• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باید ها و نباید های سال اولی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
پاسخ : باید ها و نباید های سال اولی ها

در مورد هزینه که سوال کرده بودید، من سال اول یه ماهم کمتر از 100 تومن می شد خرجم :D
ولی سال دوم اینقدر قیمتها بالا رفت که...من 1ماه کامل ریز تمام خرجهامو نوشتم و آخر ماه جمع زدم شد 200 تومن.بعد من کلا خرج زیاد نمی کنم. اهل بیرون رفتن و اینا نیستم.سعی میکنم کم خرج کنم. بیرون زیاد میریما! ولی خب پارک و اینا میریم نه فرضا پینت بال یا هرچی!
هر از گاهی هم سینما و تئاتر با بچه های کلاس میریم دسته جعی.

بعد در مورد کلاسا! سعی کنین از اول به کلاس نرفتن عادت نکنین! مثلا ما قشنگ از ترم دوم کلاسای اول وقتمون رو میپیچوندیم :-" بعد این خیلی عادت بدیه!
بعد دیگه کلاسای حل تمرین رو به هیــــــــــــــچ عنوان از دست ندین! همون طور که مهدی گفت.
درمورد هزینه خوابگاه هم سال اول که بودیم 70-80 تومن بود یه ترمش اون یکی ترم هم 65. اتاقاش 5نفره بود.سال دوم اتاق 4نفره گرفتیم 87 تومن بود ترم اول ترم دوم 100 تومن.

بعد دم خوابگاه یه سوپر هم هست برای خریدها.میوه هم می فروشه ولی خب خیلییی گرون! حالا اگه تهران قبول شدین، بگین قشنگ معرفی می کنم مکانها خرید رو! یه جوری که خرجتون خیلی کمتر بشه.

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از مهســـــــــــــا :
در مورد هزینه که سوال کرده بودید، من سال اول یه ماهم کمتر از 100 تومن می شد خرجم :D
ولی سال دم اینقدر قیمتها بالا رفت که...من 1ماه کامل ریز تمام خرجهامو نوشتم و آخر ماه جمع زدم شد 200 تومن.
.بعد چجوری میگین ماهی 300 تومن؟ :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از شواليه سبز :
.بعد چجوری میگین ماهی 300 تومن؟ :D
من کجا گفتم ماهی 300 تومن؟! :D

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

من کجا گفتم ماهی 300 تومن؟! :D
عـــــه! نیلوفر گفته بود! ببخشید :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از شواليه سبز :
عـــــه! نیلوفر گفته بود! ببخشید :D
خب اونا زیاد می اومدن اصفهان. یا اینکه خیلی خرج می کردن.دوستهای منم تو شریف اونموقع که من خرجم زیر 100 تومن بود، 300 تومن خرج می کردن :| هی همه ش بیرون بودن!
واقعا بستگی به خود آدم داره!
الان دیگه مثلا پول آژانس زیاد شده خیلی!من تصمیم گرفتم دیگه شب راه نیفتم که صبح زود برسم و مجبور شم با آزانس برم خوابگاه!
آدم خودش میتونه خرجهاشو کم کنه!

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از شواليه سبز :
نـــــــه!
دوستان راهی هست که انتخاب رشتمو اصلاح کنم تهرانو جلوتر بزنم؟؟؟؟؟ ~X(من بی اینترنت زندگیم لنگ میشه!
بیسیم نیست یعنی با سیم هست؟ :D چجورکیه؟
اون راه هاشم بگو :D
ببخشید مقصر خودتی خب تهرانو پشت امیرکبیر زدی! مثل این که شریفو بعد از تهران بزنی! چه کاریه! حالا چه رشته ای امیرکبیرشو بالاتر زدی؟ بعضی رشته ها میرزه تا حدودی
اینترنت باسیم هست. تو سایت خابگاه که 7-8 تایی سیستم داره. اون راهش هم ساده است. راستش بغل همین خابگاه، یه حابگاه دیگه هست که ما سال دوم اونجا بودیم و اینترنت داره اونجا. بعد یه سری امواج از خدا بی خبر از دیوار رد میشدن و به اینور دیوار میرسیدن. بچه های خابگاه شهدا (خابگاه سال اولیا) میرن داخل یا دم در اتاقایی که اینترنت اونورو میگیرن و با سرعت کم . امواج ضعیف استفاده میکنن.( البته خود بنده شاهد تلاشهای بی وقفه ی دوستان برای جلوگیری از فرار موج ها بوده ام! کارایی میکردنا! ولی خوشبختانه با عدم همکاری ما با شکست مواجه شدند)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از S@ene :
ببخشید مقصر خودتی خب تهرانو پشت امیرکبیر زدی! مثل این که شریفو بعد از تهران بزنی! چه کاریه! حالا چه رشته ای امیرکبیرشو بالاتر زدی؟ بعضی رشته ها میرزه تا حدودی
اینترنت باسیم هست. تو سایت خابگاه که 7-8 تایی سیستم داره. اون راهش هم ساده است. راستش بغل همین خابگاه، یه حابگاه دیگه هست که ما سال دوم اونجا بودیم و اینترنت داره اونجا. بعد یه سری امواج از خدا بی خبر از دیوار رد میشدن و به اینور دیوار میرسیدن. بچه های خابگاه شهدا (خابگاه سال اولیا) میرن داخل یا دم در اتاقایی که اینترنت اونورو میگیرن و با سرعت کم . امواج ضعیف استفاده میکنن.( البته خود بنده شاهد تلاشهای بی وقفه ی دوستان برای جلوگیری از فرار موج ها بوده ام! کارایی میکردنا! ولی خوشبختانه با عدم همکاری ما با شکست مواجه شدند)
:-"
کی گفته شریفو بعد از تهران زدن اشتباهه؟! :-" (کلی بچه های ما اینکارو کردن! شریف قبول می‌شدن، تهران زدن :D) تهران خیلی هم بهتره اصلا :-" : تعصب بیش از حد رو دانشگاه :)) :P (شوخی)

یادم رفت درمورد تهران بگم. خوابگاه پسرها سال اول خیلی داغون بود اینترنتش اینام رمز وایرلس بانکی رو که نزدیک خوابگاهشون بود، پیدا کرده بودن از اون استفاده می‌کردن :P
ولی مال ما خیلی خوب بود. سال دوم هم خوب بود اینترنت ها!ولی ساختمون ما خیلی بد بود! از 4تا ساختمون 3تاش خوب بود یعنی!مال ما خیلی بد بود!

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

بعد دم خوابگاه یه سوپر هم هست برای خریدها.میوه هم می فروشه ولی خب خیلییی گرون! حالا اگه تهران قبول شدین، بگین قشنگ معرفی می کنم مکانها خرید رو! یه جوری که خرجتون خیلی کمتر بشه.
معرفی کنید لطفا! :D :P

نمیشه اکسس پوینت ببریم با خودمون!؟ ما دوتا داریم :P
ببر شاید بتونی کاریش کنی. جدی میگم! چون ممکنه سیم لن که به اکسس پوینت وصل میشه هنوز تو خابگاه باشه و بتونی ازش اینترنت بگیری. البته اول باید دنبال اون سیم لن باشی و امتحانش کنی ببینی اون طرفش اینترنت هست یا نه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از S@ene :
معرفی کنید لطفا! :D :P
به درد شما نمیخوره آخه دورین :))
دقیقا کوچه جلوی فنی رو اگه ادامه بدین، می رسین به میدون میوه و تره بار جلال معروف به قزل قلعه (قبلا زندان بوده یا محل اعدام بوده یا یه همچین چیزی :-s ) بعد اونجا میوه، سبزی، گوشت، لبنیات ، سوسیس و کالباس و ... به قیمت خیلی بهتر از جاهای دیگه موجوده! مثلا میوه ای که بود 1800 تومن کیلویی اونجا، سر کوچه ش تو میوه فروشی معمولی 3500 بود :D
بعد دیگه یه فروشگاه شهروند هم داره که آدم یه باره میره میوه و سبزی بخره، خیدهای دیگه ش رو هم بکنه :)

نزدیک خوابگاه دخترها هم که شهرک والفجزه کلی مغازه هست برای خرید. ما مرریم خریدهای فوری و ضروریمونو از اونجا میکنیم جای مغازه دم خوابگاه! چون اون خیلی گرون میده همه چیزو!
بعد تو اون شهرک والفجر یه نونوایی بربری هم هست خیلی خوبه! ما میریم از اونجا نون می خریم. چیه این نونهای لواش بسته بندی شده که همه ش خمیره اونم به قیمت زیاد :|

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به درد شما نمیخوره آخه دورین :))
دقیقا کوچه جلوی فنی رو اگه ادامه بدین، می رسین به میدون میوه و تره بار جلال معروف به قزل قلعه (قبلا زندان بوده یا محل اعدام بوده یا یه همچین چیزی :-s ) بعد اونجا میوه، سبزی، گوشت، لبنیات ، سوسیس و کالباس و ... به قیمت خیلی بهتر از جاهای دیگه موجوده! مثلا میوه ای که بود 1800 تومن کیلویی اونجا، سر کوچه ش تو میوه فروشی معمولی 3500 بود :D
بعد دیگه یه فروشگاه شهروند هم داره که آدم یه باره میره میوه و سبزی بخره، خیدهای دیگه ش رو هم بکنه :)

نزدیک خوابگاه دخترها هم که شهرک والفجزه کلی مغازه هست برای خرید. ما مرریم خریدهای فوری و ضروریمونو از اونجا میکنیم جای مغازه دم خوابگاه! چون اون خیلی گرون میده همه چیزو!
بعد تو اون شهرک والفجر یه نونوایی بربری هم هست خیلی خوبه! ما میریم از اونجا نون می خریم. چیه این نونهای لواش بسته بندی شده که همه ش خمیره اونم به قیمت زیاد :|

میوه هاش خوبن؟ امیرکبیری هایی که چهارراه کالجند میتونن برن دروازه دولت اونجا هم بازار تره بار هست ارزونم میده ولی میوه هاش خوب نیست معمولا. البته برای استفاده خوابگاهی بد نیست. میرزه تا اونجا برین.
اما اونایی که میدان ولیعصرن (مثل ما) دروازه دولت دو کورس ماشینه و سخته یه کم! اینجایی که میگین تا میدون ولیعصر یه ضرب میشه اومد؟

newthink

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
فیــزیــک

من خیلی اهل میوه خریدن نبودم(ازخونه میاوردم :-")
ولی یه تعاونی هست تو بزرگمهر یه سری بچه ها از اونجا میخریدن( همون جا که نزدیک اون نونوایی بربری هست)
فکرکنم بدنباشه اونجا برای میوه خریدن

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

دارم همه ي حرفاتو ميخونم ملت بيكارين مياين اينجا حرفاي الكي ميزنن بعد من اينجا هارهار ميخندم

"براي اينكه اسپم نباشه ايا براي خوابكاه دانشكاه تهران ميزازن ماشين بياريم تو؟

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از S@ene :
الزاما شریف دانشگاه اول نیست و امیرکبیر دانشگاه سوم نیست! از رشته های تهران فقط شیمیشو وسط امیرکبیر هام زدم! که قبلش هوافضا هست ! میارم! پس به شیمی تهران نمیرسه! در کل شوخی بود! با همه اینهاش حاضر نیستم برم دانشگاه تهران تقریبا! با احترام به تهرانیا :)
اصلا به درک! وایمکس میبریم ببینم چیکار میخوان بکنن :D

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از S@ene :
ببر شاید بتونی کاریش کنی. جدی میگم! چون ممکنه سیم لن که به اکسس پوینت وصل میشه هنوز تو خابگاه باشه و بتونی ازش اینترنت بگیری. البته اول باید دنبال اون سیم لن باشی و امتحانش کنی ببینی اون طرفش اینترنت هست یا نه
دزدیده نمیشه؟
میتونید امواج ضعیفو تقویت کنید!!!! من بلدم خواستید بگم بتون!!

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از Moose :
دزدیده نمیشه؟
میتونید امواج ضعیفو تقویت کنید!!!! من بلدم خواستید بگم بتون!!
ما چندباری اقدامات مشابه انجام داده بودیم بلایی سر سوییچمون نیومد. اگه میتونی تقویت کنی هم که خیلی خوب! دوستانت هم استفاده میکنن دیگه.

AraSh_HaShemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اراک
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مکانیک

بچه ها کجا به من یه خورده کمک هزینه خرید لپتاپ میدن؟
کمک هزینه تعمیر گوشی چی؟
دانشگاه وامی چیزی نمیده؟

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از آرَش :
بچه ها کجا به من یه خورده کمک هزینه خرید لپتاپ میدن؟
کمک هزینه تعمیر گوشی چی؟
دانشگاه وامی چیزی نمیده؟
چرا میده ! فک کنم یه تومنه! :D

AraSh_HaShemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اراک
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از شواليه سبز :
چرا میده ! فک کنم یه تومنه! :D
فکر کنی؟یه خورده مطمئن تر :-s

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

یکی از دوستای منم یه وامی گرفت البته به زور یه تومن میشد....

One Minute

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شـــــاهی

بچه ها یه سوال جا موند ؛ کیفِ کوله یا دستی ؟ :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا