• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ابطال تحصیل مستقیم متوسطه اول به دوم سمپادی‌ها

shayanfpg9

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 4
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
خب همین سه سال اینجوری درس خوندن باعث نمیشه به طور متوسط از بقیه قوی تر بشید و راحت ازمونو بازم قبول شید؟

که خب خودتم اینجا اشاره کردی.

اره قطعا تاثیر داره
اما یه چه قیمتی
از همه چیزمون زدیم
نمیگم خودم بهترینم اما برای متوسط بودن تو سمپاد بازم پاره میشی

خیلی خوبه برای اینده اما متوسطه اول باید سبک تر باشه
تا انرژی برای متوسطه دوم داشته باشی

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
اگه بحث عدالت آموزشی عه سمپاد باید کلا از بیخ و بن حذف شه
ضمنا این وسط اینام خوب کارشونو بلدن دانش آموز نهمی که باید پی استعداد یابی المپیاد باشه باید بشینه دروس اساسن چرت آزمون ورودی بخونه و از یه طرف بار المپیاد برای یه عده مدارس رانتی خصوصی باز بشه (چون اگر تغییر کنه روند این آزمون معلوم نیست چند ساله
مثل آزمون ورودی سال هفتم که برای ما باید از کلاس پنجم شروع میکردیم به تستی خوندن اونم تازه حداقل!)
و از یه طرف وقت و زمان و استعداد دانش آموزان برای یه آزمون اساسا چرتی که هیچ تاثیر مثبتی تو زندگی شون نخواهد داشت هدر میده!
هیچ تضمینی نیست تو جمهوری اسلامی
اینا هم نه دلشون برای دانش آموزا سمپادی سوخته نه خبریه
غربال روانی رو دیگه از پایه هفتم شروع میکنن به بهونه آزمون سمپاد؛ و دیگه ۶ سال و ۶ میلیون نوع حیله بر سر این بچه ها خواهند آورد
همینطور که الان کنکور هست برای دوره دوم هرکی پا میشه یچیز میگه تن و بدن دانش آموزا رو میلرزونه به بهونه آزمون ورودی این چیزا رو از هفتم تا ۱۲ ام خواهیم دید به برکت جمهوری اسلامی
صبح پا میشه شورای عالی مصوبه دیوان رد میکنه دیوان میگه شورای عالی هیچ کارست مجلس پا میشه یچیز دیگه میگه
کی این وسط ضرر می کنه دانش آموز سمپادی
ضمنا اگه تغییری تو روند برگزاری آزمون قرار داده شه مطمئن باشید چینش دفترچه ها و بانگ سوالات حتی ممکنه جامع دوره اول باشه و فقط به پایه نهم بسنده نکنن
خلاصه فکر نکنید بو کباب میاد خبریه
براتون خر داغ کردن!!!!!

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
https://www.farsnews.ir/my/c/198079
بچه ها لطفا اینجا رو امضا کنین خواهش میکنم تو گروه هاتون هم بفرستید برای دوستاتون برای همه این لینک رو بفرستین
مسئله حقابه هیرمند بحران اصلی کشوره الان هرچی نماینده و مسئوله ریختن سر این موضوع بعد اینها میخوان یه هیئت دولت آب یک و خورده میلیون نفر جمعیتو ول کنه بچسبه به این موضوع

کارزارهای مهمتراز این موضوع خیلی بعدترش به جریان افتادن اینکه تو پیگیری ویژه گیرپاژ کرد!! یک ذره دید احساسی و تک بعدی مضطربتونو تغییر بدید. اضطرابو اون کنکوری دانشگاهی باید داشته باشه نه شما سر یه تعیین مرکزززز!!!!!!!

_Vina_

ابر های همه عالم شب و روز در دلم می‌گریند.
نام مرکز سمپاد
مانا خوشبخت
شهر
یه جایی تو تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
*شاید بدردتون بخوره*
اینو یکی از بچه ها برام فرستاده بود.
img_20230522_223637_460_ifh2.jpg

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
*شاید بدردتون بخوره*
اینو یکی از بچه ها برام فرستاده بود.
img_20230522_223637_460_ifh2.jpg
مامانای سمپاد کارگروه خودجوش زدن برا این حرکت تمام مسئولای سمپاد خراسانم توش عضو کردن🤣🤣

Newvarg

hamidoffski
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
فقط این قضیه باعث شده از نهما بدم بیاد ، دست خودم نیست 😂😂

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
مامانای سمپاد کارگروه خودجوش زدن برا این حرکت تمام مسئولای سمپاد خراسانم توش عضو کردن🤣🤣
حس میکنم ميانگين سنی این مامانا ۱۰ تا ۱۵ سال باشه. چون بیشتر منو یاد بچه های راهنمایی میندازه که میخوان امتحان قرآنشونو کنسل کنن

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
حس میکنم ميانگين سنی این مامانا ۱۰ تا ۱۵ سال باشه. چون بیشتر منو یاد بچه های راهنمایی میندازه که میخوان امتحان قرآنشونو کنسل کنن
این که مسلما. چرا باید اولیا دوره دوم بره اعتراض

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
نه نه
اینا همون مامانان که مدرسه وقتی میخواد
کلاس فوق برنامه (بدردنخور) بزاره مینویسه
بنا بر درخواست اولیا:))

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
و اینا همون مامانان که وقتی جلسه دیدار اولیا میشه، تا دم خونه معلم میوفتن دنبالش ازش سوال میپرسن بچمون گشاده درس نمیخونه چیکارش کنم
نه نه
اینا همون مامانان که مدرسه وقتی میخواد
کلاس فوق برنامه ی(بدردنخور) بزاره مینویسه
بنا بر درخواست اولیا:))

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

roxanaxl

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳ شهید شکفته
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
با معاون های مدرسه که صحبت کردم مثله اینکه هنوز شیوه نامه ای مبنی بر قطعیت این خبر نیست و سازمان سمپاد هم پیگیر لغو هستش انگار.

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
اين اشتباه‌ترين تصمیمی بوده که می‌تونسته گرفته بشه!
بچه‌ها توی دوره اول سمپادی‌طور تربیت میشن و تفاوتشون با بقیه دانش‌آموزای غیرسمپادی توی بعضی موارد خیلی خیلی زیاده
روزی که ما کتابای سنگین تکمیلی رو از بر می‌کردیم و فیزیک شیمی زیست رو بصورت مجزا و چندده‌برابر بالاتر از سطح کتاب آزمون می‌دادیم، بقیه زحمت خوندن کتاب "علوم"شون رو می‌کشیدن
وقتی استرس آزمون پایش و علامه‌حلی می‌کشیدیم بقیه "سنجش"ی رو امتحان می‌دادن که من توی یه ربع تموم می‌کردم /=
جاهای دیگه رو نمیدونم ولی مدرسه ما پژوهش و مقاله‌نویسی علمی عملا اجبار بود و بخشی از نمره پایان ترم بهش تعلق می‌گرفت
خب درواقع اینا نقش خیلی مهمی توی اون روحیه دانش‌آموزی دارن و دوره دوم اصلا سخت نمی‌گذره و نتیجه مناسبی هم داره
حالا چطور سمپاد میخواد بیاد و اینهمه هزینه و دوندگی رو پوچ کنه خدا داند
قبول دارم که بقیه خوشایندشون نیست که یه عده تحت عنوان تیزهوش ازشون جدا بشن ولی واقعیت امر اینه که وقتی توی بچگی،، یه آدم که به لحاظ روانشناسی هنوز بچست مثل خرمیخونه و سمپاد میاره حقشه که همونجا بمونه
و برای وردیای 97 به بعد که هوشی بود کاملا بارزتر میشه... اونی که هوششو داشته و داره وقتی توی شرایط سمپاد قرار می‌گیره مجبور میشه بخونه و راحتتر هم میخونه و یادمیگیره

از ما که گذشته ولی واقعا تصمیمشون الکی و نابجا بود
ازونایی که شب زنشون محلشون نمیده از روی عصبانیت یچیزی می‌پرونن :"))
اصن من ناناحتم
نه. این حرف زمانی درست بود که استعداد تحصیلی هم توی نمره قبولی بچه های ششم موثر بود. الان یه بچه ی کلاس ششمی کارش خیلی ساده تر شده به نسبت به اون بچه ی کلاس ششمی که توی ورودی تیزهوشانش باید تفکر و پژوهشم آزمون میداد. الان شرایط کلی فرق کرده و خیلی از بچه هایی که از راهنمایی میان دبیرستان خواه ناخواه از اون جو رقابتی تست زنی و آزمون زدن باز می‌مونن و این قضیه به کنکورشون صدمه میزنه. برای مثال مدرسه ای که من امسال ازش فارغ شدم مدرسه ای بود که فقط نهم به دهم با آزمون شاگرد قبول می‌کرد و همین مسئله باعث شده بود خیلی خیلی خیلی جو علمی مدرسه ارتقا پیدا کنه و قبولی های خوب و قابل قبولی داشته باشه. شما راهنمایی درسته تکمیلی خوندی. پاره شدی، تحقیق کردی دمتم گرم اما برای چی خوندی؟ به چه هدفی این کتابارو خوندی؟ اگه فقط برای نمره بوده که آره آقا درسته پارگی داره. اما هر کسی که توی مدرسه غیر سمپاد درس میخونه خنگ و کودن نیست. اون بچه چند ده برابر شمایی که تکمیلی خوندی باید برای استعداد تحصیلیش برای آزمون نهم به دهمش بخونه تا بتونه یه درصد قابل قبولی بزنه. پس قبول شدن اون بچه همچین کار ساده ایم نبوده. هر کسی توی هر موقعیتی که هست با توجه به اون باید سختیش رو هم به جون بخره و بنظرم این به بچه ها کمک میکنه. شاید الان گارد بگیرن اما واقعا دوباره برشون میگردونه به رقابت علمی و تست زنی زیاد. الان بچه های راهنمایی شما میانگین چند تا تست میزنین؟ اگه این اتفاق بیوفته باعث تثبیت سوادتون میشه و بهتر از پس دروس دهم یازدهم و کنکور برمیاین

هانی

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
راستی
عمیقا هم قصد ندارم تو دل تونو خالی کنم، اما خیلی به کارزار دل نبندید
نمیگم امید نداشته باشیدا، اتفاقا امیدوار باشید اگه واقعا نگران ازمون دادن هستید یا وقت ندارید و اینا
ولی تموم امید تونو پاش نزارید
چون کارزار توی مثلا برگردوندن عمومی ها هم نتونست امسال کمکی کنه
شدن نشدنش دقیقا پنجاه پنجاهه
به جاش از باقی مونده وقت تون استفاده کنید تست جامع بزنید چون هر چقدرم سطح علمی سمپادی ها بالاتر باشه
قدرت تست زدن یه سری از بچهای دولتی و غیردولتی و نمونه دولتی از سمپادیا بالاتره
امسال که قرار نیست ما امتحان بدیم؟هست؟

هانی

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
دروغ چرا
انقد تو مصوبه کلمه های قلمبه سلمبه داشت عقم گرفت تا آخر بخونم، بنابراین نمی‌دانم
فقط یه بار یکی از نمایندگان ما اومد گفت به ما گفتن ممکنه امسال ازمون بدیم برای دهم
الان نگاه کردم
امروز کارت های ورود به جلسه اومده.و ازمون 2 تیره
فکر نکنم قرار باشه بدیم

Saba.7

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اسلامشهر
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1406
واقعا دوباره باید ازمون بدیم؟؟؟

Feynman

Ermia
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
برنز فیزیک
هدف اینه که ی مشت ربات که مثل اسب درس میخونن انتخاب و جدا بشن یا ی عده نابغه که چیزی جز علاقشون دنبال نمیکنن؟

همه جای دنیا دومی. ولی اینجا قطعا اولیه.
ببین من خودم ورودی ۹۷ ام! اولین سالی که هوش جایگزین شد، ولی با این مسئله‌ ازمون مجدد موافقم! چون قضیه اینه که اصلا تیزهوش بر مبنای هوش نیست، بر مبنای سگ زدنه، این تفاوت ازمون شیشم و نهم هم چرت و پرت محضه
اون ازمون هوشی که از ما میگیرن بیسش استعداد تحلیلی و یه نوع هوش الگویابیه
خیلی از بچها این هوش رو دارن، هوش تحصیلی درسی به قول آموزش پرورش یا همون سگ زدنه خودمونو ندارن
ساده تر بگم
درس خون نیستن
اینا هم سطح کلاسو میکشن پایین هم واسه درس خوندن بقیه تو کلاس مزاحمت ایجاد میکنن، وقت همه رو تلف میکنن و هم اینکه جای یکی که واقعا حقشه رو گرفتن!

بالا