• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوچرخه سواري دخترا

نظرتون راجع به دوچرخه سواري دخترا چيه؟

• بله موافقم!

رای‌ها: 385 67.1%
  • خوبه ولي بستگي به فرهنگ جامعه داره!

رای‌ها: 126 22.0%
  • موافق نيستم!

رای‌ها: 26 4.5%
  • با توجه به فرهنگ جامعه موافق نيستم!

رای‌ها: 37 6.4%

• رای‌دهندگان
    574
  • Poll closed .

|تا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96

*aysan*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*#*#
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی جانوری
اینستاگرام
واقعا چرا اهمیت بدیم که موقع دوچرخه سواری تیکه میندازن یا نه...چه اهمیتی میتونه داشته باشه؟!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
واقعا چرا اهمیت بدیم که موقع دوچرخه سواری تیکه میندازن یا نه...چه اهمیتی میتونه داشته باشه؟!
هیچ اهمیتی نداره فقط اعصابمون خورد میشه=)
تحقیر میشیم=)
حالمون از جایی ک بدنیا اومدیم بهم میخوره=)
میفهمیم ک تو جامعه ای زندگی میکنیم ک همچنان بلد نیستن جنس مونثو جز از دیدگاه جنسی ببینن=)
وقتی همه این حسا یهو درونمون سرازیر شدن حالمون حتی از خودمون بهم میخوره ک برامون مهمه ک فلانی بم تیکه انداخت=)
هر چقدر بگی اهمیتی نداره ک فلان ادم مریض بم تیکه انداخت.هر چقد بگی اون عقب افتاده اصلا واسم مهم نیست.بازم ناراحتی.بازم اعصابت خورده.بازم دلت نمیخواد کسی ب چشم بد نگاهت کنه=)
غیر اینه؟=)

*aysan*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*#*#
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی جانوری
اینستاگرام
هیچ اهمیتی نداره فقط اعصابمون خورد میشه=)
تحقیر میشیم=)
حالمون از جایی ک بدنیا اومدیم بهم میخوره=)
میفهمیم ک تو جامعه ای زندگی میکنیم ک همچنان بلد نیستن جنس مونثو جز از دیدگاه جنسی ببینن=)
وقتی همه این حسا یهو درونمون سرازیر شدن حالمون حتی از خودمون بهم میخوره ک برامون مهمه ک فلانی بم تیکه انداخت=)
هر چقدر بگی اهمیتی نداره ک فلان ادم مریض بم تیکه انداخت.هر چقد بگی اون عقب افتاده اصلا واسم مهم نیست.بازم ناراحتی.بازم اعصابت خورده.بازم دلت نمیخواد کسی ب چشم بد نگاهت کنه=)
غیر اینه؟=)

دید ناامیدانه ی تو رو قبول دارم و خودم نیز دچارشم منتها خوب میدونم که اگر اهمیت بدیم به حرفای بیخودشون و یا حتی اگه ناراحت و دلزده بشیم دست از کارشون نمیکشن،اما اهمیت ندادن به خودشون و حرفاشون خستشون میکنه و دیگه با کسی که انگار نمیشنوه حرفی نمیزنن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
دید ناامیدانه ی تو رو قبول دارم و خودم نیز دچارشم منتها خوب میدونم که اگر اهمیت بدیم به حرفای بیخودشون و یا حتی اگه ناراحت و دلزده بشیم دست از کارشون نمیکشن،اما اهمیت ندادن به خودشون و حرفاشون خستشون میکنه و دیگه با کسی که انگار نمیشنوه حرفی نمیزنن
نه خستگی ناپذیرن

نام مرکز سمپاد
hnschS
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
fum mechanical engineering
نه خستگی ناپذیرن
اگه با قدیم مقایسه کنیم زیادم خستگی ناپذیر نیستن و خیلی از تفکرات تند یا بهتره بگم کمیتشون کم شده ، ینی اگه قبلا همه مذهبیا به یکی که دوچرخه سواری میکرد یه جور دیگه نگاه میکردن الان بعضی بی شعورا اینجورین فقط!
ولی یه چیزی هم که اینجا توجه نمیکنین اینه که یه سریا زیاده روی کردن و طبق معمول استفاده های مفید دوچرخه سواری بانوان رو کمرنگ کردن ، البته تو شهر ما خیلی راحت خانوما هم چند سالیه دوچرخه سواری میکنن و غیر از اون قشر از رگ گردن تحریک شو بقیه مشکلی ندارن
حالا شاید بگیم اوففف چ چیزی ولی قصدی نداریم ( رو دوچرخه هم نباشه و چیز خوبی باشه ما که حسود نیستیم بازم میگیم )
ولی یه سریا هستن کلا میرن تو کف :)):)) ینی تا یه هفته تو کف اون خانومین که داشته دوچرخه سواری میکرده !
فک کنین برای رعایت حال دوچرخه های پسرا ا چند سال دیگه میان میگن اشکال نداره و دوچرخه هاتون حجابشونو رعایت کنن :-":-"

Farnaaaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بندرعباس
رشته دانشگاه
پزشکی
اون ایستگاه دوچرخه بود که گفتم؟ یادتون هس؟
امشب رفتیم با دخترخاله هام سوار شیم بسته بودنش!
امام جمعه محترم دستوووور داده بود ببندنش!
گفته بود برای حجاب خانوم ها خوب نیس!
فقط سکوووووت!
(:/

*aysan*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*#*#
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی جانوری
اینستاگرام
من همیشه دوچرخه سواری میکنم.صبحای تابستون یه مسیر طولانی رو تا پارک میرونم.شبا هم که تو پارک و خیابون میرونم.شهرمونم ابرشهر محسوب نمیشه منتها تا حالا کسی گیر خاصی بهم نداده (جذابیای مد نظرشونو نداشتم احتمالا)
نگاهای خاص دیدم اما خب خودمو بابتشون آزار ندادم.به پای اینکه بستر فرهنگیشو نداریم گذاشتم
البته که اگه بخوان مسئولین والامقام میتونن بهم گیر بدن و اینه که مشکل اصلی و اساسی ماس
قانونای خیلییی زیاد ضد زنی که داریم و ما چون از جنس زن هستیم حق شادی نداریم!

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
اها یروز صب چادر سرخواهرت کن بگو بره دوچرخه سواری کنه ببین بش گیر میدن یا نه
کاری به موضوع بحث ندارم ولی ناموسا با چادر دوچرخه سواری نکنید و اگه هم کسی میکرد بگین نکنه : )) از جون خودش سیر شده به فکر بقیه باشه یه وقت بیفته و به کسی بخوره یا ماشینی بهش بخوره دیگه واویلا!
این با چادر دوچرخه سواری کردن رو دیدم که میگم ، در بهترین حالت به چیز رفتن چادر از فوایدشه :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
کاری به موضوع بحث ندارم ولی ناموسا با چادر دوچرخه سواری نکنید و اگه هم کسی میکرد بگین نکنه : )) از جون خودش سیر شده به فکر بقیه باشه یه وقت بیفته و به کسی بخوره یا ماشینی بهش بخوره دیگه واویلا!
این با چادر دوچرخه سواری کردن رو دیدم که میگم ، در بهترین حالت به چیز رفتن چادر از فوایدشه :))
مثالی بود برای با حجاب تفریح کردن.
قیمه هارو نریز تو ماستا

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97

Ursula

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1و2
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1930
من خودم عاشق دوچرخه سواریم اما میترسم چون یکی از دوستام دوچرخه سواری میکرده دوتاپسر به طرفش سنگ پرتاب میکنن دماغش میشکنه:|:O تازه باید کلیم تیکه بشنویم آهای بعضیا مگه .. دارید ماهم حق داریم دوچرخه سواری کنیم :-<
من غر نمیزنم فقط دردودل میکنم@:
چه مودب :| :)) احتمالا منظورم مرض یا کرم بوده :/
خب از اونجایی که ایستگاه دوچرخه نداریم توو شهر بی صاحابمون و رفتنت با خودت و برگشتت به دست خداست دوچرخه سواری رو به آخر شب ها موکول کردم که هم خلوت تر باشه هم مجبور نباشم به خزعبلات گوش بدم :-" آها هندزفری هم پیشنهاد می کنم :-"
پ.ن: حال این دوستمون که دماغش شکسته بود هم خوبه
پایینی: با پدرم می رم :-"

آخرین ویرایش:

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
چه مودب :| :)) احتمالا منظورم مرض یا کرم بوده :/
خب از اونجایی که ایستگاه دوچرخه نداریم توو شهر بی صاحابمون و رفتنت با خودت و برگشتت به دست خداست دوچرخه سواری رو به آخر شب ها موکول کردم که هم خلوت تر باشه هم مجبور نباشم به خزعبلات گوش بدم :-" آها هندزفری هم پیشنهاد می کنم :-"
پ.ن: حال این دوستمون که دماغش شکسته بود هم خوبه :-"

اخر شبها اصن خنک تره بیشتر کیف میده :-"
جز هندزفری حالا ، اگه در این حد فرهنگ پایینه اون مناطق مثلن میتونی با بابات دوتایی برین دوچرخه سواری یا با برادرت :-"

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
من کاملا موافقم
دخترها حق دارن مث پسرا از دوچرخه سواری و دیگر ورزشها لذت ببرم
اونایی که موافق نیستم جهان سومین

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
ولی جدا موقع دوچرخه سواری استفاده از هنزفری میتونه خطرناک باشه چون سر پیچ خیابونا و اینا شنیدن صدای ماشین و موتور خیلی مهمه.
#تجربیات_نزدیک_به_مرگ

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
ولی جدا موقع دوچرخه سواری استفاده از هنزفری میتونه خطرناک باشه چون سر پیچ خیابونا و اینا شنیدن صدای ماشین و موتور خیلی مهمه.
#تجربیات_نزدیک_به_مرگ
خو تو پارک و اینا برو دوچرخه سواری ن وسط خیابون :-" هم فضای قشنگ تری داره هم ماشین و موتور نیست :-"

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
کوهسنگی تو مشهد (طرف رودکی)فضای خیلی خوبی واسه دوچرخه سواری داره...هم انسان های نرمالی هستن تو پارک و هم تجربیات نزدیک به مرگ(تصادف)براتون پیش نمیاد:-"
تو شهر، کلا تو ایران دوچرخه سواری کردن چیز پر ریسکیه..بی خیالش بشی به نطرم بهتره ...دختر و پسرم نداره:-"

_SAEED

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
دکتر شهریاری
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
دو تا نقره
کوهسنگی تو مشهد (طرف رودکی)فضای خیلی خوبی واسه دوچرخه سواری داره...هم انسان های نرمالی هستن تو پارک و هم تجربیات نزدیک به مرگ(تصادف)براتون پیش نمیاد:-"
تو شهر، کلا تو ایران دوچرخه سواری کردن چیز پر ریسکیه..بی خیالش بشی به نطرم بهتره ...دختر و پسرم نداره:-"
من کامل مخالفم با این نظر
من خودم تو شهر و خیابونا با سرعت بالا دوچرخه سواری میکنم و تاحالا هیچ مشکلی برام پیش نیومده
و بنظر من دوچرخه سواری دختر بستگی به فرهنگ محیط و محلش داره
البته اگه براش مهم باشه. اگه دوست داشته باشه دوچرخه سواری میکنه اگر هم نه نه

Ursula

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1و2
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1930
#تجربیات_نزدیک_به_مرگ
والا ما با هندزفری و بدون هندزفری خواهیم مرد |: بنابراین ترجیح می دم به شکلی رمانتیک و درحال گوش دادن به موسیقی مورد علاقم جان به جان آفرین تسلیم کنم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
هندزفری نذارید تو گوشتون؛ اگه کسی چیزی گفت برگردید جوابشو بدین یا تف بندازین سمتش:T18

بالا