• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آرتمیس فاول

• شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام
نظرتون در مورد کتاب های آرتمیس فاول چیه؟
:)

ه گزارش وبسایت طرفداران فانتزی ، با انتشار رسمی کتاب هفتم از مجموعه « آرتمیس فاول » با نام « آرتمیس فاول و مجموعه آتلانتیس » تریلر معرفی این کتاب نیز منتشر شد .
این کتاب هم اکنون در کلیه کتاب فروشی های انگلستان و ایرلند موجود است و هم چنین می توان این کتاب را به صورت آنلاین از وبسایت کتابفروشی آنلاین آمازون انگلستان نیز سفارش داد .
« اوئن کالفر » ، نویسنده این کتاب نیز در توییتی در صفحه ی خود انتشار کتاب هفتم و تریلر آنلاین آن را اعلام کرد .

برای مشاهده تریلر معرفی این کتاب روی لینک پایین کلیک کنید تا به سایت رسمی اوئن کالفر وارد شوید :
http://eoincolfer.com/news/artemis/artemis-fowl-and-the-atlantis-complex-uk-trailer/485/

" 2 پست شما یکی شد"

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
  • شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام
پاسخ : آرتمیس فاول

عنوان اثر : آرتميس فاول و گروگان گيري

موضوع : رمان

نويسنده : ا اين كالفر

مترجم : شيدا رنجبر

9643690849.240.jpg

توضيحات : آرتِميس فاول، نامِ پسركِ دوازده‌ساله و البته نابغه‌اي است كه در يك خاندانِ اشرافي به دنيا آمده است، اما آن‌قدرها خاندانِ شرافتمندي نيستند، كه هيچ؛ همه‌شان نسل بعدِ نسل تبهكار و آب‌زيرِكاه هستند. ولي فرقِ آرتميس با بقيه در اين است كه او در كودكي پدرِ قاچاقچي‌اش را از دست داده و ثروتشان به شدت كم شده، و او كه نابغه‌تر از اجدادِ خود است قصد دارد ثروتِ خانوادگي‌شان را دوباره به دست بياورد. آرتميس فاول براي اين كار اما به عجيب‌ترين كارِ عالَم دست مي‌زند: از جن‌وپري‌ها اخاذي مي‌كند و با گروگان گرفتنِ يك افسرِ پليسِ پري‌ها، يك تُن طلا مطالبه مي‌كند! البته در اين كتاب همه‌ي جن‌ها و پري‌ها از ترسِ انسان‌ها چندهزار سالي است كه زيرِ زمين زندگي مي‌كنند و فقط هر از چندگاهي براي تقويتِ جادويِ خودشان و يا براي برگزاريِ مراسم‌هاي مخصوص‌شان به زمين مي‌آيند. جالب است كه آنها فقط در يك نقطه از زمين خيال‌شان راحت است و بدونِ دردسر رفت‌وآمد مي‌كنند؛ آن هم پاركِ ديسني‌لند است كه همان شركتِ مشهورِ سازنده‌ي كارتون ساخته و پُر از عروسك‌ها و بازيگرهاي جن و پري است و جن‌ها و پري‌هاي واقعي خودشان را به جاي آنها جا مي‌زنند! البته اين گروگان‌گيريِ ظاهرا ساده‌ي او حتا امكان دارد تمامِ زمين را درگيرِ جنگِ خانمان‌سوز بينِ آدم‌ها و جن‌ها بكند، اما او واقعا احتياج به اين پول دارد و همه‌جور خطري را مي‌پذيرد.

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

من تازه شروع کردم
به نظرم خوبه اما یکم تو مایه های آلکس رایدره!

merinaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران

به نقل از کیمیا.پ :
من تازه شروع کردم
به نظرم خوبه اما یکم تو مایه های آلکس رایدره!
الکس رایدر با آرتمیس فاول یه دنیا فرق داره...الکس رایدر بیشتر شجاعت داره تا مخ اما این یکی کاملا برعکسه...
درکل به نظرم کتاب خوبیه من که از خوندنش واقعا لذت میبرم...فکر نکنم هفتمیش با چند ماه دیگه تو ایران منتشر بشه نه؟

• شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

به نقل از alex delpiero :
من جلد اولش رو خوندم
جلد دومش رو برای دانلود می زاری؟
اینم جلد دوم
آرتمیس فاول و ماجرای شمال (کتاب دوم)
عنوان اصلی: Artemis Fowl: The Arctic Incident
نويسنده: یون کالفر
مترجم: شیدا رنجبر
ویراستار: مژگان کلهر
موضوع: رمان فانتزی
زبان: فارسی
فرمت: PDF
اندازه: 10 Mb
ناشر: افق - 06 آبان، 1387
توضیحات: دانلود كتاب آرتمیس فاول و ماجرای شمال نوشته اُ این کالفر كتاب دوم از سری آرتمیس فاول
آرتمیس فاول و ماجرای شمال (کتاب دوم) آرتِميس فاول، نامِ پسرکِ دوازده‌ساله و البته نابغه‌اي است که در يک خاندانِ اشرافي به دنيا آمده است، اما آن‌قدرها خاندانِ شرافتمندي نيستند، که هيچ؛ همه‌شان نسل بعدِ نسل تبهکار و آب‌زيرِکاه هستند. ولي فرقِ آرتميس با بقيه در اين است که او در کودکي پدرِ قاچاقچي‌اش را از دست داده و ثروتشان به شدت کم شده، و او که نابغه‌تر از اجدادِ خود است قصد دارد ثروتِ خانوادگي‌شان را دوباره به دست بياورد. آرتميس فاول براي اين کار اما به عجيب‌ترين کارِ عالَم دست مي‌زند: از جن‌وپري‌ها اخاذي مي‌کند و با گروگان گرفتنِ يک افسرِ پليسِ پري‌ها، يک تُن طلا مطالبه مي‌کند! البته در اين کتاب همه‌ي جن‌ها و پري‌ها از ترسِ انسان‌ها چندهزار سالي است که زيرِ زمين زندگي مي‌کنند و فقط هر از چندگاهي براي تقويتِ جادويِ خودشان و يا براي برگزاريِ مراسم‌هاي مخصوص‌شان به زمين مي‌آيند. جالب است که آنها فقط در يک نقطه از زمين خيال‌شان راحت است و بدونِ دردسر رفت‌وآمد مي‌کنند؛ آن هم پارکِ ديسني‌لند است که همان شرکتِ مشهورِ سازنده‌ي کارتون ساخته و پُر از عروسک‌ها و بازيگرهاي جن و پري است و جن‌ها و پري‌هاي واقعي خودشان را به جاي آنها جا مي‌زنند! البته اين گروگان‌گيريِ ظاهرا ساده‌ي او حتا امکان دارد تمامِ زمين را درگيرِ جنگِ خانمان‌سوز بينِ آدم‌ها و جن‌ها بکند، اما او واقعا احتياج به اين پول دارد و همه‌جور خطري را مي‌پذيرد.
9643691446.240.jpg

رمز:www.98ia.com

http://www.98ia.com/News-file-article-sid-2400.html

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

منم تا 5 همشو خوندم...خیلی کتاب های خوبی...قیمتش هم با جلد جدید 7-8 تومنه...اما به نظرم کتاب های دارن شان(نبرد با شیاطینش)
خیلیییییییییییییییییییی جذاب تره...اما ارتمیس هم کتاب خوب و جذابی هست

نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر- علوم تصمیم و مهندسی دانش
تلگرام
اینستاگرام

به نام خدا

مجموعه وافعا قشنگیه، بین این همه رمان فانتزی که می خونیم واقعا به یه رمان علمی تخیلی مثل این نیاز داریم، فوق العاده ازش خوشم می یاد. جلد ششمش منتشر شده و همچنین تو این سایت هم ترجمه شده : www.valimar.ir . جلد هفتمش رو هم همین سایت می خواد ترجمه کنه، ترجمش هم خیلی خوبه.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

واقعا قشنگه!!؟؟

من تمام جلداش رو تا جلد 6 رو دارم و خوندم!!؟ عالیه!!!؟؟

خدا وکیلی سبک نوشتنش و اون طنزی که توی نوشته هاش هست یه طراوت خاصی به کتاب میده!!؟؟ بعدشم فقط توی قسمت جن و پری هاش تخیلی وجود داره و توی قسمت آدم هاش و آرتمیس و اینها!!! خیلی واقعی است!!؟؟

ولی من از باتلر خیلی خوشم میاد و از اون اوپال کوبویی بدم میاد!!!؟ اه اه کوتولیه بی ریخت!!!!!!!!!

ولی توی جلد 6 حوصله ی آدم توی بعضی قسمت هاش منظورم قسمتی هست که آرتمیس توی انجمن منقرضان و از این حرف ها گیر اوفتاده!!!!

اینجا کسی سیپ تیموس هیپ رو خونده!!!؟ 4 جلدش اومده و من 2 جلدش رو خوندم !!!! اونم تخیلی هست ولی به صورت قدیمی هست و مث آرتمیس جدید نیست!!؟

• شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

به نقل از The Lich King :
به نام خدا

مجموعه وافعا قشنگیه، بین این همه رمان فانتزی که می خونیم واقعا به یه رمان علمی تخیلی مثل این نیاز داریم، فوق العاده ازش خوشم می یاد. جلد ششمش منتشر شده و همچنین تو این سایت هم ترجمه شده : www.valimar.ir . جلد هفتمش رو هم همین سایت می خواد ترجمه کنه، ترجمش هم خیلی خوبه.
جلد شش را انتشارات افق با ترجمه خانوم رنجبر چاپ کرده قیمتشم 8 تومانه
ولی واقعا رمان علمی تخیلی بسیار خوبیه!

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از legend :
اینجا کسی سیپ تیموس هیپ رو خونده!!!؟ 4 جلدش اومده و من 2 جلدش رو خوندم !!!! اونم تخیلی هست ولی به صورت قدیمی هست و مث آرتمیس جدید نیست!!؟

من کتاب یکشو خوندم.

YASAMIN

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

منم تا 5 خوندم خیلی دوسشون دارم کتابای باحالین :D

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از King Dain II :
من کتاب یکشو خوندم.
پس پیش نهاد می کنم بقیه هم بخونی!!؟

• شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

foto.php

بهکار نابغه، آرتمیس فاول، گروهی از بهترینِ اجنه را به ایسلند فرا خوانده، ولی وقتی که اختراع خود را برای نجات بشر از گرم شدن بیش از حد زمین ارئه می کند، به نظر می رسد که تغییر اساسی در او ایجاد شده است. یک تغییر خیلی بد...
آرتمیس فاول، مهربان گشته !!!

براي خوانده ادامه خبر به ادامه مطلب برويد!

طبِ جادویی اجنه به نام جدال آتلانتیسی (دچار چندگانگی شخصیت شدن و تفکیک آن به من و تو.) به مغزِ او آسیب رسانده. و حالا شهر زیر زمینی آتلانتیس مورد حمله ی روبات های شریر قرار گرفته و آرتمیس مهربان نمی تواند با آنها مبارزه کند.
آیا افسر اجنه، هالی شورت، می تواند آرتمیس حقیقی را قبل از اینکه روبات های اسرار آمیز، کل آتلانتیس و مردمش را با خاک یکسان سازند، باز گرداند؟
این دیگر پایان همکاری عجیب اجنه و انسانی شرور/مهربان است.

ترجمه ی این اثر همچون کتاب قبلی آرتمیس به صورت اختصاصی ازتارنمای والیمار در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.
برنامه ی ترجمه به این صورت خواهد بود که پس از قرار گرفتن مقدمه بر روی سایت، هفته ی یک فصل برای دانلود گذاشته می شود؛ چرا که تعداد فصل های کتاب کم و تعداد صفحات آن بالاست.
نسخه ی انگلیسی کتاب دارای 322 صفحه و نه فصل است.
تیم ترجمه و ویراستاری به احتمال زیاد همچون پروژه ی قبلی، آقای علیرضا متوسل و ماهان علمی {خودم} خواهند بود.
به امید خدا و با پشتیبانی تمامی دوستان و طرفداران این مجموعه، ترجمه ای قوی و خوب در اختیار دوستان قرار می دهیم.

با تشکر از همه ی دوست داران والیمار.

این همون سایتی بود که لیچکینگ معرفی کرد. :)

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خیل باحاله!!؟؟

ولی از این عکس روی جلدش خوشم نمیاد!!؟ اگه بخوام بخرم و بخونم از افق می خرم!!!؟؟(البته هر سال داره گرونش می کنه!!؟)

یعنی همون موقع که برگشته به عقب این اتفاق براش اوفتاده و مهربان شده!!؟

artemis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

من فقط یکی از کتابهاشو خوندم!
اولش به خاطر اسمش!:D (آرتمیس)
بعد که خوندم خوشم اومد ولی نه خیلی، خیلی کتابهای قشنگ تر از اینم هست به نظرم
مثلا همین دارن شان که بچه ها گفتن ، اون خیلی جالبتر و جذاب تره
حالا نمیدونم شاید اگر یه زمان دیگه این کتابو میخوندم خوشم می اومد!(چون گاهی زمان خوندن کتاب تو میزان علاقه ام بهش تاثیر داره!)

• لایک
امتیازات: Zoha

artemis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

من فقط یکی از کتابهاشو خوندم!
اولش به خاطر اسمش!:D (آرتمیس)
بعد که خوندم خوشم اومد ولی نه خیلی، خیلی کتابهای قشنگ تر از اینم هست به نظرم
مثلا همین دارن شان که بچه ها گفتن ، اون خیلی جالبتر و جذاب تره
حالا نمیدونم شاید اگر یه زمان دیگه این کتابو میخوندم خوشم می اومد!(چون گاهی زمان خوندن کتاب تو میزان علاقه ام بهش تاثیر داره!)

• لایک
امتیازات: Zoha
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر- علوم تصمیم و مهندسی دانش
تلگرام
اینستاگرام

به نام خدا

به نقل از legend :
من خوندم هر 4تاش رو ولی خوشم نیومد، حالا یه تاپیک در موردش می زنم.

merinaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
پاسخ : پاسخ : آرتمیس فاول

به نقل از legend :
ولی من از باتلر خیلی خوشم میاد و از اون اوپال کوبویی بدم میاد!!!؟ اه اه کوتولیه بی ریخت!!!!!!!!!
ولی توی جلد 6 حوصله ی آدم توی بعضی قسمت هاش منظورم قسمتی هست که آرتمیس توی انجمن منقرضان و از این حرف ها گیر اوفتاده!!!!
من بعضی وقتا از اپال خوشم میاد و تحسینش میکنم...
خیلی جاهاش تو ی جلد 6 حوصلم سر رفت اما حداقل پارادوکس زمانو برای من خوب توجیه کرد
من فقط یک و نصفه دو رو از سیپتیموس هیپ خوندم به نظرم اصلا قشنگ نیست و خیلی ناشیانه نوشته شده... :D :D :D

• شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

به نقل از merinaz :
من بعضی وقتا از اپال خوشم میاد و تحسینش میکنم...
خیلی جاهاش تو ی جلد 6 حوصلم سر رفت اما حداقل پارادوکس زمانو برای من خوب توجیه کرد
من فقط یک و نصفه دو رو از سیپتیموس هیپ خوندم به نظرم اصلا قشنگ نیست و خیلی ناشیانه نوشته شده... :D :D :D
بهنظر من در بعضی از قسمت های داستان مغز اپال از آرتمیس بهتر کار میکنه!

merinaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران

به نقل از سیاوش :
بهنظر من در بعضی از قسمت های داستان مغز اپال از آرتمیس بهتر کار میکنه!
در این مورد نظرامون یکسانه همینطور به نظرم آرتمیس یه ذره تو فکر کردن تنبله و تا گیر نیفته به مغزش فشار نمی آره(بعضی وقتا)
اپال خیلی جاها تو نقشه هاش بدشانسی میاره و هینم باعث میشه با مشکل مواجه بشه...

بالا