• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ابطال تحصیل مستقیم متوسطه اول به دوم سمپادی‌ها

اسمز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
دلیل بر اینکه آزمون نگیرن نمیشه .
شما هایی که درستون خوبه نمی خواد خیلی نگران باشید ، اونی که نمراتش خوب نبوده باید نگران شه . که این نگرانی درسته فشار روحیه ولی یا باعث میشه بچه درس بخونه جبران کنه یا اینکه جاش با یه غیر سمپادی که برای سمپاد مناسب تره عوض شه . و این عادلانس
خوب اونی که درسش بده همین طوری طبق قانون سمپاد خارج میشه. از بقیه جرا دوباره باید امتحان گرفته بشه؟ این که از بچه های درسخون و کسانی که نمرات خوبی دارند دوباره آزمون بگیرند حتی به نفع خود سازمان هم نیست، چون سه سال روی این بچه های سرمایه گذاری کرده و نباید اینطوری راحت از دستشون بده.

• دیسلایک
امتیازات: mhr3
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
مطلب من رو توجه کنید:
این شکایت هنوز تصویب نشده
اگر هم تصویب بشه صرفا یک چیزی شبیه تعیین مرکز شما خراسانیها میشه و فقط شما دیگه مستقیم نمیرید ولی دیگه با ورودی های خارج هم قاطی نمیشید. این فرصت کسیه که مثلا بدلیل یک حادثه نتونسته آخرا خوب بخونه و جای یک سه افتاده بیاد یک. یا نتونسته قبول شه الان تلاش کنه بیاد
خط اول اشتباهه
شکایت که اصلا تصویب نمیشه
شمایت ثبت میشه
بعدم اگه منظورشون حکمه که قطعی داده شده

• لایک
  • شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
مطلب من رو توجه کنید:
این شکایت هنوز تصویب نشده
اگر هم تصویب بشه صرفا یک چیزی شبیه تعیین مرکز شما خراسانیها میشه و فقط شما دیگه مستقیم نمیرید ولی دیگه با ورودی های خارج هم قاطی نمیشید. این فرصت کسیه که مثلا بدلیل یک حادثه نتونسته آخرا خوب بخونه و جای یک سه افتاده بیاد یک. یا نتونسته قبول شه الان تلاش کنه بیاد
لطفا در رابطه با این موضوع خوب توجه کنید و احساسی نباشید چون به قول معروف دیگه شماها که سمپادی و اکثرا نخبه هستید بخواید این گونه برخورد کنید کشور ما در نسلی که ما باید بسازیمش در بلندمدت از الانم بدتر میشه.
لطفا نزارید طرز تفکر ترجیح لذت و آسانی به سختی و تلاش تو مغزتون بیاد.

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
خط اول اشتباهه
شکایت که اصلا تصویب نمیشه
شمایت ثبت میشه
بعدم اگه منظورشون حکمه که قطعی داده شده
همون منظورم چون به صورت شکایت این رو ابلاغ کرده بودن. حالا حکمو که نمیدونم من به هرجا که وصل بودم سوال کردم گفتن معلوم نیست ولی احتیاط کنید.
بعدش من اصلا مسئله ام خودم نیست. میگم کلا برا خراسانیها مشکل حساب نمیشه چون چه مصوب شه چه نشه بازم آزمون دارن. روی من اکثرا با اصفهانیها و تهرانی هاست که بعضی از دوستان چون تو یک فضای دیگه پرورانده شدن الان جبهه شدیدا دفاعی گرفتن.

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
آزمون ورودی آزمون هوشه.طرف یک بار هوشش سنجیده میشه و وارد مدرسه میشه، اگر هم نمره های پایین کسب کنه اخراج میشه. برای دروس آزمون نهم به دهم هم طرف اگه نمره خوبی توی درس های مدرسه گرفته باشه گواه بر اینه که توانایی کافی رو داشته. آزمون گرفتن کار بیهوده است
عزیز دل برادر
وقتی از قانون و ضابطه صحبت میکنیم داریم حدود رو مشخص میکنیم
من برای شما مثال زدم که مثل کنکور مقاطع مختلف این موضوع هم به دلیل تغییر مقطع الزام‌ پیدا میکنه
دیگه شما چون ذی نفعید من بیشتر ازین نمیتونم حرفی بزنم چون قصد قانع شدن ندارید

• لایک
نام مرکز سمپاد
n
شهر
n
سال فارغ التحصیلی
7
خوب اونی که درسش بده همین طوری طبق قانون سمپاد خارج میشه. از بقیه جرا دوباره باید امتحان گرفته بشه؟ این مه از بچه های درسخون و کسانی که نمرات خوبی دارند دوباره آزمون بگیرند حتی به نفع خود سازمان هم نیست، چون سه سال روی این بچه های سرمایه گذاری کرده و نباید اینطوری راحت از دستشون بده.
تو نگران نباش یه مدرسه هیچ وقت دانش آموزان برترش رو بیرون نمی کنه .
درس بد یعنی چه نمره ای ؟ سمپاد فقط زیر 14 رو اخراج می کنه درحالی که نمره 15 و 16 هم نمرات خوبی نیستن ، و شاید حق بچه های دیگه ای باشه که به جای اونا درس بخونن و این حق ب خاطر ظرفیت پایین صلب بشه ازشون . این آزمون یه رقابته دیگه .
اگه همونی که نمره 15 و 16 می گیره به نسبت کل ، همچنان آزمون خوبی بده ، لب مرزی هم شده قبول میشه . اما اگه تعداد افرادی که بهتر از اون آزمون میدن خیلی بیشتر باشه طبیعتا حق اوناس وارد مدرسه شن .
این آزمون بیشتر برای بچه های متوسط و ضعیف سمپاده ! قوی ها از روی سابقه ای که در مدرسه دارن اخراج نمی شن . هیچ مدرسه ای همچین کاری نمی کنه . وقتی تو کل سال شاگرد اول کلاس بودی ولی سر آزمون ورودی مثلا حاالت بد میشه و خراب می کنی ، نمیان اخراجت کنن چون اصلا قبل از اینکه آزمون بدی درنظرشون پذیرفته شده بودی و تکلیفت مشخص بوده . حتی ممکنه اسم بعضی بچه ها رو از قبل با نظر دبیران برای دبیرستان خودشون رد کنن که یعنی این ها 100 درصد قبولن .

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
خوب اونی که درسش بده همین طوری طبق قانون سمپاد خارج میشه. از بقیه جرا دوباره باید امتحان گرفته بشه؟ این که از بچه های درسخون و کسانی که نمرات خوبی دارند دوباره آزمون بگیرند حتی به نفع خود سازمان هم نیست، چون سه سال روی این بچه های سرمایه گذاری کرده و نباید اینطوری راحت از دستشون بده.
خب کسی که نمرات خوبی داره پس نباید نگران آزمون باشه چون عالی کار کرده و فقط نیاز به مرور داره استرس برای چی بگیره که تنش روانی خرابش کنه؟این برا دانش آموزای متوسطه

اسمز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
عزیز دل برادر
وقتی از قانون و ضابطه صحبت میکنیم داریم حدود رو مشخص میکنیم
من برای شما مثال زدم که مثل کنکور مقاطع مختلف این موضوع هم به دلیل تغییر مقطع الزام‌ پیدا میکنه
دیگه شما چون ذی نفعید من بیشتر ازین نمیتونم حرفی بزنم چون قصد قانع شدن ندارید
شما بیشتر قصد قانع شدن ندارید.
اگر می تونستید یکم خودتون جای یک دوره اولی قرار بدید بنظرتون این آزمون انقدر عادلانه نمیومد.

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
منم خودم دوست دارم آزمون ندم و همین الان که یکم نه چک بزنم نه چونه یه راست برم به خونه! ولی عدالت و انسانیت که هرکسی ازش دم میزنه اینجا معلوم میشه. وگرنه من خودمم کارزار آزمونو امضا کردم گفتم هرچی خیره

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
همون منظورم چون به صورت شکایت این رو ابلاغ کرده بودن. حالا حکمو که نمیدونم من به هرجا که وصل بودم سوال کردم گفتن معلوم نیست ولی احتیاط کنید.
بعدش من اصلا مسئله ام خودم نیست. میگم کلا برا خراسانیها مشکل حساب نمیشه چون چه مصوب شه چه نشه بازم آزمون دارن. روی من اکثرا با اصفهانیها و تهرانی هاست که بعضی از دوستان چون تو یک فضای دیگه پرورانده شدن الان جبهه شدیدا دفاعی گرفتن.
ابلاغ که هنوز نشده
بشه هم تحت عنوان" ابطال یک بند از یک مصوبه" ابلاغ میشه
انشاالله که برای ازمون امسال اجرا نشه
ولی از سال دیگه قطعا(امسال هم شاید) تمام بچه های سمپاد هم دقیقا باید همون‌ازمون که بقیه میدن رو با شرایط برابر شرکت کنن

• لایک

اسمز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تو نگران نباش یه مدرسه هیچ وقت دانش آموزان برترش رو بیرون نمی کنه .
درس بد یعنی چه نمره ای ؟ سمپاد فقط زیر 14 رو اخراج می کنه درحالی که نمره 15 و 16 هم نمرات خوبی نیستن ، و شاید حق بچه های دیگه ای باشه که به جای اونا درس بخونن و این حق ب خاطر ظرفیت پایین صلب بشه ازشون . این آزمون یه رقابته دیگه .
اگه همونی که نمره 15 و 16 می گیره به نسبت کل ، همچنان آزمون خوبی بده ، لب مرزی هم شده قبول میشه . اما اگه تعداد افرادی که بهتر از اون آزمون میدن خیلی بیشتر باشه طبیعتا حق اوناس وارد مدرسه شن .
این آزمون بیشتر برای بچه های متوسط و ضعیف سمپاده ! قوی ها از روی سابقه ای که در مدرسه دارن اخراج نمی شن . هیچ مدرسه ای همچین کاری نمی کنه . وقتی تو کل سال شاگرد اول کلاس بودی ولی سر آزمون ورودی مثلا حاالت بد میشه و خراب می کنی ، نمیان اخراجت کنن چون اصلا قبل از اینکه آزمون بدی درنظرشون پذیرفته شده بودی و تکلیفت مشخص بوده . حتی ممکنه اسم بعضی بچه ها رو از قبل با نظر دبیران برای دبیرستان خودشون رد کنن که یعنی این ها 100 درصد قبولن .
شاید هم قاعدشون طور دیگه ای باشه و بچه های خوب رو هم نگه ندارند، هیچ چیز بعید نیست.

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
شاید هم قاعدشون طور دیگه ای باشه و بچه های خوب رو هم نگه ندارند، هیچ چیز بعید نیست.
کسی که از این آزمون میترسه دو حالت داره:
1.اونقدر تو بحث نمره تک بعدیه که آمادگی شرایط سختو نداره
2.دانش آموز متوسط تلاشگره و میترسه تلاشش نتیجه نده

کسی که دم از پژوهش محوری مدارس سمپاد میزنه نباید دیگه وا بده جلو این مسائل چون دیگه دانش آموز سردوگرم چشیده شده.

نام مرکز سمپاد
n
شهر
n
سال فارغ التحصیلی
7
شما بیشتر قصد قانع شدن ندارید.
اگر می تونستید یکم خودتون جای یک دوره اولی قرار بدید بنظرتون این آزمون انقدر عادلانه نمیومد.
تو هم اگه می تونستی خودتو جای یه غیر سمپادی بذاری که حقشه بیاد سمپاد ولی به خاطر ظرفیت کم پذیرفته نمی شه دیگه نمی گفتی عادلانه نیست .
چرا خیلی بعیده . اولا خیلی بعیده کسی که هم سمپاد درس خونده هم درسش قوی بوده آزمونش رو نسبت به بچه های عادی اونقدر خراب کنه که اصلا قبول نشه . تو حتی سطح متوسط سمپاد هم که باشی احتمال زیاد قبول می شی چون متوسطِ سمپاد میشه قویِ خیلی از مدارس عادی . دوما این اتفاق هم اگه در شرایط خاص برای یکی از بچه های قوی بیوفته واقعا بعیده بندازنش بیرون . معمولا هم اصلا به اینجا ها کشیده نمیشه یعنی کسی که قویه هرچقدر هم آزمون سخت باشه به نسبتِ کل آزمون بهتری رو میده .
بحث نکن بشین درستو بخون .

اسمز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
کسی که از این آزمون میترسه دو حالت داره:
1.اونقدر تو بحث نمره تک بعدیه که آمادگی شرایط سختو نداره
2.دانش آموز متوسط تلاشگره و میترسه تلاشش نتیجه نده

کسی که دم از پژوهش محوری مدارس سمپاد میزنه نباید دیگه وا بده جلو این مسائل چون دیگه دانش آموز سردوگرم چشیده شده.
اینکه آدم این دغدغه رو داشته باشه که دوره دوم سمپادی نباشه خیلی اذیت کننده است. مسئله اصلی غیر از خود آزمون فشار و نگرانیشه که از همه بدتره.

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
اینکه آدم این دغدغه رو داشته باشه که دوره دوم سمپادی نباشه خیلی اذیت کننده است. مسئله اصلی غیر از خود آزمون فشار و نگرانیشه که از همه بدتره.
یک جوری قضاوت میکنید انگار من خودم دوره دومیم! بابا من خودم هشتمیم اگر کسی بخواد استرس بگیره منم که!

اسمز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تو هم اگه می تونستی خودتو جای یه غیر سمپادی بذاری که حقشه بیاد سمپاد ولی به خاطر ظرفیت کم پذیرفته نمی شه دیگه نمی گفتی عادلانه نیست .

چرا خیلی بعیده . اولا خیلی بعیده کسی که هم سمپاد درس خونده هم درسش قوی بوده آزمونش رو نسبت به بچه های عادی اونقدر خراب کنه که اصلا قبول نشه . دوما این اتفاق هم اگه در شرایط خاص برای یکی از بچه های قوی بیوفته واقعا بعیده بندازنش بیرون . معمولا هم اصلا به اینجا ها کشیده نمیشه یعنی کسی که قویه هرچقدر هم آزمون سخت باشه به نسبتِ کل آزمون بهتری رو میده .
بحث نکن بشین درستو بخون .
غیر سمپادی سه سال وقت داره و میشینه بکوب می خونه.
درسمم خوندم نیازی به یادآوری شما نیست.

• دیسلایک

اسمز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
یک جوری قضاوت میکنید انگار من خودم دوره دومیم! بابا من خودم هشتمیم اگر کسی بخواد استرس بگیره منم که!
یعنی شما به عنوان یک هشتمی استرس اینو نداری که یک درصد ممکن باشه توی آزمون قبول نشی؟

نام مرکز سمپاد
n
شهر
n
سال فارغ التحصیلی
7
غیر سمپادی سه سال وقت داره و میشینه بکوب می خونه.
درسمم خوندم نیازی به یادآوری شما نیست.
آها درسته
بچه سمپادی این سه سالی که بچه غیر سمپادی داشته درس می خونده رو مرده بوده ، بعد حالا یهو سر آزمون زنده میشه و بدون هیچ مطالعه و آمادگی ای میاد آزمون میده !
یعنی چی که سه سال وقت داشته ؟ همتون دانش آموزید و همتون درس می خونید . مگه این سه سال شما کاری غیر از درس خوندن کردید ؟ غیر سمپادی ها هم اکثرا تازه کلاس نهم به تکاپو می افتن . و همونطور که صد بار گفته شد ، خیلی امتیازاتی که شما دارید رو یه غیر سمپادی نداره .
این حرفت چندبار تاحالا جواب داده شده ! همش داری برمی گردی اول خط و حرفات رو تکرار می کنی .

اسمز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
آها درسته
بچه سمپادی این سه سالی که بچه غیر سمپادی داشته درس می خونده رو مرده بوده ، بعد حالا یهو سر آزمون زنده میشه و بدون هیچ مطالعه و آمادگی ای میاد آزمون میده !
یعنی چی که سه سال وقت داشته ؟ همتون دانش آموزید و همتون درس می خونید . غیر سمپادی ها هم اکثرا تازه کلاس نهم به تکاپو می افتن . و همونطور که صد بار گفته شد ، خیلی امتیازاتی که شما دارید رو یه غیر سمپادی نداره .
این حرفت چندبار تاحالا جواب داده شده ! همش داری برمی گردی اول خط و حرفات رو تکرار می کنی .
باشه ممنون از شما که عدالت رو رعایت می کنید.

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
یعنی شما به عنوان یک هشتمی استرس اینو نداری که یک درصد ممکن باشه توی آزمون قبول نشی؟
اونی که تو تعیین مرکز بخواد حذف بشه خیلی شوته! دیگه تهش از 1 میفتم 4 که اگر واقعا لایق یدک کشیدن اسم سمپاد باشم تو همون 4 هم میتونم اندازه دانش آموز 1 کار کنم چون توانشو دارم

بالا