• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران (سری نهم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
به به چه هفته ی زیبایی
...
@zahra_a
خوب میتونم بگم که با صبر تحمل مهربون و خیلی متین
سعی میکنه خودش از پس درگیریا مشکلات خودش بر بیاد و به نظرم شخصیت مستقلی داره

...
@karen.m
غرق مدرنیته ای گاهی خیلی دوسش داری و گا۶ی خیلی ازش خوشت نمیاد
و اینکه تو تصمیم گیریات یکم مشکل داری....
یعنی خیلی بالا پایین میکنی که تصمیم بگیری
...
@hosam.r
از اعضای دوس داشتنی سایت
به نظر میرسه شخصیت آروم و بی سر و صدایی دارید و اهل فکر کردنید...

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
@karen.m فک کنم احساساتی باشی...روابط اجتماعی خوبی داری...غلط املایی هات ک دیگع نیازی ب گفتن نداره... :-" پایه ای فک کنم...از اونایی که پیگیر علایقشونن با همع مشکلاتش... جوجه خوب درست میکنی (به آشپزی علاقه داری(؟))
تجربه گرایی فک کنم
اهل گردش و سفر...و احتمالا از پایه های جمع های دوستانه...
یادم بیاد چیزی میام میگم دوباره...
فعلا همینا

@zahra_a من تصمیم داشتم (دارم) درمورد دوستام ننویسم ولی شما ک ب.ا دیگع نیازی ب توضیح نداره... :-"

@فاطیما چون در واقعیت همو دیدیم و ارتباط و اینا نمینویسم درموردت *رجوع ب بالایی

@hosam.r مهربونی...
به آدما توجه میکنی فک کنم
و طبیعت دوست
:-"
(اصن نمیشناسمت)

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
من اومدم ازتون گلایه کنم پستمم موقته میدونمم اسپپمه پاکش میکنم...

واقعا چرا از تاپیکا استقبال نمیکنید ؟؟؟تاپیک مذهبی و سیاسیو فلان میزنن مث قبل بحث نمیشه تاپیک فانم میزنن بحث نمیشه
کارگاه نویسندگی میزارن یا مسابقه بازم مثل قبل استقبال نمیشه
خب چرا اینجا شرکت نمیکنید ؟؟؟
توقع ک ندارید فقد بقیه بیان تو هفته ای که نوبت شماست نظر بدن و برن وقتی خودتون هیچ مشارکتی ندارید؟؟
یه ذره فعال باشید حداقل توی این تاپیکا
اگرهم کسیو نمیشناسی سخت نیست پروفایلشو باز کنید چندتا از ارسالاشو بخونید
فعال باشید دیگع
تا بازم از این تاپیکا زده بشه
مثل قبلنا تو سایت خوش بگذره
بی ذوق نباشید وقتی مدیرا عنقد زحمت میکشن....

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
بابا دیگه
کاوه و زهرا رو همه تو سایت میشناسن
من اومدم ازتون گلایه کنم پستمم موقته میدونمم اسپپمه پاکش میکنم...

واقعا چرا از تاپیکا استقبال نمیکنید ؟؟؟تاپیک مذهبی و سیاسیو فلان میزنن مث قبل بحث نمیشه تاپیک فانم میزنن بحث نمیشه
کارگاه نویسندگی میزارن یا مسابقه بازم مثل قبل استقبال نمیشه
خب چرا اینجا شرکت نمیکنید ؟؟؟
توقع ک ندارید فقد بقیه بیان تو هفته ای که نوبت شماست نظر بدن و برن وقتی خودتون هیچ مشارکتی ندارید؟؟
یه ذره فعال باشید حداقل توی این تاپیکا
اگرهم کسیو نمیشناسی سخت نیست پروفایلشو باز کنید چندتا از ارسالاشو بخونید
فعال باشید دیگع
تا بازم از این تاپیکا زده بشه
مثل قبلنا تو سایت خوش بگذره
بی ذوق نباشید وقتی مدیرا عنقد زحمت میکشن....

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
@hosam.r
به نظر میاد درونگرا باشید و از اون دسته افراد باشید که مدت طولانی رو به فکر کردن اختصاص میدید و معتقدید صد در صد زمانی که صرف شد مفید بود.
انسان دوست و طبیعت دوست هستید. دوست دارید با همه خوب برخورد کنید و گاها از این تلاش هاتون اذیت میشید.
مردم میتونن راحت باهاتون ارتباط برقرار کنن و مورد اعتماد اون ها هستید.
گویا خوش سلیقه هم هستید. :‌-"
~~~
@karen.m
به نظر میرسه در کنار سادگی و کول بودن، یه مقدار عصبی هم باشی. فکر کنم پایه‌ای و علایقت رو زیاد دنبال می‌کنی. دوست های زیادی داری و فقط با چندتاشون صمیمی هستی.
اممم باهوش و خوش اخلاقی. احتمالا منبع انرژی برای خیلی از اطرافیان باشی.

froq

فارغِ مُطلق
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
من این هفته رو دیر دیدم و خب با توجه به این که هنوز نیومدید جواب بدید مینویسم دیگه :-"
اگه اسپم عه حذف کنید...
...
@karen.m
خب ادمیی که از شکست ترسی نداره و هرکاری فکر میکنه درسته رو در لحظه انجام میده این ویژگیت میتونه نشات گرفته از با تجربه بودنت باشه
معمولا بیشتر از همسنات میفهمی و ثبات بیشتری داری ولی این باعث نمیشه پر انرژی و جسور نباشی
مستقلی و سختی زیاد کشیدی اما همیشه دستتو گرفتی به زانوی خودتو بلند شدی=)
اکثر مواقع سعی میکنی احساسات منفی و ناراحتیاتو مخفی کنی ولی خب بعضی اوقاتم از دستت در میره دیگه...

@zahra_a
زیاد نمیشناسمتون ولی خب تو همون برخورد کوچیک میشه گفت صبور ، عاقل و مهربونید=)

@فاطیما
یه دختر شاد ، پرانرژی و اجتماعی و صدالبته مهربون=)

@hosam.r
حقیقتا بخوام بگم از توصیفتون عاجزم
در عین اینکه مملو از ارامش و سکون هستید ولی درجریانید=)
نمیدونم چجوری بگم مثل یه رودخونه ارامشبخش ولی درعین حال روون...
کوه اطلاعات و عاشق مطالعه
صبورید و همیشه یه لبخند گرم رو صورتتونه
ادم اجتماعی هستید ولی بی خیال کنج خلوتتون نمیشید

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
@karen.m
بنظرم پر انرژیه،البته گاهی اوقات هم ممکنه زیاد بی حوصله بشه نظر دیگه ای ندارم/=
@zahra_a
بنظرم دختر مهربون و مسئولیت پذیریه و میتونه به خوبی کارا رو مدیریت کنه
@فاطیما
بنظرم یه دختر باحال و شوخه و مهربونه و سر حرفش میمونه اکثرا
@hosam.r
بنظرم آرومه و خیلی ادبی/= و اینکه درحال اینکه آروم و ساکته شیطنت هایی داره
@Sara.kh
بنظرم یه دختر درون گرا و مهربونه
@hanita.ard
به نظرم یه دختر اجتماعی و باحاله و راحت میتونه ارتباط برقرار کنه با دیگران/=

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۳
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
خب، امیدوارم زیاد مجبور نشم سانسور کنم... ((:

@Sara.kh
سارا کا اچ :‌))) در نگاه اول، از اون دست شخصیت‌های درون‌گرای مرموز و شاید حتی مغروری به نظر می‌رسه که آدم فکر می‌کنه ارتباط گرفتن باهاشون سخته، و همینطور از عکس‌هاش، به طرف القا میشه که حوصله‌ی هیچ چیز و هیچ‌کسی رو هم نداره. :/
اما خب، نه اینطوری نیست. با وجود اینکه فکر می‌کنم درون‌گراست اما درون‌گراییش مانع از فعالیتش تو گروه‌های مجازی یا به طور کلی باعث انزوا و این حرفا نمی‌شه. در عمل، اعتمادبه‌نفس خوبی داره، رفتار دوستانه و صمیمانه‌ای داره و زیاد خشک و جدی نیست. در روابط شوخ‌طبع اما محتاطه. برای منطق بیشتر از احساس ارزش قائله. روی رعایت قواعد نگارشی و املایی حساسه و براشون ارزش زیادی قائله. از اینجا میشه این‌طور برداشت کرد که کلا شخصیت قانون‌مدار و کمال‌گراییه و دوست داره همه چیز همون‌طور باشه که باید و هیچ انعطاف یا تخطی از قواعد رو تحت عنوان «حالا مگه چی میشه یا چه اهمیتی داره» نمی‌پذیره، منظمه و احتمالا مدیر خوبی باشه. می‌دونه می‌خواد چیکار کنه و به طور کلی، به حیطه‌هایی که می‌خواد یا لازمه، اشراف کامل داره و موفقه. ترجیح میده کسی‌ رو نرنجونه و مردم‌داره، به احساسات دیگران احترام می‌ذاره و باید دوست خوبی باشه، آدم‌هارو گلچین می‌کنه. زندگی زیاد براش شیرین نیست، اما راهشو پیدا کرده و می‌دونه سعادتشو کجا جست‌وجو کنه و پشتش به هدفش گرمه. با آرزوی موفقیت در قدم آخر المپیاد..! (:

@melika.84
کم‌پیداست و داده‌ی زیادی ازش ندارم. (:
به نسبت یک آدم ۱۵ ساله، عاقل به نظر می‌رسه. تو نظر دادن از لفظ به‌نظرم استفاده می‌کنه و چیزهایی رو بیان می‌کنه که نشون میده ذهنش درگیر تعریف یک سری مسائل انتزاعیه و می‌خواد تو بعضی زمینه‌ها با خودش و دیگران کنار بیاد که اقتضای سنه و بسیار خوب. اجتماعیه و احتمالا درس محور اصلی زندگیشه. اتفاقات و اخبار تلخ روش تاثیر می‌ذارن اما خب این تاثیرپذیری معمولا بعد از ۱۷ سالگی خیلی کم‌تر میشه.

@hanita.ard
فانتزی‌بازه و در واقع دید فانتزی‌ای به وقایع داره، بخش احساسی ماجرا رو خوب می‌گیره. احساساتشو تو دلش نگه نمی‌داره اما لزوما به بقیه هم نشون نمیده. احتمالا از ایناییه که لای دفتراشون پره از روزمره‌نویسی و کلا یه‌جوری محتویات ذهنشو ثبت می‌کنه. اجتماعیه و باید دوست‌های زیادی هم داشته باشه و علاقه‌مند به فعالیت‌های اجتماعی! با این وجود محتاطه و خیلی برون‌گرا نیست و خط قرمزهایی داره. احساس می‌کنم کمی زودرنجه و باید در برخورد باهاش احتیاط کرد! خسته‌ست کلا :/ و نمی‌دونم این آیا همین خستگی کنکوری همه‌مونه یا بیش از این‌ها و کلیه. جلوی آدما از همون اول بر اساس پیش‌فرض ذهنی گارد نمی‌گیره اما خب احتمالا اگه بخواد می‌تونه رفتار سرد و خشنی داشته باشه. :/ گذشته رو رها نمی‌کنه و شاید کمی هم در گذشته زندگی می‌کنه، چیزهایی که قبلا اتفاق افتاده رو دوشش سنگینی می‌کنه. برای عشق ارزش زیادی قائله و احتمالا بتونه عاشق‌پیشه‌ی خوبی باشه. شاید کمی سخت‌گیر باشه در مورد مسائل مختلف.

@armin_att
تیپیکال جوان ۲۰ ساله‌ی بلندپرواز ایرانی! به همین علت خیلی‌ها اینجا باهاش هم‌زادپنداری می‌کنن. فکر می‌کنم پس از ۱۸ سالگی یک‌دفعه یا به تدریج چشمش به روی خیلی چیزها باز شده و بابت کارهایی که نکرده، احساس ناخوشایندی داره و به همین علت با خیلی چیزها درگیره و کنار نیومده. تو پیدا کردن راه درست و مناسب خودش داره تقلا می‌کنه. از اونجایی که قرار شد سانسور نکنم، به نظرم می‌رسه با دیدن بعضی شخصیت‌های خفن :/ دچار سرخوردگی و خودکم‌بینی شده (که خب درست نیست)، لذا نیاز به تایید شدن داره. به دنبال اثبات خودش به خودشه و فکر می‌کنه باید عمیق‌تر از اینی که هست باشه. احساسات قوی‌ای داره. احتمالا در آرزوی یک عشق حقیقی و رویایی باشه و شاید آهنگ‌هایی که گوش میده و فیلم‌هایی که می‌بینه رو این مورد موثر بوده باشن و پرتوقع یا کمال‌گراش کرده باشن. دوستی با آدم‌های بزرگ‌تر از خودشو ترجیح میده. کلا حس می‌کنم تو دوراهی‌های زیادی گیر کرده و خیلی نمی‌دونه چند چنده. به تنهایی، به انزوا و خلوت نیاز داره. احساس نیاز به استقلال و تجربه‌ی هیجان زندگی‌ای که خودش مسئول صفر تا صدش باشه درش خیلی زیاده‌. ریتم یکنواخت زندگی خیلی آزارش میده. آدم باحالیه و وقت گذروندن باهاش باید سرگرم کننده باشه.

آخرین ویرایش:

hosam.r

کاربر حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی
سلام به همگی
فکر کنم دیگه وقتشه جمع‌بندی کنم D:

از اعضای دوس داشتنی سایت
به نظر میرسه شخصیت آروم و بی سر و صدایی دارید و اهل فکر کردنید...

ممنون لطف داری. دل به دل راه داره!‌
بی ‌سر و صدا نیستم همیشه.
یه مقدار این برداشت به خاطر اینه که اینجا فضای مجازیه!
تو واقعیت فکر می‌کنم اون شور زندگی باهام هست. و سرزندگی به وجدم میاره.

فکر کردن و متاسفانه گاهی هم خیال‌پردازیِ زیادی...

مهربونی...
به آدما توجه میکنی فک کنم
و طبیعت دوست
:-"
(اصن نمیشناسمت)
کمتر از ذره نه‌ای پست مشو مهر بورز
تا به خلوتگه خورشید رسی چرخ زنان!
لطف داری!
ممنون بابت مشارکت

لازمه تکرار کنم کم میشناسم؟ :-"
شدیدا شبیه داداش بزرگ من:) مخصوصا بچگیاتون... چیزای جالبی بهمون معرفی کردین توی پسرونه :)) (و گروه کتابخوانی)
پسرونه جای قشنگیه
نهضت ادامه دارد :))
ممنون

به نظر میاد درونگرا باشید و از اون دسته افراد باشید که مدت طولانی رو به فکر کردن اختصاص میدید و معتقدید صد در صد زمانی که صرف شد مفید بود.
انسان دوست و طبیعت دوست هستید. دوست دارید با همه خوب برخورد کنید و گاها از این تلاش هاتون اذیت میشید.
مردم میتونن راحت باهاتون ارتباط برقرار کنن و مورد اعتماد اون ها هستید.
گویا خوش سلیقه هم هستید. :‌-"
~~~
مرز درونگرایی و برونگرایی. ولی آره. بیشتر درونگرام!
وقت زیادی رو تلف کردم. البته واقعا نمی‌دونم مضرّ بوده برام یا مفید! شاید اگه تلف نمی‌کردم اطلاعات بیشتری داشتم ولی بخشی از خود الانم رو مدیون وقت تلف کردنامم. و با این موضوع در صلحم! به‌قول لاریِ همین کتابی که تازه تو کتاب‌خوانی گروهی شروع کردیم: شاید شما درست می‌گویید، اما من از اینکه اشتباه کنم ناراحت نمی‌شوم. شاید در یکی از آن کوره‌راه‌هایی که شما می‌‌گویید منظور خود را بیابم!
خوب برخوردکردن تا حالا اذیتم نکرده. شاید بعضی مواقع واکنش‌ها در لحظه یه مقدار ناراحتم کرده باشه(که همینم ضعف خودم می‌دونم)‌ ولی صرفا در لحظه بوده!‌ انجام دادن کاری که از نظر خود آدم درسته صرفا به خاطر درست بودن خود کار روح آدم رو صیقلی‌تر می‌کنه. حالا واکنش به این کار هر چی می‌‌خواد باشه، باشه!
آره. دوستای زیادی دارم.
خیلی خیلی ممنون!‌
کلی حال خوش گرفتم از پیامتون

حقیقتا بخوام بگم از توصیفتون عاجزم
در عین اینکه مملو از ارامش و سکون هستید ولی درجریانید=)
نمیدونم چجوری بگم مثل یه رودخونه ارامشبخش ولی درعین حال روون...
کوه اطلاعات و عاشق مطالعه
صبورید و همیشه یه لبخند گرم رو صورتتونه
ادم اجتماعی هستید ولی بی خیال کنج خلوتتون نمیشید
واقعا نمی‌دونم چی باید بگم!‌
شاید این چند جمله: چیزایی که گفتی همون چیزاییه که دوست دارم باشم! امیدوارم تونسته باشم بهشون نزدیک شم.

البته کوه اطلاعات نیستم. اطلاعات خیلی کمی دارم واقعا
و دوست‌دار دانش. هر چند کم گذاشتم تو این موضوع.

شیطنت و سرزندگی. آره!‌
خیلی ممنون

بسیار خوش‌وقت می‌شدم وقتی می‌دیدم کسی تگم کرده اینجا!
ممنون از همه‌ی کسایی که شرکت کردن.

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
@hanita.ard فکر کنم :
یه دختر پر از احساسات که همونطوری که خودش برای احساسات طرف مقابلش ارزش و احترام قائله ، این توقع رو از اون فرد هم داره
تو صحبت اولت با افراد سعی نمیکنی خیلی الکی مهربون جلوه بدی خودتو ولی در عین حال خوب صحبت میکنی . حس میکنم اگه یکم بگذره و صمیمی تر بشی ، خیلی با محبت رفتار میکنی
دیگه...:-?
اها بنظر آدم مظلومی نمیای و میتونی خوب حق خودتو بگیری
ظاهری هم که یه دختر لاغر با پوست روشن و چشای قهوه ای ( تیره نه )

Ramzi

خسته از درهای بسته
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای
شهر
قبرستون
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
هعی زندگی
عهههههههههههه
چرا من این تاپیکو ندیده بودم
خب از اونجایی که تنها کسی که تو سایت تا حدودی میشناسم ملیکاست پس فقط اونو میتونم تصور کنم
@melika.84
از نظر ظاهری توصیف نمیکنم چون دیدمش و خب اگه بگم دیگه تصور نیست فکته :D
از نظر شخصیتی :
فکر کنم از اون دخترایی باشه که به ظاهر و تیپش زیاد اهمیت نمیده و توجهی به این مسائل نداره
سعی میکنه تصمیماتش تا حد امکان منطقی باشه و احساساتش رو زیاد تو تصمیم گیری دخیل نکنه
هدفمنده و ذهن و برنامه های منسجمی داره
کلا آدم احساساتی نیست . به نظرم از این آدمای خشک و جدیه که روابط عاطفی و دوستانه خیلی محدودی داره ولی اگه با کسی دوست بشه واقعا باهاش مهربون میشه و یه دوست واقعیه
دیگه فکر کنم از اون آدماییه که اصلا مغرور نیستن و از خودشون تعریف نمیکنن و سعی میکنه اگه کاری رو انجام میده برای خود اون کار باشه نه چیزایی که به واسطه اون کار بدست میاره.

همینا به ذهنم رسید فعلا:-"

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی
@hanita.ard

به قول خودت من باید تصور کنم که نمیشناسمت تا تصورت کنم(:| :-")
چطور میشه تصور کرد نمیشناسمت در حالیکه میشناسمت؟:-"

@Sara.kh

اونقدری که فک میکردم پوسته سختی نداری
دختر قوی‌ای هستی احتمالا خیلی توانایی خویشتن داری بالایی داری خودساخته مستقل ..احتمالا زود رنجی اما به روی خودت نمیاری ...گاهی هم زود قضاوت میکنی
ظاهر هم که دیدمت دیگه :-"

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
@armin_att به نظرم قدش بلنده و لاغره به نسبت :)
درونگرا و مرموز به نظر میاد و درسخون و نمره های خوب دانشگاه :))))تقریبا شاید با اهنگاش زندگی کنه :)) ..خیلی نمیشناسمش کلا
@hanita.ard از ظاهر نمیگم که به اندازه کافی جذابه و خیلی خوب جوانب کارایی که میخواد کنه رو میسنجه سعی میکنه تا حد امکان بقیه رو اذیت نکنه و وقتی ناراحته واسه خودش دیوار میکشه به تیپ و ظاهر اهمیت میده و استایل ها رو خوب میشناسه و خوشبینه
...
@Sara.kh رویاهای بزرگی تو سرشه و تلاش هم میکنه براش اما گاهی ناامید میشه و اعتماد به نفسشو از دست میده گاهی هم شاید نتونه منطق و احساسشو از هم جدا کنه اینو از روی بحثا توی تاپیک اعتقادی و اینا میگم همیشه ازش تو ذهنم به عنوان دماغ خوشگل (خوش فرم )یاد میکنم چون اولین عکسی که دیدم ازش یه جایی محو بود که صورتشم خیلی مشخص نبود و اون موقع به نظرم دماغش خیلی زیبا بود :)بعد اون اوایل که تو سایت ح ب هاشو میخوندم همش فک میکردم که یه دیواری داره دور خودش که خیلی سخت و محکمه و اصن نمیشه واردش شد و دوست شد باهاش اما بعدش فهمیدم اگه با یکی حال کنه اصن رفتارش فرق داره
و اینکه فک میکنم درونگراست
...ــ

آخرین ویرایش:

Krypton

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
CS
@Sara.kh
انسانی کوشا، مستقل، قوی...
و البته مصمم و با اراده که یاد گرفته رو پای خودش وایسه .
درون گرا و شاید خجالتی [یخش باید آب شه :))] و البته در ظاهر منطقی ( شاید بشه گفت یه لایه احساس پشت منطقش نهفته ست ).
با کار های گروهی راحت کنار میاد ولی تنهایی رو بیشتر دوست داره و بلده ! از لحاظ سلیقه هم ،یحتمل سادگی رو ترجیح میده... (((=

@hanita.ard
تلفیقی از سادگی و شلوغی ، فانتزی ،یواش ،محتاط [به این شکل که قبل از هرکاری خوب فکر میکنه ،تا بعدش پشیمون نشه ] ؛ هنرمند و اهل شعر،به دور از حاشیه و آروم :)

@melika.84
«با جمع بودن» رو به« تنهایی» ترجیح میده ، اهل ارتباط برقرار کردن ، تلاشگر ، خلاق ،صبور ، در حال شناختن خود !
نمیدونم چرا ولی توی تصوراتم «ته تغاری»ای !!! ((((=

@armin_att
سنتی/کلاسیک و در عین حال آپدیت ، خوش سلیقه ،بی حاشیه و ریلکس ( ظاهری آرام دارد باطن طوفانی اش !) ، شاید بشه گفت که داری خودتو پیدا (تر!!) میکنی و از یه پیله میای بیرون ^^
ّ.

hosam.r

کاربر حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی
از من زیاد انتظار نداشته باشین :) جز با پستاتون چیزی دستگیرم نشده ...
بیشتر چیزهایی که در اولین برخورد به ذهنم رسیده میگم.
احتمالا اشتباه زیاد داره.

@Sara.kh
اکثرا به درون‌گرایی اشاره کردن و به نظر منم درون‌گرایی. البته فکر می‌کنم یه بخشی از رفتارهات که میشه ازشون نمودِ درون‌گرایی گرفت به خاطر به عقیده‌ی ثابتی نرسیدنته نه به خاطر تیپ شخصیتیت.
موفق! پرتلاش ولی گاهی بی‌اعتماد به نفس. شاید هم بی‌اعتماد به نفسی نیست و کلا بشر رو موجودی حقیر و پست می‌دونی و گاهی این عقیده، نگرشت به خودت رو هم به عنوان یه بشر تحت تاثیر قرار میده.
اوایل به نظرم آدمی بودی که احتمالا آدم‌های جدید رو پس می‌زنه ولی الان کمتر همچین حسی نسبت بهت دارم.
آتئیست بودنت هم که نیازی به گفتن نداره!‌
اولین مواجهه‌م باهات تاپیکی بود که در مورد مرگ و زندگی و چرایی زندگی زده بودی(اسمش دقیق یادم نیست) و فکر کنم هنوز پیش‌نویس چیزی که نوشته بودم اونجا ذخیره باشه!‌ ذهن من هم تاحدودی درگیر همچین موضوعی بود اون‌ موقع و حس مشترکی داشتم باهات.

@melika.84
غیر متعصب!‌ احتمالا تو خانواده‌ی متعصبی هم بزرگ نشدی و خانواده‌‌ت عملا بهت آزادی‌هایی دادن.
خودساخته. از اون آدمایی که درون خودشون می‌تونه انگیزه‌ی عمل بهشون بده و خودشون رو نیازمند کس دیگه‌ای ‌نمی‌دونن.
از اون شخصیت‌هایی هستی که روی کاری که انجام میدی حسابی فکر می‌کنی. شاید گاهی همین زیادی فکر کردنت اذیتت هم کرده باشه ...
پستت تو تاپیک «شعر؛ متعهد یا آزادانه؟» خوندم همون موقع و به نظرم جالب اومد. تقریبا باهات موافقم!‌

@hanita.ard
برون‌گرا. اجتماعی. اهل ابراز احساسات
به نظر میاد حد و مرز روابط رو می‌شناسی و روابط سالمی داری. با خودت هم تقریبا در صلحی.
و بسیار مهربان!‌

@armin_att
در حال ایجاد توازن بین شخصیت و عقایدش.
اهل موسیقی
احساسات نسبتا عمیق
خودقضاوت‌گر

در مورد درونگرا یا برون‌گرا بودنت نمی‌دونم چی باید بگم.
شاید یه درونگرای غیر منزوی ...

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
@karen.m
بنظرم پر انرژیه،البته گاهی اوقات هم ممکنه زیاد بی حوصله بشه نظر دیگه ای ندارم/=
@zahra_a
بنظرم دختر مهربون و مسئولیت پذیریه و میتونه به خوبی کارا رو مدیریت کنه
@فاطیما
بنظرم یه دختر باحال و شوخه و مهربونه و سر حرفش میمونه اکثرا
@hosam.r

@Sara.kh
بنظرم یه دختر درون گرا و مهربونه
@hanita.ard
به نظرم یه دختر اجتماعی و باحاله و راحت میتونه ارتباط برقرار کنه با دیگران/=

ممنون از مشارکتتون اول...
و اینکه آره سعیمو میکنم:)
خوشحال شدم بابت نظرتون...

خب، امیدوارم زیاد مجبور نشم سانسور کنم... ((:

@Sara.kh
سارا کا اچ :‌))) در نگاه اول، از اون دست شخصیت‌های درون‌گرای مرموز و شاید حتی مغروری به نظر می‌رسه که آدم فکر می‌کنه ارتباط گرفتن باهاشون سخته، و همینطور از عکس‌هاش، به طرف القا میشه که حوصله‌ی هیچ چیز و هیچ‌کسی رو هم نداره. :/
اما خب، نه اینطوری نیست. با وجود اینکه فکر می‌کنم درون‌گراست اما درون‌گراییش مانع از فعالیتش تو گروه‌های مجازی یا به طور کلی باعث انزوا و این حرفا نمی‌شه. در عمل، اعتمادبه‌نفس خوبی داره، رفتار دوستانه و صمیمانه‌ای داره و زیاد خشک و جدی نیست. در روابط شوخ‌طبع اما محتاطه. برای منطق بیشتر از احساس ارزش قائله. روی رعایت قواعد نگارشی و املایی حساسه و براشون ارزش زیادی قائله. از اینجا میشه این‌طور برداشت کرد که کلا شخصیت قانون‌مدار و کمال‌گراییه و دوست داره همه چیز همون‌طور باشه که باید و هیچ انعطاف یا تخطی از قواعد رو تحت عنوان «حالا مگه چی میشه یا چه اهمیتی داره» نمی‌پذیره، منظمه و احتمالا مدیر خوبی باشه. می‌دونه می‌خواد چیکار کنه و به طور کلی، به حیطه‌هایی که می‌خواد یا لازمه، اشراف کامل داره و موفقه. ترجیح میده کسی‌ رو نرنجونه و مردم‌داره، به احساسات دیگران احترام می‌ذاره و باید دوست خوبی باشه، آدم‌هارو گلچین می‌کنه. زندگی زیاد براش شیرین نیست، اما راهشو پیدا کرده و می‌دونه سعادتشو کجا جست‌وجو کنه و پشتش به هدفش گرمه. با آرزوی موفقیت در قدم آخر المپیاد..! (:

@melika.84
کم‌پیداست و داده‌ی زیادی ازش ندارم. (:
به نسبت یک آدم ۱۵ ساله، عاقل به نظر می‌رسه. تو نظر دادن از لفظ به‌نظرم استفاده می‌کنه و چیزهایی رو بیان می‌کنه که نشون میده ذهنش درگیر تعریف یک سری مسائل انتزاعیه و می‌خواد تو بعضی زمینه‌ها با خودش و دیگران کنار بیاد که اقتضای سنه و بسیار خوب. اجتماعیه و احتمالا درس محور اصلی زندگیشه. اتفاقات و اخبار تلخ روش تاثیر می‌ذارن اما خب این تاثیرپذیری معمولا بعد از ۱۷ سالگی خیلی کم‌تر میشه.

@hanita.ard
فانتزی‌بازه و در واقع دید فانتزی‌ای به وقایع داره، بخش احساسی ماجرا رو خوب می‌گیره. احساساتشو تو دلش نگه نمی‌داره اما لزوما به بقیه هم نشون نمیده. احتمالا از ایناییه که لای دفتراشون پره از روزمره‌نویسی و کلا یه‌جوری محتویات ذهنشو ثبت می‌کنه. اجتماعیه و باید دوست‌های زیادی هم داشته باشه و علاقه‌مند به فعالیت‌های اجتماعی! با این وجود محتاطه و خیلی برون‌گرا نیست و خط قرمزهایی داره. احساس می‌کنم کمی زودرنجه و باید در برخورد باهاش احتیاط کرد! خسته‌ست کلا :/ و نمی‌دونم این آیا همین خستگی کنکوری همه‌مونه یا بیش از این‌ها و کلیه. جلوی آدما از همون اول بر اساس پیش‌فرض ذهنی گارد نمی‌گیره اما خب احتمالا اگه بخواد می‌تونه رفتار سرد و خشنی داشته باشه. :/ گذشته رو رها نمی‌کنه و شاید کمی هم در گذشته زندگی می‌کنه، چیزهایی که قبلا اتفاق افتاده رو دوشش سنگینی می‌کنه. برای عشق ارزش زیادی قائله و احتمالا بتونه عاشق‌پیشه‌ی خوبی باشه. شاید کمی سخت‌گیر باشه در مورد مسائل مختلف.

@armin_att
تیپیکال جوان ۲۰ ساله‌ی بلندپرواز ایرانی! به همین علت خیلی‌ها اینجا باهاش هم‌زادپنداری می‌کنن. فکر می‌کنم پس از ۱۸ سالگی یک‌دفعه یا به تدریج چشمش به روی خیلی چیزها باز شده و بابت کارهایی که نکرده، احساس ناخوشایندی داره و به همین علت با خیلی چیزها درگیره و کنار نیومده. تو پیدا کردن راه درست و مناسب خودش داره تقلا می‌کنه. از اونجایی که قرار شد سانسور نکنم، به نظرم می‌رسه با دیدن بعضی شخصیت‌های خفن :/ دچار سرخوردگی و خودکم‌بینی شده (که خب درست نیست)، لذا نیاز به تایید شدن داره. به دنبال اثبات خودش به خودشه و فکر می‌کنه باید عمیق‌تر از اینی که هست باشه. احساسات قوی‌ای داره. احتمالا در آرزوی یک عشق حقیقی و رویایی باشه و شاید آهنگ‌هایی که گوش میده و فیلم‌هایی که می‌بینه رو این مورد موثر بوده باشن و پرتوقع یا کمال‌گراش کرده باشن. دوستی با آدم‌های بزرگ‌تر از خودشو ترجیح میده. کلا حس می‌کنم تو دوراهی‌های زیادی گیر کرده و خیلی نمی‌دونه چند چنده. به تنهایی، به انزوا و خلوت نیاز داره. احساس نیاز به استقلال و تجربه‌ی هیجان زندگی‌ای که خودش مسئول صفر تا صدش باشه درش خیلی زیاده‌. ریتم یکنواخت زندگی خیلی آزارش میده. آدم باحالیه و وقت گذروندن باهاش باید سرگرم کننده باشه.
به خودتونم گفتم واقعا از اینهمه شناخت درست شگفت زده شدم تقریبا همش درسته فانتزی بازم ...
احساساتمو به یه تعداد محدودی خیلی راحت بروز میدم ولی خب نه با همه راحت نیستم...
اره واقعا کلی یادداشت و نوشته میتونید همه جا ازم پیدا کنید...تو جزوه دوستام ...لا ب لای کتابام...استیک نوت های مختلف گوشه گوشه خونه و غیره...
اجتماعیم ولی الان دایره ارتباطیم نسبت ب قبل کمتر شده ...
آره خط قرمز دارم قبلا بهشون بی توجه بودم ولی با توجه ب یه سری اتفاق الان سختگیر تر شدم نسب بهشون...
زودرنجم ولی کم پیش میاد ناراحتیمو بروز بدم بیشتر سکوت میکنم و یه جایی یهو چوب خط شخص مقابلم پر میشه و یهو همه ارتباطاتمو باهاش قطع میکنم و دیگه باهاش هیچ ارتباطی نمیگیرم...
تا دلتون بخواد خستم :))
اصن یه روز دارم تو هفته که فقد باید خسته باشم هیچ کاری نمیکنم و ب بطالت میگذرونم :))
آره از یکی خوشم نیاد یا اذیت بشم یه خرده جدی و عصبی میشم...
آه من خیلی وقتا گفتم با خاطرات زندم واقعا یه وقتایی فقد خاطرات منو زنده نگه میدارن و اره گذشته برام مهمه به هر حال منِ الان ساخته اتفاقات گذشتم و برام مهمن الان یه سری چیزا کم اهمیت شدن ولی بازم برام اهمیت داره گذشته...
برای عشق واقعی احترام و ارزش قائلم خیلی زیاد ولی اینکه عاشق پیشه خوبیم رو نمیدونم اینو خودم نباید جواب بدم :-"
در ضمن آدم شناس خیلی خوبی هستی
و ممنون از مشارکتت
خوشحال شدم :)
راستی مجبور ب سانسور کردن توضیحاتتون در مورد من شدین؟؟

@hanita.ard فکر کنم :
یه دختر پر از احساسات که همونطوری که خودش برای احساسات طرف مقابلش ارزش و احترام قائله ، این توقع رو از اون فرد هم داره
تو صحبت اولت با افراد سعی نمیکنی خیلی الکی مهربون جلوه بدی خودتو ولی در عین حال خوب صحبت میکنی . حس میکنم اگه یکم بگذره و صمیمی تر بشی ، خیلی با محبت رفتار میکنی
دیگه...:-?
اها بنظر آدم مظلومی نمیای و میتونی خوب حق خودتو بگیری
ظاهری هم که یه دختر لاغر با پوست روشن و چشای قهوه ای ( تیره نه )

ممنون بابت مشارکتت از حضورت خوشحال شدم...
پر از احساس؟؟آره تا یه حدی توقع دارم ولی میتونم یه نفرو از دور خیلی دوس داشته باشم بدون اینکه حتی اون ادم منو بشناسه برای همین خیلی فک نمیکنم توقع داشته باشم ک احساسی ک دارم متقابل باشه یا کارام بهم برگردونه بشه
میشه گفت در حدی ک بهم بی احترامی نشه و توهین و آسیب برام کافی باشه ... (هرچند این کم چیزی نیست خودش کلیه ک ی نفر بهت بی احترامی نکنه و اینا)
بقیه نظراتتون درسته
ی خرده تا پارسال رودروایسی داشتم واسه گرفتن حق و اینا ولی الان خیلی کم شده...
لاغر هسدم نسبتا ولی پوستم روشن نیست
یعنی سفید نیستم خیلی
سبزم نیستم...
گندمی(؟) یه چیزی تو این مایه ها...
اتفاقا قهوه ای تیرست چشمام :-"...
@hanita.ard

به قول خودت من باید تصور کنم که نمیشناسمت تا تصورت کنم(:| :-")
چطور میشه تصور کرد نمیشناسمت در حالیکه میشناسمت؟:-"

@Sara.kh

اونقدری که فک میکردم پوسته سختی نداری
دختر قوی‌ای هستی احتمالا خیلی توانایی خویشتن داری بالایی داری خودساخته مستقل ..احتمالا زود رنجی اما به روی خودت نمیاری ...گاهی هم زود قضاوت میکنی
ظاهر هم که دیدمت دیگه :-"

جوابشو بعد بهت میدم که چطور میشه...
:)

@armin_att به نظرم قدش بلنده و لاغره به نسبت :)
درونگرا و مرموز به نظر میاد و درسخون و نمره های خوب دانشگاه :))))تقریبا شاید با اهنگاش زندگی کنه :)) ..خیلی نمیشناسمش کلا
@hanita.ard از ظاهر نمیگم که به اندازه کافی جذابه و خیلی خوب جوانب کارایی که میخواد کنه رو میسنجه سعی میکنه تا حد امکان بقیه رو اذیت نکنه و وقتی ناراحته واسه خودش دیوار میکشه به تیپ و ظاهر اهمیت میده و استایل ها رو خوب میشناسه و خوشبینه
...
@Sara.kh رویاهای بزرگی تو سرشه و تلاش هم میکنه براش اما گاهی ناامید میشه و اعتماد به نفسشو از دست میده گاهی هم شاید نتونه منطق و احساسشو از هم جدا کنه اینو از روی بحثا توی تاپیک اعتقادی و اینا میگم همیشه ازش تو ذهنم به عنوان دماغ خوشگل (خوش فرم )یاد میکنم چون اولین عکسی که دیدم ازش یه جایی محو بود که صورتشم خیلی مشخص نبود و اون موقع به نظرم دماغش خیلی زیبا بود :)بعد اون اوایل که تو سایت ح ب هاشو میخوندم همش فک میکردم که یه دیواری داره دور خودش که خیلی سخت و محکمه و اصن نمیشه واردش شد و دوست شد باهاش اما بعدش فهمیدم اگه با یکی حال کنه اصن رفتارش فرق داره
و اینکه فک میکنم درونگراست
...ــ
همرو درست گفتی نسیم
ولی میگم تو زیادی از من تعریف میکنی:)
هندونه ها سنگینی میکنن
جوانب کارا رو مسنجم ولی بازم خریت بسیار دارم :)) از تخصصامه گند زدن :))
بابت مشارکتت خیلی ممنون
:)

@Sara.kh
انسانی کوشا، مستقل، قوی...
و البته مصمم و با اراده که یاد گرفته رو پای خودش وایسه .
درون گرا و شاید خجالتی [یخش باید آب شه :))] و البته در ظاهر منطقی ( شاید بشه گفت یه لایه احساس پشت منطقش نهفته ست ).
با کار های گروهی راحت کنار میاد ولی تنهایی رو بیشتر دوست داره و بلده ! از لحاظ سلیقه هم ،یحتمل سادگی رو ترجیح میده... (((=

@hanita.ard
تلفیقی از سادگی و شلوغی ، فانتزی ،یواش ،محتاط [به این شکل که قبل از هرکاری خوب فکر میکنه ،تا بعدش پشیمون نشه ] ؛ هنرمند و اهل شعر،به دور از حاشیه و آروم :)

@melika.84
«با جمع بودن» رو به« تنهایی» ترجیح میده ، اهل ارتباط برقرار کردن ، تلاشگر ، خلاق ،صبور ، در حال شناختن خود !
نمیدونم چرا ولی توی تصوراتم «ته تغاری»ای !!! ((((=

@armin_att
سنتی/کلاسیک و در عین حال آپدیت ، خوش سلیقه ،بی حاشیه و ریلکس ( ظاهری آرام دارد باطن طوفانی اش !) ، شاید بشه گفت که داری خودتو پیدا (تر!!) میکنی و از یه پیله میای بیرون ^^
ّ.

تا اونجا ک گفتید یواش درست بود منظورتونو از یواش نفهمیدم :-"
محتاط سعی میکنم همه احتمالاتو در نظر بگیرم ک سوپرایز نشم
ولی تهش کاری رو میکنم ک دلم میخواسته و انتخاب اولم بوده حتی ب غلط... :-" و عواقبشم قبول کردم همیشه
حتی اگه بسیار سخت بوده...
هنرمند نیستم خیلی ولی عاشق هنرم
شعر خیلی دوس دارم
اصن نمیتونی منو تو دسته آدمای اروم بزاری
گفته شده وقتی من یه جایی باشم تا ۱۰۰ کیلو متریش هر اتفاقی بیافته یا کار من بوده یا ب من ربط داشته :-"
فک نکنم حاشیه داشته باشم شایدم داشته باشم ولی خب ای دونت کِر‌...
خیلی ممنون بابت مشارکتتون خوشحال شدم از نظراتتون :)

از من زیاد انتظار نداشته باشین :) جز با پستاتون چیزی دستگیرم نشده ...
بیشتر چیزهایی که در اولین برخورد به ذهنم رسیده میگم.
احتمالا اشتباه زیاد داره.

@Sara.kh
اکثرا به درون‌گرایی اشاره کردن و به نظر منم درون‌گرایی. البته فکر می‌کنم یه بخشی از رفتارهات که میشه ازشون نمودِ درون‌گرایی گرفت به خاطر به عقیده‌ی ثابتی نرسیدنته نه به خاطر تیپ شخصیتیت.
موفق! پرتلاش ولی گاهی بی‌اعتماد به نفس. شاید هم بی‌اعتماد به نفسی نیست و کلا بشر رو موجودی حقیر و پست می‌دونی و گاهی این عقیده، نگرشت به خودت رو هم به عنوان یه بشر تحت تاثیر قرار میده.
اوایل به نظرم آدمی بودی که احتمالا آدم‌های جدید رو پس می‌زنه ولی الان کمتر همچین حسی نسبت بهت دارم.
آتئیست بودنت هم که نیازی به گفتن نداره!‌
اولین مواجهه‌م باهات تاپیکی بود که در مورد مرگ و زندگی و چرایی زندگی زده بودی(اسمش دقیق یادم نیست) و فکر کنم هنوز پیش‌نویس چیزی که نوشته بودم اونجا ذخیره باشه!‌ ذهن من هم تاحدودی درگیر همچین موضوعی بود اون‌ موقع و حس مشترکی داشتم باهات.

@melika.84
غیر متعصب!‌ احتمالا تو خانواده‌ی متعصبی هم بزرگ نشدی و خانواده‌‌ت عملا بهت آزادی‌هایی دادن.
خودساخته. از اون آدمایی که درون خودشون می‌تونه انگیزه‌ی عمل بهشون بده و خودشون رو نیازمند کس دیگه‌ای ‌نمی‌دونن.
از اون شخصیت‌هایی هستی که روی کاری که انجام میدی حسابی فکر می‌کنی. شاید گاهی همین زیادی فکر کردنت اذیتت هم کرده باشه ...
پستت تو تاپیک «شعر؛ متعهد یا آزادانه؟» خوندم همون موقع و به نظرم جالب اومد. تقریبا باهات موافقم!‌

@hanita.ard
برون‌گرا. اجتماعی. اهل ابراز احساسات
به نظر میاد حد و مرز روابط رو می‌شناسی و روابط سالمی داری. با خودت هم تقریبا در صلحی.
و بسیار مهربان!‌

@armin_att
در حال ایجاد توازن بین شخصیت و عقایدش.
اهل موسیقی
احساسات نسبتا عمیق
خودقضاوت‌گر

در مورد درونگرا یا برون‌گرا بودنت نمی‌دونم چی باید بگم.
شاید یه درونگرای غیر منزوی ...
آه مرسی از مشارکتتون چقد این شخصیتی ک تعریف کردید کیوته کاش اینجوری باشم واقعنی
سعی میکنم این ویژگی هارو داشته باشم وری نمیدونم چقدر موفق بودم...

از همتون ممنونم :)

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
عه :-"
@armin_att
فکر کنم که :
+) جزو این دسته باشی که تو بروز احساسات مشکل دارن . درونگرا
+) وقتی کسی یه چیزی میگه راجع بهش تفکر میکنی نظرتو میگی یعنی از اینا نیستی که یه لبخند بزنن و حوصله نظر دادن و غیره رو نداشته باشن (= ( چند بار پیش اومد تو گروه فکر کنم )
+) واسه هدفت تلاش میکنی ولی فکر کنم اونقدری که باید نیست ( لزوما کمتر منظورم نیست )
+) خیلی ازت شوخی ندیدم:-? یعنی شاید از اینایی که دیر با آدما گرم میگیری بعد دیگه سر شوخی و غیره باز میشه
+) تکیه گاه خوبی برای افراد نزدیکت هستی ولی به میزانی که خودت پشتشونی توقع نداری اونا هم همینطور باشن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
@armin_att
خوب
از اون تایپ آدمای کمیابی
و فکر میکنم گه تایپ تو ام باید شهودی منطقی باشه شاید intj
تصورم اینه که درونا خیلی مهربون باشی ولی نقاب نسبتا پوکر داشته باشی و اینکه قدبلند باشی گمونم
و اینکه گمون میکنم تو ارتباط اجتماعی خوب نباشی و با سنت ها درگیر باشی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
خوووووب
@Sara.kh
تصور میکم که رنگ پوستت سفید باشه و قدت متوسط
و اینکه اجتماعی نباشی
شجاعی
و اراده دنبال کردن چیزی که می خوای رو داری
به میزان خاصی منفی نگری شاید یکم ناامید
ولی جز افراد قدرت مندی و از اونایی که به هرچی می خوای میتونی برسی
و خوب
سارا نمیدونم چرا تصور میکنم infp باشی (آزمون mbti) اگه ندادی بده آزمونو اگه دادی ام که....در هر حال بیا تایپ mbti تو بهم بگو

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا