• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات کنکوری‌های ۹۳

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ : سوالات و مشکلات کنکوری‌های ۹۳

یه جوری همه هی می‌گن موفق باشی فلان اینا که من احساس میکنم فردا کنکوره. آقا جو ندین عه :-" هنوز وقت هست برای متحول شدن. درهای توبه بازه. ان الله یتوب علیکم. بلی. ؛؛)

من کنکور نودودو رو هنوز حتی ندیده‌م؛ اتفاق بدی برام می‌افته؟ فرذا هم برنامه‌ی دوردور دارم وقتم پره متسفانه. اتفاق بدی برام می‌افته؟ جدی م الان من کاملا و جواب جدی می‌خوام بشنوم کاملا. :ی

alexis1375

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از ارغوان :
یه جوری همه هی می‌گن موفق باشی فلان اینا که من احساس میکنم فردا کنکوره. آقا جو ندین عه :-" هنوز وقت هست برای متحول شدن. درهای توبه بازه. ان الله یتوب علیکم. بلی. ؛؛)

من کنکور نودودو رو هنوز حتی ندیده‌م؛ اتفاق بدی برام می‌افته؟ فرذا هم برنامه‌ی دوردور دارم وقتم پره متسفانه. اتفاق بدی برام می‌افته؟ جدی م الان من کاملا و جواب جدی می‌خوام بشنوم کاملا. :ی
کارت تمومه
خدا به تو فرصت داد تا مستدرج بشی تو گمراهی

Behrad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب یک
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از ارغوان :

مهم نيست نديدي "-: فكر كن اصلاً پنجاه تا سوالش هم عيناً از ٩٢ مياد امسال "-: سر جلسه حلّشون ميكنيم ديگه "-: ابله كه نيستيم "-: احساس باهوشي هم ميكنيم "-:
و اينكه بري سراغشون اين توهّم ها هجوم ميارن كه واي من چرا هيچي بلد نيستم و اين آت و آشغالها "-:

#بر خلاف پست بالايي؛ از دريچه ي عطوفت الهي و اينكه خداوند از تو نااميد نشده (؛؛

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

سلام. :‌-" اومدم اینجا براتون از الان :‌-" آرزوی موفقیت کنم. امیدوارم نتیجه‌ی زحمتتاتونُ بگیرید. :]
یه چیزی ـم میخواستم بگم. اینو از طرف کسی بشنوید که خودشُ کـشـت با استرس کنکور و اعلام نتایج. کنکور انقدرام چیز بزرگی نیست که ما بزرگش می‌کنیم. هر اتفاقی که بیفته انقدرا بد نیست که ما فکر می‌کنیم. اینا رو گفتم که بگم سعی کنید سر جلسه آرامش داشته باشید. اگر آینجوری باشه مطمئنا اون نتیجه‌ای رو که میخواید می‌گیرید. :‌]

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

من نقطه‌نظر بهراد رو بیش‌تر می‌پسندم تا چه. حل شد. دوردور فردا منقص نمی‌شه. :-? :-""" ،

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

انگیزه می‌گیریم از دوستان در این‌جا!
جدی حالم خوب شد، مخصوصن با اون تیکه‌یِ بهراد که گفت "خنگ نیستیم و سرجلسه حلِش می‌کنیم.." :D

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

راستش من تغییر رشته ایم. یعنی از ریاضی اومدم تجربی. امسال هم اینکار رو کردم. ضمنا من چهارم رو ریاضی نشستم تجربی نرفتم. قلمچی رو ولی تجربی میرفتم. با زیست هم بیگانه نیستم ولی خب زیاد صمیمی هم نیستیم. زیاد که، اصلا صمیمی نیستیم.

میخواستم یه راهکار بگیرم، که با این درس چه کنم؟ چی رو بگردم تو این یکی دوروز باقی مونده بخونم؟ که بتونم بزنمش سرجلسه. نمیخوام درصدم زیر 30 بشه تو کنکور. میخوام هرطوری شده حداقل از این 50 سوال، بتونم 15 تا درست خالص از توش دربیارم. حالا شاید ناچار شم 20 21 تا بزنم که 5 6 تاش غلط دربیان. ولی هرطوری شده نمیخوام از 30 کمتر شه.

میخواستم اگه ممکنه راهنمایی بکنین، از کتاب دوم و سوم و پیشش، چیارو میتونم جمع بکنم که راحت تره؟ و البته پرتکراره که میشه راحت هم زدشون. زیاد هم میل به ترکیب شدن نداره. اونارو ازتون میخوام راهنمایی بگیرم. مرسی. دعاتون میکنم.

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

چیزایی که حتما حتما چند تا سوال میاد ازش...
یکی فصل اخر پیش دو، که سه فصل اخر مهم ترن سوالاشونم اسونتره.
اگه قبلا خوندی یه نگاه رو ژنتیک هم بنداز هم سوم هم پیش وگرنه ول کن خیلی طول میکشه.
گیاهی های دوم و سوم هم حتما هستن
کلا زیست چیز ترکیبی هست اونایی رو گفتم که چندتا سوال سهم دارن..بقیه یکی و اینا میاد...
اگه هم بقیه رو هم خونده باشی چند تا اسون میاد که میتونی بزنیشون...
92 داخل و خارج هم یه نگاه بنداز دستت بیاد مبحثا و سوالاشون..

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

یعنی آخرش اگه همین ارغوان نشد تک رقمی :|

بیاین روحیه بدیم یکم 8->
87 آسون بوده تقریبا ، بعد 88 یکم سخت تر بوده باز ، ولی 89 آسون تر بوده از 88 ! 90 اومد کلا تحولی ایجاد شد و درجه سختیش بالا بود ، بعد 91 خیلی آسون شدش ، 92 باز اومد سرویس کرد ، نتیجه خیلی اخلاقی ای که میگیریم ، 93 آسونه ;;) کوفت ;;)

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

خدا از دهنت بشنوه! :))

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از Pouria.K :
یعنی آخرش اگه همین ارغوان نشد تک رقمی :|
خیلی شوخی زشتی بود. :‌|

پی‌نوشت. :-"

gjit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از The Merovingian :
راستش من تغییر رشته ایم. یعنی از ریاضی اومدم تجربی. امسال هم اینکار رو کردم. ضمنا من چهارم رو ریاضی نشستم تجربی نرفتم. قلمچی رو ولی تجربی میرفتم. با زیست هم بیگانه نیستم ولی خب زیاد صمیمی هم نیستیم. زیاد که، اصلا صمیمی نیستیم.

میخواستم یه راهکار بگیرم، که با این درس چه کنم؟ چی رو بگردم تو این یکی دوروز باقی مونده بخونم؟ که بتونم بزنمش سرجلسه. نمیخوام درصدم زیر 30 بشه تو کنکور. میخوام هرطوری شده حداقل از این 50 سوال، بتونم 15 تا درست خالص از توش دربیارم. حالا شاید ناچار شم 20 21 تا بزنم که 5 6 تاش غلط دربیان. ولی هرطوری شده نمیخوام از 30 کمتر شه.

میخواستم اگه ممکنه راهنمایی بکنین، از کتاب دوم و سوم و پیشش، چیارو میتونم جمع بکنم که راحت تره؟ و البته پرتکراره که میشه راحت هم زدشون. زیاد هم میل به ترکیب شدن نداره. اونارو ازتون میخوام راهنمایی بگیرم. مرسی. دعاتون میکنم.

اولا که مسائل ژنتیک مندلی و ژنتیک جمعیت شاید تنها فصولیه که ترکیبی نمیاد سرجمع 6 تا سوال داره.
دوما فصلایی که بنظرم کمتر ترکیبی میدن یا ترکیبی هاش آسونه
زیست دوم: الکتروکاردیوگرام که مستقیم از خودش سواله و ترکیب نداره، بافت گیاهی و گوارش و دفع مواد

فصل 1 و 2پیش و فصل ویروس و رفتار و جمعیت

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

تازَشم تازَشم ، 91 خارج از داخل 91 سخت تر بود ، بعد 92 داخل سخت بودش ! 92 خارج از 92 داخل آسونتر بود ، پس 93 داخل هم آسونه :> بازم کوفت ;;)

* میشنوه میشنوه 8->

** شوخی نبود :(

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

من دو ماه ه که دارم می‌پذیرم که هیچ عنی قرار نیست بشم تو کنکور و «فالو یور دریمز»م رو باید از راه‌های غیرآکادمیک برم دنبال‌ش و تحصیلات عالیه احمقانه س و غیره. برو از خدا بترس.

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

إيشالله همه به اندازه (;اندازه ي تلاش شون موفق باشن

ارغ وبهراد حرف تون جالبه :))

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

یکی بیاد به من بگه من کجا باید برم که فردا ازم نپرسند چطور بود؟مرداد نپرسند چند؟شهریور نپرسند کجا؟ L-: :|
به نقل از نیلوفر ب. :
إيشالله همه به اندازه (;اندازه ي تلاش شون موفق باشن
تلاش؟تلاش رو چی نشون میده؟حجم سنجِ لیوانی؟تلاش ینی چقدر خر زده باشیم؟یه بد بختی که کل امسال رو خواست خر بزنه اما نشد چی؟اون تلاش نکرده؟ینی تلاش بی ثمر تُف نمی ارزه؟عادلانه نیست، :-$

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

الان دارین دعا میکنین مثلن کنکور آسون باشه؟! :-"
شوخی نکنین با من!همه امیدم اینه که سخت باشه! :-"
خب آخه درصدام هیچ ربطی به سختی آزمونا نداره بعد هر چی سخت تر بود تخمین رتبه من بهتر شد! :-"
این اندک امیدو از من نگیرین! :))

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

حالا يه چيزي گفتم :))كنكور چيزه كوچيكه ،سعي كنيم كوچيك ببينمش

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

این نیلوفر مارو گول زد،اون راهنمای سایت چیه اون بقل؟منم از اونا میخوام :-اسمایلی بچه تخس!
+
به نقل از ! luminous ! :
الان دارین دعا میکنین مثلن کنکور آسون باشه؟! :-"
شوخی نکنین با من!همه امیدم اینه که سخت باشه! :-"
خب آخه درصدام هیچ ربطی به سختی آزمونا نداره بعد هر چی سخت تر بود تخمین رتبه من بهتر شد! :-"
این اندک امیدو از من نگیرین! :))
تنها امید من اینه که ریاضی فردا سخت باشه،
منم ریاضیم فرقی نداره سخت باشه یا اسون،درصدم همون همیشگیه با یکی دو تا این ور اونور،حداقل سخت باشه که بدونم یه درس هست که نمیزاره رتبم خیلی شرم اور شه :(

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

هرچى رو كه ميخوان سخت كنن، بكنن. فقط به زيست و ادبيات كارى نداشته باشن لطفا! :-s :D

بالا