• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات ما از سوختن!

fatemeh76

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : خاطرات ما از سوختن !

منم بعد از یک مدت تصمیم گرفتم یک کار بزرگ و مهم انجام بدم B-) اون کارم این بود که کتری رو رو گاز بزارم بعد منم همینجور کبریت داغ و نیمه روشن تو سطل زباله انداختم بعد از چند دقیقه یک دود غلیظی از تو آشپز خانه بلند شد به طور کامل هرچی زباله داشتیم سوزانده شد :-" از اون به بعد کسی جرئت نداره به من کار بده :D

ghazaleb

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
مدال المپیاد
فعلا میخونیم

چهارم دبستان بودم . تولد بابام بود
بعد جوگیر شدم گفتم منو دختر عموم شیرینی تولد رو درست میکنیم
همه رو از تو اشپز خونه بیرون کردیم . امدیم نون پنجره درست کنیم .منم تو تی وی دیده بودم مای تابه رو میندازن بالا پایین.منم این کارو کردم نگو دستگیره شل بود پرت شد زمین همه جا روغنی شد.اخ اینقد خندیدیم
یک بار دیگه هم موهای همین دختر عمومو سوزوندیم خیلی حال داد اخه موهاش خیلی فرفری بود بعد وقتی میسوخت ناز میشد:))

mstar77

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شهریار
شهر
کرج
مدال المپیاد
یه بار المپیاد فیزیک شرکت کردیم گفتیم کیک و ساندیس میدن اونو ندادن هیچ تازه مخمم پوکید:D
دانشگاه
دوقوزآباد به امیدخدا(ولی ما
رشته دانشگاه
آبیاری گیاهان دریایی;)

سلام
همونطور که اول بحث ها هم که توسط sahel_abi جان نوشته شده ما هممون خاطره ای از آتیش به پا کردن یا همون سوزوندن داری :) :D :-[
(البته این موضوع به سمپادی بودن یا نبودن ربطی نداره ها ولی خوب اینجا به هر حال مال سمپادی هاست)
ولی مطمئنم آتیش سوزوندن هیچکدومتون به پای من نمیرسه :D :D (< (< (<
چون من یه بار.......نزدیک بود کل مدرسه رو به آتیش بکشم اونم چی یکی از مدرسه های سمپاد رو (< (< (< (< <D= <D= <D= :D :D :D :D
ولی خب این اقدام شجاعانه نا موفق واقع شد و فقط سطل آشغال کلاسمون سوخت و کل مدرسه(البت طبقه ی پایین) رو دود برداشت :-? :-? :(( :(( :-< :-< :-<
جریان از این قرار بود که در جیب یکی از دوستانم کبریت وجود همی داشت(اوه اوه چه ادبی) :D :))
و بنده که از ریاضی بیزارم :-&(با عرض وزش از دوستان ریضی پسند سر من نریزید یه وقت که چکار کنم ریاضی دوس نمیدارم)
بعد از کارگاه ریاضی کبریت و از دست دوستم گرفتم و چک نویس ها رو آتیش زدم بعد که آتیش گرفت یهوووووو........
از دستمان افتاد تو سطل آشغال جالب اونجا بود که یکی هم میخواس با پاش آاتیش رو خاموش کنه =)) =)) =)) =)) =)) =))
این بود خاطره ی من B-) B-) :D :D :)) :))(اون زمان من دوم راهنمایی بودم البته با همکاری دوستم این اتفاق را انجام دادیم)
به نقل از sarah-en :
سال دوم راهنمایی بودیم .
یه برگه بود که از اطلاعات شومش باید نابود میشد. 2 تا از بچه ها برگه رو با کبریت اونم توی دستشون سوزندن تا این که اتیش رسید به دستش و داشت میسوخت همون موقع یکی از بچه های نابغه که داشت از اون حوالی رد میشد برگشت کفت بندازش تو سطل اشغال . سطل اشغالمون اتیش گرفت و ما همه ی اب اپاش(برای پاک کردن تختخته استفاده میشود) رو ریختیم تو سطل اشغال و رفتیم ولی نگو که سطل اشغال خاموش نشده بود و ما یهو دیدیم گر گرفته جالا برو از ابدارخونه اب بیار و خاموش کن کل مدرسه بوی پلاستیک سوخته کرفت . خلاصه اتیش خاموش شد و زنگ تفریح رفتیم خوراکی بخریم دیدیم یکی میگه یکی میگه 103 سوخت اون یکی میگه رفت رو هوا . بابا فقط یه سطل اشغال یود.

فک کنم ایشون تومدرسه ما هستن البته همین الان بعد از نوشتن خاطره خوندم به همین دلیل مطمئن نیستم

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

در حال خاموش کردن کبریت در دهان
که کبریت لامصب خاموش نمیشد

Sisyphus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

این رو میگم از تجربم استفاده کنید:
مامان بنده کتری رو میذاره آبش جوش بیاد ، بعد روش قوری جایی رو میذاره
همیشه دست این قوریه خوب و سرد بود
اما یه سری اونقدر داغ بود که داغون شدم ها
حالا چرا؟
خب چون دسته قوری این بار تصادفا بالای دهانه کتری بود
و این دسته به خاطر بخار خارج شده ازش داغ شده
بالای اینجا منظورمه :

nazanin1111

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران

یه بار خونه مامان بزرگم ب من گفتن چایی بگیر منم اومدم چایی رو بگیرم یه بنده خدا برداره
اون بنده خدا هم برگشت گفت شما بلدید کار بکنید منم حرصم دراومد سینی چای رو ریختم روش البته ب صورت کاملا ناخواسته :D :D
بعد تازه فهمیدم چقدر خودم رو ضایع کردم :D
یه بارم سینی چایی رو ریختم رو مادر شوهر خالم :D :D :D

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

بنده تازه راه افتاده بودم

و به شدت شیطون تشریف داشتم

هیچی دیه رفتیم خونه مامانبزرگ جان

و بطرز جالبی رفتم سماورشون رو بغل کردم

وکل وجودم سوزید

به حدی که دکی ها گفته بودن بنده میمیرم :(( :((

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

آخرین خاطرات من از سوختن عبارتند از :
1 تخم مرغ آب پزی ک از ساعت 4 صب روز امتان ریاضیم زیرشو روشن کردم و ساعت 6 و نیم ک خاسم برم مدرسه یادم اومد این 2 ساعت و نیمه زیرش روشنه .... ( از اون جایی ک کلمات در توصیف بوش و شکلش قاصرند پیشنهاد میکنم خودتون ی بار چنین کاریو بکنین!)

2 روزی ک از نمایشگاه اومدم خونه فندک اتمی معلم پژوهشمون دسم بود منم ب سرم زد آزمایشات علمی از خو در کنم ک گوشه قالیم سوخت!

mohandes leily

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 و 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ikiu
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

خب یه خاطره باحال دارم واسه 2 سال پیشِ تقریبا
زمستون بود منم خونه تنها بودم
نشسته بودم کنار شومینه ی کتاب رو پام بود داشتم درس میخوندم
ی اسپری هم دستم بود که بوشو خیلی دوس داشتم ولی چون تقلبی بود هر 1ساعت 1بار بوش میپرید
منم هر 1ساعت ی بار میزدم ب خودم
دیگه اخر سر لجم گرفت کلشو خالی کردم رو خودم + تو هوا
افا چشمتون روز بد نبینه این %الکلش خیلی بالا بود منم خیلی زیاد زدم سری اخر
ی لحظه نگا کردم دیدم شعله ها از تو شومینه هی دارن کشیده میشن بیروون منم دقیقا رو مبل روبرویی بودم
سریع گاز شومینه رو بستم خاموش شد ولی خداییش خیلی ترسیدم
#S-:

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(&#39;) امیــ(&#39;)
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

دو سه سال پیش خونه ی مامانبزرگم اینا بودیم بعد همه نشسته بودن مامانبزرگم به من گفت بریم چایی بیارم ! منم رفتم چایی گذاشتم رو

قوری بعد آبجوش ریختم توش اومدم بذارم رو سماور یهو دیدم پایه ی سماور لقه اول محل نذاشتم ولی بعد که قوری رو گذاشتم روش یهو قوری

و سماور با هم برگشت روم :-"

نگران نشین بادمجون بم افت نداره !! هیچیم نشد فقط یکم سوختم ! :D جاش روی بدنم نمونده فقط رو دست راستم یه جای کوچیک ازش

یادگاری مونده! از اون روز به بعد از سماور و چایی درست کردن وحشت دارم!

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

مامانم میگه 2سالگی عشق بخاری بودم ! مامانم هی میگفت جیزه ! منم به حرفش گوش نمیدادم بعد یه روز از دستم خسته شده بود و ولم کرده بود تا آدم بشم ! منم رفته بودم دستمو گذاشته بودم رو بخاری ! مامانم میگه تا یه هفته دستامو نشون میدادم و میگفتم جیزز :D

کلاس سوم بودم کسی خونه نبود منم گرسنه بودم ! قبلا با مامانم سیب زمینی سرخ کرده بودم ! اون روزم رفتم سرخ کنم ! یه ذره از روغن پاشید رو دستم که الانم جاش هست هنوز :D

اول راهنمائی که بودم باز گرسنه م بود و کسی هم طبق معمول خونه نبود ! رفتم نیمرو درست کنم ! وسطش لاک پشتهای نینجا پخش شد منم رفتم نگاه کردم ! تموم که شد برگشتم دیدم تخم مرغ نیس ! پیتزا شده بود ! :))

BRX

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
96

حدود3سالم بود یه لباس بافتنی خیلی خوشمل داشتم خیلی ناز بود x: x:یه روز مامانم شسته بودتش خیس بود مثلا اومدم کمک کنم انداختمش رو بخاری سریع خشک شه جیلیز ویلیز سوووووووووووووخت یه لک گنده ام گذاشت رو بخاری!کلا هنوز که هنوزه باهاش حال میکنم!!!!!!!
و گفته میشود 2سالم که بود با کله رفته بودم تو سینی چایی سوخته بودم!ولی اکنون هیچ اثری از آنان نیست B-)

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

منم یه بار کوچیک که بودم(خودم یادم نیس) لیوان چای فک کنم :-?ریخت رو پام چون خیلی بچه بودم رفتم بیمارستان!

یه دفعه م رفتم پشت بخاری روشن پام بدجور سوخت، و کسی پامو ندید که سوخته، فرداش فک کنم عمه م منو بغل کرده بود یه لحظه پام خورد به بخاری(هیچی نشدا!) بعد عمه م سریع رفت کنار
چند روز بعدش یکی پامو دید گفت ا...پات چی شده؟؟؟؟ گفتم تقصیر عمه م بود پامو زد به بخاری!!! :D

!Khodam Hastam!

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تـهران

من تا حالا دو بار پای خودمو سوزوندم :|

یه بار رفته بودیم شمال بد یه جنگلی بود میگفتن خیلی خوشگله... ما هم رفتیم اونجا...

خیلی داش خوش میگذشت بعد یه دفه در فلاکس آب جوش (به اذن خدا) وا شد ریخت رو پای ما :| کلی هم گریه کردم :(

دفه دوم همین دیشب بود که داشتم واسه مامانم چایی میریختم بعد نمیدونم چرا آب جوش از تو کتری ریخت رو همین پائه که قبلا سوخته بود... :|

خلاصه دیگه تصمیم دارم طرف آب جوش نرم ... :) :D

nasim-tofan

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
N.A میگن گویا

کلاس دو دبستان بودم از حموم اومد رفتم کناره بخاری لباس بپوشم
در حین لباس پوشیدن شکمم چسبید به بخاری :((
جای پیچ بخاری هنوز رو شکمم مونده :|

bella_h

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
شهید هاشمی نژاد مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی

من یه سری برگه داشتم باید نابود میشد رفتم یه کاسه ی فلزی برداشتم گذاشتم کف آشپز خونه رو قالی بعد برگه هارو آتیش زدم کارم که تموم شد دیدم کاسه چسبیده به زمین کندمش یک دایره رو فرش شدیدا سوخته بود وداغون شده بود همونجوری ولش کردم رفتم مامانم که دید بهش گفتم نمیدونم بابا اونروز اینجا بود :D :D

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90

من که یبار تو مهد میخواستم به بچه ها نشون بدم که اگه پامو بذارم روی بخاری نمی سوزه B-)
پامو گذاشتم کم کم داغ شد...
.
.
.
در نهایت پام چسبید به بخاری(با کفش) ....بعد خاله مهد اومد پامو از کفش در آورد.بخاری رو خاموش کرد. کفشم تا چند روز به بخاری کلاس مونده بود!کلاسمون رو با هیتر گرم می کردن!
بعداً دیگه جداش کردن معلوم نیس کدوم جای مبارکی انداختنش (<
.
.
.
.
الاًن که یه کم بیشتر با خودم فکر میکنم از خودم می پرسم:آخه خاله مهد اون موقع داشته چی کار می کرده؟جداً؟! :-w

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

من وقتی بچه بودم فکر می کردم بنزین ماده ی اشتعالی نیست :))

یه بار با خودم آوردم بنزین رو ریختم رو حیاط آب هم آوردم اون موقع 4 سالم بود کبریت رو کشیدم و وقتی دیدم آتیش گرفت سریع با آب خاموشش

کردم و کمی سیاهی موند رو حیاط اونم شستم تا مامانم نفهمه =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

این یکی از گندهای دوران نوجوانیمه :D
شب بود و مامانم هم خواب. منم بیدار بودم و گرسنه م بود. مامانم چند ساعت پیشش بهم گفت بیا شام بخور گفتم گرسنه م نیست نخوردم :-"
بعد گفتم برم واسه خودم غذا گرم کنم ;)) رفتم تو یخچال یه ظرف غذا بود که ظرفشم از اونایی بود که تو قنادی ها ازش بعنوان ظرف کیک استفاده میکنن...
همون ظرف رو! گذاشتم رو شعله پخش کن که مثلا یه دفعه نسوزه :))
5 دقیقه بعد شنیدم صدای جلز و ولز میاد :D رفتم تو آشپزخونه دیدم به به! ظرفه کلا نابود وخمیده شده رفته :))
بعدشم در نهایت خجالت یه یادداشت تو آشپزخونه واسه مامانم گذاشتم که ببخشید بخاطر این گندی که زدم ،نمیدونستم این جوری میشه!
آبروریزی بود اصن :D

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

من يبار عصباني بودم رفتم تو آشپزخونه فلاسك چايو برداشتم درشو گذاشتم بعد گرفتمش تو دستم يه تكوني بش دادم حين غر زدنام بعد رفتم بيرون از آشپزخونه...چشمتون روز بد نبينه يهو يه عالمه آب جوش كه نرفته بود توي فلاسك ريختن رو دستم.حالا منم يه جيغ زدم فلاسكو پرت كردم خورد سر پام...سوخت دستم.جاش يكم مونده.خيلي تاولش باحال بود.

يه سال پيش خونه مادربزرگم كنار شومينه نشسته بودم بعد موهامم ول كرده بودم پشت به شومينه نشسته بودم.خسته شدم يهو يكم عقب رفتم بعد ديدم پشت سرم دود مياد!موهام تموم سوختن.نصفشون كوتاه شدن.خيلي خنديدم خداييش.آتيش گرفته بودن خيلي باحال بود اين خالمم افتاده بود دنبالم كه آتيش موهامو خاموش كنه...

بالا