• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران (سری نهم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
@armaghannn
رخت رو که دیدیم بریم احوالاتت رو تصور کنیم :))
یه دختر (شاید شاد ) و با انرژی هستی فکر کنم
همچنین مهربون و با احساس از این اهل کمک و اینا :)
بزن بهادر هم هستی:))
حساس رو بعضی چیزا ( چیزایی که دوست داری یا اعتقاد داری)
کمی تا قسمتی ابری احساساتی
رک و بی پروا
جسور هم بنظر میایی

فاطمـه

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
@armaghannn :
توی روابطتت یه طرفه عمل میکنی و احساسات و نظرات طرف مقابل [نسبت به تو] تا حد زیادی برات اهمیت ندارن (خودت میگی که خیلی اهمیت دارن ولی در عمل اهمیت نمیدی) و همینطوری میری جلو و وقتی به طرف مقابل شاید فشار بیاد و طرد میشی میگی تقصیر طرف مقابله،یکی از ویژگی های منفی ت هست [ دیدم که میگم ((: ]
بعد اینکه خوش برخوردی همیشه و ادما رو دوست داری[مثبته تا اینجا]ولی ادامه دار که بشه در راستای دو خط بالا قرار میگیره و کمی به قولی منزجر کننده بنظر میرسه شاید.:-" احساسات فوق العاده شدید و زیادی داری که گه گاهی فوران میکنن و خب اکثرا در راستای همون خط دوم حرفام هستن :-" دوستدار ادما هستی و دوست داری بهشون کمک کنی [ تا اینجا مثبته] ولی خب هدفت از این دو تا مهمه که نظری ندارم((:
در رابطه به خوش برخوردی : معمولا تا اون فرد عادی باشه و اینها "قربون صدقه ش" میری و الفاظ امثالهم رو به کار میبری.ولی خب اگر متوجه بشی اون فرد از تو خوشش نمیاد شروع میکنی به برعکسش عمل کردن تا نشون بدی که "اره منم ازت بدم میاد" و همینطور بلعکس ((: زیادی به نظرت ملت توجه میکنی و اونقدر فکر میکنی بهشون و فکر میکنی که مثل خوره(؟) میفتن به جونت و خودت رو الکی اذیت میکنی. تا حدی هم به بقیه بدگمانی.دختر پر تلاشی بنظر میرسی.همین
موفق باشی (:

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
@narjess
اهل شیطنت نیست. آروم و سنگین رنگین کار خودشو می کنه. کتاب دوست و درس خونه. مهربونه و خواهر کوچیک‌شو خیلی دوس داره. البته فک کنم یه مقدار جدی تر باهاش برخورد کنه بیشتر به نفع خواهرش باشه. اهل بزرک دوزک نیست و چیزای مهم تری از ظاهر واسه‌ش هست.

@armaghannn
شیطون، فعال، برون‌گرا، دستشم یحتمل سنگینه:-" برخوردش با همه یه جوره که فکر نکنم بهترین نوع برخورد این باشه. مهربونم هست. اگه هم چیزی رو بخواد، میره سمتش واقعا. فک کنم فن بیان خوبیم داشته باشه. اهدافشم برای خودش نگه می داره و خوبه که فوری بازگو نمی کندشون.

@نیلاااا
چون ظاهرشو ندیدم حدس می زنم:-" وزن متوسط، صورت تقریبا گرد و یه جورایی قیافه‌ی سرخوش طوری داره. قدشم نسبتا بلنده. صداش اندکی کلفت تر از بقیه‌ی دختراست. بچه سوسول نیست و سعی می کنه گلیم خودشو از آب بکشه. پایه ی شیطنتم هست و از کارای مهم ترش گاهی طفره میره. علاقه‌ی زیادی به زلم زیمبو و زیبایی داره و یکی از دغدغه هاشه. گاهیم زیورآلات و ایناشو گم می کنه (هر از گاهی) حوادث روزمره براش مهم تره تا روند بلندمدت پس بیشتر از بحثای جدی، فکر فردا رو می کنه. ورزش مورد علاقه‌شم والیباله.

@Ss_Zahra
مذهبیه، دوس داره کمک کنه، پایه‌ی شیطنت هست ولی نه همیشه، دوس داره بیش‌تر از چیزی که هست فعال باشه، آشپزیم بلد نیست:-" البته فک نکنم واسه‌ش دیر باشه اصلا، وقتشم اول با اینترنت می گذرونه بعد با کتاب، تهشم هر چی موند باقی کارا.

آخرین ویرایش:

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
@armaghannn
با توجه به چیزهایی که ازت دیدم و صحبت هایی که داشتیم:
فوق العاده قوی ولی خیلی خیلی اموشنال و احساساتی. برونگرا هستی و دورت پر از دوسته اما در عین حال زود به همه اعتماد نمی‌کنی.
نترس و جسور. مهم نیست مشکل چی باشه، تو همیشه یه راه حل توی جیبت داری که ممکنه از نظر خیلی ها احمقانه یا خطرناک باشه، صرفا چون فقط خودت اونقدر نترسی که میتونی عملیشون کنی.
حدس میزنم که توی جمع ها اعتماد به نفست رو تحسین می‌کنن.
با خیلی ها زود خو میگیری ولی در عین حال به خیلی ها رو نمیدی.
داری زندگی خودت رو می‌کنی و سرت توی زندگی مردم نیست. از مستقل شدن بی نهایت خوشت میاد.
معمولا خیلی ها قربون صدقه‌هات و تعارف هات رو به منظور های بد میگیرن و شاید حتی بهت لقب کَنه رو بدن. (حتی وقتی تو اصلا از طرف مقابل خوشت نمیاد، چه برسه به اینکه کنه بشی بهش.)
با مردم مهربونی می‌کنی و وقتی فکر کنی دیگه لیاقتش رو ندارن، یکهو این محبت ها تبدیل میشن به نفرین که شاید حتی حق داشته باشی اما اطرافیانت معمولا سمت تو نمی‌ایستن.
خیلی خیلی شیطون و خرابکار. از ایجاد بی نظمی و شوخی خیلی خوشت میاد و معمولا جمع ها بدون تو خشک هستن. (کلاس و مدرسه، اکیپ و..)
معمولا شیطنت هایی که می‌کنی خیلی سطح بالا هستن (همون غلطایی که توی مدرسه کردی :> ) و برای همین حین تعریف کردنشون کسی باورت نکنه و زیاد لقب دروغگو رو به ناحق بهت میدن.
یه دارک ارمغان هم توی درونت وجود داره که معمولا به نمایش نمیذاریش و بیشتر اطرافیان، ارمغان حساس و خوش خنده و گوگولی رو میشناسن. اگه با کسی دعوا کنی و واقعا عصبانی بشی، خیلی ترسناک میشی و احساساتی که توی مدت طولانی مخفی کرده بودی فوران می‌کنن.
:‌‌‌‌)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
رشته دانشگاه
علو‌م‌ تغذیه
@narjess
دختر تلاشگری هستی و سعی در بهبود توانایی هات و اصلاح خودت داری,
دوستدار خونه و خانواده هستی و ارزش لحظات با هم بودنتون رو درک میکنی,
اهل شعر هم هستی و راهنمای خوبی هستی, فکر کنم به اشپزی علاقه داری و در اخر همونطور که AMIN گفتن چیز هایی مهم تر از ظاهر برات مهمه...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
@Ss_Zahra
خوب میتونم بگم که سوییتی و بسیار مهربون یکمم بی اعصاب که خوب طبیعیه

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
@زمستون ساکته ب نظرم آرومه...تعداد دوستاش کمه...بچه درسخونه...یه بخش فان ِ شیطنت داره ولی زیر پوستیه و احتمالا در نگاه اول بهش نمیخوره ک شیطنت کنه...
اهل شعر و کتابه و احتمال میدم (تصور میکنم) یه بخشی از وجودش علاقه مند ب کتابای روانشناسی و فلسفی باشه...
اندکی تنبل شاید...
تصور ظاهریم هیچی ندارم ازش فقد فک کنم موهاش خیلی مشکی باشه...و سفید باشه صورتش...
با تضاد ها ارتباط خوبی داری؟؟
اصن نمیدونم چرا توی ذهنم همچین شخصیتی داری

@mahdiar84 اهل گیم...فیلم تینیج و هیجانی و طنز و اینا... موسیقی رپ...هیجان احتمالا و شایدم خشونت دوست حتی...
بیبی فیس.‌‌..
همین فقد.‌‌..

@mostafa13840231 احتمالا تاریخ تولدتو دوس داری ک گذاشتیش ایدیت...زود اعتماد میکنی ...تا حد زیادی برون گرا ...و اگر روز ملک و پهلوی رل زدن احتمالا شمام باید با @Sepehr :D جفت شید :-"

@فاطمه 2005 استرسی احتمالا...خوش مشرب و اجتماعی...بچه درسخونی حداقل دغدغت خیلی درسو ایناست...با حوصله ای...تو تصوراتم قدت بلنده و لاغری...نمیدونم چرا...

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
@زمستون
عزیز دل ♡ اولین دوست دخترم :RedHeart:))مهربون و خودمونی هستی و با بقیه خوب ارتباط میگیری . کلا سبزواری ها عموما آدمای باحال و خونگرم و مثبتی هستن و همیشه توی اردوها که باهاشون ارتباط داشتم برام خاطرات خوبی رو ساختن . درباره ظاهر هم که کلا این بخش از مغزم کار نمیکنه ، یعنی نمیتونم تصور کنم .(زشت نیست دوست دخترت تا حالا تو رو ندیده؟؟؟یه عکس بده جانم) .ولی بنظرم یکی از بزرگتریم اشتباهاتت این بود که رو من کراش زدی:))هنوز برام سواله رو چه حسابی؟؟:))

@فاطمه 2005 خیلی منو یاد @Sobhan81 میندازی ، حضور خیلی فعالی داری و یطورایی همه چیز رو زیرنظر داری ؛ ولی شیطنت هات خیلی زیرپوستیه . طوری که انگار اصلا شیطون نیستی و خیلی آرومی

@mostafa13840231 مهربون و اندکی کم حرف . احتمالا ازون پسرا که یه مدت میرن توی غار خودشون . اعتقاداتت عجیبه ، یعنی آدم دقیقا نمیدونه که چی برات ارزشمنده که البته بنظرم تو این سن این سردرگمی لازمه . ولی من حس نمیکنم که سردرگم باشی . حس میکنم یکم دراینباره عمدا مرموز عمل میکنی .

@mahdiar84 فقط در این حد میدونم که شدیدا اهل گیم و فوتبال هستی و البته باحال :)

آخرین ویرایش:

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
@فاطمه 2005
حس میکنم از اینایی که زیادی چیزای کوچیک رو جدی میگیری
یه چیز هم که میبنی به شدت تصور سازی میکنی ( مثل همون عدد 1 و 2 ) شاید قدرت تصور بالایی داشتن خوب باشه ولی استرس و ترس ( در کل حال ناخوب )ی که بعدش داری نه بنظرم !
تا یه حدی صبر میکنی ( شاید اون حدِ صبر و حوصله ات بیشتر از بقیه آدما باشه ) ولی یهو صبرت تموم میشه و حجم عصبی شدن بعدش ( عصبانی شدن مثاله ؛ منظورم کلا تخلیه احساسات بعدشه ) از بقیه آدما بیشتره
نسبت به بقیه حقایق رو کمی رک تر بیان میکنی
یه مهربونی خوب درونت داری (=
آم دیگه چیزی به ذهنم برسه ادیت میزنم تا هفته بعد
راجع به قیافه هم ( قد و وزن رو که میدونم پس میگذریم ازش ) :
پوست خیلی روشن نیست حس میکنم یکمم متمایل به تیره اس
چشات قهوه ای
و کلا فیس متناسبی داری فکر کنم ( یعنی نه خیلی خوشگلی نه زشت و اجزای صورتت درکنار هم مناسبن )

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
@فاطمه 2005
یه عالمه احساسات ضد و نقیضی. یه بخشیت می‌گه عشق بورز، یه بخش دیگه میگه بُکش.
وایب اولیه ای که از آدما می‌گیری برات مهمه.
اینکه بگم یسری ارزش هایی داری که نه خودت زیر پا می‌زاری نه میزاری بقیه بهشون توهین کنن، خیلی کلیه؟ خب فعلا هیچ ایده ای درباره جزئیاتش ندارم.
همیشه در حال بروز دادن احساساتتی، چه ریز ریز طوری که بقیه متوجه نشن، یا یهو مثل یه آتشفشان خالی میشی.
شاید همون به زور جا کردن حست تو کلمه ها باعث میشه یسری نتونن درک کنن (درک فکر نکنم کلمه درستی باشه... ولی چیز بهتری به ذهنم نمیاد) و از ارتباط باهات زده شن.
دنیای توی سرت برات بزرگ و ارزشمنده. حتی وقتایی که می‌دونی نباید، بازم خودتو توش غرق می‌کنی تا -شاید- از واقعیت فرار کنی‌. گاهی وقتا حتی از واقعیت هم واست دردناک (منزجر کننده؟ یه چیزی تو این مایه ها) تره اما یه بخش ثابت از وجودته و نمی‌تونی کنار بزاریش.
ایده آل گرایی و چیزای ناکامل و ناقص دلتو می‌زنه. احتمالا حتی اگه با یه نقص بزرگ از خودت مواجه شی نسبت به خودت هم حس بدی پیدا کنی‌.

froq

فارغِ مُطلق
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
@mostafa13840231
یه پسر نوجوون اروم
با همون درگیریا و از شاخه ای به شاخه ی دیگه پریدنِ مختصِ ذهنای درحال رشد
تو جمع های غریبه ساکت و سر به زیری ولی پیش دوستات شیطنتت گل میکنه
دیر اخت میشی با ادما ولی وقتی باهاشون راحت بشی باید با ضرب گلوله تو سرت متوقفت کنن=)
و افراطی گرایی های اطرافیانت باعث ایجاد احساس تنفرِ مغایر با علایق قلبیت شده...
چقد سخت حرف زدم...ببخشید دیگه :-"
قیافتم که دیدم
...
@فاطمه 2005
توی بیان احساسات و خواسته های قلبیت راحت نیستی
درسته رکی یا حداقل تلاش میکنی رک به نظر بیای ولی بازم این ضعف رو توی وجود خودت حس میکنی
احوالاتت مودی عه
یعنی در کسری از ثانیه تصورات ذهنیت، بازخورد هات و تمامی ری اکشن و احساساتت ممکنه تغییر کنه
ادم برونگرا ولی صبور و با حوصله ایی
تحملت بالاس ولی حدی داره و اگه از حدش بگذره عواقب خوبی نداره=)
به قول بهار مهربون درون داری ولی فک میکنم نمیخوای زیاد بروزش بدی...
درباره ی ویژگی های ظاهری
فک میکنم ریز جثه ای و اندامیی
و چهره ی مهربون ، گرم و به نسبت زیبایی داری=)
....
@زمستون
خب تو که دوستمی و تصور خاصی راجبت ندارم فرزندم
ظاهرتم که دیدم دیگه
....
@mahdiar84
گیمرِ پر انرژیِ برونگرا
لاغر، سبزه و لبخندی همیشگی به پهنای صورت

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
@فاطمه 2005
کلا احساسات عمیقی نسبت به همه چیز داری.از ادما گرفته تا حتی اشیا.تا جایی که این احساسات عمیق توی صداتم نفوذ کرده.(صدات واقعا قشنگ و پر شور و احساسه)
اما بعضی اوقات تکلیف با این احساسات عمیق مشخص نیست.از ح.ب هات معلومه :تو یه سری رفتار های والدینتو قبول نداری در عین حال وقتی انجامشون نمیدی عذاب وجدان میگیری
خیلی زودرنجی.خیلی چیز های کوچیک بی اهمیت میتونن ناراحتت کنن.
خیلی خوب میتونی آدما رو درک کنی و ریکشناشون رو حدس بزنی.
آدم خوش مشرب و خوش صحبتی هستی.آدم خیلی راحت میتونه باهات حرف بزنه.بهت اعتماد کنه.از مشکلاتش باهات صحبت کنه.
اما دوست صمیمی زیاد نداری.دایره ی ارتباطاتت خیلی گستردس .ولی با کسی صمیمی نیستی.
قیافتم که دیدم.:))
خیلی قیافه ی گرم و مهربونی داری ولی به طرز عجیبی به صدات نمیاد.

SARA.MA

♧♢♡♤
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Al
سال فارغ التحصیلی
1441
من @زمستون و میگم:)
ب نظرم با آدما رابطه خوبی داری و اجتماعی هستی...
و میشه گفت با آدمای جدیدی که حالا وارد زندگیت میشن رابطه ی خوبی داری:)
درس خون و مهربونم ب نظر میای:)
به به چ شناختی:|:))

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
@زمستون خب به نظرم یه دختریه که با موقعیت ها کنار میاد و مهربونه،میتونه با ادما ارتباط خوبی بگیره و شاید بعضی وقتا خجالتی باشه/=
@فاطمه 2005 خب بنظرم فاطمه کمی احساسی و زود رنجه،زود ممکنه عصبی بشه،رکه و حرفاشو رو در رو میزنه اکثرا،مهربونه و تو دوستی یه دوست عالیه=)

فاطمـه

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
استرسی احتمالا...خوش مشرب و اجتماعی...بچه درسخونی حداقل دغدغت خیلی درسو ایناست...با حوصله ای...تو تصوراتم قدت بلنده و لاغری...نمیدونم چرا...
خوش مشرب و اجتماعی؟:))من؟:)) خب نه انچنان.تقریبا میشه گفت اصلا.قدمم به 160 نمیرسه حتی:-‍"
درس و اینا هم، خیلی برام مهمه.بشدت .ولی درس نمیخونم آنچنان(تعریف درس خون از نظر شما چیه؟:)))
@فاطمه 2005 خیلی منو یاد @Sobhan81 میندازی ، حضور خیلی فعالی داری و یطورایی همه چیز رو زیرنظر داری ؛ ولی شیطنت هات خیلی زیرپوستیه . طوری که انگار اصلا شیطون نیستی و خیلی آرومی
آرومم تقریبا.ولی خب بعضی وقتا با توجه به اون جو موجود شاید شیطنت کنم و خب اره.زیاد و انچنان بروزش نمیتونم بدم یا نمیخوام بدم.
یه چیز هم که میبنی به شدت تصور سازی میکنی ( مثل همون عدد 1 و 2 ) شاید قدرت تصور بالایی داشتن خوب باشه ولی استرس و ترس ( در کل حال ناخوب )ی که بعدش داری نه بنظرم !
اووم.همیشه هم حس های بد نیست.خوب هم توشون هست.ولی خب هر طوری باشه ، در کل دوستشون دارم اون تصوراتمو ((:
یه مهربونی خوب درونت داری (=
به قول بهار مهربون درون داری ولی فک میکنم نمیخوای زیاد بروزش بدی...
مهربونی؟(: نمیدونم.
ولی اینکه سعی دارم چیز خوبی اگر دارم رو ،بروز ندم،موافقم با فروغ. فقط شامل این (مهربونی) نمیشه .
پوست خیلی روشن نیست حس میکنم یکمم متمایل به تیره اس
چشات قهوه ای
و کلا فیس متناسبی داری فکر کنم ( یعنی نه خیلی خوشگلی نه زشت و اجزای صورتت درکنار هم مناسبن )
و چهره ی مهربون ، گرم و به نسبت زیبایی داری=)
پوست متمایل به تیره؟ نه خب.گندمی (؟) روشن هست.
چشما هم معمولا قهوه ای نسبتا روشن.اره
چهره مهربون؟((: خب نمیدونم.ولی به طور معمول همیشه اخم کردم و یه لبخند کمرنگ دارم .فک نکنم مهربون به نظر برسه.انگار میخواد حمله کنه بهت.حد اقل از نظر خودم:))
توی بیان احساسات و خواسته های قلبیت راحت نیستی
اره.همیشه.حتی با خودمم گاها راحت نیستم (؟؟؟)
درسته رکی یا حداقل تلاش میکنی رک به نظر بیای ولی بازم این ضعف رو توی وجود خودت حس میکنی

معمولا اره.نه فقط درمورد چیزای بد ها!.ولی خب بعضی وقتا میگم که اگر بگم حرفمو،چی میخواد بشه؟:/ و نمیگم.یا تردید دارم که بگم.
البته قصد خاصی نداری
همیشه هم نمیشه گفت قصد خاصی ندارم.ولی معمولا همینه.
هم زمان که میتونی برای بعضیا اهمیت زیادی قائل باشی و تو ذهنت بهشون توجه کنی، میتونی در ظاهر ایگنورشون هم بکنی.
برای حفظ روابط،مجبورم اینکارو کنم.و خب اگر نکنم،مطمئنم چند روز بعدش بووم!میپاشه از هم((:
این رو از این نظر میگم که توی یه سری موقعیت ها به خوبی تشخیص میدی باید چقدر جزئی نگر و ریزبین بشی، درعین حال خیلی جاها میدونی و تشخیص میدی که باید از زاویه بالا و دور تر و کمی کلی تر به قضیه نگاه کنی.
نه.اتفاقا نمیتونم تشخیص بدم اصلاا(((((:

بقیه شون تا حد زیادی درست بودن:-" فک نکنم چیزی جا انداخته باشم^-^

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
ساکته ب نظرم آرومه...تعداد دوستاش کمه...بچه درسخونه...یه بخش فان ِ شیطنت داره ولی زیر پوستیه و احتمالا در نگاه اول بهش نمیخوره ک شیطنت کنه...
اندکی تنبل شاید...
تصور ظاهریم هیچی ندارم ازش فقد فک کنم موهاش خیلی مشکی باشه...و سفید باشه صورتش...
با تضاد ها ارتباط خوبی داری؟؟
ساکت؟من؟:))نه اصلا
تو فضای حقیقی تو جمع خانوادگی اره ولی غیراز این نه
تعداد دوستام هم نه بنظرم کم نیست
دلم میخواد درسخون باشم ولی این عنوان سفارشی به اندازه کافی توضیح دهنده همه چیز هست فکر کنم:-":))
والا نمیدونم درنگاه اول بقیه چی درون من دیدن (=
ولی خیلی شیطون نیستم
اندکی تنبل ؟ بیشتر (=
موهام هم نه خیلی مشکی نیست
صورتمم سفید نیست ( تو عکسا شاید سفید بیوفته بقیه دیده باشن ولی دراصل نه((= )
بخاطر اسمم و یوزرنیمم میگی تضاد رو ؟ توضیح بده بعدا تو بانگ بیشتر تا بتونم جواب بدم
ولی وقتی میخواستم تو سایت ثبت نام کنم با خودم گفتم همینجوری اگه نخوام یوزرم بهار باشه چی باشه ؟ زمستون اولین چیزی بود که اومد تو ذهنم:-"
عزیز دل ♡ اولین دوست دخترم :RedHeart:)) با بقیه خوب ارتباط میگیری . درباره ظاهر هم که کلا این بخش از مغزم کار نمیکنه ، یعنی نمیتونم تصور کنم .(زشت نیست دوست دخترت تا حالا تو رو ندیده؟؟؟یه عکس بده جانم) .ولی بنظرم یکی از بزرگتریم اشتباهاتت این بود که رو من کراش زدی:))هنوز برام سواله رو چه حسابی؟؟:))
عزیزم>:D<
نحوه ارتباط گرفتنم هم خب خیلی به آدمش بستگی داره :-" ولی کلا اره اگه مشکلی نداشته باشم اره
:)) شما فقط لب تر کن چه عکسی میخوای ؟ ( سایت را به فساد بکشیم:-" ) . جواب بخش کراش زدن رو هم تو بانگت دادم (=
درکل آدم آرومی به نظرم میای. ولی انگار در عین آروم بودنت، اجتماعی هستی. در نظرِ آدم هایی که زیاد باهات دوست نیستن یا صرفا به چشمِ "هم کلاسی"، "هم مدرسه ای"، "همسایه" یا از این قبیل نقش ها بهت نگاه میکنن، آدمِ آروم و متین و ساکتی هستی.
اهل پز دادن یا به رخ کشیدن و نشون دادن نکات مثبتت به مردم نیستی، گاهی نظرت رو میگی
راجع به بخش آروم بودن پیش آدمایی که صرفا همکلاسیم هستن یا کمتر از بقیه دوست محسوب میشن : نه
اشاره کردم اگه باهاشون مشکلی نداشته باشم آروم و ساکت نیستم پیششون
پز دادنو سعی ام بر این بوده شاید یه جاهایی از دستم دررفته دیگه :-"
تو بحث هم اگه ببینم طرف مقابلم خیلی داره یه طرفه بحث میکنه نهایتا یه سوال ازش میپرسم و گوش میدم بهش (= خیلی سختمه ولی خب :))
خب تو که دوستمی و تصور خاصی راجبت ندارم فرزندم
ظاهرتم که دیدم دیگه
:|خار تصور:))
باورکنید من فرصا میام یه هفته درس بخونم انقدر غر میزنم و پست میدم از درس خوندنم که فکر میکنید درسخونم:)) وگرنه خیلی از برنامه های درسیم که فشاری هم نداشتن عقبم خیلی زیاد (=
خب به نظرم یه دختریه که با موقعیت ها کنار میاد . شاید بعضی وقتا خجالتی باشه/=
کنار اومدن با موقعیت برام گنگه جمله ش (= توضیح بده بیشتر بعدا تا بیام جواب بدم
اضافه میکنم : خب نه کنار نمیام درون خودم ؛ فقط دیگه ساکت میشم =)
خجالتی؟ نه والا خجالتی نیستم . به گفته دوست عزیزی من به جای اینکه یخم آب بشه یهویی تصعید شدم:))
----------
@hanita.ard , @Reyhan81 , @Sayuri , @froq , @sara-bu , @SARA.MA مرسی که تصوراتتونو گفتید بچه ها:GreenHeart

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا