• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جام جهانی 2014

• شروع کننده موضوع 1870
  • تاریخ شروع

کدام تیم قهرمان جام جهانی 2014 می شود؟

• رای‌دهندگان
    123
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی
پاسخ : جام جهانی 2014

من يكي دلم خيلي زيادي روشنه اون قد روشن كه گاهي ميزنه سرم بدجور. ميگم اصن ما يا اين دفاع قوي واقن چرا بايد از اين مسي بترسيم
هااا(من يه چي گفتم حالا!!)

بگذريم تو اين جام اتفاقاي شگفت انگيزناك زياد افتاده چرا براي ما نيفته.
كاشكي صعود كنيم دل ملت هم شاد شه..
....
تازه ميتونيم از اهنگ احسان هم استفاده كنيم
:))

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

@آیدا.ق:فکر کنم در جریانی ک منم بعد بایرن طرفدار سفت و سخت بارسام.طرفداریم هم مال دوهزار و شیش ب اینوره و اصلا ب صرف نتایج طرفدارش نشدم
ما دوتا چیز متفاوت داریم تو بارسای حدود ده سال اخیر.یکی بازی زیبا و دیگری تیکی تاکا.این دو تو برخی مقاطع با هم همراه شدن اما ی چیز نیستن
رایکارد مربی عالی ای بود.باعث شد بارسا قشنگ بازی کنه.بارسای قشنگ رایکارد اما نتیجه نمیگرفت.رایکارد کنار رفت اما میراثش موند.رونالدینیو و فوتبال زیبای بارسا منم طرفدارش کرد
رایکارد رفت و پپ اومد.تیم حالا نه تنها قشنگ ک نتیجه هم میگرفت.تیکی تاکا زاده ی تفکر پپ بود.چیزی ک الانم داره تو بایرن پیاده میشه
پپ بی رقیب بود اما دوبار سیستم پپ دچار مشکل شد.اولی بازی با چلسی تو نیمه نهایی و دومی بازی با اینتر

سوال:آیا غیر از اینست ک توی جفت بازیا ابزار تیکی تاکا وجود داشت اما بارسا باخت؟ :)

تیکی تاکا هنوزم وجود داره.منتها خودشو اصلاح کرده.اگرنه بلایی ک سر تیمم اومد امسال ب خاطر تیکی تاکای اضافی!باز سر سایر تیم ها هم میاد
مدت هاست تیم هایی ک فضا رو دارن ب جای توپ مانند جفت تیم های مادرید یاد گرفتن ک با پاس های ژاوی و اینیستا گمراه نشن..
تیکی تاکا هرگز ب حالت اول برنمیگرده و نبایدم برگرده

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

واقن واقن واقن می شینین نگا می کنین بازیا رو ؟؟؟؟ :O
خیلی بیکارین، خدایی ک چی؟ :-??

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

اسپانیا-شیلی

همیشه تغییر نسل واسه تیمایی که قهرمان شدن سخته. این تیما اکثراً جلوی تغییرات مقاومت میکنن و نتیجه شُ هم میبینن. آخرین نمونه ش هم ایتالیای 2010.
دل بوسکه بازیکنایی مثل ناواس و نگردو و یورنته و سولدادو و لوپز و ایسکو و کارواخالُ دعوت نکرد و چوبشُ خورد :-"
دیگه الان همه فهمیدن این نسل اسپانیا به پایان رسیده و حالا این تیم هم باید پوست اندازی کنه. واقعیتی که نمیشه ازش فرار کرد.
خیلی ها میگفتن اسپانیا این دفعه دیگه بازیُ میبره یا فوقش مساوی میشه اما شیلی خیلی خوب وبابرنامه بازی کرد و میتونست بازم گل بزنه ولی همش با یه حرکت اضافه ضدحمله هاشون خراب میشد! وهمش حرص منُ درمیاوردن :D
مردم برزیل هم مثل اینکه نه فقط دیه گو کاستا بلکه کل تیم اسپانیا رو نفرین کردن!
البته اسپانیا اوایل نیمه دوم خوب بود ولی دفاع شیلی خیلی کم نقص ظاهر شد و براوو هم با سیوهاش خطرناک ترین موقعیت های اسپانیا رو دفع کرد. الحق که فامیل «براوو» برازنده شه! :D
حالا دور سوم اسپانیا و استرالیا باید با هم بازی کنن. دو تیم شکست خورده و حذف شده که یه بازی کاملاً تشریفاتیُ برگزار میکنن و به نظرم برگزار نشه بهتره! آخه با چه روحیه ای میخوان بیان تو زمین :-"
ولی از اون طرف بازی هلند-شیلی و جنگشون واسه سرگروهی خیلی دیدنی میشه! اگه مساوی بشه به احتمال زیاد شیلی میخوره به برزیل که اصلاً اینُ دوست ندارن برای همین واسه برد میان. دیگه شیلیُ هم دیدیم و فهمیدیم نباید دست کم بگیریمش! حمایت طرفداراشونُ هم که دارن ...
جالب ترین صحنه بازی به نظرم اون موقعی بود که بازیکنای شیلی داشتن سرودملی میخوندن و مردم شیلی هم اون جوری همراهی میکردن و صداشون کل ورزشگاهُ پر کرده بود! حالا برزیل که برزیله و میزبان ولی فکر نمیکردم شیلی هم این طوری باشه!
اسپانیایی ها هم شاید فکر میکردن تو ماراکانا قهرمان بشن، نه حذف.
دیگه کم کم دارم از تیمای «غیرمدّعی» میترسم! تاحالا تیمایی مثل مکزیک و کاستاریکا و شیلی و کلمبیا بهتر از تیمایی مثل برزیل و آرژانتین و پرتغال واسپانیا و اروگوئه بازی کردن ...
فکر کنم تنها مهمون خارجی که سربلند از استودیوی 2014 بیرون رفت توماس هسلر بود! آخه بقیه تیماشون یا باختن یا حذف شدن :-"

هلند-استرالیا هم بازی قشنگی بود. استرالیا خوب حمله میکرد برعکس مدافعاش که کاملاً شوت بودن :D

کروآسی-کامرون:
اینم مثل بقیه بازی پرگلی بود و من دوست داشتم کروآسی ببره. هم بخاطر اینکه بازی اول حقشون باخت نبود و هم بخاطر بازیکنای بوندسلیگاییش.
بازیکنای سابق بایرن و دورتموند و شالکه هم زیاد بودن تو زمین! یکیش پرانیچ. که انقدر تغییر کرده بود اول نشناختمش! بعد یادم اومد که عه اینم یه زمانی بازیکن بایرن بوده :Dسه نفر جلو [ پریشیچ، اولیچ و مانژوکیچ] هم که عالی بودن و گل هم زدن! کروآسی خیلی بهتر بود و اگه از ضدحمله هاش خوب استفاده میکرد کامرون حتی میتونست دورقمی بشه. دروازه بانشونم که هیچی دیگه :D اکثر دفع هاش ناقص بود.
بازی کروآسی-مکزیک بازی خیلی خوبی میشه ومن 100% دیدنشُ به بازی برزیل-کامرون ترجیح میدم! کروآسی حتماً باید ببره. نسبت به مکزیک بازیکنای شناخته شده تری داره اما مکزیک هم تو بازی با برزیل نشون داد که سد محکمیه و براش اسم بازیکنای حریف مهم نیست ...
کامرون هم که اصلاً در حدّ جام جهانی نبود. هرجا یه فرصت گیرشون میومد توپُ شوت میکردن هوا!

شنیدم دل بوسکه استعفا داده ... خب این یعنی اسپانیا تو بازی با استرالیا سرمربی نداره؟

اما نکته مثبت اکثر این بازیها درخشش بازیکنای بوندسلیگا بود. دیشب که دیدین. تو بازی بلژیک-الجزایر که کوین دبروین بهترین بازیکن زمین شد. تو بازی روسیه-کره جنوبی هم هیونگ مین سون بهترین بازیکن زمین شد. تو بازی سوئیس-اکوادور هم ژردان بهترین بازیکن زمین شد. روبن تو هلندم که نیازی به تعریف نداره! + بازیکنای آلمان

به نقل از مُـ . حـــَــــــــدِّثه :
آره بیکاریم :| اینجا تاپیک جام جهانیه ها :| زدین تو ذوقم :|

پ.ن: عاغا انقدر نگید آلمان قهرمان میشه آلمان قهرمان میشه :-" تیممُ چشم میزنین خب عه :D :-"

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

واقعا زندگی میکنیم؟ که چی؟ آخرش که همه میمیریم میریم زیر خاک :-w
آخه تاپیک جام جهانی جا بود ؟ :|

راکیتیچ هم قبلا تو شالکه بوده. این ماگات احمق ظاهرا فراریش داده :-w

فرانسه هم تیم خوبی نشون میده؟ بازیکناش خیلی هماهنگند ولی این تو بازی با سوئیس مشخص میشه.
پرسیچ هم بدشانس بود. هم پست مارکو شده بود تو دورتموند ولی اونقدر هم سطح پایین نبود که بخواد نیمکت نشین باشه برای همین دادیمش رفت. حیف :(

باران یاس

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ب
دانشگاه
دانشگاه
رشته دانشگاه
دانشجو

سوتی داغ فردوسی پور در برنامه 2014 :

اومد پر طرفدار ترین تیم رو معرفی کنه ؛ گفت: پرسپولیس!!!!!!!

منظورش برزیل بود....

بعد یهو قهقه زد و گفت: چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا چرا اقای فردوسی پور؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

به نقل از GermanDirectioner :
آره بیکاریم :| اینجا تاپیک جام جهانیه ها :| زدین تو ذوقم :|

خب ک چی پولش ک ب یکی دیگ میرسه من تو کتم نمیره 90 دقه میشه کتاب خوند!
الان زدم تو ذوقتون ینی خرابیده باید بازسازی شه یا در حد شکسته بندی درست میشه؟
آخه ک چی واقن مثن ایران بره بالا ی چیزی میگیم ب خاطر کشورمون و اینا ولی بقیه کشورا ک چی؟؟؟؟؟ ن ک چی؟؟؟؟

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

@No-Enemy و پوریا عابدی:
اگه اینتر تونست اون بارسا رو ببره ولی هیچ پادزهر تیکی تاکایی در کار نبود،اگه بود چرا سال بعدش بارسا قدرتمند تر از سالای قبل اومد و قهرمان چمپیونز و لالیگا شد؟ چرا همون مورینیو تو رئال نتونست از اون پادزهر استفاده کنه؟ نه واقعا هیچ پادزهر تیکی تاکایی کشف نشده.سبک و فلسفه بازی دقیقا با بازیکنا معنی پیدا میکنه.این دو تا هیچ وقت جدا از هم نیستن.بهترین بازیکن تو هر پست نه،بلکه بازیکنای مناسب در یک سری پست به خصوص.حالا چون نمیشه هم سطح مسی،ژاوی و اینیستا ی چن سال پیش رو پیدا کرد یعنی دیگه این سبک جواب نمیده؟ این دقیقا ینی دیگه اون بازیکنا نیستن.ولی کی گفته در آینده هم نخواهند بود؟

سوال اینه:آیا پپ تونست تو بایرن تیکی تاکا اجرا کنه؟ خیر.چون "ابزار"ش رو نداشت.خیلی ساده س. وقتی بازیکنای مناسب برای اجرای یک سبک وجود نداشته باشه اون سبک کنار گذاشته میشه تا وقتی دوباره امکان استفاده ازش به وجود بیاد.تیکی تاکا رو پپ به وجود نیاورده،قبلا هم به شکلای دیگه ای وجود داشته،پپ اونو به تکامل رسوند و تیم ملی اسپانیا هم صرفا از نتایج ش استفاده میکرد.به نظر من لاقل حذف شدن اسپانیا هیچ ارتباط به خصوصی به تیکی تاکا نداره چون اونا قریب به 2 ساله اصلا تیکی تاکا بازی نمیکنن و دلیل حذف شدنشون هم خیلی واضح تر از این حرفاس که بخوایم الکی به تیکی تاکا ربطش بدیم.

درضمن قرار نیست تصحیح و تکامل توی یه سبک یا فلسفه بازی نباشه.ذات فوتبال پویا س و معلومه که تیکی تاکا هم تغییر میکنه ولی این به معنای از بین رفتنش نیست. اصل قضیه عوض نمیشه.
من حرفم اینه که به طور کلی،نه فقط تیکی تاکا،بلکه در مورد هر سبک و فلسفه ای در فوتبال،نابودی و مرگ معنی نداره.بله دوران طلایی اون سبک یه روز تموم میشه(با پیر شدن بازیکنا و نبود ابزار مناسب) ولی اون سبک از بین نمیره چون میتونه دوباره احیا بشه توسط مربی ها و بازیکنای به خصوصی.(حالا تاپیک جام جهانی هم جای این بحث نیست واقعا.طولانی شد.)

@ مُـ . حـــَــــــــدِّثه: ببخشید من میتونم از شما بپرسم دقیقا فازتون چیه؟ :|
خوبه بدونید 2و نیم میلیارد نفر بیکار در دنیا مسابقات جام جهانی رو از تلویزیون تماشا میکنن...طبق فلسفه شما اونا میتونستن کتاب بخونن ولی خب ترجیح دادن فوتبال ببینن! خیلی ساده س.یاد بگیریم به عقاید و سلایق بقیه احترام بذاریم :)

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

در مورد تیکی تاکا باید گفت آره تیکی تاکا از بین نمیره، ولی اگه بخواد دوباره اجرا و موفق بشه باید تغییرات داشته باشه و آپدیت بشه.

گه اینتر تونست اون بارسا رو ببره ولی هیچ پادزهر تیکی تاکایی در کار نبود،اگه بود چرا سال بعدش بارسا قدرتمند تر از سالای قبل اومد و قهرمان چمپیونز و لالیگا شد؟

پادزهر این نسخه تیکی تاکا کشف شده. اینکه چرا بارسای 2011 قدرتمندتر دیده میشه یکیش اینه که تیم های دیگه ضعیف شده بودن. چلسی،اینتر،بایرن و رئال هیچکدوم قدرتمند نبودن و حتی از منچستر فینالیست 2011 به عنوان ضعیف ترین تیم بیست سال اخیر منچستر یاد میشد.

چرا همون مورینیو تو رئال نتونست از اون پادزهر استفاده کنه؟ نه واقعا هیچ پادزهر تیکی تاکایی کشف نشده.

یک دلیل اینکه مورینیو نمی خواست تو رئال دفاعی بازی کنه (به شدت اینتر البته :D) که اون هم به خاطر این بود که رئالیا فوتبال دفاعی رو نمی پسندیدن. رئال دو بار کاپلو رو که تیمش قهرمان لالیگا شده بود رو صرفا به خاطر جذاب نبودن اخراج کرد.
یک دلیل این هم که ابزار کار دفاعی تو رئال وجود نداشت و نبودن مهاجمی که از کوچک ترین موقعیت گل بسازه.

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

آخه ک چی واقن مثن ایران بره بالا ی چیزی میگیم ب خاطر کشورمون و اینا ولی بقیه کشورا ک چی؟؟؟؟؟ ن ک چی؟؟؟؟

آره کتابم میشه خوند، کتابم میخونیم!
جام جهانی هر 4 سال برگزار میشه اونم فقط به مدت 1 ماه.
حالا ما این یه ماهُ بشینیم فوتبال ببینیم مشکلی پیش میاد؟ خب هرکی یه تفریحیُ دوست داره دیگه!
پس این بازیگرای خودمونم که رفتن برزیل جام جهانیُ ببینن بیکارن دیگه!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Spammer :
در مورد تیکی تاکا باید گفت آره تیکی تاکا از بین نمیره، ولی اگه بخواد دوباره اجرا و موفق بشه باید تغییرات داشته باشه و آپدیت بشه.

پادزهر این نسخه تیکی تاکا کشف شده. اینکه چرا بارسای 2011 قدرتمندتر دیده میشه یکیش اینه که تیم های دیگه ضعیف شده بودن. چلسی،اینتر،بایرن و رئال هیچکدوم قدرتمند نبودن و حتی از منچستر فینالیست 2011 به عنوان ضعیف ترین تیم بیست سال اخیر منچستر یاد میشد.

یک دلیل اینکه مورینیو نمی خواست تو رئال دفاعی بازی کنه (به شدت اینتر البته :D) که اون هم به خاطر این بود که رئالیا فوتبال دفاعی رو نمی پسندیدن. رئال دو بار کاپلو رو که تیمش قهرمان لالیگا شده بود رو صرفا به خاطر جذاب نبودن اخراج کرد.
یک دلیل این هم که ابزار کار دفاعی تو رئال وجود نداشت و نبودن مهاجمی که از کوچک ترین موقعیت گل بسازه.
تصحیح و تکامل خیلی هم خوبه.باید هم باشه.
ولی بارسای 2011 هم به مراتب از بارسای2010 بهتر شده بود.ولی مورینیو حتی تو رئال دوباره به همین شیوه رو آورد(بعد از سال اولش)ولی قبول دارم.مورینیو "نمیتونست" تو رئال مثل اینتر باشه،نه که "نخواد".
ولی واقعا پادزهر کودوم نسخه ی تیکی تاکا؟ همون نسخه سریع با پرس از زمین حریف؟ یا یه سری پاس متوالی بی هدف؟ دومی تیکی تاکا نیست.اگه هم جواب نمیده اصلا عجیب نیس،چون مقابله باهاش اونقدام سخت نیست.(جالبه هنوزم وقتی میخوان بگن تیکی تاکا جواب نمیده از بازی برگشت بارسا-چلسی 2012 یاد میکنن...هنوزم معتقدم صعود نکردن بارسا به خاطر سبک بازیش و این جور چیزا نبود.خیلی ساده تر بود.اون چلسی هم اونقد قدرتمند نبود.اصلامثل اینتر2010نبود.هیچکی ازش انتظار نداشت.)

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97

حرف شما هر چقدم درست و منطقی ولی اینجا جاش نیس!! منم موافقم باش ولی اینجا تاپیک جام جهانیه!!

ی عده ادم که میخوان تفریحشون این باشه این کار شما واقعا درست نیس!!

الان منظور شما رو نمیفمم یعنی میخواید بگید خیلی شاخید کارای عوامانه نمیکنید؟؟؟ باشه شما شاخ گوزن !

niyayesh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين2
شهر
اصفهان
دانشگاه
ایشالا شریف!
رشته دانشگاه
ایشالا الکترونیک وهوش مصنو

انقدر دلم میخواد اینایی که فقط ادعاشون میشه 1 سوال ازشون بپرسم درسطح بین الملل ضایع بشن!!!!! ~X(
والا.... ماتنها تفریحمون اینه کامل مسابقه رو نمی بینم ولب هرچقدرمی بینم تفریحه و آدم میتونه هیجانشو خالی کنه!!!
شما کتابتو بخوون!!! کاش..... حیف شد....

Мох

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
فیزیک

بالوتلی گفته اگه به انگلیس کمک کردن بیاد بالا ملکه انگلیس باید ببوسش :))
لینکش

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

[pre]
90 دقه میشه کتاب خوند!
خب هر كي بايه چي حال ميكنه .
ب نظر من اگه ايروني باشي و بازياي ايرانم كه بعد 8 سال رفته بالا نبيني ديگه واقعا كه..
خب شما هيجان تماشاي بازي فوتبال تيم هاي برتر جهان رو به خوندن يه كتاب ترجيح ميدي؟؟ [-(
ب نظر من با اين كه خودم عاشق كتابم ولي كتابو هميشه ميشه خوند ولي جام جهاني اتفاقيه كه فقط 4 سال يه بار اتفاق ميفته .از ما گفتن بود .مخصوصا امسال كه با همه سالا فرق داره.
...............

ديشب داشتم طبق معمول جيغ وداد ميكردم كه باباجان بزن فوتبالمونو ببينيم بي خيال اين سرياللا .
مامانم برگشته ميگه اسپانياش كه حذف شد ديگه ايرانو بي خيال.
من نشستم براش روضه ميخونم بعد45 ديقه ب خودم اوومدم ديدم كه بله خوب سرمو شيره مالوندن ...
بعدش مامانم ميگه ببين ديدن اين 22 نفري كه دنبال كه دنبال يه توپ ميدون چه فايده اي داره .بچه برو درستو بخون!!!!!!!!!!!(و بحثو جدل هم همانا)
قيافه ي من يني .خلاصه ديگه كلن بازي ازدسم رفت :(

Alien

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دهدشت
رشته دانشگاه
میخوام برم پزشکی

من شرایط سعود ایران رو محاسبه کردم
1. آرژانتین که همه رو میبره.
2. ایران الان یه تساوی داره با نیجریه یعنی هردو تاشون یک امتیاز دارن و بوسنی هم صفر امتیاز.
اگر ایران بتونه بوسنی رو شکست بده و بوسنی هم بتونه نیجریه رو شکست بده ایران با 4 امتیاز به عنوان تیم دوم صعود میکنه :-"

Alien

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دهدشت
رشته دانشگاه
میخوام برم پزشکی

اینم یه عکس از رئیس جمهور که داره فوتبال ایرانو نگاه میکنه :) :) :)
66983_398.jpg

senator77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
ایشالا سال بعد طلا
دانشگاه
شریف دیگه
رشته دانشگاه
نرم افزار دیگه

به نقل از Alien :
من شرایط سعود ایران رو محاسبه کردم
1. آرژانتین که همه رو میبره.
2. ایران الان یه تساوی داره با نیجریه یعنی هردو تاشون یک امتیاز دارن و بوسنی هم صفر امتیاز.
اگر ایران بتونه بوسنی رو شکست بده و بوسنی هم بتونه نیجریه رو شکست بده ایران با 4 امتیاز به عنوان تیم دوم صعود میکنه :-"
اولا این که ب قول یکی از دوستان شاید سعود کنه ولی صعود نمیکنه
دوما این که ایران تو خواب هم نمیتونه ببینه که بوسنی رو برده
سوما این که خب ی شرط بهتر هم هست ها بوسنی بیاد با نیجریه مساوی کنه بد ایران بره بوسنی رو ببره یا حتی ایران با بوسنی مساوی کنه در هر صورت ما میریم بالا

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

به نقل از NEO :
رییس‌جمهور و وزیر امورخارجه. یکی در تهران و دیگری در وین مشغول تماشای بازی.

BqSLl8cIQAApFQU_jpg_large.jpg

zarif5545.jpg

(چندبار تا حالا روحانی رو با تیشرت دیده بودین؟ :D بگو ماشالله)
اینم یه عکس از رئیس جمهور که داره فوتبال ایرانو نگاه میکنه :) :) :)

نديدي شما اينو؟؟

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

يه چيزي؟؟ميدونستين حقيقي جز 20 بازيكن برتر جذاب جهانه :O
تازه هاليوود بهش پيشنهاد داده كه كلن بره و بي خيال فوتبال شه :O
محض اطلاع تون گفتم.منبع شو پيدا ميكنم بهتون ميگم.
...راستي پولادي هم كه بعد مولر بهترين بازيكن بوده تا الان ؟مثه اين كه؟؟؟من اين جوري شنيدم؟؟ كسي اطلاع داره ايا؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا