• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ نفرات برتر کنکور سراسری-فائزه موحدیان-تجربی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pendar

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
جابر
شهر
کرمان
پاسخ : صندلی داغ نفرات برتر کنکور سراسری-فائزه موحدیان-

یه سوال صندلی داغی! ;;)
جایزه تا حالا چی گرفتید و قول چیا رو بهتون دادن!؟ (کانون ، مدرسه، آموزش و پرورش و ... به تفکیک) :D

• لایک
امتیازات: n.r

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از 75_Tania :
سلام
من آزمون کانون شرکت میکنم بعد اینکه درسارو خوندم و تستاشو زدم میرم سی دی های پشت کتاب کانونو حل میکنم(آزموناشو میدم)کلا این کارو دوس دارم چون زمان میگیره و بررسی میکنی سوالارو بعدشم شوالاش نسبت ب کتابا سخت تره و بعضا تستای سراسری هم توشه ....ولی وقتی میری آزمون از هر درس شاید 2 یا 3 تا سوال دقیقا از همین سوالا میاد ب نظرت این بد نیست و ایجاد اعتماد ب نفس کاذب نمیکنه؟؟؟
والا نمیدونم :-?
چرا خب معلومه که تو خیلی راحت تر از بقیه ازمون میدی :D
کتاب های دیگه رو بخون کانون نخون خب!!
کتاب های دیگه که تستاشون سخت تره!!
البته اصولا تو هر ازمونی سوال تکراری میبینی چون از سوالات کنکور هم هست که اصولا سوالات کنکور های گذشته واسه همه اشناست ولی 1 سوال با 3 سوال در هر درس خیلی فرق داره!!کلا 10 تا سوال میده!!
اگه فک میکنی خیلی سوالاش تاپه و حیفه نزنی خب بزن بیخیال ازمون وگرنه هم بیخیالش شو
به نقل از aigin :
سلام تبریک(بعد از 3 قرن البته :D)چند تا سوال داشتم
1-تا آخر تابستون کل پایه 2 و 3 رو خونده بودی؟!
2-توی کدوم درس ضعیف تر بودی و چجوری باهاش کنار اومدی؟(کدوم درس روی اعصابت بود؟)
3-عربی رو چجوری خوندی که تونستی خوب بزنی؟
4-خودت مهمترین عامل موفقیتتو چی میدونی؟!
5- توصیت به کنکوری های 93 چیه؟!
;;)
سلام و ممنون
1-تقریبا همه رو غیر از عمومی من تابستون فقط کمی دینی خوندم واسه عمومی ها ولی حالا که فک میکنم ریاضی فیزیک هم کلی ش مونده بود :D
خیلی جالبه من تا الان فک میکردم تابستون تموم کردم یعنی چون قرار بود تموم کنم فک میکردم تموم شده حالا که دقیق فک کردم دیدم نه :D من فیزیک که کلا فقط دینامیک رو خوندم ریاضی هم چندتا مبحث ولی زیست و شیمی تموم شده بود
2-اول با ریاضی فیزیک مشکل داشتم مخصوصا با کانون تو این 2 تا درس چون کانون سخت تره از کنکور واسه ریاضی و فیزیک
کار خاصی نکردم به تست زدن ادامه دادم خودش درست شد چون کنکور واقعا اسون تره و اخرش هم همه خبره تر میشن
ماه اخر خیلی مهمه من نصف مشکلام ماه اخر حل شد وقتی کنکور های سال قبل رو زدم
ریاضی اونجا دستم اومد
3- من عربی م از پایه خوب بود ولی اگه پایه تون بده ایادفیلی کتاب خوبیه از پایه درس میده
تست زیاد واسش بزنید من خودم الگو رو زدم ولی اگ مشکل دارید یشتر بزنید
اگه هم دیگه خیـــــــلی مشکل دارید کلاس برید
عربی جزو درس هایی که معلم خیلی توش کمک کننده ست
4- درگیر حواشی نشدم برنامه ریزی داشتم
به هدفم ایمان داشتم و اعتماد به نفس داشتم و این باعث شد استرسی نشم
سال کنکور حاشیه زیاد داره مواظب باشید شما تنها کارتون درس خوندنه همین
5- یه سال درس بخونید و از خیلی چیزها بزنید
من همیشه میگفتم یه ال بخور نون و تره یه عمر بخور نون و بره :D
نتیجه ش شیرینه
و اینکه امسال جزو بهترین سالهاتون میشه مطمئن باشید کلی خاطره میمونه
استرس نداشته باشید کنکور اخر دنیا نیس!!
خیلی ها حتی درس هم نخوندن و از 100 تا دکتر مهندس هم موفق ترند پس به نتیجه فک نکنید
وظیفه ما درس خوندنه نتیجه با خداست دست ما نیس هر چی صلاحمون باشه همون میشه
به نقل از amirheli :
سلام . تبریک میگم . میخواستم بینم استو کیومتری رو تو کنکور همشو زدید ؟؟ آرایه چی ؟؟؟ مشکل اصلی من آرایه هس :-<
سلام
ممنون
اره
استوکیومتری اسونه!!
تمرین کنید عدد ها دستتون میاد
همه عدد های کنکور جوری هستند که ساده میشن اصلا نگرانش نباشید
من ترجیح میدادم همه سوال های کنکور استوکیومتری باشه ولی حفظیات نباشه
جدیدا دارن حفظی های سختی میدن
مواظب باشید از اونا کم نیارید
ارایه رو هم همه رو درست زدم
معلم خوبی داشتیم وگرنه منم از پایه با ارایه مشکل داشتم
هامون سبطی تو سایت نشر دریافت یه جزوه تقریبا 40 صفحه ای داره
کتاب همایش هم خیلی خوبه اونم مال هامون سبطیه
کتاب الگو هم واسه تمرین خوبه
به نقل از pendar :
یه سوال صندلی داغی! ;;)
جایزه تا حالا چی گرفتید و قول چیا رو بهتون دادن!؟ (کانون ، مدرسه، آموزش و پرورش و ... به تفکیک) :D
:D
ای بابا ما از اون بد شانس هاش هستیم
کانون 1100000 پول داده + دیکشنری لانگمن
مدرسه هیچی !
اموزش پرورش هم هیچی
فعلا فقط کانون داده!!
البته دانشگاه علوم پزشکی مشهد هم یه هارد اکسترنال 500 گیگ داده
هنوز قول چیزی هم بهمون ندادن :-"
ما بدبخت تر از این حرفاییم :D

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خسته نباشید ، و تبریک بخاطر رتبه عالیتون همشهری عزیز (;

سال دیگه کنکور دارم ، چند تا سوال به ذهنم رسید گفتم بپرسم !

1-اینکه الان بنده سال دوم و سوم عمومیا رو خوندم تو تابستون ، ولی تست نزدم ، فقط اختصاصی تست زدم ، کار اشتباهی بودش ؟ یعنی بهتر بود فقط اختصاصی میخوندم آیا ؟ :-s

2-شما گفتین پارت بندی میکنین ، مثلا 2 ساعت 2 ساعت میخونین (اگه اشتباه نکنم :D) بعد هر 2 ساعت یه درس متفاوت میخوندین ؟ اینکه مثلا 2 تا پارت پشت هم یه درس رو خوند و تست زد چه مشکلایی داره ؟
چون به طور مثال تصمیم گرفتم تا آخر شهریور اختصاصی دوم و سوم رو بخونم و تست بزنم ، بعد معمولا پیش میاد 2 تا قسمت پشت هم میخونم و تست میزنم از 1 درس ! عوض کنم این روش رو ؟

3-مشاور داشتین ؟ چقدر کمک کرد ؟ اگه نداشتین بگیریم یا نه ؟

4-تست زدن عمومی رو از کی شروع کنیم خوبه ؟

5-تستای تالیفی بزنیم کلا یا نه ؟ اولویت باید با سراسری و آزاد و سنجش باشه ، درسته ؟

6-تابستون پیش دانشگاهی که خوب درسای اختصاصی رو خوندین، هر بخشو چند تا تست زدین تقریبا ؟

ببخشید اگه تکراری بود ، نخونده بودم قبلیا رو دقیق :-)

pendar

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
جابر
شهر
کرمان
ریاضی

بنیاد نخبگان رو یادتون رفت (; اونم ایشالا از اول مهر...
کانون هم که ولخرجی کرده با اون درآمد میلیاردی و استفاده تبلیغاتی که از رتبه برتر ها می کنه این کمترین چیزیه که می ده ولی خوب بازم جای شکرش باقیه ;;)

یه سوال:
پس من امیدوار باشیم که با تسلط روی ریاضی آبی کانون بالای 50 - 60 بزنم؟
آخه ظریفی می گفت (ادبیات زیاد خونم :D) اگه کسی با آبی قلم چی بالای 60 زد خودش رو به بنیاد نخبگان معرفی کنه! :))

75_Tania

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیروان
مدال المپیاد
المپیاد؟؟؟چی هس؟؟
دانشگاه
univer safacity_e azade kamelan eslamie shirvan:|
رشته دانشگاه
کاردانی پشت و رو کردن کتلت :|

خودت واسه کانون(وقتی ک مثلا سوم بودی)چی میخوندی؟؟؟؟ترازات چن بود؟؟؟ :D

amir saidi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
heli 1
شهر
tehran
دانشگاه
معدل

ببخشيد ميشه بپرسم معدلتون سال اول و دوم و سوم چند بود؟؟

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از CrazyB0y :
تا حالا شده ندونی چی بخونی ؟! چیکار کردی ؟!
خیلی
کاملا طبیعیه
چیزی که ازش بدتون میاد بخونید :D
قضیه همون قورت دادن قورباغه ست :D
کار سختتون رو انجام بدین چون ادم در این مواقع کار داره ولی در واقع تنبلی ش میشه نه اینکه دیگه همه چی تموم شده و بیکار شده
البته حتما قبلش استراحت کنید و برنامه تفریحی داشته باشید
چون مطمئنا خسته هستید
ولی خب بستگی به زمانش هم داره این که چه موقع از سال این احساس رو بکنید!
به نقل از Pouria.K :
خسته نباشید ، و تبریک بخاطر رتبه عالیتون همشهری عزیز (;

سال دیگه کنکور دارم ، چند تا سوال به ذهنم رسید گفتم بپرسم !

1-اینکه الان بنده سال دوم و سوم عمومیا رو خوندم تو تابستون ، ولی تست نزدم ، فقط اختصاصی تست زدم ، کار اشتباهی بودش ؟ یعنی بهتر بود فقط اختصاصی میخوندم آیا ؟ :-s

2-شما گفتین پارت بندی میکنین ، مثلا 2 ساعت 2 ساعت میخونین (اگه اشتباه نکنم :D) بعد هر 2 ساعت یه درس متفاوت میخوندین ؟ اینکه مثلا 2 تا پارت پشت هم یه درس رو خوند و تست زد چه مشکلایی داره ؟
چون به طور مثال تصمیم گرفتم تا آخر شهریور اختصاصی دوم و سوم رو بخونم و تست بزنم ، بعد معمولا پیش میاد 2 تا قسمت پشت هم میخونم و تست میزنم از 1 درس ! عوض کنم این روش رو ؟

3-مشاور داشتین ؟ چقدر کمک کرد ؟ اگه نداشتین بگیریم یا نه ؟

4-تست زدن عمومی رو از کی شروع کنیم خوبه ؟

5-تستای تالیفی بزنیم کلا یا نه ؟ اولویت باید با سراسری و آزاد و سنجش باشه ، درسته ؟

6-تابستون پیش دانشگاهی که خوب درسای اختصاصی رو خوندین، هر بخشو چند تا تست زدین تقریبا ؟

ببخشید اگه تکراری بود ، نخونده بودم قبلیا رو دقیق :-)
ممنون همشهری :D
1-نه همین که اختصاصی تون تموم شده خوبه حالا شما بیشتر هم خوندین این خوبه :D
اتفاقا خیلی خوبه که دستتون اومده درسا چی هس

2- خب این تا حدودی شخصیه من میرفتم درس دیگه پشت سر هم مثل هم نمیخوندم ولی مثلا بعضی مواقع 2 ساعت زیست خونده بودم ولی هنوز وسط تستاش بودم خب رها نمیکردم تا اخر میزدم بعد میرفتم درس بعدی
خوبی ش اینه که اگه اینجوری بخونید بهتر میتونید درس ها رو همگام با هم و موازی با هم بخونید اگه پشت سر هم بخونید یهو مثلا شیمی میرید جلو ولی واسه ریاضی درجا میزنید که خودش استرس زاست
اگه روشتون تا الان خوب بوده اصلا لازم نیس عوض کنید گفت واسه منم زیاد پیش میومد که پشت سرهم بخونم تا بتونم به یه جایی برسونم مطلب رو

3-بله پیش اقای مزاری میرفتم
بستگی به خودتون داره
واسه من کمک کننده بود چون نمیتونستم برنامه ریزی کنم ول اگه شما بلدید لازم نیس
من نمیتونم بگم اره برید یا نه چون نمیشناسمتون خودتون باید تصمیم بگیرید!

4-از مهر!
پیش رو با معلمتون برید جلو واسه بقیه درس ها غیر از زبان باید شزوع کنید
مخصوصا عربی و ادبیات

5-اصلا!
تالیفی حتما بزنید
حالا مثلا فیزیک و ریاضی تالیفی نزنید همون کنکور کافیه ولی بقیه دروس بزنیدعربی هم تالیفی و کنکور فرقی نداره سبک همش یکیه
اولویت خاصی هم نداره شما تو خرداد تست های کنکور رو یه دور میزنید البته الان هم بزنید

6-!!!
مگه من تعداد حفظ میکنم!!
از روی کتابا کامل زدم دیگه
مثلا شیمی مبتکران رو تموم کردم
زیست چندتا کتاب زدم...
هروقت احساس کردید بلدید کافیه

به نقل از pendar :
بنیاد نخبگان رو یادتون رفت (; اونم ایشالا از اول مهر...
کانون هم که ولخرجی کرده با اون درآمد میلیاردی و استفاده تبلیغاتی که از رتبه برتر ها می کنه این کمترین چیزیه که می ده ولی خوب بازم جای شکرش باقیه ;;)

یه سوال:
پس من امیدوار باشیم که با تسلط روی ریاضی آبی کانون بالای 50 - 60 بزنم؟
آخه ظریفی می گفت (ادبیات زیاد خونم :D) اگه کسی با آبی قلم چی بالای 60 زد خودش رو به بنیاد نخبگان معرفی کنه! :))
فعلا که از نخبگان خبری نیس :-"
هنوز حتی همایش مهر دعوتمون نکرده :-w
من اشتباه گفتم کانون 1100000 داده واسه خودم یه میلیون اضافه گفتم :D
اره اون که کاملا شدنیه حتی بالای 70!
والا من اولش خیلی سبط میخوندم ولی بعدش پشیمون شدم چون احساس کردم سطحش بالاتر از کنکوره ولی الان نمیتونم دقیق بگن اون بی تاثیر بوده ولی میتونم به اطمینان بگم همه سوالات کنکور سبکش در کانون بود اینو مطمئنم :)
من رو معرفی کنید :D

به نقل از 75_Tania :
خودت واسه کانون(وقتی ک مثلا سوم بودی)چی میخوندی؟؟؟؟ترازات چن بود؟؟؟ :D
من پایه بودم ازمون نمیدادم :D
بابا بخدا زوده :D

به نقل از amir saidi :
ببخشيد ميشه بپرسم معدلتون سال اول و دوم و سوم چند بود؟؟
دقیق یادم نیس
اول حدود 19.6
دوم 19.8
سوم 19.56
من تاپ نبودم تو مدرسه

zeynab75

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

اون خبرنگاره سر اینکه چی بگی جلو دوربین چقد گیر داد بهت؟:))

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ~Dr.Shariati~ :
اون خبرنگاره سر اینکه چی بگی جلو دوربین چقد گیر داد بهت؟:))
طفلی کاری باهام نداشت :)
هرچی خوذم خوستم گفتم فقط کات کرده بود نباید اینجوری میذاشت

mohammadjb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
زیست

برا اینکه رو یه مبحث ( برا مثال از درس زیست ) مسلط شی چه پروسه ای رو طی میکردی : از کلاس درس تا ...

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از دکتــــر :
برا اینکه رو یه مبحث ( برا مثال از درس زیست ) مسلط شی چه پروسه ای رو طی میکردی : از کلاس درس تا ...
کلاس درس در حد خودم :D گوش میکردم بعدش هروقت تو برنامه م بود(نه صرفا همون روز) میخوندمش اول کتاب بعد که کتاب رو مسلط شدم تست از روی هر کتابی که داشتم
بعدش هم اصولا ازمون بود با
کد:
معلم
یا کانون البته بعضی مواقع هم نبود خب :D
بعد ها تو دورم دوباره میخوندمش

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خیلی ممنون از جواباتون :)

بعد فرمودین برا سوالای تالیفی ... آره برا عمومی که شروع کنم که از یک دم میزنم ... در مورد اختصاصی هم گفتین که فیزیک و ریاضی تالیفی نزدم اشکال نداره ... ولی در مورد شیمی ...
شیمی رو من کامل بزنم هر بخشش رو ؟ منم شیمی مبتکران دارم برا سال دوم و سوم ... بعد حقیقتش از اول شهوریو که اختصاصی تست میزنم ، شیمی 2 رو من فقط هر فصلیو ، تستای کنکور و آزاد رو میزدم ... البته دلیل اصلیش این بود که وقت نبود که بخوام هر بخش 200 تا تست بزنم ولی حالا کلا برا بعدا که دوباره میخوام بخونم ... تمام تستاش رو بزنم پس ؟
بعد در مورد درس نامه هاش چطور ؟ نظرتون رو میخوام بدونم (;

- چند درصد سوالای شیمی غیر محاسباتیه ؟ وبعد برا راحت جواب دادنشون باید کتابو مثل مثلا دین و زندگی چند دور بکنیم با دقت ؟ چه کارایی خیلی کمک میکنه برا راحت تر جواب دادن به این تستا ؟

بازم ممنون :)

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Pouria.K :
خیلی ممنون از جواباتون :)

بعد فرمودین برا سوالای تالیفی ... آره برا عمومی که شروع کنم که از یک دم میزنم ... در مورد اختصاصی هم گفتین که فیزیک و ریاضی تالیفی نزدم اشکال نداره ... ولی در مورد شیمی ...
شیمی رو من کامل بزنم هر بخشش رو ؟ منم شیمی مبتکران دارم برا سال دوم و سوم ... بعد حقیقتش از اول شهوریو که اختصاصی تست میزنم ، شیمی 2 رو من فقط هر فصلیو ، تستای کنکور و آزاد رو میزدم ... البته دلیل اصلیش این بود که وقت نبود که بخوام هر بخش 200 تا تست بزنم ولی حالا کلا برا بعدا که دوباره میخوام بخونم ... تمام تستاش رو بزنم پس ؟
بعد در مورد درس نامه هاش چطور ؟ نظرتون رو میخوام بدونم (;

- چند درصد سوالای شیمی غیر محاسباتیه ؟ وبعد برا راحت جواب دادنشون باید کتابو مثل مثلا دین و زندگی چند دور بکنیم با دقت ؟ چه کارایی خیلی کمک میکنه برا راحت تر جواب دادن به این تستا ؟

بازم ممنون :)
خواهش میکنم :)
شیمی رو تالیفی بزنید چون دقیقا سوالات کنکور ها مثل هم نیست و در یه چارچوب نیست مثل ریاضی
من همه رو زدم دور بعدی تون بزنید حتما درسنامه ها رو هم میخوندم نکات جالبی داره
کلا من عاشق کتاب مبتکران شیمی بودم :D
تست های ازاد رو کلا از برنامه تون حذف کنید دیگه کنکور ازادی در کار نیس بیخود وقتتون رو نگیرید

بیشتر از 50 درصدش غیر محاسباتیه فک کنم از 35 تا حدود 13 تا محاسباتی میدن بقیه غیر محاسباتیه
برای سال دوم که حفظی هست کاملا! فقط سوم که اونم ممکنه حفظی بدن از همون فصل استوکیومتری حتی! واسه پیش هم هر 2 نوعش رو میدن
مثل دینی ... نمیدونم مثل دینی ولی از اول تا اخرش رو باید بخونید و تقریبا حفظ باشید
اگه تست های تالیفی بزنید متوجه این قسمت میشید که ممکنه چجوری سوال بیاد
من خودم واسه تسلط بیشتر تست زدم یه سری نکات خیلی ریز داره که تو تست ها میشه پیداش کرد همون میتکران عالیه واسش

nabeghehriazy

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

سلام بهتون تبریک میگم
من ازمونای کانون میرم پیش ریاضیم
غلطام تو ازمونا خیلی زیاده تو هر ازمون 46 تا اصلا نمی دونم چه کار کنم هی این پشتیبانا بهم میگن شک داراتو ج نده منم این سری اصلا شک دارا رو ج ندادم به جز 5 6 تا ولی بازم خیلی زیاده میانگین ترازم 6500 است اگه غلطام نبود ترازم راحت تو 6900 7000 بود ~X(
من اختصاصیام خیلی خوبه عوضش عمومیام تعریفی نداره زبانو میانگین 70 به بالا می زنم ادبیات و دینی 50 می تونم بزنم ولی عربیم داغونه زور بزنم 40 درصد بزنم بعد عربیامو با اطمینان نمی تونم بزنم مثلا احتمال میدم بالای 70 درصد این گزینه باشه میشه بگید کلا برای عربی باید چه کار کنم چه جوری بخونم بعد من اصلا این متنایی که تو عربی میدنو اصلا ج نمیدم مگه اینکه خیلی اسون باشه
عربی چه کتابی بگیرم ؟
ادبیاتم ارایه هام داغونه قرابت معناییم بدک نیست چه کار کنم
یه سوال دیگه (اخریشه) به نظرتون دینی خلاصه نویسی می خواد این پشتیبانمون میگه خلاصه نویسی کن رو نمودار درختی ؟
خیلی ممنون ببخشید اینقدر زیاد شد

mohammadjb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
زیست

خلاصه نویسی میکردین ؟ نمیکردین ؟ چطور ؟

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بازم تشکر دوباره :)

1-گفتین که تستای آزادو نزنم ... خوب اینو در مورد شیمی میگین یا مثلا در مورد همه درسا ؟
چون به طور مثال میگم ، سوالای درس ریاضی توی کنکور آزاد ، تو سالای 78 اینا تا 88 ، 89 واقعا بعضیاش (نه خیلیاش) خوبن و در سطح کنکور و بالاتر از اونم هستن حتی ! (حرف من نیست ، حرف خیلی از معلم ها و دانش آموزا هم هست)

2-بعد اینکه تو کنکور ارزش داره رو سوالای تکواژ و واژه شماری وقت بذاریم ؟ شمارش ترکیب وصفی و اضافی هم هست آیا ؟ اگه هست ارزش وقت گذاشتن داره ؟

3-بعد اینکه چجوری تست عمومی میزدین شما ؟ منظورم اینه که بلافاصله بعد خوندش تستشو میزدین ؟ یا مثلا فرداش ؟ یا 1 هفته بعدش ؟
چون خیلی وقت پیش یادمه تو برنامه مشاوره ای گزینه 2 ، آقای پوردستمالچی ، گفتن که خیلیا میگن کار مسخره ای هست که بعد خوندن درس بلافاصله تستشو بزنیم چون حتما کامل میزنیم دیگه ، در حالی که اینجوری نیست و این کار باعث میشه نکات تثبیت بشه تو ذهن آدم و نکته های ریزشو همون موقع بفهمه ...
بعد این تابستون که با آقای میلاد اکرمی (رتبه 5 کنکور ریاضی)کلاس داشتیم برا چند تا درس پایه تو مدرسه ، وقتی پرسیدیم گفتن کار درستی نیستش بلافاصله بعدش تست رو بزنیم چون خوب 100 % درست جواب میدیم به طور مثال برا درسی مثل دینی ...
خوب الان تکلیف چیه ؟ کدومش بهتره ؟ کدومش بیشتر کمک میکنه ؟

4-معلم های مرد تو پیش دانشگاهیتون کیا بودن ؟ از کدومشون راضی نبودین ؟

ببخشید سوالا زیاده :)

Darya1995

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4 کرج
شهر
کرج
پاسخ: بدون موضوع

سلام عزیزم.خوبی؟
خ خوشحالم که دوباره یکی ازبچه های سایتمون انقدرتبش خوب شد.اینطوری ما همه جا با افتخارمیگیم ک تورومیشناسیم.
میدونستی درصدزیستت چقدعالیه؟امسال همه زیستوبد زدن.
میشه1کم درمورد مدل زیست خوندنت توضیح بدی؟
راستشوبخوای من توپایه اصلا درس نمیخوندم.این تابستون زیستوخ خوب خوندم امابعضی فصلاروک معلممون درس داد.میشه بگی من که زیست هیچی بلدنیستم هرفصلوچطوره بخونم ک بتونم انقدخوب بزنم؟

ALIAC

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
یه جای دورر

با عرض سلام و تبریک به خاطر رتبه عالیتون . ببخشید یه سوال . شما دوم ریاضی هم تو فرزانگان بودین ؟ اگه بودین چطوری تغییر رشته دادین اخه تو اکثر مراکز ظرفیت تجربی ها پره و میگن نمیشه ؟؟ اخه منم اینطوریم و مجبورم دوم ریاضی بخونم و سوم تغییر رشته بدم اگه نتونم بدم احتمالا باید از مدرسه برم :D

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از nabeghehriazy :
سلام بهتون تبریک میگم
من ازمونای کانون میرم پیش ریاضیم
غلطام تو ازمونا خیلی زیاده تو هر ازمون 46 تا اصلا نمی دونم چه کار کنم هی این پشتیبانا بهم میگن شک داراتو ج نده منم این سری اصلا شک دارا رو ج ندادم به جز 5 6 تا ولی بازم خیلی زیاده میانگین ترازم 6500 است اگه غلطام نبود ترازم راحت تو 6900 7000 بود ~X(
من اختصاصیام خیلی خوبه عوضش عمومیام تعریفی نداره زبانو میانگین 70 به بالا می زنم ادبیات و دینی 50 می تونم بزنم ولی عربیم داغونه زور بزنم 40 درصد بزنم بعد عربیامو با اطمینان نمی تونم بزنم مثلا احتمال میدم بالای 70 درصد این گزینه باشه میشه بگید کلا برای عربی باید چه کار کنم چه جوری بخونم بعد من اصلا این متنایی که تو عربی میدنو اصلا ج نمیدم مگه اینکه خیلی اسون باشه
عربی چه کتابی بگیرم ؟
ادبیاتم ارایه هام داغونه قرابت معناییم بدک نیست چه کار کنم
یه سوال دیگه (اخریشه) به نظرتون دینی خلاصه نویسی می خواد این پشتیبانمون میگه خلاصه نویسی کن رو نمودار درختی ؟
خیلی ممنون ببخشید اینقدر زیاد شد
سلام ممنون
منم غلطام زیاد بود حدود 20 تا داشتم اوایل کم کم خودش درست شد
به نظر من غلط زدن از نزدن بهتره!چون نشون میده اطمینان زدن رو داری!
اول باید ببینی چرا غلط میزنی؟! فراموش کردی؟ اشتباه محاسباتی؟اشتباه گزینه ای؟ بی دقتی؟...
هرکدومش یه راه حل داره ولی اگه دقت باشه کم کم درست میشه من از بعد تابستون خیلی اشتباهاتم کمتر شد
زبان همون 70 خوبه بگدره بهتر هم میشه
واسه عربی بشین درس به درس بخون و تست بزن اگه خیلی مشکل داری ارزش کلاس رفتن داره
کتاب الگو خوبیش اینه درس به درس تست داره من اون رو زدم
واسه درک مظلب من خودم تو کنکور 5 تا غلط عربی م از همون بود :D
من هرکاری کردم درست نشد :D ولی از الان شوع کن بزن اینا که کنکور ازمایشیه تهش دیدی درست بشو نیس کنکور نمیزنی ولی الان رو از دست نده شاید دستت بیاد لااقل 4 تا سوال تجزیه تحلیل رو که میشه جواب داد
اراه من با معلمم یاد گرفتم ولی کتاب همایش هامون سبطی هم خوبه الگو هم واسه تمرین خوبه
من کلا با خلاصه نویسی مشکل دارم هیچ وقت هم نکردم بستگی به خودت داره واسه من مهم نبود و انجام نمیدادم
دینی هم بخونی حله دیگه ایه ها رو بیشتر کار کن و سعی کن ارتباط هر ایه رو با موضوع درس دقیق پیدا کنی
خواهش میکنم :)
به نقل از دکتــــر :
خلاصه نویسی میکردین ؟ نمیکردین ؟ چطور ؟
من نمیکردم نظر خاصی هم در موردش ندارم
به نقل از Pouria.K :
بازم تشکر دوباره :)

1-گفتین که تستای آزادو نزنم ... خوب اینو در مورد شیمی میگین یا مثلا در مورد همه درسا ؟
چون به طور مثال میگم ، سوالای درس ریاضی توی کنکور آزاد ، تو سالای 78 اینا تا 88 ، 89 واقعا بعضیاش (نه خیلیاش) خوبن و در سطح کنکور و بالاتر از اونم هستن حتی ! (حرف من نیست ، حرف خیلی از معلم ها و دانش آموزا هم هست)

2-بعد اینکه تو کنکور ارزش داره رو سوالای تکواژ و واژه شماری وقت بذاریم ؟ شمارش ترکیب وصفی و اضافی هم هست آیا ؟ اگه هست ارزش وقت گذاشتن داره ؟

3-بعد اینکه چجوری تست عمومی میزدین شما ؟ منظورم اینه که بلافاصله بعد خوندش تستشو میزدین ؟ یا مثلا فرداش ؟ یا 1 هفته بعدش ؟
چون خیلی وقت پیش یادمه تو برنامه مشاوره ای گزینه 2 ، آقای پوردستمالچی ، گفتن که خیلیا میگن کار مسخره ای هست که بعد خوندن درس بلافاصله تستشو بزنیم چون حتما کامل میزنیم دیگه ، در حالی که اینجوری نیست و این کار باعث میشه نکات تثبیت بشه تو ذهن آدم و نکته های ریزشو همون موقع بفهمه ...
بعد این تابستون که با آقای میلاد اکرمی (رتبه 5 کنکور ریاضی)کلاس داشتیم برا چند تا درس پایه تو مدرسه ، وقتی پرسیدیم گفتن کار درستی نیستش بلافاصله بعدش تست رو بزنیم چون خوب 100 % درست جواب میدیم به طور مثال برا درسی مثل دینی ...
خوب الان تکلیف چیه ؟ کدومش بهتره ؟ کدومش بیشتر کمک میکنه ؟

4-معلم های مرد تو پیش دانشگاهیتون کیا بودن ؟ از کدومشون راضی نبودین ؟

ببخشید سوالا زیاده :)
:)
1-اره تو همه درسا
اره سخته ولی دقت کردی که فقط راه حلش حفظ کردن فرمول های بیخوده؟!! سبکش با کنکور فرق داره و شاید سخت تر باشه ولی شبیه ککور نیس

2-اره هست و ارزش داره من همه رو زدم و درست هم زدم روش رو یاد بگیری اسونه حتی جدیدا نمیگه بشماری میگه کدوم بیشتره ولی من بازم زدم
چون اسونه و خیلیا از ترس وقت نمیزنن ولی من وقت کم نمی اوردم هیچ وقت واسه همین هم اصلا درمورد نزدنشون فک نمیکردم
به نظر من که حتما بزن چون جزو معدود سوال های ادبیات هس که با اطمینان میشه جواب داد!! نمیدونم تا حالا دقت کردی ولی بقیه سوالات ادبیات مخصوصا تو کنکور کاملا رو هواست چون مثلا ریاضی نیست که به یه عدد برسی و با اطمینان جواب بدی!! کاملا سلیقه ای هس

3-من روش اقای پور دستمالچی رو داشتم و خیـــــــــــــلی هم کمکم کرد و واقعا نکات رو با تست یاد گرفتم
به ما هم میگفتن نزنید ولی من گوش نمیکردم و میزدم :D
نظر اقای اکرمی هم البته محترمه ولی من با روش اول به نتیجه رسیدم!

4- اقای سمندر و شکفته و قاضی و بصیری و اسماعیلی و الهامی نیا :D
از همه هم راضی هستم به شدت :)
به نقل از Darya1995 :
سلام عزیزم.خوبی؟
خ خوشحالم که دوباره یکی ازبچه های سایتمون انقدرتبش خوب شد.اینطوری ما همه جا با افتخارمیگیم ک تورومیشناسیم.
میدونستی درصدزیستت چقدعالیه؟امسال همه زیستوبد زدن.
میشه1کم درمورد مدل زیست خوندنت توضیح بدی؟
راستشوبخوای من توپایه اصلا درس نمیخوندم.این تابستون زیستوخ خوب خوندم امابعضی فصلاروک معلممون درس داد.میشه بگی من که زیست هیچی بلدنیستم هرفصلوچطوره بخونم ک بتونم انقدخوب بزنم؟
سلام
ممنون
شما لطف دارید :)
من دوم که ریاضی بودم و چون قصد نداشتم برم تجربی اصلا به فکرش نبودم ولی خب سال سوم جبران کردم و خوندم نیاز به معلم نداره با تست زدن میشه نکاتش رو فهمید
من اول هر فصل رو از روی کتاب میخوندم و مسلط میشدم و بعدش هم تست میزدم از روی هر منبعی که داشتم حدودا 5 تا کتاب
مفصل تر تو پست های قبلی تویضح دادم ببخشید دیگه دوباره اینجا توضیح نمیدم
به نقل از ALIAC :
با عرض سلام و تبریک به خاطر رتبه عالیتون . ببخشید یه سوال . شما دوم ریاضی هم تو فرزانگان بودین ؟ اگه بودین چطوری تغییر رشته دادین اخه تو اکثر مراکز ظرفیت تجربی ها پره و میگن نمیشه ؟؟ اخه منم اینطوریم و مجبورم دوم ریاضی بخونم و سوم تغییر رشته بدم اگه نتونم بدم احتمالا باید از مدرسه برم :D
سلام ممنون
بله من از اول راهنمایی فرزانگان بودم!
مجبورید دوم ریاضی بخونید!!؟؟ کی شما رو مجبور کرده؟!!
هیچکس نمیتونه شما رو مجبور کنه حتی اگه سال پیش هم بخاید تغییر رشته بدید کسی نمیتونه شمارو مجبور کنه!!
با حقوقتون اشنا باشید! حتی اگه مجبور شن 3 تا کلاس تجربی داشته باشن ,سال بعد از ما 3 تا تجربی داره!
اگه مجبورتون کردن دعوا کنید :D من هروقت نتونم حقم رو بگیرم دعوا میکنم و جواب میده :D
مدارس پسرانه که برعکسن؟!! ریاضی هاشون پره و تجربی ندارن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا