• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باهم بخونیم و پیشرفت کنیم

• شروع کننده موضوع

Nefelibata

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب(س)
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1401
یه پیشنهاد دارم اونم اینه که توی خوندن باهم همکاری داشته باشیم.

• شروع کننده موضوع

Nefelibata

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب(س)
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1401
یه پیشنهاد دارم اونم اینه که توی خوندن باهم همکاری داشته باشیم.
خب فکر کنم اکثرمون تجربه ی با یه دوست درس خوندن رو داشتیم و اگه واقعا و بطور جدی دنبالش کرده باشیم حتما نتایج خوبی رو هم گرفتیم.میدونین موضوع اینه برای المپیادی مثل کامپیوتر که لازمه ش بعد هوش و خلاقیت حل تمرینه ، مدام باید توی کتابا و سایتای مختلف دنبال تمرینای متنوع باشی ، یا فیلمای آموزشی و استاد پیدا کنی.این برای بچه های بعضی شهرستانا که امکانات کمتری دارن واقعا سخته.و حضور یه دوست میتونه خیلی کمک کنه هم از لحاظ انگیزه دادن هم سوالای مشکل رو باهم مطرح کردن هم پیدا کردن منابع جدید و درکل ، واقعا میتونه یه بار قابل توجه رو از روی دوش دو طرف برداره.مخصوصا اگه افراد مال شهرای متفاوت باشن که به منابع متفاوتی دسترسی داشته باشن به نظرم این رابطه میتونه سازنده تر باشه.حالا خوشحال میشم اگه کسی فکر میکنه این روش باعث پیشرفت بیشترش میشه یا درکل ، دوست داره یه همراه توی خوندن داشته باشه اینجا اعلام آمادگی کنه تا همدیگه رو پیدا کنیم و از طریق یکی از پیام رسانا باهم ارتباط بگیریم.و جدا از همه ی این حرفا ، امیدوارم همتون موفق باشین.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
موافقم.خب يه برنامه اى چيزى بده ديگه

• شروع کننده موضوع

Nefelibata

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب(س)
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1401
موافقم.خب يه برنامه اى چيزى بده ديگه
اونم چشم ولی قبلش یه چیزایی از همدیگه رو باید بدونیم.مثل اینکه کلاس چندمیم ، توی ریاضی در چه سطحی هستیم ، هدفمون از المپیاد دادن چیه(بیشتر برای اینکه ببینیم هر نفر تا چه حد حاضره تلاش کنه و وقت بذاره) ، چقدر برای المپیاد کار کردیم تاحالا(چه کتابایی ، کلاس رفتیم یا نه) و اینکه علاقه مون به ریاضی چقدره و آیا حاضریم بخاطر این المپیاد از یه بخشی از کارامون بزنیم یا نه.اگه اینا رو جواب بدین میتونیم برنامه ی بهتری بریزیم.

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
کی شروع میشه؟فعالیت؟

• شروع کننده موضوع

Nefelibata

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب(س)
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1401
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
  • شروع کننده موضوع

Nefelibata

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب(س)
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1401

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
بزرگواران بیاین شروع کنیم...قبل از هر چیز بگید منبعتون چیه و تا کجا خوندید و کلا چی خوندید؟

• شروع کننده موضوع

Nefelibata

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب(س)
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1401
بزرگواران بیاین شروع کنیم...قبل از هر چیز بگید منبعتون چیه و تا کجا خوندید و کلا چی خوندید؟
حتما.فقط قبلش بگم من دهمیم و کلش یه ماه نمیشه دارم میخونم پس بهم نخندین.کتابی که این مدت جدی پیش میبردمش ترکیبیات زرد استاد علیپور بوده.تا فصل اصل شمول و عدم شمول خوندم.از محافل ریاضی چهار پنج فصل اولشو خوندم و حس کردم سطح بالایی نداره برای همین کنار گذاشتمش.آشنایی با الگوریتم ها رو هم یه ۵۰ صفحه ای ازش خوندم ولی به عنوان یه تنوع و بطور جدی باید توی این مدت بخونمش دوباره.روشهای ترکیبیات ۱ رو هم قبلا حدود ۶۰ صفحه ازش خونده بودم البته اشتباهم این بود که با این کتاب شروع کردم و باعث شد وقتی ببینم نمیتونم بعضی سوالاشو حل کنم روحیه م پایین بیاد ولی الان که مطالعات پیش زمینه ی لازم رو دارم دوباره برگشتم و دارم میخونمش.این از کتابا.کلاسم توی شهرمون نداریم فقط مدرسه ۳ جلسه تاحالا برگزار کرده که مباحث ۲ جلسه رو قبلا خونده بودم و بخش ناوردایی رو هم که نخونده بودم باز خودم باید مفصل بخونم پس میشه گفت تاثیر زیادی نداشته.فکر کنم کامل توضیح دادم دیگه.نوبت شمائه.

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
حتما.فقط قبلش بگم من دهمیم و کلش یه ماه نمیشه دارم میخونم پس بهم نخندین.کتابی که این مدت جدی پیش میبردمش ترکیبیات زرد استاد علیپور بوده.تا فصل اصل شمول و عدم شمول خوندم.از محافل ریاضی چهار پنج فصل اولشو خوندم و حس کردم سطح بالایی نداره برای همین کنار گذاشتمش.آشنایی با الگوریتم ها رو هم یه ۵۰ صفحه ای ازش خوندم ولی به عنوان یه تنوع و بطور جدی باید توی این مدت بخونمش دوباره.روشهای ترکیبیات ۱ رو هم قبلا حدود ۶۰ صفحه ازش خونده بودم البته اشتباهم این بود که با این کتاب شروع کردم و باعث شد وقتی ببینم نمیتونم بعضی سوالاشو حل کنم روحیه م پایین بیاد ولی الان که مطالعات پیش زمینه ی لازم رو دارم دوباره برگشتم و دارم میخونمش.این از کتابا.کلاسم توی شهرمون نداریم فقط مدرسه ۳ جلسه تاحالا برگزار کرده که مباحث ۲ جلسه رو قبلا خونده بودم و بخش ناوردایی رو هم که نخونده بودم باز خودم باید مفصل بخونم پس میشه گفت تاثیر زیادی نداشته.فکر کنم کامل توضیح دادم دیگه.نوبت شمائه.

نه چرا بخندیم
منم یازدهمم
از پارسال منبع گرفتم دارم میخونم

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

Nefelibata

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب(س)
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1401

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
دوستان یه سوال فنی:این المپیاد برای سال هفتم و کلا دوره اول هست؟(آخه همه اینجا دبیرستانین و دارم شک می کنم که درست ثبت نام کرده باشم یا اصلا ثبت نامم رو اوکی کرده باشن)بعد اگه هست برای هفتم چی بخونم؟کی هست و اینا؟

Krypton

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
CS
دوستان یه سوال فنی:این المپیاد برای سال هفتم و کلا دوره اول هست؟(آخه همه اینجا دبیرستانین و دارم شک می کنم که درست ثبت نام کرده باشم یا اصلا ثبت نامم رو اوکی کرده باشن)بعد اگه هست برای هفتم چی بخونم؟کی هست و اینا؟
المپیادهای دوره اول، رسمی نیستن و تسهیلات خاصی در آینده نخواهند داشت.
صرفا به چشم یک تجربه باید بهشون نگاه کرد..

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
المپیادهای دوره اول، رسمی نیستن و تسهیلات خاصی در آینده نخواهند داشت.
صرفا به چشم یک تجربه باید بهشون نگاه کرد..
اینم از شانس ما.....البته تجربه هم خوبه...

بالا