• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بانگ‌های جدید

مگه تو کنکوری نیستی ؟ این وقت شب چرا انلاینی ؟
  • لایک
امتیازات: karen.m و mahta.e
psychotrop
psychotrop
@sadlove قبول دارم که لحن پستم کمی بد بود ولی قصدم این نبود که بگم زیاد از حدی که باید پست داده و مدیرا باید برخورد کنند یا چیزی... حتی تعداد پست های خانم نورا از حد مجاز هم بیشتر نبود که همچین انتظاری داشته باشم یا بخوام گزارش کنم... صرفا اشاره داشتم به اینکه اون روز به نظر میومد سایت شلوغه و همه دارن زیاد فعالیت میکنن(یا پست میذارن)
psychotrop
psychotrop
و اون صفحه ح.ب هم اگه نگاه کنید خانم نورا تو یه صفحه 3 پست گذاشته بودن که خب اسمش اومد تو چشمم.در کل قصد بدی نداشتم با اون پست... ولی خب لحنش رو قبول دارم که بد بود... درضمن خانم نورا از یه چیزی از پستم ایراد گرفت همون اول و حتی تو ح.ب هم ریپلای کرد و گفتش که اون چیز رو حتی قبل از اینکه پست بده خودم بلافاصبه ادیت کردم...
sadlove
sadlove
ح.ب ی تاپیکه ک باید درد دل ها رو نوشت . ن اینکه راجب اینو اون نظر داد .
حمیده تو واقعی ترینی و من کیف میکنم از خوندن نوشته‌هات *_*
  • لایک
امتیازات: حمیده
حمیده
حمیده
میدونی منم همینقدر حس خوب میگیرم از نوشته‌هات؟ ^_^
  • لایک
امتیازات: moonelin
moonelin
moonelin
ذوق مرگ شدم که ♡__♡
  • لایک
امتیازات: حمیده
حمیده
  • لایک
امتیازات: moonelin
معتاده به دختره متلک ميگه: چشاش بيشت لباش بيشت تيپش بيشت...
دختره برمي گرده مي گه: گم شو اشغال
معتاده مي گه: انژباط شفر :(
=)) =)) =))
حقیقتا تو این چند ماهی که عضو شدم هیچوقت دیس ندادم
ولی دیس دادن بقیه خیلی جالبه
و الان اینو فهمیدم که دیس دادن آدما صرفا مخالفتشون با حرف طرف نیست ، کافیه از یکی خوششون نیاد اونوقت دیس میدن...
  • لایک
امتیازات: اکالیپتوس و hot_ice
Reyhan81
Reyhan81
و البته لایک ها هم همین رواله... همین چند روزپیش یک کاربر قدیمی یک جمله تو ح.ب نوشته بود که از کلمه ک*شر استفاده کرده بود . کلا جملش هم هیچ مفهومی نداشت ولی فک کنم نزدیک پونزد شونزده تا لایک گرفته بود...
Why???????
hot_ice
hot_ice
اره به شخص رای داده میشه ن ب حرف،اتفاقا دیروز دو پست ک مفهوم یکساتی داشتن رو دیدم یکی توسط کاربر جدید یکی از قدیمیا یکی بشدت رای منفی یکی مثبت.....اینجاهم ی نمونه جامعه اماریه ک باز ثابت میکنه نظر و حرف مردم چقدر الکی و احساسیه
hot_ice
hot_ice
مردم بین مفهوم یکسانی ک از دهن ی دکتر و ی کارگر بیرون میاد تفادت قایل میشن
نیازهای جدید در وجودم شکل گرفته از جمله نیاز ب عدم تفکر،دوس دارم مغزمو خاموش کنم اما نمیشه،چرا دروغ بگم،خیلی دوس دارم مواد مخدر رو امتحان کنم اما فعلا روشنه و نمیذاره
خواستم برم بگم برام توش فلفل بریزین،تند میخوام،دیدم میگو پلوعه اصن:/
ضایع شدم-_-
به نظرم هرشهری باید یه جلسات هفتگی داشته باشه. کسایی که پایه هستن، بهم پیام بدن تا هماهنگ کنیم این کار رو
موضوع بعدی آها این بود ک کلا حس شوخ طبیعیشون پوکیده انگار هرچی دم از جدی بودن و بی رحم بودن دنیا بزنن باسوادتر نشون میدن:|
ناگفته نمونه دارم رنگ میگرم حس شوخیم داره اخرین نفساشودربعضی پستا میکشه
فک کنم بیشترین دیس لایک گیرنده ی سایتید :|
بالا