• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ازمون جامع سنجش

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
پاسخ : ازمون جامع سنجش

یعنی به نظر شما هم سوال 89 غلطه؟یا نظر من غلطه؟ :-"
به نظرم اگه میگفت:despite of being only... یا although it's only... درست می شد.
درصدهای شما تو سایت درست اومده؟درصد ریاضی و شیمی من اشتباهه!

kimiyakim

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Earth Kingdom
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Lily Delicated :
یعنی به نظر شما هم سوال 89 غلطه؟یا نظر من غلطه؟ :-"
به نظرم اگه میگفت:despite of being only... یا although it's only... درست می شد.
درصدهای شما تو سایت درست اومده؟درصد ریاضی و شیمی من اشتباهه!
دقیقا غلطه.

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

شیمی اش که قشنگ نوستالژی بود! :))) حس کردم سر جلسه ی المپیاد نشستم. :-تجدید خاطرات
ایزومر عاخه؟! اونم تقارن مولکولی؟! :)))
ویتامین آ فرمولش؟! :)))
قربونش برم ادبیات یکی درمیون غلط هست! :)))
نه واقن؟! :))

shzboy1393

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
M5
شهر
شیراز
مدال المپیاد
شرکت کردم بی نتیجه

یکی نقض کنه تورو خدا این حرفم رو ! قصد ناامید کردن ندارم ولی یک فرضیه بسیار زشتی و نادرستی هست میگه معدل تاثیر دادن درصد اینطوری شده :-"

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

کارنامه ی اولیه هم که واسه من نیومده هنوز!
بعد آره دفه پیش واسه منم درصدامو کمتر از چیزی زده بودن که بود!
حالا این بار خیلییی گل کاشتم بیان کمش هم کنن؟×
اون سوال صد ِ زبان چرا این قدر مسخره بود عاخه؟! ینی چی خب؟! اکسپلور که منطقی تر هست!
در مورد ادب هم به قول بچه ها من هنوزم معتقدم اون قرابت هایی که خودم زدم درست تره! :))) قشنگ لُغت و تاریخ نخونده بودم همه رو درست زدم بعد توی قرابت که اظهار شاخ بودن دارم رید×م! :)))
حالا سوال مسخره که به غایت وجود داشت.

amirheli

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب ناحیه 2 شیراز
شهر
شیراز
دانشگاه
IAU
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

جدا سنجش فازش چیه ؟؟؟ :D

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

* من به شخصه تا رتبه ها نیاد نمیرم ببینم چیزیو ، چون درصد ها فقط اعصاب خوردی هستش :D باز رتبه میاد آدم میبینه زیاد تو کشور بد نشده یه چیزی :D

+ به طور قطع ماها تعیین کننده استاندارد بودن و نبودن سوالا نیستیم ! خبرای زیاد و البته موثقی (؟!) هم هست که شیمی امسال میخواد سرویس کنه مارو !
پس یه خواهش از کنکوریای سالای قبل ، ما تو همین 50 روز چی کار کنیم برای شیمی که بکشیمش بالا که بتونیم در این سطح سوالا رو خوب (نه خیلی عالی ، چون وقت نیست) جواب بدیم ؟ مطمئنا همه یا خیلی سبز دارن ، یا مبتکران ، و البته همگی شیمی رو خراب کردن ، پس اگه کتاب دیگه ای هست ، روش جدیدی هست لطفا ، خواهشا بگید !

- واقعا ترسناک بود آزمون :))

+ اومدیم بیرون از آزمون ، یکی از بچه ها واقعا جمله قشنگی گفت ، گفت برا شیمی ما خیلی زور میزدیم ، 1 گزینش حذف میشد ! :rolleyes: و واقعا هم اینجوری بود ، یا 4 تاش حذف میشد ، یا یکیش حذف میشد که باز به قول دوستان جواب درست هم همونی بود که حذف کردیم :-|

*** راستی یادم رفت ، عزیزان سالای پیشی ، این تخمین رتبه ای که میزنه هم مهمه یا فقط رتبه منطقه و کشور رو ببینیم بسه ؟! :-اس

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

وات دِ فاک. این درصد شیمی من عه؟کم زدن! خودم دوبار چک کردم. :| دو بار! :|
بعد من ریاضی زدم 51 اینا زدن 55 :|
عمومی ها هم میدونم ریده بودم ادب رو ولی نه در این حد. :| 50!
چه وعضشه بابا!؟

amirheli

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
شیراز
دانشگاه
IAU
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

آخه از سنجش بیش از این انتظار داری ؟؟؟؟ :|

amirheli

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
شیراز
دانشگاه
IAU
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Pouria.K :
* من به شخصه تا رتبه ها نیاد نمیرم ببینم چیزیو ، چون درصد ها فقط اعصاب خوردی هستش :D باز رتبه میاد آدم میبینه زیاد تو کشور بد نشده یه چیزی :D

+ به طور قطع ماها تعیین کننده استاندارد بودن و نبودن سوالا نیستیم ! خبرای زیاد و البته موثقی (؟!) هم هست که شیمی امسال میخواد سرویس کنه مارو !
پس یه خواهش از کنکوریای سالای قبل ، ما تو همین 50 روز چی کار کنیم برای شیمی که بکشیمش بالا که بتونیم در این سطح سوالا رو خوب (نه خیلی عالی ، چون وقت نیست) جواب بدیم ؟ مطمئنا همه یا خیلی سبز دارن ، یا مبتکران ، و البته همگی شیمی رو خراب کردن ، پس اگه کتاب دیگه ای هست ، روش جدیدی هست لطفا ، خواهشا بگید !

- واقعا ترسناک بود آزمون :))

+ اومدیم بیرون از آزمون ، یکی از بچه ها واقعا جمله قشنگی گفت ، گفت برا شیمی ما خیلی زور میزدیم ، 1 گزینش حذف میشد ! :rolleyes: و واقعا هم اینجوری بود ، یا 4 تاش حذف میشد ، یا یکیش حذف میشد که باز به قول دوستان جواب درست هم همونی بود که حذف کردیم :-|

*** راستی یادم رفت ، عزیزان سالای پیشی ، این تخمین رتبه ای که میزنه هم مهمه یا فقط رتبه منطقه و کشور رو ببینیم بسه ؟! :-اس
آخه اگه کنکورم بخواد سخت بده باز یه درصد معقولی رو میشه زد .... ^-^ این سنجش دیگه واقعا خیلی سوالا متفاوت بود :|

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

این آزمایشی سنجش بود یا المپیاد شیمی؟
بعد من امیدم به دین و زندگی بود که خوب زدم رفتم میبینم زده 41 % !!!
خدایا غلط خوردم وایسادم سال دوم :((

+ ولی همه چی به کنار اون سواله که سکه داده بود تاس میخواست خعلی باحال بود :))
دیگه اون سوال آخر ریدینگ اول زبانشم که اصن نگو :-"

+ دیگه اینکه ریاضیاش اصن تعادل نداره ، یدونش انقد سخته که هیچکی نمیتونه حل کنه ، یدونش انقد آسونه که هر موجودی میتونه حل کنه . دیگه اینکه فیزیکاشم آسونه بنظرم :-?
بعد اینکه زیستش سری قبل مزخرف بود این سری بهتر بود.یکم نزدیکتر بود به کنکور!

<< دیگه رو تخمین رتبه هاشم اصلا" حساب نکنین ، یعنی اون رتبه بین شرکت کننده ها که بهتون میده به رتبه کنکورتون نزدیکتره، داشتیم پارسال تخمین رتبش 300-400 بود 5000 آورد.داشتیم 150 بود تخمین رتبش کنکور 3000 آورد.داشتیم 400 بود تخمین رتبش اما تو کنکور 70 آورد.خودمم که رتبم حدود 2 برابر تخمین رتبه هام اومد :-" >>
پاشیم جمع کنیم بریم جامع کانون بدیم :-"

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

من صرفا دوباره عضو پشتیبان 93 شدم که بتونم پست بدم و بگم که : شیمی خوب است. شیمی را دوست بدارید. شیمیِ سنجش زشت است. بیخیال شیمیِ سنجش شوید. باشد که رستگار شوید :D

سال 91 که من کنکور دادم درصدای شیمی سنجش اکثریت 50 60 و پایین تر بود و سوالا هم خیلی سخت و وقت گیر بود و خب ما هم مثه شما ترسیدیم و هی رفتیم نکته خوندیم و از این صحبتا ولی کنکور واقعا سوالای شیمی خوبی داشت مثه سالای پیشش بود. سال 92 هم که سوالا رو دیدم (البته فقط شیمیِ ریاضی رو دیدم) اونم سوالاش خوب بود وقت گیر بودن فقط.

خلاصه که کلا قرار نیست هرچی تو جامع های سنجش سخت میاد کنکورم اون مدلی بیاد. سنجش زمان های دور شبیه کنکور بود و رتبه ی کنکور آدم هم شبیه ش میشد. حدودا 3 4 سال که دیگه از این خبرا نیست. اگه رتبه تون خوب شده دل خوش نکنین بدم شده نا امید نشید. همینا دیگه :D

alexis1375

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

اما از حق نگذریم ریاضیش سوال قشنگ زیاد داشت
من سر ریاضیش بوجود اومدم اصن

!!...me

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۲ تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

من شخصا با دیدن رتبم در شرایطی که کمتر از دو ماه مونده به کنکور نمیتونم ناامید نشم. بدترین رتبه ایه که امسال توی آزمونا آوردم . :((
اما به نظرم شیمیش به وضوح از پارسال سنجش هم حتی خیلی خیلی سخت تر بود. من آزمون پارسالشو شب قبل آزمون تو تایم زدم تازه پنج، شش دقیقه از وقت شیمی رو هم دادم به درسای دیگه و بیشتر از دو برابر این آزمون زدم! :-<

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

من اصلاً درك نميكنم ك چطور با درصد بالاتر شيمى، تراز زيستم از شيميم بهتر شده!! زيست انقد سخت بود آيا؟! يكى خرفهم كنه منو! :))
رتبه هه بد نبود. انتظارشو داشتيم. :دى

spotlight

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مرکز سمپاد صحرایی
شهر
کپر نشینان مقیم مرکز

پیش بسوی کنکور 94 :|

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

البته، یکی از دبیرای ما که مدت های زیادی تو سیستم سنجش کاره ای بوده و اینامی گف دوستان کلا بساطشون این ه که آزمون اولی رو سخت و زشت می گیرن که ملت برن باز بخونن و دل خوش نکنن به رتبه ی خوبشون و ول نکنن؛ دومی رو کلا یه هوا سخت تر از کنکور عادی می گیرن؛ سومی رو یه هوا ساده تر. :-?
Just saying.

spotlight

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مرکز سمپاد صحرایی
شهر
کپر نشینان مقیم مرکز

به نقل از ارغوان :
البته، یکی از دبیرای ما که مدت های زیادی تو سیستم سنجش کاره ای بوده و اینامی گف دوستان کلا بساطشون این ه که آزمون اولی رو سخت و زشت می گیرن که ملت برن باز بخونن و دل خوش نکنن به رتبه ی خوبشون و ول نکنن؛ دومی رو کلا یه هوا سخت تر از کنکور عادی می گیرن؛ سومی رو یه هوا ساده تر. :-?
Just saying.

دقیقا!!
من تقریبا مشابه همین حرفو هم از رضا بابایی و هم از عالی پور شنیدم که داستان سنجش اینجوریاست!

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

ولی بنظرم اصن اینجوری نیس! کلن سیستم آزموناش با کنکورش یکی نیس! :| معلمای مام اصن تایید نمیکنن! اگه آزموناش خوب بود که وضع جلسات برگزاریش اینجوری هرکی هرکی نبود :|

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

العان این کودوم رتبه عس که میگن نزدیک به کنکوره؟ رتبه در منطقه؟در کشور؟ یا تخمین رتبه اش؟!
بعد تخمین رتبه اش چه جوریاس؟ ینی مثن این درصدا رو تو نود ُ دو میزدی میشُدی فُلان؟!
اگه این مدلی که خیلی نامردی عه! شیمی نود ُ دو قابل مقایسه عس با شیمی سنجش عاخه؟!

بالا