• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون‌های قلمچی و کنکوری‌های 93

سعید کیا

کاربر فعال
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
پاسخ : آزمون‌های قلمچی و کنکوری‌های 93

به نقل از s H a D i :
یکی بیاد کمک کنه !
من مشکلم اینه که وقت کم میارم تو اختصاصی !عمومی خوبه میرسم!
یعنی نمیتونم سوال وقت گیرو تشخیص بدم وقتی میبنم یه سوالو بلدم نمیتونم ولش کنم همین میشه که وقت کم میارم !واسه افزایش سرعت چه کنم؟؟؟اشتباه محاسباتیم زیاد میکنم به خاطر همین بعضی موقعها باید چند سری محاسبه کنم وبنویسم!!! :((
خیلی سخت نگیر ... هرچی بیشتر حساس شی بیشتر اشتباه میکنی... از قانون به جهنم!!! استفاده کن جواب میده :D
منم اوایل اینجوری بودم :-w بعد یه مدت بیخیال شدم گفتم اصن میخوام اشتباه کنم که کم کم خوب شدم... :D حساس که بشم به اشتباهاتم بازم هی اشتباه میکنم

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از mohsenelx :
سلام بچه ها

خواهشا یکی جواب منو کامل بده.

این دوستانی که میان ترازا همه 7 هزار و 6 و خورده و ایناس ، تو 2 هفته چطوری درس میخونن؟هفته اول عمومی هفته دوم اختصاصی؟یا با هم؟
بعد به طور خاص مثلا ادبیات رو چطوری میخونن؟؟چه کتابی؟من همش فکر میکنم که ادبیات رو باید مبحثی خوند.نه درس به درس

خواهشا کمک کنید از این منجلاب زیر 6000 بیام بیرون X-(

[size=14pt]ای خدا ...[/size]
به نقل از mohsenelx :
سلام بچه ها

این دوستانی که میان ترازا همه 7 هزار و 6 و خورده و ایناس ، تو 2 هفته چطوری درس میخونن؟هفته اول عمومی هفته دوم اختصاصی؟یا با هم؟
بعد به طور خاص مثلا ادبیات رو چطوری میخونن؟؟چه کتابی؟من همش فکر میکنم که ادبیات رو باید مبحثی خوند.نه درس به درس

به نقل از mohsenelx :
سلام بچه ها

ببين درسا رو پخش كن تو دو هفته! من خودم ي اشتباهي كه كردم اين بود كه هفته اول به دليل كنسلي كلاسام و خالي شدن واحد درسي تو برنامه مشاورم نشستم تمومه عمومي هارو خوندمو تست زدم، هفته دومم حرف مشاورمو گوش نكردمو مرور نكردم كه باعث شد تراز عموميام از ٧٣٥١ ازمون قبلي به ٦٩٩١ برسه
من هم درس به درس ميخونم هم مبحثي! چون سوالاي قلم چي بعضياشون بنظرم نيازه درسو هم خوند
لغتو املا رو از نشر الگو، البته املاي سبطي بهتره، تاريخ ادبيات كارتوني نشر الگو، قرابت (تست) نشر الگو، آرايه ي نشر الگو
واسه متنم گاج سبزو ميخونم فقط! تستا رو هم از رو خيلي سبز ميزنم!
البته ادبيات موضوعي گاجم هس! من ندارم، ولي بچه ها راضين!
ما تو برناممون هر روز ٥ تست ارايه ١٠ قرابت داريم كه تو هفته ميشه ٧٠ قرابت ٣٥ ارايه! تا كنكور ميشه راحت كتابه رو تموم كرد! ميتوني تو وقت ناهارو اينا بزني! صبا هم لغت بخون

اين توضيحات كافيه؟! :-?

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از s H a D i :
یکی بیاد کمک کنه !
یعنی نمیتونم سوال وقت گیرو تشخیص بدم وقتی میبنم یه سوالو بلدم نمیتونم ولش کنم همین میشه که وقت کم میارم !واسه افزایش سرعت چه کنم؟؟؟اشتباه محاسباتیم زیاد میکنم به خاطر همین بعضی موقعها باید چند سری محاسبه کنم وبنویسم!!! :((
به نقل از s H a D i :
یکی بیاد کمک کنه !
به نقل از s H a D i :
یکی بیاد کمک کنه !
ببين قبل از شروع ازمون يعني روزتي قبلش برو سايت قلم چي، منطق ازمونو دان كن!
رو ي برگه واس خودت از اول شروع كن درسا رو بنويس، تعداد سوالاش و زمان پاسخگويي شونو بنويس!
بعد كنارشون بنويس مثلا ادبيات از ٨.١٥-٨.٣٠ ووو
اگه نميخواي زمين بزني وقتشو حساب نكن ولي تو برگت بنويس وقتش چقدره! اين باعث ميشه ١٠ دقيقه وقت اضاف بياري تو اختصاصيا اگه طبق برنامت بري
سر جلسه ميتوني از كورنومتر استفاده كنس يا همون ساعتت كافيه! همين برگه هم بذار رو ميز! چك كن همش! اگه وقت ي درس تموم شد رو بعدي! وقت نذار رو ي درس زياد!
اگه وقت كم مياري خيلي! طبق دفتر چه نرو! اگه تجربي هستي اول زيستو شيمي رو بزن اگه رياضي هستي اول برو سراغ رياضي فيزيك!
چون ضريبشون بالا تره و تعيين كننده تره نسبت به شيمي! ضريبه درسا هم تو همون منطق ازمون نوشته!
من زياد اطلاعاتي درباره ي رياضيا و ضريباشون ندارم ولي تو رشته ي رياضي با حل تست زياد ميتوني اشكالات محاسباتيتو و كمبود وقتتو درس كني
دو روز يا ي روز قبل از ازمونم حتما غيرحضوريتو حل كن! اگه جواباي تشريحيشم ميخواي توي سايت قلم چي موجوده!
اميدوارم تونسته باشم بت كمي كمك كنم! :)

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از سعید کیا :
خیلی سخت نگیر ... هرچی بیشتر حساس شی بیشتر اشتباه میکنی... از قانون به جهنم!!! استفاده کن جواب میده :D
منم اوایل اینجوری بودم :-w بعد یه مدت بیخیال شدم گفتم اصن میخوام اشتباه کنم که کم کم خوب شدم... :D حساس که بشم به اشتباهاتم بازم هی اشتباه میکنم
اسم اون قانون احتمالا قانون طلاييه بدرك نبود؟! :-"

سعید کیا

کاربر فعال
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی

به نقل از negar.mr :
اسم اون قانون احتمالا قانون طلاييه بدرك نبود؟! :-"
نخیر این قانون با اون قانون کاملا فرق داره :>
:D
کلا مهم اینه که خیلی ضعفات واست مهم نباشه :D

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از سعید کیا :
نخیر این قانون با اون قانون کاملا فرق داره :>
:D
کلا مهم اینه که خیلی ضعفات واست مهم نباشه :D
اها! عجبززز! :D

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از سَجاد :
1- هندسه چیکار کنم ازین درصدای یه رقمی خلاص شم :D
2- ادبیات رو، که الان مبحثی نمیشه بخونم الان، چیکار کنم؟! کلا رشدی نداره درصدام
3- شیمی هم میخونم درصدم میره رو 30، نمیخونم میره بالا 80
4- اصلا جاش اینجا بود؟

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از سَجاد :
1- هندسه چیکار کنم ازین درصدای یه رقمی خلاص شم :D
2- ادبیات رو، که الان مبحثی نمیشه بخونم الان، چیکار کنم؟! کلا رشدی نداره درصدام
3- شیمی هم میخونم درصدم میره رو 30، نمیخونم میره بالا 80
4- اصلا جاش اینجا بود؟
ببين هندسه حل كردن بقول استاد رياضيمون آقاي بهرام پور (نويسنده ي رياضيات تجربي نشرالگو ) شعور ميخواد! نه اون شعور، شعور هندسه اي ميخواد! مثه احتمال حل كردن!
بنظرم بشين هر شب حداقل ١٠ تا تست بزن، موقع تي وي ديدن، منتظر شدن براي حاضر شدن غذا و اينا! تو وقتاي مرده! كلي وقت هس واسه كنكور كه بتوني ببنديش!
من از رو گاج نقره اي ميزنم! البته من تجربيم! هندسه ١ دارم فقط! شما رو نميدونم! اگه تجربي هستي كه همين اگه هم نيستي از بچه ها رياضي بپرس!
اممم، واسه جمع بنديشم از روي كتاب استادمون ( همون نشر الگو ) ميزنم!
البته اين ازمون جدا بد دادم! ٦٣٪ زدم :(
واسه ادبيات هم گفتم اون بالا ي بار! بازم بگم؟
شيمي هم كدوم شيمي؟ پايه يا پيش؟ و كدوم مبحث؟!
جاش همين جا بود! :-"
ساري دفه اول نديدم پستتو! الان حله؟ :-"

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از negar.mr :
ببين هندسه حل كردن بقول استاد رياضيمون آقاي بهرام پور (نويسنده ي رياضيات تجربي نشرالگو ) شعور ميخواد! نه اون شعور، شعور هندسه اي ميخواد! مثه احتمال حل كردن!
بنظرم بشين هر شب حداقل ١٠ تا تست بزن، موقع تي وي ديدن، منتظر شدن براي حاضر شدن غذا و اينا! تو وقتاي مرده! كلي وقت هس واسه كنكور كه بتوني ببنديش!
من از رو گاج نقره اي ميزنم! البته من تجربيم! هندسه ١ دارم فقط! شما رو نميدونم! اگه تجربي هستي كه همين اگه هم نيستي از بچه ها رياضي بپرس!
اممم، واسه جمع بنديشم از روي كتاب استادمون ( همون نشر الگو ) ميزنم!
البته اين ازمون جدا بد دادم! ٦٣٪ زدم :(
واسه ادبيات هم گفتم اون بالا ي بار! بازم بگم؟
شيمي هم كدوم شيمي؟ پايه يا پيش؟ و كدوم مبحث؟!
جاش همين جا بود! :-"
ساري دفه اول نديدم پستتو! الان حله؟ :-"
من هندسه 2 همون گاج نقره ای دارم ولی درصدم همش رو 5 تا -5 میچرخه :D
بعد تشریحی راحت حل میکنما!!!!
شیمی 3، فصل یک منظورم بود

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از سَجاد :
من هندسه 2 همون گاج نقره ای دارم ولی درصدم همش رو 5 تا -5 میچرخه :D
بعد تشریحی راحت حل میکنما!!!!
شیمی 3، فصل یک منظورم بود
خب من هندسه دو ندارم! شرمنده :)
ولي من كه همون هندسه كافيه! فرقي بين تستي تشريحي نيست كه! داري نقره اي ميزني يعني تست پس مث ازمونه! :-?? اثبات كه نميكني
شيمي ٣ هم خودم الان دو رو ميزنم ولي تو تابستون كه ميخوندم از رو خيلي سبز ميزدم فقط! مبتكران رو نزن بنظرم! :)
اممم دقيقا تو چيش مشكل داري اخه؟ تو مسائلش؟؟ اخه مسئله كه به خوندن ربطي نداره اگه هم مفهومياشه كه بايد بخوني! درك نميكنم مشكلتو ! :-"

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از negar.mr :
خب من هندسه دو ندارم! شرمنده :)
ولي من كه همون هندسه كافيه! فرقي بين تستي تشريحي نيست كه! داري نقره اي ميزني يعني تست پس مث ازمونه! :-?? اثبات كه نميكني
شيمي ٣ هم خودم الان دو رو ميزنم ولي تو تابستون كه ميخوندم از رو خيلي سبز ميزدم فقط! مبتكران رو نزن بنظرم! :)
اممم دقيقا تو چيش مشكل داري اخه؟ تو مسائلش؟؟ اخه مسئله كه به خوندن ربطي نداره اگه هم مفهومياشه كه بايد بخوني! درك نميكنم مشكلتو ! :-"
شیمی: والا خودمم نمیدونم چمه :D
هندس: اصلا شبیه آزمون نیست تستاش :( وگرنه نقره ای رو خوب میزنم ولی آزمونو :D

نمیدانم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از سَجاد :
شیمی: والا خودمم نمیدونم چمه :D
هندس: اصلا شبیه آزمون نیست تستاش :( وگرنه نقره ای رو خوب میزنم ولی آزمونو :D

یه چیز در مورد هندسه بگم ببین امروز سرکلاس هندسه ما حاجی زاده یه سری سوال داده بود واینا بعد خداوکیلی خیلی سخت بود یعنی فکر میکردیم حل نمیشد بعد همه رو فرستاد بیرون واینا بعد باهاش حرف زدیم برگشت گفت حق باشماهاس اگه 3ساعت هم فکر میکردید نمیتونستید این ها رو حل کنید گاج نقره ای فایده نداره یا این ازمون یار هاباید انقدر سخت و ایده دار حل کنید تا ذهنتون باز بشه تو سراسری با اون استرس واون سوالها نمیتونید حل کنید بعد یکی از بچه های پارسال هم همین رو میگفت
شما هم به گاج بسنده نکن برو سوالهای الگو یا خوشخوان سوالهای سخت رو حل کن خودت رو بااون ها در گیر کن

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

والا من که پارسال قلمچی هندسه 2 فصل 1 اوایل بین 40 تا 70 میزدم. ولی اواخر دیگه مکان هندسی اومد و من 50 بیشتر نمیزدم. فصل دو که رسیدیم بین 40 تا 80. فصل 3 اولین آزمونشو 100 زدم. بعدیش 37!!! آخر من روش حل تست های فصل 3 رو متوجه نشدم. این اثبات با تبدیلات که دیگه نفر اول کشور هم غلط میزد!!! فصل 4 فقط 10% ! چون هیچی حالیم نمیشد!

معلممون بهمون میگفت فصل 2 و 3 من میفهمم چی میگم شما هم میفهمید. فصل 1 من میفهمم ولی شما نه. فصل 4 نه من میفهمم نه شما!!!

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از zeinabt :
یه چیز در مورد هندسه بگم ببین امروز سرکلاس هندسه ما حاجی زاده یه سری سوال داده بود واینا بعد خداوکیلی خیلی سخت بود یعنی فکر میکردیم حل نمیشد بعد همه رو فرستاد بیرون واینا بعد باهاش حرف زدیم برگشت گفت حق باشماهاس اگه 3ساعت هم فکر میکردید نمیتونستید این ها رو حل کنید گاج نقره ای فایده نداره یا این ازمون یار هاباید انقدر سخت و ایده دار حل کنید تا ذهنتون باز بشه تو سراسری با اون استرس واون سوالها نمیتونید حل کنید بعد یکی از بچه های پارسال هم همین رو میگفت
شما هم به گاج بسنده نکن برو سوالهای الگو یا خوشخوان سوالهای سخت رو حل کن خودت رو بااون ها در گیر کن
من اصن گاجو تفریحی میزنم، تمرینای خود معلم رو حل میکنم که سوالاش خوبن؛ تست هندسه رو واقعا اگر وقت کنم و حال داشته باشم میزنم؛ خیلی تستش تو برنامه نیست
شیمی!

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

این آزمون کل فصل 2 زمین پیشه؟

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

واقعا كار مضخرف و چرتي هست اين كار كانون.
برداشته آدرس 10 تا سوال رو از كتاب آبي براي هر درس نوشته توي كاغذ و داده به داشن آموزا و گفته كه از اين 10 تا سوال دوتاش مياد ! دوتاشم كه قراره از آزمون قبلي بياد ! براي يه درس 20 سوالي يعني كسي اگه اين سوالات رو حفظ كنه و بياد همينطوري 20% ميزنه !

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

راجب زمین پیش صفحه18تا33هستش

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از The Sniper :
واقعا كار مضخرف و چرتي هست اين كار كانون.
برداشته آدرس 10 تا سوال رو از كتاب آبي براي هر درس نوشته توي كاغذ و داده به داشن آموزا و گفته كه از اين 10 تا سوال دوتاش مياد ! دوتاشم كه قراره از آزمون قبلي بياد ! براي يه درس 20 سوالي يعني كسي اگه اين سوالات رو حفظ كنه و بياد همينطوري 20% ميزنه !

جریان اون 10 سوال چیه دقیقا؟؟ :O :O

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از سوشــیانت :
جریان اون 10 سوال چیه دقیقا؟؟ :O :O

يه برگه اي هست كه توي آدرس 10 تا سوال از كتاب آبي اومده براي هر درس . مثلا گفته سوالات فلان و فلان و فلان رو بخونين از اين 10 تا دوتاشون قراره توي آزمون بياد.
منتها پشتيبان ها به بعضي دانش آموزان ميدنش فقط. مثلا براي زيست شناسي اينا رو داده :
40 - 43 - 85 - 86 - 139 - 146 - 147 - 237 - 238 - 248 - 254
از اين ده تا سوال كتاب آبي زيست شناسي قراره دوتاشون در آزمون 24 آبان باشه !

براي همه درس ها اينطوري كردن

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از The Sniper :
يه برگه اي هست كه توي آدرس 10 تا سوال از كتاب آبي اومده براي هر درس . مثلا گفته سوالات فلان و فلان و فلان رو بخونين از اين 10 تا دوتاشون قراره توي آزمون بياد.
منتها پشتيبان ها به بعضي دانش آموزان ميدنش فقط. مثلا براي زيست شناسي اينا رو داده :
40 - 43 - 85 - 86 - 139 - 146 - 147 - 237 - 238 - 248 - 254
از اين ده تا سوال كتاب آبي زيست شناسي قراره دوتاشون در آزمون 24 آبان باشه !

براي همه درس ها اينطوري كردن
چه برگه اي؟ من اطلاع ندارم! :|
شايد همون ٢تا سوال كنكورو ميگي كه هر دفه ميارن؟؟:|

بالا