• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرشید فرشادی رفت ...

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
چند وقت داشتم فکر میکردم اگر بمیرم چجوری میمیرم کی میمیرم و چی میشه. هیچ ایده ای به ذهنم نمیرسید. مرگ رو خیلی دور از خودم میدیدم. تا اینکه یهو مرگ اومد بیخ گوشم و بهم یادآوری کرد که یه جایی میام سراغت که فکرشم نمی کنی. اگر میگفتن کی قراره اطرافت بمیره آخرین گزینه فرشید بود. کسی که بیشترین دوست ها و کمترین دشمن ها رو داشت. همیشه جزو پایه ترین آدمهای زندگیم بود و همراهی کننده ترین و کمک کننده ترین. اما یه زمانی رسید که هیچ کدوم نتونستیم براش کاری بکنیم و از دستش دادیم.

1596219462099.png
8 سال پیش این روزها بود که بچه های سایت رفتند مراسم مسعود. این بار همراه با غم مسعود، بار غم فرشید تو دلمون سنگینی میکنه و نمیدونم کی به این عادت می کنیم ولی میدونم که فراموش نمی کنیم...

بدرود مدیرکل سابق و دوست همیشگی...

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
واقعا یکی از سخت باور ترین اتفاقاتی بود ک میتونس بیفته.....
اینک فرشید رو دیگ نشه دید..نشه دیگ ازش سوال کرد...نشه باش حرف زد...
شاید فرشید اینطوری نبود ک همش باهات وقت بگذرونه...ولی اینطوری بود ک علاوه بر اینک باهات گاهی وقت میگذروند..ولی همیشه همیشه هرجا گیر میکردی کمکت میکرد..ینی من یاد ندارم ک جایی کسی رو پیچونده باشه لااقل برای من ک اینطور بود... و حس میکنم این لایف استایلش بود کلن
فرشید رفت و اخرش نگفت GCD رو چرا گذاشته بود...
فرشید رفت و یاداوری شد بمون ک هیچی تو این دنیا موندنی نیست...
قدر همدیگ رو بدونیم...
ما هم یروز از دنیا میریم.... کاش حداقل اسممون مثل فرشید به “ادم خوبه “بمونه...

بدرود مدیرکل سابق و دوست همیشگی...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
شاید حرف بزن چیزیه که لازم دارم، شاید باید بگردم و تاپیکی پیدا کنم که توجهمو جلب کنه، باز کنم، چندتا از پست ها رو بخونم و بپرم وسط بحث، شاید از شکلک ها هم استفاده کنم! شت! باید از شکلک ها استفاده کنم {-8
آه، جداً آه از اون دورانی که خوب بود و دیگه نیست. اون مهم ترین مجازی های مهم زندگیم که هرروز با هم حرف میزدیم و بحث میکردیم و دعوا و مسخره بازی و هرچی، دوست داشتنی های من، دوستای من، کجان؟ دیگه از خیلیاشون حتی خبر ندارم. هر از گاهی یکی رو میدیدم و خبرای بقیه رو ازش میگرفتم، به مرور دوست داشتنی هام کمتر و کمتر شدن، هی باهاشون حرف نزدم اونا هم با من حرف نزدن، سراغی ازشون نگرفتم، اونا هم سراغی ازم نگرفتن شاید من دوست داشتنیِ کسی نبودم، شایدم بودم اما اونا هم مثل من، نمیدونستن چی بگن، چون غریبه شده بودیم
خاطره های قدیمی چیز عجیبیه! فقط یه حس لذتبخش ازشون توی یاد آدم هست، نه جزئیاتی، نه ناراحتی ای، نه خوشحالی
یه آبی ملایم مثل همین رنگ سایت. میدونید این سایت قبلنا آبیش آبی تر بود؟ سیاهش سبز بود؟ خاطره ها همینجوری ان، ازشون آبی کمرنگ میمونه و چندتا اسم. چقد خوبن بعضی وقتایی که خاطره هامونو میزاریم روی هم و پررنگ تر میشن! یادته اون تاپیکه رو؟ یادته اون دعوا رو؟ چقدر خوبن این خاطره ها
همین و بس. تموم میشن و برمیگردم به خاکستری هام.
دوست داشتنی ها! نمیدونم اگه الان بودید، اگه سمپادیا آبیش آبی تر بود، یا اگه حرف میزدیم و ارتباطمون به کمرنگی خاطراتمون نمیشد، خوشحال تر بودم یا نه؟ ولی میگم کاش بودید.
مطمئنم یه زمانایی باز همدیگه رو پیدا می کنیم! دور میشیم، پخش میشیم، ولی بازم یه روزی یه صدا میشنوم که میگه GCD تویی؟ و میبینم یه دوست داشتنی از اعماق خاطراتم اومده بیرون و واقعی شده. مطمئنم اون روز خوشحال میشم! شاید حتی 23 مارچ 2023 زیر "کرایست د رمدیر" باشم با یه گل رز آبی، و یکی از دوست داشتنی ترینامو ببینم که گلش رو گرفته بالا، برم سمتش.
سمپادیا... حرف زدم برات. برای خودت، حرف زدم. برای دوست داشتنی هام، برای یاهو مسنجر و شکلکاش
داره جنگ میشه، میدونم چیزیت نمیشه، مواظب خودت باش.

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
چه فرقی میکنه واقعا؟ :/
چه دردی ازتون دوا میشه بدونید؟ :/
خیلی سواله برام

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
اون روزای اولی که سیستم سایت از اس ام اف به این که الان هست تغییر کرده بود تو زمین بازی فاین آرت دستمو انداختم دور گردن فرشید.. گفتم فرشید دیدی مطهری ریده تو سایت؟ گفت آره... البته خودم انجامش دادم =‌))))

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
"عمل فرشید پنج‌شنبه با موفقیت انجام شد و سه نفری که اعضا رو گرفتن حالشون خوبه."

Greatest Cool Dude

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
ببخشید میشه درمورد خودش و علت فوتش توضیح بدید
مرگ مغزی

"عمل فرشید پنج‌شنبه با موفقیت انجام شد و سه نفری که اعضا رو گرفتن حالشون خوبه."
Greatest Cool Dude
کاش آدم اگر قراره بمیره حداقل با چنین تاثیر خوبی بمیره ... نمیدونم بگم خوش به حالش یا نه ...

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام
این روزا که بهش فکر می‌کردم، هی ازش خاطره خوب یادم می‌اومد و هی می‌سوختم و ته دلم می‌گفتم: «فرشید، دهنت سرویس.» : ))
کاش منم وقتی رفتم بقیه ازم خاطره خوب یادشون بیاد و ته دلشون بگن «دهنت سرویس» : ))

یه باری با فرشید و چند تا از بچه‌ها ساعت 12 شب از میدون تجریش راه افتادیم و تا صبح تو خیابون ولیعصر بودیم. خیلی سرد بود، عین بی‌خانمان‌ها آتیش روشن کردیم و تا صبح یه جایی نزدیک پل همت موندیم و صبح عین اشباح پا شدیم رفتیم پی زندگیمون. : ))))

خلاصه که فرشید دهنت سرویس : )))

mhs.1d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی
یه دفترچه‌ی کاهی با طرح دکتر استرنج و یه گردن‌بند آبی دست‌ساز که سفارش داده بودم، چیزایی‌ان که دم در دانشگاه تهران از فرشید گرفتم. و خب راستش استفاده از چیزایی که صاحبشون دیگه زنده نیست، خیلی عجیبه ... از بی‌حاشیه‌ترین آدمایی بود که دیده بودم و هیچ‌وقت ندیدم کسی پشت سرش چیز بدی بگه.
یه جمله از جنگل نروژیِ موراکامی هست که میگه:
"مرگ وجود دارد. نه به عنوان چیزی مقابل زندگی، بلکه به عنوان بخشی از آن."

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی
من تو اینستا دیدم اومدم اینجا...غم گلوم رو گرفته...وقتی یک جوانی از دنیا میره غمش دیوونه کننده است. نفس آدم رو می گیره... خدا رحمتت کنه

سال 2010...ده سال پیش
بیشترین نوشته هام توی این سایت برای انجمنی بودکه فرشید پیشنهاد داد مدیرش بشم... اون انجمن هم دیگه نیست مثل فرشید....
اون اوایل راهنماییم می کرد چطور توی سایت مطلب بذارم، به چه لحنی و از چه منبعی .....آدم باهوشی بود، خیرش به بقیه می رسید.

R.H.Mohassel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام
ببخشید قصد نداشتم داغتون رو زنده کنم
اما گمان میکنم حداقل قرائت یک فاتحه برای این بزرگواران ، بعد این سال ها خالی از لطف نباشه . به همین علت این پیام را مینویسم تا این تاپیک بالا بیاد . به یاد آقا مسعود و آقا فرشاد ...

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
سلام
ببخشید قصد نداشتم داغتون رو زنده کنم
اما گمان میکنم حداقل قرائت یک فاتحه برای این بزرگواران ، بعد این سال ها خالی از لطف نباشه . به همین علت این پیام را مینویسم تا این تاپیک بالا بیاد . به یاد آقا مسعود و آقا فرشاد ...
اتفاقا کاملا خالی از لطفه

بالا