• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آرتمیس فاول

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی
پاسخ : آرتمیس فاول

به نقل از arman.a :
خب، این 7 ـش رو خوندم، میشه گفت خیلی کلیشه ای بود، یعنی ، چیز جدیدی واسه گفتن نداشت! داستانش روند داستان های قبلی رو طی کرد.چیز هیجان انگیز دیگه ای نداشت ..!
شخصیت ها بازم همون قبلی ـها ! در کل شخصا" ازش خوشم نیومد! اگه جلد 8 ـی در کار باشه و کالفر بخواد همین طوری ادامش بده، رسما" باید جزو کتاب های کودک قرارش بدن، نه نوجوان!
باید خوند و نظر داد! ما که یا صب میکنیم تو تابستون یا عید؛ یا این که متن انگلیسیش رو میخونیم. :-"
قیمتش چقدره؟
از جلد هشت خبری نیست؟

آرمان آریا

کاربر حرفه‌ای
شهر
شیراز

چیزی نشندم از جلد 8!تابستون تازه 7 رو تموم کرد، اگه فرض رو بر این بگیریم که می خواد بعدیشو بنویسه، تا قبل از تاببستون تموم کنه؟!
قیمت هم 8500
100 البته که زبان اصلی خوندن کتاب خیلی بهتره! احتمالا" بعدا" اگه وقت شد منم می خونم اصلیشو 8->

Flower

سينوهه
نام مرکز سمپاد
فـرزانگـآن
شهر
آمــل

منم خوندمش...از انتشارات افق هفتشو خوندم...كلي نياز به ويرايش داره!!! ~X(
به نظرم زبان اصليش بايد بهتر باشه...چون تو اينجا معلوم نيست چه بلايي سر كتاب ميارن كه O0...اگه وقت كردم زبان اصليشو مي خونم... :)

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

به نقل از Flower :
منم خوندمش...از انتشارات افق هفتشو خوندم...كلي نياز به ويرايش داره!!! ~X(
به نظرم زبان اصليش بايد بهتر باشه...چون تو اينجا معلوم نيست چه بلايي سر كتاب ميارن كه O0...اگه وقت كردم زبان اصليشو مي خونم... :)

البته كار بسيار خوبيست! ولي برا زبان اصلي بايد حتما يا ايبوك ريدر داشته باشي يا تبلت چون خوندنش رو مانيتور واقعا عذابه! :D

زبان اصليش خيلي بهتره! اصن برين از اين جا هفتِش رو دانلود كنين: :D

http://www.intexblogger.com/artemis-fowl-book-7-the-atlantis-complex-by-eoin-colfer/

Mozartine

کاربر حرفه‌ای

نمیدونم مشکل از من بوده سنم بالا رفته (!) یا این یکی کتابش از بقیش بی حال تر بود ! ولی به شخصه با پارادوکس زمان من خیلی بیشتر حال کردم :D در حدی که عقده ی آتلانتیس تموم شد بلافاصله رفتم بعد از اون خوندمش

کلا زیاد جالب تموم نکرد یعنی به عنوان کتاب آخر باید یه پایان خیلی تاثیرگذار تری براش میزاشت .. شخصیت بد داستان هم اونقد غول نبود , من تموم مدت داشتم فکر میکردم که بابا این که در مقابلشون چیز هم نیست چیکار میتونه بکنه آخه !

ولی خب نکته مثبت هم داشت ‌‌, همین مرض آرتمیس :D کاملا اعصاب خورد کن بود به شدت پسندیدم :D

در کل بخوام بگم بهتر بود اینو میذاشت کتاب ۶ و تایم پارادوکس رو کتاب ۷ .. خیلی موندگار تر میشد

پ.ن : جلد ۸ ؟! من جایی ندیدم کسی بگه همچین جلدی هم در کار باشه ! همش حرف بوده که ۷ آخریه و اینا .. ولی باشه بهتره نجات میده کالفر رو از این -تقریبا-گندی که زد :D

sh.n1996

شراره
نام مرکز سمپاد
دبیرستـ۱ن‌ فرزانـگان‌ امین
شهر
اصفهـــان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
خاطره شد دیگه:دی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

و گندش بزنم با این ...
جلد 6و7 بسی افتضاح
خیلی لووووووس
و...
خیلی بد بود :(( آدم دلش برای اون روزایی که قشنگ بود تنگ میشه
شایدم واقعا چون بزرگ شدیم اینجوریه
من جلد 2 رو هم دوست نداشتم ولی این یکی...
امیدوارم هشتی در کار باشه ولی نه بدتر از این [-(

NigHt HaWk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مکانیک

سلام به همه ی دوستان عزیز

این تمام اطلاعاتیه که تا به حال از آرتمیس فاول 8 منتشر شده .
کتاب هشتم آرتمیس فاول ، آرتمیس فاول و آخرین نگهبان ( Artemis Fowl and The last Guardian ) تابستون 2012 منتشر میشه . این کتاب آخرین کتاب مجموعه ی آرتمیس فاوله .
* اسپویلر *
دقیقاً زیر کاخ فاول یه دروازه وجود داره ، که روح های جنگجو های افسانه ایه برسیکر رو نگه داشته . اپال کوبویی این دروازه رو باز میکنه و ارواح بیرون میریزن و شروع به تسخیر بدن موجود های زنده ی اطرافشون میکنن ، که اولین انسان هام مادر ، پدر ، برادر های آرتمیس فاول، یکی از خدمتکاراشون ، سگ ها ( کلاً بعضی از حیوونای اطراف سرزمین فاول) طبق معمول آرتمیس و هالی باید دنیا رو نجات بدن ، یعنی این ارواح رو از بدن خانواده ی آرتمیس خارج کنن و تا صبح روز بعد به دروازه برگردونن و ببندنش. اگه نتونن تا صبح روز بعد این ارواحو اونجا گیر بندازن (بدون کشته شدن خانواده ی آرتمیس) ارواح فرار میکنن و تو کشور پخش میشن .

Opal Koboi, power-crazed pixie, is plotting to exterminate mankind and become fairy queen.

If she succeeds, the spirits of long-dead fairy warriors will rise from the earth, inhabit the nearest available bodies and wreak mass destruction. But what happens if those nearest bodies include crows, or deer, or badgers – or two curious little boys by the names of Myles and Beckett Fowl?

Yes, it's true. Criminal mastermind Artemis Fowl's four-year-old brothers could be involved in destroying the human race. Can Artemis and Captain Holly Short of the Lower Elements Police stop Opal and prevent the end of the world?
af_jacket_last_guardian_284x367.jpg

Mozartine

کاربر حرفه‌ای

تشکر ویژه برای پست بالایی !

خب خدا رو صد هزار مرتبه شکر ! حیف آرتمیس فاول بود که بخاطر پایان بد از تو لیست فانتزی های خوب بره بیرون

به نظر میاد اسطورش رو زیاد کرده باشه تو این جلد :-? و خوبه احتمالا (هر چند جلدش قشنگ نیس :D )

بقیه نظر ها رو به تابستون موکول مینمایم :د

sahel.skualer

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
R@!-!N@MaY! f@rzan3gan
شهر
t3!-!r@N
رشته دانشگاه
اگه خدا بخواد تبهکار!

آرتمیس فاول واقعا خیلی کتاب قشنگیه x: البته اگه یکی حوصله داشته باشه تا تهشو بخونه بعد از اینکه دو تا دونه صفه خوند نره بگه چه قدر چرت بود:|
من خودم یه مدت بدجوری عشق آرتمیس زده بودم که نتیجتا اینی شد که ایمیلم شده: koboi.opal
یعنی عاشق این شخصیتما! :> اگه علاقه ی بیش از حد اوئن کالفر به آرتی نبود باور کنید تا الان اپال شکستش میداد:-"
کلا شخصیت اولیه آرتیو عشقه B-)

با تشکر

ساحل

Flower

سينوهه
نام مرکز سمپاد
فـرزانگـآن
شهر
آمــل

به نقل از نسترنّگار :
البته كار بسيار خوبيست! ولي برا زبان اصلي بايد حتما يا ايبوك ريدر داشته باشي يا تبلت چون خوندنش رو مانيتور واقعا عذابه! :D

زبان اصليش خيلي بهتره! اصن برين از اين جا هفتِش رو دانلود كنين: :D

http://www.intexblogger.com/artemis-fowl-book-7-the-atlantis-complex-by-eoin-colfer/

خب من شاید بالای 20 30 تا کتاب پشت لبتاپم خوندم!!واسه همین در طی 3 ما چشمام افتضاح ضعیف شد!!شدم نزدیک بین!! :D
اگه دقت کرده باشین کتاب آسونی نیست(نثر زبان اصلی)!!نمیدونم چرا!!ولی شاید چون نویسندش ایرلندیه!!پس اگه تو انگلیسی تازه واردین سعی کنین سراغ کتاب زبان اصلیش نرین چون ناامید کننده هست!
...........................................................................
درمورد کتاب هشت!!من مشتاقانه منتظرم ببینم چی میشه!!ولی این کتابه دیگه داره از حالت اولیش خارج میشه!!
قبلنا بیشتر علمی تخیلی بود الآن داره بیش از حد فانتزی میشه!!یا من این جوری فکر میکردم!!!؟

به نقل از •Silmarillion• :
به نظر میاد اسطورش رو زیاد کرده باشه تو این جلد :-? و خوبه احتمالا (هر چند جلدش قشنگ نیس :D )
احتمالا این کاور آمریکاییش نیست!!چون اون کاور همیشه خوشگله!!

NigHt HaWk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مکانیک

این مقدمه و فصل 1 کتاب هست که منتشر شده
من الان اصلا وقت ندارم که ترجمش کنم برای همین ببخشید که زبان اصلیه

http://s3.picofile.com/file/7366403545/ArtmisFawl_8.rar.html

این رو توی تورش در آمریکا منتشر کرده که علاقه مندان به سمت کتابش جذب شن!

Flower

سينوهه
نام مرکز سمپاد
فـرزانگـآن
شهر
آمــل

سلام دوستان... :D
اینم لینک دانلود کتاب 8... 8-> :
http://uplod.ir/y1ufivl8dnhx/Artemis_Fowl_08_-_The_Last_Guardian_-_Eoin_Colfer.pdf.htm#.UAUz4_VEHIV
بالاخره اومد! P:>

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

اتفاقاً آرتمیس فاول نثر ساده‌ای داره (در حد هری پاتر تقریباً).

× از این‌جا ایبوک کتاب (فرمت ایپاب) رو میتونین دانلود کنین. از پی‌ دی اف خیلی بهتره!

Flower

سينوهه
نام مرکز سمپاد
فـرزانگـآن
شهر
آمــل

راستی سایت افسانه ها داره کتاب 8 رو ترجمه میکنه x:

AdalikaM5

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان (1) اهواز
شهر
اهواز
رشته دانشگاه
شاید مهندسی ژنتیک :-"

سلام بر عاشقان آرتی ... ;;)
آرتمیس بهترین بهترین بهترین بهترین کتاب فانتزیئیه که خوندم ... x: *-: عالی عالی P:>
جلد هشتم که مثل این که داره کم کم ترجمه میشه به وسیله دوستان تو چند تا از سایتا ... !! باید برم ببینم تو اف افم داره ترجمه میشه یا نه !؟!؟!؟ 8->
هر کدوم از کتابا رو 300 دور دوره کردم ولی بازم خیلی دوست دارم بخونمشون x: اصلا تو کتابخونم تو یه بخش مخصوص و جدا از بقیه کتابا گذاشتم کتاباشو :D

smsmsm

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
jhg
شهر
teh

سلام من تا جلد پنج شو خوندم
عالیه
جلد چهارش ب نظرم از همه قشنگ تره
ولی لینک کتاب شش و هفت رو می خوام پیداش نمی کنم
کسی داره برام بذاره؟ :-?

آرمان آریا

کاربر حرفه‌ای
شهر
شیراز

ترجمه ی این سایته که افتضاح بود، به هر کسی که می خواد اینو بخونه پیشنهاد می کنم زبان اصلیشو بخونه ، با این ترجمه رسمن داغون کرده بودن کتاب و جوّش رو ..
کتاب آخر آرتمیس فاول هم ، خب اگه مثل همیشه به خوبی و خوشی تمومش نمی کرد خیلی بهتر بود. این آخریه که دیگه خیلی واقعن افلاطونی بود! ولی خب جو آخر کار رو داشت ، جو آخر همه ی کتابای فانتزی که همه ی شخصیت اصلی این نتیجه می رسن باید خودشونو فدا کنن و .. آرتمیس این تغییر شخصیتش یه کم کلیشه ایش کرد. یعنی اون جوری که آرتمیس فاول تو کتاب اول معرفی شد خیلی رو محبوبیتش تاثیر داشت.
با همه ی اینا به تظر من به عنوان پایان آرتمیس فاول بزرگ این کتاب ارزش خوندن رو داشته باشه!

mina.n

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان(ایت الله غروی)
شهر
کاشان
مدال المپیاد
-
دانشگاه
یارقوز اباد.دی:
رشته دانشگاه
ایشا الله پزشکی

بعله.

ارتمیس جان.

بسیار دوسش دارم.کتاب شیش رو هم که کلی سانسور کردن.(دروغ نمی گم می خواید دانلود کنید می فهمید.)

هشتش رو افسانه ها ترجمه کرده.

واقها عالی.

ولی یک سوال .

ایا ارتی+هالی یا ارتی+مینروا.
مسئله این است.

لطفا روش بحث کنید.

angry girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
پاسخ:

سلام،
منم هر شش جلد اول ودارم وخوندم ومیشه گفت حفظم ‏‎ :D :D :D‏ ; تا اخرتابستون اون دوتا آخریشم میخونم بالاخره :-" :-"

sarah2001

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان یک
شهر
تهران

یکم دیره واسه جواب دادن؟!

من هر هشت جلدشو به جز یکی (جلد هفتو پیدا نکردم) خوندم. بیشترشو دانلود کردم.

عاشقشم
فصل یکی مونده به آخر کتاب هشتم اشکمو در اورد :(( :(( :((

خیلی دوسش داااااارم.
همین!! h-: h-:

بالا