• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جام جهانی 2014

• شروع کننده موضوع 1870
  • تاریخ شروع

کدام تیم قهرمان جام جهانی 2014 می شود؟

• رای‌دهندگان
    123
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
پاسخ : جام جهانی 2014

نگران این قبیل موضوعات نباشین.ب فرهنگ وحشتناک ایرانی مربوط نیس.دوبار تو جام جهانی اینجوری بازی کنیم دیگه ملتمون از سر عقده اینکارو نمیکنن :)
مهم اینه ک فوتبالمون رفت بالا >:D<

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از Pouria.K :
من بار دیگر تاکید میکنم ، که ای کاش ، بعضی دوستان ، حداقل 1 الی 2 صفحه قبل تر رو بخونن ، بعد پست بذارن :-w

* اتفاقا منم دنبال اونی بودم که وسط زمین خواست دریبل بزنه توپ لو رفت بعدم گل شد ! پس نکونام بودش ؟ :-|
**نکونام چرا در حد انتظار نیست ؟
جدا از بحث قرمز و آبی آقای نکونام خیلی وقته در حد انتظار نیست فقط چون کیروش مثل نود درصد فوتبالی های دیگه یه کم خرافاتی هست فکر می کنه بازی نکونام براش خوش شانسی می یاره و قبلا هم چند بار این حرف رو زده.
اما دیگه انتظار نداشتم همچین سوتی بدی بده...

به نقل از ـمـ ـهـ ـر ـنا ـز :
لیونل مسی در مصاحبه با خبرگزاری آلمان بعد از بازی ایران با آرژانتین:
من به ایران گل نزدم،من به فرهنگ ایران گل زدم، صفحه فیسبوک من نشان دهنده ی فرهنگ آنهاست!

+واقعا متاسفم واسه اونایی که هرچی از دهنشون در اومد تو صفحه ی اینستاگرام و فیسبوک مسی نوشتن. من خودم طرفدار مسی نیستم اما نباید فرهنگ چندین و چند ساله مونو زیر سوال جهانیان میبردیم! جنبه هم خوب چیزیه!!!
اولا می شه منبع خبرتون رو ذکر کنید؟!
ثانیاً این کار ها فقط برای ایران نیست و اگه یه کم بیشتر درگیر بازی ها باشید می بینید که بعضا هواداران تیم های بازنده فحش هایی بدتر از ایرانی ها روی پیج بازیکن های ستاره ی تیم مقابل می ذارن و انقدر ها هم این حرکت نایاب نیست توی دنیا.
البته من به هیچ وجه فحاشی روی پیج مسی رو تایید نمی کنم و خودم هم به هیچ وجه چنین کاری نکردم (بعد از بازی دیشب خیلی از ایرانی ها کامنت گذاشتن پای پست ها و عکس های مسی هم به زبان انگلیسی هم فارسی و بعضا حتی پرتغالی اما هیچ کدوم فحش و بی فرهنگی نبود و توهین همون بار اول بود و دیگه تکرار نشد!) اگر همچین حرفی هم زده باشن باید بهش گفت عزیزم فرهنگ ما حداقل انقدر هست که هر سال طرفدار های تیم های لیگ کشورمون سر دعوا با هم 50 تا کشته نمی دن و توی یه بازی طرفدار های یه تیم روی سر طرفدار های تیم دیگه ادرار نکردن!

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

آقا ما برای تشکر از بازیکنای تیم ملی چندتا پیشنهاد دارم :D

علیرضا حقیقی : باید از فرودگاه تا خونشون ساق دوشش کنن

امیرحسین صادقی : از روش بازی کامپیوتری بسازن

جلال حسینی : در وصفش دیوان هفت دفتری غزل بسراین

پژمان منتظری : اسمش باید بیاد تو کتابای درسی

مهرداد پولادی : روز 31 خرداد باید تو تقویم بنویسن سال روز یه‌پا دوپا زدن پولادی به مسی و هیگواین

آندو تیموریان : باید از تکلش مجسمه درست کنن بذارن جلوی استادیوم آزادی

جواد نکونام : از زندگینامش فیلم بسازن بفرستن اسکار

احسان حاجی صفی : عکسش باید جام جهانی بعدی روی پیرهن بازیکنا باشه

اشکان دژاگه : از خالکوبیاش باید واسه بچه ها از این کتابای آموزش نقاشی درست کنن

مسعود شجاعی : باید کفشاشو تو موزه ی لوور پاریس به جای واحد متر بذارن

رضا قوچان‌نژاد : اینو نمیدونم دیگه :D

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

دوستان! تاپیک جام جهانی و کلا انجمن ورزش جای فحاشی به داور نیست،چت روم هم نیست،جایی برای نقل قولِ "عینِ" اخبار خبرگزاری های مختلف هم نیست.اسپم هم کمتر بدین لطفا :) باتشکر.

اولا تبریک،با یه روز تاخیر. دوما برنده ی واقعی این بازی ما بودیم.ممکنه کلیشه به نظر برسه این جمله.ولی شما با درنظر گرفتن کل شرایط،نفرات تیم ملی آرژانتین،محل برگزاری مسابقه و جو ورزشگاه،سابقه تیم ملی آرژانتین در جام جهانی،وضع مدیریت فوتبال در کشور ما و آرژانتین و درنهایت داوری بازی،میبینید که برنده بازی ما بودیم.زدن 1 گل به یه تیم آسیایی که هیچ "فوق ستاره" خاصی نداره و 4امین حضورش رو درجام جهانی تجربه میکنه،اونم با اون بازی که آرژانتین ارائه داد واقعا یه شکسته براشون. و نمایش تیم ملی ایران فراترازحد انتظار بود،3موقعیت گل مسلم و یک پنالتی مسلم در نیمه دوم،جلو تیمی که بهترین بازیکنایِ بهترین تیمای بهترین لیگ های اروپایی رو درترکیب داره و دفاع منجسم و بابرنامه(نه بکش زیرش)
واقعا پیروزی محسوب میشه.این بازی تموم شد و رفت،مهم دستاوردای ایران از این بازیه.اینکه برنگردیم به عقب،اینکه قرارداد کی روش رو تمدید کنیم و برای جام ملت های آسیا "برنامه" داشته باشم.این بازی یک نقطه عطف میتونه باشه اگه مسئولای فدراسیون ایران عقلانی تصمیم بگیرن.

من برای آرژانتین به عنوان تیم سومم نگرانم...مرحله بعدم میخوره به تیم دوم گروه فرانسه...ولی بعدش..احتمال باخت پرگل.چون واقعا خوب بازی نمیکنن.مربیشون هم دیقه 80 یادش میفته تعویض هایی رو که باید انجام بده.کلا سرنوشت خوبی در انتظارشون نیست.

+ذرمورد گل مسی،هممون میدونیم که مسی "معمولا" اینطوری خوشحالی نمیکنه بعد از گلاش.پس گلش به ایران یه گل "خاص" براش محسوب میشه.یه گلی در حد گلی که تو فینال چمپیونز لیگ به منچستر زد،درحد گلایی که تو ال کلاسیکوهای خاص زده.مسی بازیکن "معمولی"نیست ما هم یه گل "معمولی" نخوردیم.هر تیم دیگه ای و هردروازه بان دیگه ای بود هم میخورد اون گل رو.درنهایت هم آفرین به حقیقی به خاطر عملکرد عالی ش.

+دوستان یه کم منصف باشید،نکونام "عامل" باختمون بود؟ :| این اشتباهات پیش میاد،بازیکنای خیلی بزرگ دنیا از این اشتباهات میکنن،دلیل میشه اینطوری زحماتش در طول بازی رو نادیده بگیریم؟ دوندگی ش رو؟ اینکه نذاشت مسی دریبلش کنه رو؟

و در مورد بازی آلمان-غنا.یکی از بهترین بازیای جام جهانی بود،هردو تیم به شدت تهاجمی ن و خیلی سریع بازی میکنن.آلمان بد بازی نکرد،خیلی بی دقت بود.هم در دفاع(که چپ آلمان کاملا اتوبان بود و تمام حمله های برق آسای غنا از چپ بود)و هم درحمله(گوتزه بازم بیش ازحد موقعیت خراب کرد،حداقل 2-3 تا موقعیت مسلم.حتی کلوزه هم ته بازی موقعیت خراب کرد،و مولز) درکل بهتر شد آلمان مساوی کرد که لوو متوجه اشتباهات مسلمش بشه،بازی دادن به لام در پست غلط،بازی دادن به گوتزه از اول بازی،بازی دادن به خدیرا به جای شواینی(:|) و بازی دادن به مصطفی کم تجربه جای بواتنگ.(مثلا میخواستن بازی رو تهاجمی کنن جناب لوو) آلمان یه مهاجم دعوت کرد ولی عملا با 10 تا بازیکن حمله میکنه(هوملز و هوودس همش پشت محوطه جریمه بودن)
ولی،نکته برجسته و مهم بازی... کلوزه با 15 گل به رکورد گلزنی رونالدو(ی اورجینال) رسید. P:> با 36 سال سن <D=(و پشتک زد :-اشک شوق.سالتو میروی تکرارناپذیر 8->)

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از آیدا-ق :
+دوستان یه کم منصف باشید،نکونام "عامل" باختمون بود؟ :| این اشتباهات پیش میاد،بازیکنای خیلی بزرگ دنیا از این اشتباهات میکنن،دلیل میشه اینطوری زحماتش در طول بازی رو نادیده بگیریم؟ دوندگی ش رو؟ اینکه نذاشت مسی دریبلش کنه رو؟

فدای سرش که اشتباه کرد

قبول دارین اشتباه مرگ بار کرد دقیقه 90 ؟؟ اگه قبول دارین پس باعث باخته نکونام

ولی مهم نیست، چون کل بازی خوب بازی کرد فدای سرش ولی خب دلیل نمیشه که بگیم چون دوندگیش زیاد بوده پس اشتباه نکرده و تاثیری توی باخت نداشته

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

قبول دارم که اشتباه کرد.ولی قبول ندارم "عامل" باخت بود.چون واقعا بد بازی نکرد.و هیچ وقت هم عامل باخت یک تیم فقط یک نفر نیست همونطور که عامل برد هم یک نفر نیست.یک "تیم" میبره و میبازه. بله خیلی چیزا تو باخت تاثیر گذار بودن ازجمله اون اشتباه ولی این دلیل نمیشه کاملا نامنصفانه نکونام رو بکوبن.

تمام چیزی که از دست ما برمیاد "حمایت" و امیدواری ه.همین.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

الان یعنی نکونام شد مقصر؟ :))
بنده سر حرفم هستم.رضا حقیقی هرگز در قد و قواره ی بازیکن تیم ملی ایران نیست.تصمیم برای آوردنش اشتباه بود.یکی از دوستان حرف جالبی زد.گفت اگه اشکان بود حتی با خستگیش مسی رو تو اون صحنه راحت نمیگذاشت.پس میشه گفت بیرون کشیدن اشکان ی اشتباه خفیف بود.ما باید از دوطرف فشار میاوردیم ب لیو.هم جلو هم عقب.دقیقا عین تک تک لحظات بازی.

لام از قضا داره جواب میده تو هافبک دفاعی علی رغم انتطار من.ی فصل موفق هم داشت تو اون پست تو بایرن.ولی بله مصطفی وحشتناکه.خدیرا هم انگار خیلی افت کرده.البته شاید نمیخواست مصدومیت شواینی تشدید شه
بازم میگم.آلمان بدون تلاش چندان اول گروهه.کار پرتغال و غنا جلوی هم سخت و احتمالا مساوی میشه.آلمانم ساده آمریکا رو میزنه

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از پوریا عابدی :
بنده سر حرفم هستم.رضا حقیقی هرگز در قد و قواره ی بازیکن تیم ملی ایران نیست.تصمیم برای آوردنش اشتباه بود.یکی از دوستان حرف جالبی زد.گفت اگه اشکان بود حتی با خستگیش مسی رو تو اون صحنه راحت نمیگذاشت.پس میشه گفت بیرون کشیدن اشکان ی اشتباه خفیف بود.ما باید از دوطرف فشار میاوردیم ب لیو.هم جلو هم عقب.دقیقا عین تک تک لحظات بازی.

لام از قضا داره جواب میده تو هافبک دفاعی علی رغم انتطار من.ی فصل موفق هم داشت تو اون پست تو بایرن.ولی بله مصطفی وحشتناکه.خدیرا هم انگار خیلی افت کرده.البته شاید نمیخواست مصدومیت شواینی تشدید شه
بازم میگم.آلمان بدون تلاش چندان اول گروهه.کار پرتغال و غنا جلوی هم سخت و احتمالا مساوی میشه.آلمانم ساده آمریکا رو میزنه

تو اون صحنه که جلوی مسی رضا قوچان نژاد بود ، چه ربطی داره به حقیقی ؟؟ :D

نام مرکز سمپاد
حلی ۲ #شوش
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
یک ترم تهران جنوب :)
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از پوریا عابدی :
قبول دارم اینو ...
ولی واقعا رضا میتونست خودش رو تو زمین نشون بده !
کیروش هم خیلی حسابش نمیکرد ...
چون اگه میخواست دقیقه 88 عوضش نمیکرد !
ولی خداییش حاجی صفی هم واقعا کمرنگ شده بود دیروز ... :(

alihhh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از MajiiiiiD :
من دیگه حرفی ندارم
اینم بگم که کلی تایپ کرده بودم فایرفاکس کراش شد پرید بیرون
اول از همه اینکه توی رتبه بندی جام 2014 حقیقی هشتمین دروازه بان برتر جهانه ( از بین 32 تا دروازه بان )
بیا اینو قبول کن که از مسی گل خوردن نمیتونه از دروازه بان چیزی کم کنه !
کاسیاس رو مثال میزنم که آمار میگه کلا بهترین دروازه بان جهانه ( کاری به این جام جهانی ندارم )
خودت بگو ! چند بار از مسی گل خورده ؟؟ پس میشه گفت در حد رئال مادرید نیست ؟؟
رئال مادریدی که مارسلو بازیکن برزیل رو تو خط دفاعیش داره و ...
اصلا بذار کاسیاس رو تو جام جهانی مثال بزنم !
مگه همینی که میگیم بهترین دروازه بان جهانه ، 5 تا از هلند نخورد ؟ حالا میشه گفت کاسیاس تو قد و قواره ی جام جهانی نیست ؟!
ببخشید شکر در کلام مبارکتون
رضا حقیقی رو میگه ها هافبکه.

نام مرکز سمپاد
حلی ۲ #شوش
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
یک ترم تهران جنوب :)
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ismaeel :
ببخشید شکر در کلام مبارکتون
رضا حقیقی رو میگه ها هافبکه.
زرشک :))
این همه تایپ کردیم :))
اصلاح شد . مرسی :D

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از پوریا عابدی :

الان گل آرژانتین چه ربطی به رضا حقیقی داشت؟!
اگر هم احیاناً منظورت علیرضا حقیقی بوده که احتمالاً فوتبال رو با گل کوچیکی که توی کوچه بازی می کنی اشتباه گرفتی اگر هم جدی منظورت همون رضا حقیقی بود بازم ربطش رو متوجه نمی شم! :|
در ضمن دژاگه دونده ترین بازیکن ایران بود و خسته ترین بازیکن زمین شده بود! تعویضش تصمیم درستی بود!
اگر هنوزم فکر می کنی رضا حقیقی ربطی به گل داشت و نکونام بی تقصیر بود دیگه حرفی ندارم! :|

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

IMG.jpg

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

رضا حقیقی برای چی اومد تو؟ب عنوان ی بازیکن تخریبی اومد تا کاری کنه ک اشکان نمیتونست بکنه با خستگیش ب قول شما.وظایف آندو و جواد مشخص بود.فضای جلوی دفاع رو جایی ک برای مسی و دی ماریا غنیمت بود پر کنن..یکم جلوتر از اون رو باید مهاجم ها با برگشتشون پر کنن..حالا ک بازیکن هجومیمون اشکان رو بردیم بیرون این ووظیفه ب عهده ی چ کسی جز حقیقی میتونه باشه؟
نگفتم نکونام بی تقصیر بود.اصلا توپ رو جواد لو داد.میگم آوردن حقیقی صد در صد اشتباه بود نتیجشم دیدیم

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از پوریا عابدی :
رضا حقیقی برای چی اومد تو؟ب عنوان ی بازیکن تخریبی اومد تا کاری کنه ک اشکان نمیتونست بکنه با خستگیش ب قول شما.وظایف آندو و جواد مشخص بود.فضای جلوی دفاع رو جایی ک برای مسی و دی ماریا غنیمت بود پر کنن..یکم جلوتر از اون رو باید مهاجم ها با برگشتشون پر کنن..حالا ک بازیکن هجومیمون اشکان رو بردیم بیرون این ووظیفه ب عهده ی چ کسی جز حقیقی میتونه باشه؟
نگفتم نکونام بی تقصیر بود.اصلا توپ رو جواد لو داد.میگم آوردن حقیقی صد در صد اشتباه بود نتیجشم دیدیم

دوباره گل آرژانتینو نگاه کن، مدافعا توی محوطه جریمه داشتن دفاع ناحیه‌ای میکردن و هافبکا و رضا قوچان نژاد هم بیرون محوطه من تو من یارگیری میکردن

رضا حقیقی مامور زابالتا بود که اتفاقن خیلی هم خوب جلوی حرکت زابالتارو گرفت و زابالتا مجبور شد یه پاس عرضی نمره یک بده

مامور مهار مسی هم رضا قوچان نژاد بود که به جای اینکه عرض مسی رو ببنده نذاره توپو ببره روی پای چپش جلوی نفوذشو گرفت و مسی با یه حرکت عرضی جاگذاشتش و شوت زد و تمام

MehrnaZz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله 1 ریاضی
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

به نقل از S2MA :
اولا می شه منبع خبرتون رو ذکر کنید؟!
ثانیاً این کار ها فقط برای ایران نیست و اگه یه کم بیشتر درگیر بازی ها باشید می بینید که بعضا هواداران تیم های بازنده فحش هایی بدتر از ایرانی ها روی پیج بازیکن های ستاره ی تیم مقابل می ذارن و انقدر ها هم این حرکت نایاب نیست توی دنیا.
البته من به هیچ وجه فحاشی روی پیج مسی رو تایید نمی کنم و خودم هم به هیچ وجه چنین کاری نکردم (بعد از بازی دیشب خیلی از ایرانی ها کامنت گذاشتن پای پست ها و عکس های مسی هم به زبان انگلیسی هم فارسی و بعضا حتی پرتغالی اما هیچ کدوم فحش و بی فرهنگی نبود و توهین همون بار اول بود و دیگه تکرار نشد!) اگر همچین حرفی هم زده باشن باید بهش گفت عزیزم فرهنگ ما حداقل انقدر هست که هر سال طرفدار های تیم های لیگ کشورمون سر دعوا با هم 50 تا کشته نمی دن و توی یه بازی طرفدار های یه تیم روی سر طرفدار های تیم دیگه ادرار نکردن!
شما با این حرفا داری صورت مسئله رو پاک میکنی!
به ما چه که بقیه کشورا چطوری ان و دارن چیکار میکنن! مهم اینه که ما باید خودمونو حفظ میکردیم! ما نباید کاری میکردیم که مجبور به عضر خواهی بشیم! مردم ما خیلی کم جنبه شدن.

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از ـمـ ـهـ ـر ـنا ـز :
شما با این حرفا داری صورت مسئله رو پاک میکنی!
به ما چه که بقیه کشورا چطوری ان و دارن چیکار میکنن! مهم اینه که ما باید خودمونو حفظ میکردیم! ما نباید کاری میکردیم که مجبور به عضر خواهی بشیم! مردم ما خیلی کم جنبه شدن.
اولا منبع رو معرفی نکردید!
ثانیاً من صورت مسئله رو پاک نکردم، بلکه دارم سعی می کنم مردم ما دست از خودزنی بردارن! ما بدیم، ما پلیدیم و بقیه ی دنیا خوبه!
نکته ی جالب این جاست انقدر که بعضی از ما خودمون رو بد می دونیم و کل ملت رو می کوبیم دنیا ما رو بد نمی دونه!

دم خودمون گرم! آبروی آسیا رو خودمون حفظ کردیم! به جای کُره باید اسم تیم اینا رو کَره گذاشت! :|
به قول فردوسی پور ما چقدر خوبیم! :))

niyayesh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين2
شهر
اصفهان
دانشگاه
ایشالا شریف!
رشته دانشگاه
ایشالا الکترونیک وهوش مصنو

9ui5y9htmin6mzypp7dn.jpg

BqwBiIyCcAE3vRL.jpg

بعضی چیزا هست که خیلی دردناکه وفراموشش کردنش سخت...
من خودم فوتبالی هستم ولی تاحالا واسه فوتبال اینجوری ناراحت نشده بودم =((
به امید پیروزی وصعود...........

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

یه سوال،شما بازی پرتغال-آلمان رو دیدید آیا؟ داورش همین داور صربستانی بازی ایران-آرژانتین بود.په په رو اخراج کرد که به باور برخی اشتباه بود،یه صحنه مشکوک به پنالتی هم برا پرتغال نگرفت(که البته موقعیت بازیکن پرتغال به خاطر پاس خوبی بود که همین داور بهش داده بود :)) ) یه پنالتی هم واسه آلمان گرفت(که به نظر درست میومد) تو بازی هم 5-6 بار درمسیر توپ قرارگرفت،یه بارشم نزدیک بود پاس گل شه حرکتش.این داور اولین بارش نبوده که چنین اشتباهاتی میکرده،مطمئن باشید آخرین بارشم نیست.و اینکه واقعا به نظرتون عقلانیه آرژانتین واسه بازی با ایران با داور تبانی کنه؟! جدا نیست. این حرفا هم که به سود فیفا بود که ایران ببازه و فلان و اینا هم نیاز به منبع معتبر داره وگرنه سخنی بیش نیست. درضمن کم پیش نمیاد داورا تو بازیایی که بین یه تیم خیلی بزرگ و یه تیم کم نام و نشون تر برگزار میشه بیشتر به نفع تیم بزرگ تر سوت بزنن.(برزیل-کروواسی)
هممون میدونیم ایران اولین تیم نیست که از داوری تو جام جهانی ضرر میبینه،آخریشم نخواهد بود.فدارسیون هم شکایت کرده از این داوربه فیفا(که اینم در نوع خودش عجیب ه باز.چون داوری و اشتباهاتش بخشی از فوتبالن.از نظر فیفا این شکایتا اصلا وارد نیست.) تازه فیفا خودش با انتخاب داوری که بزرگترین تجربه ش داوری تو لیگ های رومانی و صربستان و ستارگان قطر بوده بزرگ ترین اشتباه رو کرده و خب داوری در این سطح هم این اشتباهات اصلا ازش بعید نیست.

حالا با همه این حرفا،دیگه به نظرم خیلی جالب نیست که هی حرف از داوری اون بازی زده بشه.اون بازی تموم شد و رفت.ما یه بازی خیلی مهم با بوسنی داریم که سرنوشت تیم ملی مون رو تعیین میکنه.حالا حرف از داوری و گذاشتن یه سری کاریکاتور و عکس و ترول و اینا هم تا یه جایی ش جالب ه از یه حدی که بگذره واقعا مسخره میشه. از این به بعد هم هر پستی که فقط در مورد داور باشه حذف میشه.

Acepic

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
مشهد

علیرضا حقیقی پستی در صفحه ی فیس بوک خودش گذاشت:

این همه تلاش و بازم عذر خواهی ...
دیگه اونایی که بازیای مسی رو میبینن و دنبال میکنن میدونن که وقتی عرضی حرکت میکنه برای بهترین دروازه بانا هم مشکل درست میکنه

به نقل از مُشک :
علیرضا حقیقی یک فیلمی بعد از بازی گذاشته تو آپارات موجوده :-"
لینک اون ویدئو
http://hn12.asset.aparat.com/aparat-video/f5930a367255ff82b731f26aa746287a1306848.mp4
پژمانو :(
http://hn13.asset.aparat.com/aparat-video/482794aa0b4e678766e5322e90d273a11307500.mp4

+کره :))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا