعيت ميترسن و همچين كارى نميكنن و فقط يه عده تباه ميشه زندگيشون. راه ديگه اى هم وجود نداره برا جبرانش. همه هم اين بستر براشون مهيا نيست ك اگه دانشگاه نرن بتونن زندگيشون رو يه طور ديگه تامين كنن ب خصوص ك تامين زندگى هم خيلى سخت شده. اينجا گل و بلبل نيست ك هركسى بدون دانشگاه رفتن بتونه حداقل درآمد لازم براى تامين معاش رو داشته باشه؛ حتى در سطح خيلى پايين و ابتدايى.
انقد عالمانه نظر نديم خب. : )
من نگفتم نرن دانشگاه منظور من این بود که با ثبت نام نکردن همگانی تو کنکور مسوولان رو بر این دارن که یه راه جدید برا انتخاب دانشجویان برا دانشگاه ها اتخاذ کنن همه هم راحت شن از این 2 سال درس برا 4 ساعت
یکی مثل شما اگه مشکلات ما ها رو داشت با کنکور هيچوقت اینطور از کنکور دفاع نمیکرد...شک نکن!

بالا