• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آرتمیس فاول

moreda

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار
پاسخ : آرتمیس فاول

به نظرم به آدم باهوش که به کاملا خوب نیست بهتره.
کلا آدم میتونه خوب نباشه ولی باعث خوبی بشه ومن بیشتر از چنین شخصیتی لذت می بردم

arman m

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
دبیرستان امام مهدی
شهر
تهران

توجه توجه لطفا این پست رو تا آرش بخونید و نظر بدید به نظر شخصی من رمان آرتمیس فاول ادامه داره و جلد های 9 و 10 جلد های پایا نیش هستند که فکر میکنم نهایتا تا 3-4 سال دیگه بیادش چون که وقتی جلد هفت آرتمیس اومد و تهش پدر آرتمیس پیدا شد و موضوع رمان سر و سامان گرفت گفتند جلد بعدی نخواهد آمد ولی همون طور که همه ی ما شاهد بودیم جلد 8 اومد که تهش اوپال نابود شد و موضوع سرسامان گرفت همه الان فکر میکنن اگه اپال نباشه موضوع تمومه ولی من میگم اگه آرتمیس نباشه رمان تمومه که تو جلد هشت نجات پیدا کرد و تا حدودی حدس میزنم که یه بچه ی خیلی باهوش از اپال باقی باشه که بیاد و انتقام اپال رو از آرتمیس بگیره و........نظر شما چیه؟

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان

به نقل از arman m :
توجه توجه لطفا این پست رو تا آرش بخونید و نظر بدید به نظر شخصی من رمان آرتمیس فاول ادامه داره و جلد های 9 و 10 جلد های پایا نیش هستند که فکر میکنم نهایتا تا 3-4 سال دیگه بیادش چون که وقتی جلد هفت آرتمیس اومد و تهش پدر آرتمیس پیدا شد و موضوع رمان سر و سامان گرفت گفتند جلد بعدی نخواهد آمد ولی همون طور که همه ی ما شاهد بودیم جلد 8 اومد که تهش اوپال نابود شد و موضوع سرسامان گرفت همه الان فکر میکنن اگه اپال نباشه موضوع تمومه ولی من میگم اگه آرتمیس نباشه رمان تمومه که تو جلد هشت نجات پیدا کرد و تا حدودی حدس میزنم که یه بچه ی خیلی باهوش از اپال باقی باشه که بیاد و انتقام اپال رو از آرتمیس بگیره و........نظر شما چیه؟
آره شاید ... ولی یه کم زیادی کــــــــــــش دار میشه قضیه :-?

.shadi.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
dk
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

کتاب هشتم سوتی داشت :د از ژنِ داخل بزاق آرتمیس فاول استفاده کردن آخرش :| نمیدونم واقن آقای کالفر نمیدونه تو بزاق هیچ کروموزومی نداریم؟ :-"
ولی یه چیز خییلییی جالب :د یادم نیس جلد چندم بود ولی یه تابستونی بود رفته بودیم مشهد بعد من چند جلد ازاونجا خریده بودم داشتم میخوندم سر ظهری :د بعد نوشته بود آرتمیس فاول در طبقه ی اِنُم و در اتاق اِنُم .... بعد مام دقیییقا تو همون طبقه و همون شماره بودیم! دقیییقا :د حتی گفته بود ضلع جنوبی یا شمالی ساختمان مام دقیییقا همونجا بودیم. :د
به طور کلی به نظرم آرتمیس فاول افت داشت تو جلدای آخر. جلدای اول عالی بودن.
+زنده باد مالچ :))))

Mostafa.Ahmadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
زنگان(عرب ها میگویند زنجان)

واي يه زماني تفريح من خوندن چندين باره ي آرتميس بود >:D<

يادش بخير
مگه شيش يا هفت آخريش نبود؟ :))
الان واقعن حالشو ندارم تخيلي بخونم ديگه

.shadi.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
dk
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

هشتش سال 1392 اومد. البته مام پارسال فهمیدیم. :د

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان
واقعا این کتاب تاثیر عظیمی روی دوره 12 تا 16 سالگیم داشته ... خیلی خوب بود

• لایک
امتیازات: CPHM

big cat

SPHINX
نام مرکز سمپاد
سمپاد:')
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
جلد اخرشو دلم نیومد همشو بخونم بعدش تا یه مدت غمگین بودم واقعا یه زمانی عاشق این شخصیت و خفن بودنش شدم به عنوان کسی که تابحال بیشتر از ۲۰تا مجموعه رو خونده می تونم بگم این مجموعه یکی از بهتریناسx:
موضوع جلد هشتو لو ندادم که؟:D

بالا