• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون‌های قلمچی و کنکوری‌های 93

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ : آزمون‌های قلمچی و کنکوری‌های 93

به نقل از Pouria.K :
بنده سوال رو درست زدم ، و نه خر هستم و نه چیزی بارم نیست :د درست نیست اینجوری حرف بزنید به هر حال ! :د
یه چیزی هست به اسم خوندن دست طراح ! چرا ، بنده هم سر جلسه کاملا این مواردی که میفرمودین ، یادم بود ، ولی خوب مطمئن بودم طراح سوال کانون ، عقلش به این چیزا نمیرسه ، همینطور که بعضی از سوالای کنکور رو من میام برا شما با مدرک اثبات میکنم غلط هستن و گزینه دیگه جواب میشه، در حالی که موقع کنکور زدن جواب درست رو میزنم ، چون میدونم که طراح فقط یه صفحه کتابو باز کرده جلوش ، یه چیزی دیده ، یکم شرح و بست داده ، سوال طرح کرده و اصلا به این چیزایی که فکر من و شما میرسه فکر نمیکنه...:د
این سوال هم واضح بود که طراح صفحه آخر اسید و باز جلوش بوده ، دیده گلی سین توی اتانول نامحلوله ، بعد اولین چیزی که به ذهنش میرسه ، استون هست ، میگه یا علی ، اینم از این تست ! :د حالا اصلا من نمیدونم ، شاید هم درست بوده یا شاید هم غلط ، ولی چیزی که هست اینه که باید به این چیزا هم توجه داشته باشید :د

اتفاقا ما چون دست طراح رو خوندیم غلط زدیم :|

فکر میکردیم منظورش برعکس اون خط کتابه و گزینه ی دوم دام آموزشیه نگو که اشتب فک میکردیم و طراح اصن به این چیزا فک نمیکرد :D

× به هر جهت اگه شوخیمونو جدی گرفتین احیانا، پوزش میطلبیم!

طرف داره به من خوندن دست طراح یاد میده نمیدونه من خودم از صد تا طراح طراح ترم و آزمون طراحی میکنم!

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

درسته كه استون مولكول قطبي داره اما در شيمي3 ميگه كه استون حلال مناسبي براي چربي ها و لاك است!در حالي كه همون فصل در قسمت صابون ها ميگه كه چربي ها در آب كه قطبيه حل نميشن پس يعني چربي ناقطبيه اما در استون كه قطبيه حل ميشه!
پارسال همين براي من بحران شده بود رفتم از معلممون پرسيدم و به اين نتيجه رسيدم كه استون به عنوان يه حلال زياد قطبي نيس،بيشتر تمايل به حل كردن مواد ناقطبي داره
سعي كنيد كتاب رو بادقت بيشتري بخونيد،جديدا از همين نكات ريز سوال ميدن و توقع دارن دانش آموز خودش اين نكات ريز كتاب رو كشف كرده باشه

soliloquize

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
مدال المپیاد
شیمی ...

بچه ها اصلا یه نکته ای هست ، ما آمینواسید رو یونی فرض میکنیم که یه سرش بار منفی یه سرش بار مثبت هستش! یون ها هم فقط توی آب حل میشن . نه در استون نه در اتانول . :D

رعنــا

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی.
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
اینستاگرام

به نقل از !!Fabulous spirit!! :
بچه ها اصلا یه نکته ای هست ، ما آمینواسید رو یونی فرض میکنیم که یه سرش بار منفی یه سرش بار مثبت هستش! یون ها هم فقط توی آب حل میشن . نه در استون نه در اتانول . :D
مایعات قطبی(به ویژه آب) حلال یون ها هستند! پس فقط آب یون ها رو حل نمی کنه!

♥♥☺____☻♥♥

کاربر نیمه‌فعال

به نقل از رعنا. :
مایعات قطبی(به ویژه آب) حلال یون ها هستند! پس فقط آب یون ها رو حل نمی کنه!

همه ی یون ها که نه

بالا