• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نــارکــاپ

امين

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
دس رو دلم نزار
پاسخ : نــارکــاپ

به نقل از AlirezaRajabi :
قبل از همه یه عذر خواهی به همه بدهکارم به این علت که بخاطر امتحانات و مشغولیت های دیگه یکم دیرا دیر بهتون ج میدم!اره چرا نمیشه!
هر موضوعی رو که بتونین تو این موضوع(نظریه ی بازی ها) تعمیمش بدین میتونه موضوع مقاله تون باشه!راستش هنوز نمیتونیم در این مورد نظ قطعی بدیم!
یه سری چیزا بنا به دلایلی الان رو هوا هستن و نمیتونیم نظر قطعی بدیم!
چون بنا به یه سری جریانات مسولین نمیتونن مسولیت قبول کنن و این حرفا!
ما هم دلمون میخواد که شما از طرف مدرسه حمایت بشین و یه نفر رو بعنوان سرپرست همراهتون بفرستن؛چون قبلا همین بلا سرمون اومده و مجبور شدیم بدون مسول و با مرخصی از مدرسه و اینا تو مسابقات مختلف شرکت کنیم!
اما سعی خودتون رو بکنید لطفا

• شروع کننده موضوع

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

به نقل از امين :
ما تمام سعیمونو میکنیم! >:D<

قابل توجه مدیر:اسپم نیستا؛یه موقع حذف نکنی!

امين

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
دس رو دلم نزار

به نقل از امين :
من بگم برای بچه ها ی مشهد نمی ارزه 1300 کیلومتر رو بیا ین اون جا و حتی مدرسه نتونه یک نفر رو همراهشون کنه
من یک چیزی می نویسم ممکنه بگی به ..... و اونم اینه: [size=12pt]آقا هر وقت قطعی شد اون وقت ما بچه ها ی مشهد شر کت می کنیم
این حرف می تونه حرف دله بچه های خیلی از شهر های کشور هم باشه نمی دونی چه تلخه تو همه تلاشت رو بکنی بعد مدرسه حتی کاغذ و گواهی اشتغال به تحصیلت رو امضا نکنه
ممنونت میشم خبر قطعیش رو بزاری همین جا[/size]

در ضمن نارا حت نشو من چون تجربه دارم اینو گفتم

bugieboy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دستغیب
شهر
شیراز
مدال المپیاد
مدال قهوه اي المپياد زيست -.-
رشته دانشگاه
شايد دارو شايد نورولوژي يا

ميشه شركت كننده ها همه از يه مدرسه نباشن؟

• شروع کننده موضوع

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

به نقل از امين :
من بگم برای بچه ها ی مشهد نمی ارزه 1300 کیلومتر رو بیا ین اون جا و حتی مدرسه نتونه یک نفر رو همراهشون کنه
من یک چیزی می نویسم ممکنه بگی به ..... و اونم اینه: آقا هر وقت قطعی شد اون وقت ما بچه ها ی مشهد شر کت می کنیم این حرف می تونه حرف دله بچه های خیلی از شهر های کشور هم باشه نمی دونی چه تلخه تو همه تلاشت رو بکنی بعد مدرسه حتی کاغذ و گواهی اشتغال به تحصیلت رو امضا نکنه
ممنونت میشم خبر قطعیش رو بزاری همین جا

در ضمن نارا حت نشو من چون تجربه دارم اینو گفتم
اوالا دلیلی وجود نداره که من ناراحت بشم! و اتفاقا خوشحال میشم که نظراتتون رو بیان میکنید!
محض اطلاعتون میگم:ما برای هر مسابقه ای که امسال شرکت میکردیم با مخالفت مدیر و این حرفا مواجه میشدیم و مجبور میشدیم که اولیا رو بیاریم تا تعهد بدن که این چند روز رو ما به مدرسه نخواهیم رفت... و بدون مسول تمام مسابقاتی رو که شرکت میکردیم رو حضور داشتیم.مثلا یکیش همون مسابقه ی هشترودی تو کرمان بود که مسافت ما تا کرمان به مراتب بیشتر از مسافت ما تا مشهده!
ولی خوبی ای که داشت این بود که تو تمام این مسابقات اقای خودمون بودیم و محدودیت هایی رو که مسولین برای دیگر گروه های شرکت کننده وضع میکردن رو نداشتیم و این باعث میشد که بهتر عمل کنیم و بیشتر به ما خخوش بگذره!
اینا رو نگفتم که شما هم این کارا رو بکنین؛همونطور که گفتم ما تموم سعی مون بر این اساس خواهد بود که اداره یه نفر رو برای مسولیت شما در این مسابقه بفرسته!
دوما مگه المپیاده که گواهی اشتغال به تحصیل بگیرین؟اگه گواهی ندادن بهتون میتونین از کارنامه و خیلی چیزای دیگه که معرفی کنه که شما تو چه مقطعی درس میخونین استفاده کنین!
به نقل از bugieboy :
ميشه شركت كننده ها همه از يه مدرسه نباشن؟
چرا نمیشه؟
ما کلا دو تا شرط برای افراد شرکت کننده وضع کردیم که یکی مقطعشونه و دیگری تفکیک جـنس‍‌‍ی شرکت کننده هاست!
فقط اگه مشکلی با مسولی که قرار میشه باهاتون فرستاده شه پیدا بشه(مثلا دونفر از شما تو یه مدرسه و دیگری از یه شهر دیه باشه) باید خودتون حلش کنین!

• لایک
امتیازات: prph

mahshid-1998

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان
شهر
کرمان

ایا منبعی هم داره یا نه؟سوالاش هوشن یا ریاضی؟

• شروع کننده موضوع

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

به نقل از mahshid-1998 :
ایا منبعی هم داره یا نه؟سوالاش هوشن یا ریاضی؟
اگه قرار باشه سوالی از جای خاصی طرح بشه حتما قبلش درسنامه ـشو میزاریم!
+صب روز اول مرحلهی حضوری قراره کارگاه آموزشی باشه!(فک کنم! :-?)

• لایک
امتیازات: prph

سپیده.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان3
شهر
شهر _آدم های _افسرده.

به نقل از افـلاطـون! :
بله همونطور که گفته شد:
مرحله ی حضوری + همایش مقالات بین 10 ـم تا 20ـم به مدت 2 روز برگزار خواهد شد!
مرحله ی غیر حضوری مسابقه هم بلافاصله بعد از اتمام امتحانات پایانی برگزار خواهد شد!
مهلت ارسال مقالات هم تا 30 ـم خرداد ماه است!
سی ِخرداد؟؟؟
شوخی نکنید!
یکم مهلت بدید من تازه میخوام شروع کنم :-"

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : نارکـــــ....ــــاپ!

به نقل از افـلاطـون! :
قسمت مقالات کلا مجزا از قسمت مسابقه اس!
هر کس خواست میتونه تو هر کدوم که دلش خواست شرکت کنه!
اما فقط اجازه ی شرکت در یکیش رو خواهد داشت!البته قابل توجه:مسابقه در دو مرحله صورت میگیره و فقط کسایی میتونن تو مرحله ی حضوری شرکت کنن که مرحله ی اول رو سربلند بیرون بیان!که البته شما یکی از بهترین های ما هستی! و خوشحال میشیم که شما رو تو مرحله ی نهایی ببینیم!اینا هم نظر یکی از دوستان بود که به من پ.خ. کرده بود و به نظرم جالب رسید!
به نقل از killer koln :
سلام علیرضا جان
3تا تیم باحال از مدرسه(دوما)معرفی میکنم.
دوستان...
امیدوارم برای محک خود شرکت کنید
منتظر همه ی شما هستیم.
به امید دیدار
طرف با خودش حرف می‌زده یعنی؟

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

چی شد ؟:]

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

دوستان سر كارى بوده فكر كنم

pesarak

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی

با هر جای سمپادیا که بشه شوخی کرد،با این تاپیک نمیشه،و اخلاقا هم درست نیست،چون بالاخره افرادی هستن که طبق این مسابقات و اینا برنامه میریزن و ...
داستان سرکاری نبوده،ما حتی پوسترشو برای ارسال به مدارس اماده کرده بودیم،اما به دلایلی مسولین تو دقیقه ی 90 کارشکنی کردن و مجوز ندادن!
قبل از همه از همه عزیزانی که رو این مسابقه حساب کرده بودند عذر خواهی میکنم!(با این که تقصیر ما نبوده،بالاخره خودمونو پیش شما مسول میدونیم)
ما هنوز هم دنبال این هستیم که این مسابقه رو برگزار کنیم،ولی خب اگه نشد،مهم نیس،مسابقه های دیگه ای هم با همین موضوع تو کشور برگزار میشه که میشه گفت معروف ترینشون مسابقه ی نظریه بازی های یزد هست که خب سابقه ی بیشتری نسبت به ما داره.
من خودم 2 ماه ناقابل رو برا همین گذاشتم،ولی خب فکر نکنم که وقت تلف کردن بوده باشه،یکی از اهداف ما تو برگزاری ایم مسابقه این بود که دوستان رو به مطالعه و پژوهش سوق بدیم،که اگه کسی کاری کرده باشه،حداقل مسابقه ی ما به یکی از اهدافش(با این که برگزار نشد) میرسه!
خلاصه همیشه این جور کارای مسولین علاوه بر این که برنامه ریزی ها رو بهم میزنن،زحمات خیلی ها رو هم به باد میدن!اینجا علاوه بر اینکه زحمات منو و دوستامو به هدر دادن و کلی هم بد و بیراه بارمون کردن ،کلی ما رو پیش بقیه بی اعتبار کردن که سخت میشه دوباره این اعتبار رو بدست اورد...

به نقل از سُـــرفه :
طرف با خودش حرف می‌زده یعنی؟
صالح جان چرا داری جو رو متشنّج میکنی؟چی بهت میرسه؟چرا بحث های بیرون رو به داخل میاری؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
×از مدیران خواهش میشه که این تاپیک تا اطلاع بعدی قفل بشه،چون واقعا بعضیا پیدا میشن که صرفا برای خودنمایی پست هایی رو میدن که...

×پستهای متوالی ترکیب شد.

• شروع کننده موضوع

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

مث اینکه یه نفر از مدیرای سایت پیدا شد که ما رو هم ادم حساب کنه و این تاپیک رو باز کنه! L-:
یه مدتی نبودم،
میدونم چیا گفته شد،الانم نمیخوام شایعه ها رو دونه دونه بررسی کنم و درستی یا نادرستی شون رو برای شما اثبات کنم،
صاف و پوست کنده اش این بود که یه روز یه اقایی اومد به من گفت میخوایم یه مسابقه ی ریاضی تو شهرمون برگزار کنیم،من خودم خیلی شاکی شدم که چرا این موضوع از قبل با من در میون گذاشته نشده بود،خلاصه من و این اقای واسطه( :-") رفتیم پیش کسی که منبع این خبر بود،
اون زمان (اردیبهشت بود فک کنم) تنها هدفشون از برگزاری این مسابقه این بود که مدتی قبل تر مسابقه ای تو یکی از شهرای استان زنجان برگزار شده بود و مسولین اینجا نمیخواستن که کسی جاشونو تو اداره ی کل پر کنه،
من همون موقع پرسیدم که ما داریم رو چه کسی یا سازمانی حساب باز میکنیم؟فردا نیایم و به همه اعلام کنیم و کلی ثبت نامی هم داشته باشیم و بعدش بگیم ببخشید نشد!
گفتم اموزش پرورش حمایتمون میکنه؟گفت نه،گفتم مدرسه؟گفت نه،گفتم پس ما پشتمون به چی گرمه که میخوایم یه مسابقه ی کشوری برگزار کنیم،گفت به هیچکس،شما به من وصلید،پرسیدم و شما از کجا تغذیه میشید؟گفت از گروه اموزشیِ ریاضی استان!
خلاصه کلی ما طرح دادیم برای مسابقه و طرح نهایی رو تا جایی که من میدونم مدیر کل هم خونده بود،یادمه به زمان امتحانات افتاده بود،و هیچ کس قبول پوستر نمیکرد،هیچ پولی هم برای اینجور کارا به ما داده نشد،و بهم گفتن که یه پوستر علی الحساب هم که شده طراحی کنید تا بتونیم بودجه شو بگیریم،نه چیزی از گرافیک بلد بودم و نه حتی به فتوشاپ اشنا بودم،خلاصه یه پوستر هم برا اینکارشون درست کردیم،
بماند که بعد ها من خودم این پوستر رو کجا دیدم،یه مدت از این اقا من اونقدری ناراحت بودم که حتی اگه میدیدمش هم حرفی باهاش نمیزدم،خلاصه یه روز خودش زبون باز کرد گفت من پیگیرما،منم دیگه تقریبا هرچی از دهنم در اومد رو گفتم،گفتام اینجوری پیگیر بودی؟پیگیر بودذی که نسخه اصلی طرح و پوستر رو من خودم فلان جا دیدم؟خلاصه این اقا تازه فهمیده بود یه من ماست چقد کره داره،رفته بود و پوستر رو از اونجا برداشته بود و برده بود به مسولش داده بود،
یه هفته نگذشته بود که یه اس ام اس از دوستم دریافت کردم که فلانی شمارتو میخواست،ندادم،اما قرار شد بهت بگم که فردا بری اموزش و پرورش،گفتم با کی؟گفت با من،خلاصه هر کدوم میخواستینم شونه خالی کنیم(حق هم داشتیم) اما خب فردا هردومون رفتیم اموزش و پرورش و نتیجه اش شد ین دو تا عکس:
51323399381784523720.jpg

و
62794020789326659731.jpg

این خبر ها رو من خودم ندیدم و بعد از دو سه هفته یکی از دوستان گفت که مسابقه چی شد؟گفتم هیچی،گفت خبرش تو سایت بود،گفتم کدوم سایت و ... این شد که فهمیدم بله،خبرش رو هم ابلاغ کردن،
اما اصل ماجرا چی بود،و اون روز چه اتفاقی تو اون اتاق برای ما افتاد،قرار شد تا اخر هفته به من خبر قطعیه برگزاری مسابقه رو بدم تا من بتونم تیم اجرایی رو تشکیل بدم و مرحله ی نهایی مسابقه رو تو نیمه ی اول شهریو.ر برگزار کنیم،
که هنوز هم خبری در این مورد به دست من نرسیده،
ما تو دو صفحه ی تایپ شده،چکیده ی مسابقه رو به اموزش پرورش دادیم،اما بازم تو یکی از متن همین عکسای بالا نوشته شده که مسابقه برای پیش دانشگاهی هاست،اولا که برای کل عزیزان مقطع متوسطه بود،ثانیا تا جایی که من میدونم یه چند سالی هست که نظام اموزش تغییر کرده و چیزی رو من تو این نظام به اسم پیش دانشگاهی نمیشناسم،حالا یا اطلاعات من غلطه،یا اینا اصحاب کهف هستن!
ما حتی یه جلسه ی دیگه بعد از اونی که تو عکس میبینین،برای براورد بودجه تشکیل دادیم،کلی هم بهمون فشار اوردن که با خداقل بودجه ی ممکن مسابقه برگزار بشه،
از ادامه ی ماجرا دیگه منم خبری ندارم،نمیدونم بودجه ای رو که گرفتن رو چیکار کردن،احتمالا دادن قوطی رنگ خریدن و مدارس رو که رو به خرابی هستن رو یه رنگ کردن که بگن مدارس ما سالمه و ما نیازی به بودجه ی نوسازی مدارس نداریم:- خودشیرینی های رئیس اموزش پرورش پیش مدیر کل!

بالا