• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات متفرقه شبکه و اینترنت

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
آقا من با adsl خونه نمیتونم بعضی سایتها رو باز کنم ولی اگه فیلتر شکن روشن باشه میشه (با دوتا دستگاه دیگه هم امتحان کردم ) . با دیتای گوشی میتونم اون سایتارو بدون فیلتر باز کنم . مشکل چیه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
موقع تکمیل خرید از یه سایت این ارور میده:
خطای وب سرویس (24 :: اطلاعات کاربری پذیرنده معتبر نیست)

مشکل از منه یا سایت یا درگاه بانکی؟(درگاه بانک ملت)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
بچه ها این چی میگه؟؟؟؟
"مشترک گرامي، بسته رزرو شما بسته آلفا+ سي روزه 2گيگ+4گيگ هديه شبانه+2گيگ هديه واي فاي اول است که از تاريخ 1397/07/01 امکان تمديد آن وجود نداشته و با بسته اينترنت آلفا+30 روزه 2 گيگابايت+4 گيگابايت شبانه به قيمت 139000 تومان جايگزين مي شود.
براي مشاهده بسته هاي جديد و يا تغيير بسته رزرو خود کد
*100*2#
و جهت لغو تمديد خودکار کد
*100*8#
را شماره گيري کنيد."
الان دیگه بسته قبلیم نیست؟؟؟؟
باید ازینا استفاده کنم؟؟؟

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
دیشب رمز وای فای خونه مون رو عوض کردم از اون موقع تا حالا چراغ مودم قرمزه باید دوباره مودم رو تنظیم کنم اما اون سایتی که باید توش مودم رو تنطیم کنم بالا نمیاد (منظورم آی پی 192.168.1.1 و 192.168.0.1 هست)
مرور گرمو عوض کردم اما مشکلم حل نشد نه با کروم ونه با فایرفایکس و نه حتی با تور صفحه نمیاد و ارور میده
تا حالا به همچین مشکلی برخوردین ؟ ممکنه اون آی پیا رو امتحان کنین

آخرین ویرایش:

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
دیشب رمز وای فای خونه مون رو عوض کردم از اون موقع تا حالا چراغ مودم قرمزه باید دوباره مودم رو تنظیم کنم اما اون سایتی که باید توش مودم رو تنطیم کنم بالا نمیاد (منظورم آی پی 192.168.1.1 و 192.168.0.1 هست)
مرور گرمو عوض کردم اما مشکلم حل نشد نه با کروم ونه با فایرفایکس و نه حتی با تور صفحه با نمیاد و ارور میده
با کابل وصل بشو به مودم. اونجوری قطعا باید بیاره اون صفحات رو. مگر اینکه مودم کلا خراب شده باشه.
چراغ قرمز هم ربطی به رمز وای فای نداره. احتمالا رمز کانکشن اینترنتش رو اشتباهی عوض کردی.

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
با کابل وصل بشو به مودم. اونجوری قطعا باید بیاره اون صفحات رو. مگر اینکه مودم کلا خراب شده باشه.
چراغ قرمز هم ربطی به رمز وای فای نداره. احتمالا رمز کانکشن اینترنتش رو اشتباهی عوض کردی.
وقتی رمز رو برگردونم به رمز قبلی چراغ اینترنت سبز شد ولی Lan خاموش شد اتصال مودم به کامپیوتر رو بررسی کردم کابل وصل شده به هردوتاشون با این وجود نمیدونم چرا Lan خاموشه

آخرین ویرایش:

alireza1975

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
علوم تغذیه
وقتی رمز رو برگردونم به رمز قبلی چراغ اینترنت سبز شد ولی Lan خاموش شد اتصال مودم به کامپیوتر رو بررسی کردم کابل وصل شده به هردوتاشون با این وجود نمیدونم چرا Lan خاموشه
کارت شبکه ات آپدیته؟
اونجا میبینی وصله؟change adapter settings

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
کارت شبکه ات آپدیته؟
اونجا میبینی وصله؟change adapter settings
بله آپدیته
فکر کنم مشکل از خود مودم باشه چون بعد نیم ساعت خود به خود چراغ lan روشن شد و کامپیوتر و به اینترنت وصل شد احساس می کنم قسمتی که سوکت وصل میشه خرابه و به خاطرش هر از گاهی چراغ lan خاموش میشه

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
یه ماهی میشه که وقتی چیزی تو اینترنت جست جو میکنم پیام سیستم های ما ترافیک غیر معمولی از طرف شبکه شما شناسایی کرده اند برام میاد و باید تیک من ربات نیستم رو بزنم تا بتونم نتیجه ی جست و جو رو مشاهده کنم این پیام حتی وقتی فیلتر شکن خاموشه هم میاد معمولا شب ها اینطوری میشه چی ممکنه باعث این اتفاق شده باشه ضمنا از مرورگر کروم استفاده میکنم
(نمیدونم ربطی داره یا نه مصرف ترافیکم هم به طرز عجیبی بالاست )

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
یه ماهی میشه که وقتی چیزی تو اینترنت جست جو میکنم پیام سیستم های ما ترافیک غیر معمولی از طرف شبکه شما شناسایی کرده اند برام میاد و باید تیک من ربات نیستم رو بزنم تا بتونم نتیجه ی جست و جو رو مشاهده کنم این پیام حتی وقتی فیلتر شکن خاموشه هم میاد معمولا شب ها اینطوری میشه چی ممکنه باعث این اتفاق شده باشه ضمنا از مرورگر کروم استفاده میکنم

اسکرین شات بذار از خطایی که میده

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
مرور گرمو عوض کردم اما مشکلم حل نشد نه با کروم ونه با فایرفایکس و نه حتی با تور صفحه نمیاد و ارور میده

باید دوباره ریست کنی مودم رو
معمولا مودم ها فقط بعد از ریست شدن اجازه ی دسترسی به این صفحه رو میدن و بعد از اینکه پسورد ست کنی دیگه اجازه دسترسی نمیدن و باید دوباره مودم رو ریست کنی(البته فکر میکنم با وصل کردن کابل لن به مودم بتونی وارد اون صفحه بشی...امتحان کن)

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
باید دوباره ریست کنی مودم رو
معمولا مودم ها فقط بعد از ریست شدن اجازه ی دسترسی به این صفحه رو میدن و بعد از اینکه پسورد ست کنی دیگه اجازه دسترسی نمیدن و باید دوباره مودم رو ریست کنی(البته فکر میکنم با وصل کردن کابل لن به مودم بتونی وارد اون صفحه بشی...امتحان کن)
ممنون بعد چند روز امتحان کردم صفحه ای که برا تنظیم مودم نیاز داشتم اومد

• لایک
امتیازات: wdr

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
نرم افزاری هست که بتونم با مک تو اینستا پست ارسال کنم؟
وامکان چت هم داشته باشه؟
با سایت
تازه میتونی رو مک ویندوز یا لینوکس هم نصب کنی
اطلاعات زیادی ندارم

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
خب اول باید بگی این خطا رو از کجا دریافت میکنی(سیستم، مرورگر یا موتور جستجو)، من حدس زدم که از طرف موتور جستجو، اونم از نوع گوگلش این پیغام رو دریافت کردی چون قبلا خودم هم دریافت کردم..
دلیل خطا: جستجوهای زیاد و غیرمعمول (که لزوما باعث بالا رفتن مصرف نمیشه)،
احتمالا نرم افزار یا بدافزاری روی سیستمت نصبه که کوئری‌های غیرطبیعی ارسال میکنه و باعث حساسیت گوگل روی آیپی‌ت میشه..
و یک سوال: احیانا از آی‌پی ثابت که استفاده نمیکنی؟ اگه نه مراحل زیر رو دنبال کن:
1. رو حالت safe mod (with network) سیستم رو بالا بیار
2. کش مرورگرت رو پاک کن (ترجیحا برو سراغ فایرفاکس، کروم با گوگل ساخت و پاخت داره)
3. مودمت رو از نو کانفیگ کن (یک بار اشتباه کانفیگ کن و بعدش اصلاح کن)
4. یک تب جدید باز کن و یک جستجوی عادی انجام بده
اگر اون خطا رو نداد پس با یه گردگیری نسبی و صرف نظر از نصب بعضی نرم افزارها مشکل برای حالت عادی هم حل میشه
اگر نه که... فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه
در مورد شب یا روز خطا دادن هم نظری ندارم

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
اسکرین شات بذار از خطایی که میده
http://uupload.ir/files/gex7_untitled.png
احیانا از آی‌پی ثابت که استفاده نمیکنی؟
نه استفاده نمیکنم
اما هفته ی پیش بود که موقع ثبت نام آزمون سنجش با وجود اینکه از وی پی ان استفاده نمیکردم هرچند دقیقه یه بار آی پی اینترنت عوض میشد و وقتی ثبت اطلاعات رو میزدم خطا میداد و باید از اول مینوشتم شاید بیش از 5 بار مشخصاتم رو از اول نوشتم و دکمه ی ثبت رو زدم تا تونستم ثبت نامم رو نهایی کنم

آخرین ویرایش:

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
http://uupload.ir/files/gex7_untitled.png

نه استفاده نمیکنم
اما هفته ی پیش بود که موقع ثبت نام آزمون سنجش با وجود اینکه از وی پی ان استفاده نمیکردم هرچند دقیقه یه بار آی پی اینترنت عوض میشد و وقتی ثبت اطلاعات رو میزدم خطا میداد و باید از اول مینوشتم شاید بیش از 5 بار مشخصاتم رو از اول نوشتم و دکمه ی ثبت رو زدم تا تونستم ثبت نامم رو نهایی کنم

اینجا چنتا راه حل گفته:
https://www.thewindowsclub.com/our-systems-have-detected-unusual-traffic-from-your-computer-network

از چه vpn ای استفاده میکنی؟ شاید ویروسیه و داره اطلاعاتتو خالی میکنه. پاک کن هرچی وی پی ان داری و از یه چیز معتبر استفاده کن. حتی میتونی مرورگر Opera دانلود کنی و اون بالا تیک VPN رو فعال کنی. خوب کار میکنه.
https://www.opera.com/computer/windows?utm_campaign=#00 - WW - Search - EN - Branded&gclid=EAIaIQobChMIwLPqgJKs4QIVQrHtCh3JZQT7EAAYASABEgKj4PD_BwE

اگر انتی ویروس نداری ورژن رایگان یه چیز معتبر مثل kaspersky یا bitdefender هم دانلود کن و یه اسکن بکن کامپیوترت رو.

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
تو کامپیوتر از سایفون استفاده میکنم

اگر نیازت فقط مرورگر هست، از اپرا استفاده کن. خیلی راحت و مطمئن.
اگر واسه تلگرام و چیزای دیگه هم میخوای، برو تو این سایت یه اکانت بساز و بعدش نرم افزار ویندوزش رو دانلود کن(https://windscribe.com/download). فقط لطفا اینو هم خز نکنید(همه جا پخش نکنید) که اینم داغون کنن.

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
اگر نیازت فقط مرورگر هست، از اپرا استفاده کن. خیلی راحت و مطمئن.
اگر واسه تلگرام و چیزای دیگه هم میخوای، برو تو این سایت یه اکانت بساز و بعدش نرم افزار ویندوزش رو دانلود کن(https://windscribe.com/download). فقط لطفا اینو هم خز نکنید(همه جا پخش نکنید) که اینم داغون کنن.
خیلی ممنون برا کامپیوتر نیازم فقط در حد مرورگره که اپرا کارمو راه میندازه

• لایک
امتیازات: wdr
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
برای دوستای المپیادیم دعا میکردم D:
سلام.
چرا pinterest برا من اینجوری میکنه؟
وقتی بازش میکنم، دوثانیه بعد میره ارور میده میگه something went wrong و از این حرفا.
خیلی وقتم هس ک اینجوریه.
اکانت من تو کرومه و پینترست فقط تو کروم باز نمیشه.
فایرفاکسو میاره ولی اکانت خواهرم اون توئه.

با ی مرورگر دیگه هم نمیتونم لاگ این کنم چون رمزم یادم نیس، ایمیلی هم ک باهاش قبلا وارد شده بودم ب فنا رفته اصلا دسترسی ندارم بهش.

قبلا مشکلی نبود نمیدونم چرا الان ارور میده.
کسی میتونه کمکی کنه؟
(سلام)
عزیزم این سایت رو باز کن شاید کمکت کرد

بالا