• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پشت کنکوری شدن

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر
پاسخ : پشت کنکوری شدن

به نقل از unjust :
نفهمیدم کجا بگم اینو

پویا مجیدی بود یه بار سرش دعوا شدیم تقریبا که چرا همش. صد میزنه!

برید سایت کانون ...رتبه های برتر شهر و استان....استان کردستان...شهر بانه...قسمت کارنامه ی پویا مجیدی نظرات بچه ها رو بخونید
معلوم نیست حقیقت داشته باشه

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

به نقل از شواليه سبز :
معلوم نیست حقیقت داشته باشه
طبق تحقیقات من این جریان کاملا راسته. به این میگن ظلم از نوع افتضاحش ~X(
حالم از سازمان سنجش به هم میخوره... L-:

semej

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از ALI GHOTBI rataniot :
طبق تحقیقات من این جریان کاملا راسته. به این میگن ظلم از نوع افتضاحش ~X(
حالم از سازمان سنجش به هم میخوره... L-:
کلا مشکوکه به نظر من
یه جهش تو تراز بین نیمسال اول دوم هستش که خب دیگه :-?
توی کامنت ها هم که یکی زده ایشون فوق برقن و این یعنی دست کم 4 سالی هست توی دانشگاس و من نمی خوام قضاوت کنم ولی خب اگر شما این تحقیقاتت را به ما هم ارائه بدی شاید ما هم قانع شیم

gjit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

اتفاقا همین که مهندس برقه و کنکور قبلیشم با رتبه دو رقمی برق خونده؛
خودش نشانه اینه که هم استعداد داره هم ریاضی فیزیکش تو دانشگاه خیلی قویتر شده و اینکه این دفعه هم رتبه بیاره غیرمعقول نیست

هم این هم رستگار رحمانی که ازشون دوبار کنکور گرفتن چند ویژگی مشترک داشتن
چندین سال بعد از 18 سالگی کنکور شرکت کردن
قبلا رتبه خوبی در کنکور ریاضی آوردن دفعه دوم تجربی شرکت کردن
کرد هستن

حالا من نمیدونم مشکل سازمان سنجش با اینه که یه فرد بیست و چندساله رتبه بیاره یا اینکه یک پسر کرد جزو نفرات اول بشه؟
(نظر به اینکه پارسال یک دختر کرد رتبه اول شد و مشکلی براش درست نکردن)

بهرحال هردوش ظالمانست :-w

+ تا اونجا که من میدونم لیسانسه نه فوق

rooform

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
مشهد

به نقل از semej :
کلا مشکوکه به نظر من
یه جهش تو تراز بین نیمسال اول دوم هستش که خب دیگه :-?
توی کامنت ها هم که یکی زده ایشون فوق برقن و این یعنی دست کم 4 سالی هست توی دانشگاس و من نمی خوام قضاوت کنم ولی خب اگر شما این تحقیقاتت را به ما هم ارائه بدی شاید ما هم قانع شیم
بچه ها تا اونجایی که من اطلاع دارم کسایی که فوق لیسانس و دکترا دارن نمی تونن دوباره کنکور سراسری شرکت کنن!! :)

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

به نقل از نیکی :
بچه ها تا اونجایی که من اطلاع دارم کسایی که فوق لیسانس و دکترا دارن نمی تونن دوباره کنکور سراسری شرکت کنن!! :)
ایشون لیسانس دارن...

One Minute

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شـــــاهی

منم اگه قبول نشم میرم واسه سال بعد !

بچه ها کسایی رو میشناسین که سال اول نتیجشون بد شده باشه اما سال دوم نتیجه ی خیلی خوبی آورده باشن ؟
اگه کسی میدونه ممنون میشم مثال بزنه

sepehr94

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

بچه ها موتور کنکوری من (!) نیم سوز شده! یعنی انگیزه و اشتیاقم هی کم و زیاد می شه!

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از One Minute :
منم اگه قبول نشم میرم واسه سال بعد !

بچه ها کسایی رو میشناسین که سال اول نتیجشون بد شده باشه اما سال دوم نتیجه ی خیلی خوبی آورده باشن ؟
اگه کسی میدونه ممنون میشم مثال بزنه
من یکیو میشناسم سال اول شده بود 5000سال دوم کرد600.ی نفرم6000کرد1300
ولی ی عده هم هستن که خراب میکنن

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

آره منم میشناسم یکی بود یا 4000 بود یا5000 امسال شد 800
چون سال اول خیلی نمیخوند نمیدونس کنکورو چطور باید غورت داد ولی امسال واقعا خوند.یکیم میشناسم پارسال12000 بود امسال شد10000.یکی دیگه ام 8000 بود امسال شد4000
پس به خودت بستگی داره اگه الان احساساتی نیستی و عاقلانه تصمیم گرفتیو میدونی اون چیزایی که پارسال نذاشت بدرسی امسال دیگه وجود نداره بذار سال بعد. با قطعیت B-).مام بهتون انگیزه میدیم در طول سال >:D<

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

به نقل از نیکی :

چرا میتونن اما باید برای واحدا مثل شبانه ها پول بدن ...اموزش محدودیت دوره نداره تو اموزش عالی میتونیn تا لیسانس بگیری :D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

اگر دوره روزانه لیسانس رایگان یعنی روزانه جایی شرکت کنی و مدرک بگیری (یعنی اخراجی یا انصرافی نباشی) دیگه اجازه شرکت در دوره رایگان همون مقطع رو نداری یعنی یا باید بری شبانه یا غیرانتفاعی آزاد اینا.

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

فندق

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد

دوستان بنظر شما من که امسال سال اولم بوده و به دلیل حماقتم هیچی نخوندم بمونم یا ازاد هر چیزی قبول شد برم من حتی امسال کلاس بیرون هم خیلی نرفتم تا بذارم واسه سال دیگه بنظر خودم کسی که سال اول نخونده سال دومم فرقی براش نداره ولی دلم به حال خودم میسوزه من کسی بودم که هیچوقت نمیخوندم ولی همیشه با ضرب و زور و یکمم شانس خودمو کشیدم بالا من با اینکه کنکوریم ولی تا حالا یه روز بیشتر از 7ساعت نخوندم اونم امتحان ترمم از ترس نیفتادن بوده بنظرتون کسی که اینقدر تنبل و بی اراده است شانسی داره؟خواهش میکنم جواب بدین دارم دیوونه میشم گند زدم به زندگیم

فندق

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد

بعدا نوشت ببخشید که سوالمو اینجا نوشتم نمیدونستم باید کجا این سوالو بپرسم

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

خب مسلما الان اصلا وقت فکر کردن به این چیز ها نیست.هنوز سه ماه به کنکور مونده و وقت هست برای درس خوندن،تو این مدتی که باقی مونه شما باید هر چقدر که می تونید تلاش کنین و کنکورو بدین،بعد منتظر نتیجه باشید،اگر امسال نتیجه نگرفتید اون وقت بشینید فکر کنید که آیا تواناییشو دارین که بمونین پشت کنکور یا حالا هر چیز دیگه.الان وقت فکر کردن به این موضوع نیست. و اینکه درست نیست آدم بگه من تنبلم و نمی تونم.همه انسانیم و اراده داریم.مسلما اگه بخوایم میشه.اگه صرفا به این دلیل که بگین نمی تونم پس هر چی شد امسال میرم،ممکنه به رشتتون علاقه پیدا نکنین و اون وقته که دیگه شرایط خیلی سخت تر میشه.
شما تو این مدت باقی مونده بخونین و بعد از نتیجه کنکور در این مورد تصمیم بگیرین.اون موقع بچه ها هم هستن و بهتون کمک می کنن.

mRNA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
mshd
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
علوم تغذیه

به نقل از فندق :
دوستان بنظر شما من که امسال سال اولم بوده و به دلیل حماقتم هیچی نخوندم بمونم یا ازاد هر چیزی قبول شد برم من حتی امسال کلاس بیرون هم خیلی نرفتم تا بذارم واسه سال دیگه بنظر خودم کسی که سال اول نخونده سال دومم فرقی براش نداره ولی دلم به حال خودم میسوزه من کسی بودم که هیچوقت نمیخوندم ولی همیشه با ضرب و زور و یکمم شانس خودمو کشیدم بالا من با اینکه کنکوریم ولی تا حالا یه روز بیشتر از 7ساعت نخوندم اونم امتحان ترمم از ترس نیفتادن بوده بنظرتون کسی که اینقدر تنبل و بی اراده است شانسی داره؟خواهش میکنم جواب بدین دارم دیوونه میشم گند زدم به زندگیم
من پارسال این حدودا بود ک از خانودادم قول گرفتم ک بذارن ی سال دیگه بمونم و بهشون گفتم اگه میخواین ارامش داشته باشم باید قول بدین و در حقیقت این بدترین کار ممکن بود ک در حق خودم انجام دادم چون بعد ازاون درس خوندم از اونی هم ک بود بدتر شد درصورتی ک اگه ناامید نمیشدم و ازشون قول نمیگرفتم طعا نتیجه بهتر بود...تازه من سال دومی بود ک کنکور میدادم...شما ک سال اولته خیلی وضعیتت بهتره منمطمئنم وقت داری نمیگم برای رسیدن به هدف های خیلی بزرگ گرچه اگه اراده کنی بعید نیست ولی این دو سه ماه برای تقویت خیلی چیزا وقت داری مهمتر از همه برای تقویت اراده پس خودِ گذشتتو رها کن اصلا اصلا مهم نیس ک چی بودی ...پاشو برای یک شروع عالی مطمئن باش با تغییر کردن خودت هم خوشحالتری ولی ب هیچ عنوان این سه ماه رو ازدست نده...چون بدون استثنا مطمئنم کسایی ک تغییر رو به تعویق میندازن هیچ وقت نمیتونن ب خودِ ایده الشون برسن ...

N_MATHS

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب (س) ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
فقط مرحله 1 ریاضی...المپیاد هندسه شریف
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
مهندسی ماشین های ریلی:)

سلام،من الان،یعنی کنکور 95،
رشتم ریاضیه،المپیاد ریاضی هم بودم...
الان دو سه روز مونده به کنکور،بهم ریختم،میخوام بمونم برای یه سال دیگه که تجربی بخونم...
گیج شدم :-s

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از Negar.H :
سلام،من الان،یعنی کنکور 95،
رشتم ریاضیه،المپیاد ریاضی هم بودم...
الان دو سه روز مونده به کنکور،بهم ریختم،میخوام بمونم برای یه سال دیگه که تجربی بخونم...
گیج شدم :-s

برو کنکورتو بده دختر جون . الان ب این چیزا فک نکن بشین این دو سه روز خیلی خوب مرور کن ب خاطر یه رتبه خوب .
ب زبونی راحت میگن پشت کنکور ، سال خیلی سختیه . خیلی چیزا رو باید تحمل کرد جز درس خوندن . فلن کنکور بده بذار رتبت بیاد بعدن تصمیم بگیر (:

• لایک
امتیازات: MHO

Melina k

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
??
سال فارغ التحصیلی
1397
پشت کنکور موندن سخت هست.ولی ن به اندازه تحمل رشته ای ک به زور میخان بفرسنت..اصن پشت کنکوری ینی درخواست برای فرصت مجدد..ینی شروع برا تلاش دوباره وبیشتر..
من خودم به تصمیمم ایمان دارم.ینی راه دیگه ای نمیبینم برازندگی!تجربه های یه پشت کنکوریو باید چاپ کرد واقعن!والااازصدتافیلسوف عمیق ترن

آخرین ویرایش:
بالا