• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتشار پادکست عیدانه سمپادیا

• شروع کننده موضوع s!na
  • تاریخ شروع

این پادکست رو چطور ارزیابی میکنید؟

• عالی

رای‌ها: 78 47.9%
  • خیلی خوب(تا زمانی که رای‌ه عالی بیشتر باشه این خیلی خوب می‌مونه :-")

رای‌ها: 57 35.0%
  • نظری ندارم.

رای‌ها: 28 17.2%

• رای‌دهندگان
    163
وضعیت
موضوع بسته شده است.

farnoosh hashemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان یـک
شهر
تــهــران
مدال المپیاد
مرحله دوم 24 امین المپیاد کامپیوتر -ناکامی در مرحله۳
دانشگاه
صنعتی شریف
پاسخ : انتشار پادکست عیدانه سمپادیا

پادکست عالی!یعنی در یک کلمه بخوام بگم عالی!!
×ابتدائن بگم که من فعلا نگران این لایک های جناب سینا ــــم!!!99امیش رو من دادم دوستان لطف کنن یه لایک بزنن 100تا بشه!!!

×کار تک تک بچه ها عالی بود!!!ازون جایی که حافظه در حد ماهی ِ، یادم نیس که بخام راجب تک تک دوستان نظر بدم!!!باید موقع گوش دادن مینوشتم که یادم رفت! :-"ایشالا پادکست بعدی!!!

×تنها نقطه ضعف به نظرم صدای پشت ضمینه ی جنابان آژیراک و بی هویت بود!!!4بار این قسمتو گوش کردم تا فهمیدم چی گفتن!!!!

×من همچنان در مورد مجریان ، گنگ ــم!!مجری ها 1 نفر بودن یا چند نفر؟! :-" :-"

×بنده نیز بسی مشتاق شدم برای پادکست بعدی!!!!

×در نهایت دست همه دوستان درد نکنه!!!مخصوصا جناب سینا!!!

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

اقا اونی که میگه گراف کشیدم 70تا لایک دادن مطهری تاپیک زد 80 تا عالیه!

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

خوبه كه استقبال زياده و اينا !

بعد اينكه خانوما احياناً كم خوني دارير انقد بيحاليد ؟!
بعد اينكه جقدر نا اميدن بعضيا ! زندكيتونو بكنيد
عليرضا مرادي هم لطفاً كمتر بكش ! صدات در نمياد !
البته ما هم به خاطر وويس ندادن شرمنده ايم ! ايشالا بعدياش !

Sepidd

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
ژنتيك.

آغا اسم منو فارسی نوشتی قاطی نشه :-"

پادکست جالبی بود ؛ سینا و دوستان دستتون درد نکنه ;;)

ویس منو آنا چقد شبیه شد؛ آغا من گوش نداده بودم کامل ماله آنارو :D

بکس نیشابور:عالی بود اصن :D

سارا و دوستان: جالب بود :D

الی : خوب بود :>

بقیه رو بعد مینویسم

sh.n1996

شراره
نام مرکز سمپاد
دبیرستـ۱ن‌ فرزانـگان‌ امین
شهر
اصفهـــان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
خاطره شد دیگه:دی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

فقط خواستم تشکر کنم و اینا :د
+ما میخواستیم زمانش زیاد نشه و حرفای کلیشه ای نداشته باشیم برای همین از سر و تهش زدیم معرفی اینا نداشت :د . دلیل این که میپرسیدیم هم این بود که قسمت اول که ادامه حرف هم رو میگفتیم مکث خیلی داشت همینجوری با تلفن سخت بود ، تازه ما هم هی یادمون میرفت قسمتمون رو بگیم واسه همین از هم پرسیدیم .
ببخشید بخاطر کیفیت و اینا متاسفانه بهتر از این نمیشد.
بلوفلر(شراره) هستم :-" نیلوفر بلوفر ... :د

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

اوه اوه الان که پادکستو گوش دادم صدام افتضاح آروم بود X_X ضبط نمیکردم سنگینتر بود :-" ببخشید دیگه. البته وویسم اون آخراس دیگه تا اونجا کسی گوش نمیده همه خسته میشن ما که همه جا مظلوم واقع میشیم پاکدستم روش :-"

bugieboy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دستغیب
شهر
شیراز
مدال المپیاد
مدال قهوه اي المپياد زيست -.-
رشته دانشگاه
شايد دارو شايد نورولوژي يا

عاقا خيلي باحال بود >:D<
مخصوصن اون تك نوازي بهراد <D=
پرنيان هم خوب بودا ولي چه كنيم ديگه بهراد هم كلاسيمه و ما هم كه خـــــــــــــــــراب رفاقت X_X :D
آقا آهنگ ساسي مانكنو كي گذاشته بود ؟؟؟ =))
ابن همه بهراد گف صداي موتور و ترقه مياد تو كوچمون ! من كه چيزي نشنيدم چه وضشه؟؟؟ >:p
ملتو سر كار ميذاري ؟ :D
صداي دخترا چقد شبيه هم بود :D
اصن نميشه تشخيص بدي كي كي بود #-o
برعكس صداي پسرا !

منم دفه ي ديگه ويس ميدم B-)

kia.celever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی ۳
شهر
تهران

خیلی خوب بود! همه خسته نباشید و اینا ...
من فقط چند تا نکته (اگه بشه اسمشونو نکته گذاشت) به ذهنم رسید می گم. نمی دونم بقیه گفتن یا نه.
آهنگای متن نسبتاً خوب بودن. فقط بعضی وقتا یهویی فاز آهنگ ها و پادکست کلاً عوض می شد که خب خوب نبود دیگه.
کاری به شخص ساسی مانکن ندارم ولی حداقل صداشو کمتر می کردید که صدا اون بیچاره ها هم اون پشت شنیده بشه!
اینم که پادکست طولانیه به نظرم نکته بدی نیست. نشون می ده استقبال زیاده. صدای بچه ها هم نمی شه حذف کرد که ...

اینم در مورد بعضیا:
سینا: صدات شبیه یه شخصیتی تو تلویزیون ـه. هرچقد فک می کنم اسمش یادم نمیاد. :-"
ارغوان: کلاً نمی گفتی هم مشخص بود داری زور می زنی آروم صحبت کنی! :D یه جاهایی هم زبونت می گرفت ... ولی تلاشت قابل تقدیره ... :-"
جواد: احتمالاً خیلی ها بهت گفتن، ولی منم می گم. برو گوینده شو! جدی جدی ...
بابک: حرفات خیلی خوب بود ...
آژیراک: حرفاتو که نشد بشنویم. در مورد قطعه، به نظرم اگه یه بیس یا درامی چیزی هم روش می ذاشتی واسه پادکست مناسب تر می شد! خوب بود!
مهران، پوریا، میثاق، سجاد: عالی! کلی خندیدیم! :))

دست سینا هم درد نکنه دیگه ... (فک کنم اولین نفریم که فوش ندادم بهت!) :-"
منم می خواستم وویس بدم. (با این صدام! :-") یه قطعه هم می خواستم بزنم حتی! ولی جور نشد متأسفانه. رفتیم مسافرت و امکانات نبود!
بازم می گم خیلی خوب بود ... دست همگی درد نکنه! 8->

Carina

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار/تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
معماري

دیر اومدم گویا :-"
دو سه روزی بود سر نزده بودم

اول از همه بسی لایک >:D<
عااالی بود! /m\

مخصوصا" اون careless whisper که میدونم به خاطر خودم گذاشتینش! :)) >:D<

از همه ی دست اندر کاران هم ممنون :)
تا باشه از این پادکستا! :-" :D

Ho Da

کاربر فعال

خیلی توپ بود <D=
دست همه درد نکنه
فقط کیفیت جالبی نداشت
بچه ها هم غالبا تکراری بود حرفاشون
بکس نیشابور ترکونده بودن =)) =))

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

(پست گنده که آپدیت میشه . همزمان با شنیدن هی پاز می کردم و تایپ می کردم)

سینا : ادیتت تا این جا ک خوب بوده ، بعضی جاها ریپ زده مثلا وسط آهنگ سمنو، گاهی اوقات هم این تغییر موج گوش خراش میشه. اما خوب! (کلاه قرمزی استثنا اینجا خوب بود). آهنگات (از صدای سروش به بعد) راکس شدیدا. لینکاشونو به من هم بده ;;) . از صدای علی پاشا که می خواد بره بعدی ، یه آهنگ آروم داره پخش میشه ، یهو قطع میشه ، میریم سیمین پری! (باو حداقل ریتم رو رعایت می کردی و صدای کسی که حالت صداش مثل علیرضا بوده رو میذاشتی.
سروش : خیلی خوب! صدا خوب، بدون صداهای اضافه (مثل اکثرا) ، اولش به نظرم یه ذره استرس داشتی و تیکه ای که خواستی بندازی : " بکش بیرون" رو هم اصن با یه وضی گفتی که انگار تیکه نیست! یه اس ام اس اومده برام رو هم به صورت کاملا ضایع از روی بمب خنده ی مهران مدیری کپی کردی که یه ذره بد اومدی نسبت به نسخه اصلی. (چه گیری دادی به این 15000 کاربر سایت؟)
معصومه (تزار) : صدا پایین و خش دار! (صدای خودت نه! مشکل از ضبط کنندس!) ، بعد همچین احساسی حرف می زنی که اووه مثلا سمپادیا چه چیز خفن و شاخ و فلانی ـه! (هستا ، ولی جو دادی) (آرزو کلیشه ای :-")
علیرضا (علی پاشا) : سرما خورده بودی یا خوابت می اومده؟ :د . با این حرفات اصلن سایت رو بردی زیر سوال! این حرفات این معنی رو میده که آقا اصن سمپادیا چیز چرتیه ! مزخرفتون می کنه! نیاین :-" فلسفه ی عید رو هم قشنگ بردی زیر سوال. برادر من عید صرفا بهانه ای ست برای آدما که همدیگه رو ببینن و کمی شاد باشن. (اگه عید نبود من تا حالا پوریا رو 2 بار به زور دیده بودم) البته قبول دارم که امسال همچین حال و هوای عید رو نداریم همگی اما دلیل نمیشه که همیشه اینطوری باشه.
بعدی ها (کیمیا و اینا) : اولا که سیمین پری به مرغ سحر چه ربطی داره؟ تازه ، اشتباه خوندی ، مصراع دوم : داغ مرا هر دم تازه تر کن (با صدای شجریان درست در میاد!) امشب در سر شوری دارم . رسما :crap: ! از بیت دوم هم که قشنگ وزن شعر رو له می کنی ، از اون حالت کش دار ناگهان سریع میشه و کلا..! همه اینا به کنار ، وطنم دیگه چرا آخه؟ :crap: تازه فک کنم اشتباه هم خوندی :ال . تو بارون رفتی آخه؟ باو فهمیدیم شما هم صدا دارین! (که ندارین :زبون) حالا یهو بارون بارون بارونَ هی! (میگه چَش انتظارم(لهجه داره مثلا :ال)(جو گیری مطلق)
ساحل آبی و محدثه : لهجه کجایی دارین؟ :-" یزدی؟ .صلوات که میگین بفرستین خو باو!
زینب (دکتر شریعتی) : :crap: (ببین چیکار کردی که همین اول دارم بهت :کرپ میدم!) زمان عضویتت رو هم نمی گفتی ، دوستان مثلا تیز هوشن ، یه جمع و تفریق بلدن دیگه. :| :D استرس شدیدا تو صدات موج می زنه! یه پیشنهاد : با این حرفایی که زدی ، معلومه خودتو به زندگی مجازی محدود کردی ، یه ذره از این فاز در بیا ، سعی کن بیشتر تو زندگی واقعی باشی.(منظورم مفید بودن نبود). پاچه خوار! معذرت خواهی رو توی بانگ هم میشه کردا :-" این صدای رعد و برق بود؟ (به ترتیب زمان بیاین جلو دیگه :ال).
نسرین : خوب ، ببین ، صدات همینطوری کمی تو دماغیه یا سرما خورده بودی؟ :-" همین دیگه! :د
غزاله : حرفی ندارم :-" (یه ذره تو دماغی)
همید و سینا : (افکتو!) کپی رایت ارغوان قضیه ش چیه؟ حس می کنم شدیدا با هم درگیرین! (سینا هی می پره وسط حرف همید).همید جان عزیزم چند تا سینا داریم مگه؟ سینا چقدر غر می زنی! سینا صدات وحشتناک تو دماغیه! (البته صدای همید خوبه می تونه گوینده رادیو بشه) اون بالای بالا دیگه کجاس؟ سینا چقدر تیکه میندازی! البته قبول دارم که همید جوگیر شد. تو که پادکست نساختی :-" . بزار همید هم حرف بزنه بیچاره :-". "همید یه احمقه" :)) همید هم هی میگه شرکت کنین ، شرکت کنین ، شرکت کنین! (تاپیک های سمپادیا ، اسپانسر برنامه :| ). سینا این تیکه آخری بی مزه بود + باش باو فـ(همید)یم تو هم خرپولی. :)
مریم(جنا) : به نظرم باید قبلش آماده می شدی ، فک کنم خیلی عجله عجله ای و با هیجان صداتو ضبط کردی. (فی البداهه). اتفاقای بد رو نمیشه انکار کرد ، میشه فراموششون کرد. گذشته ها گذشته ، دیگه بر نمی گرده. دیگه اون طوری نمیشه اما ممکنه اتفاق خیلی مثبت تری برای سایت اما در جهت دیگه ای بیافته.

newthink

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
فیــزیــک

خیلی خوب بود!کلی شادشدیم :))
واقعا افتخارمیکنم که تو این جمع بزرگ سمپادیاهستم
باورم نمیشه یکساعت وخورده ای پای پادکست بودم!
کلاه قرمزی عالی :D
مرسی ازهمه واقعا!چه بچه هایی که زحمت کشیدن برای اماده کردنش وچه بچه هایی که وویس دادن :)

hamideh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
فیــــزیــــــک

خب باید بگم همه ی عوامل پشت و روی صحنه خسته نباشن، خیلی خوب بود+ تشکر . برای لحظاتی مسرور شدیم!

آغاز و پایانش خیلی خوب بود. مخصوصا اون تیکه ای که مجری از زیر پتو اسما رو میگفت :))

ولی خب وسطاش آدم یهو خوابش میبرد!( نمیدونم چرا ولی وسطاشو انرژی نداشتم بگوشم :D از بس طولانی بود؛ اولشو با ذوق گوش میدی ببینی چی توشه، آخرشو باشوق گوش میدی که داره تموم میشه :)) )

آهنگ شنگولانه پرنیان عالی بود خیلی خوشم اومد+ تشکر ویژه ;;)

بچه های نیشابور هم که حرف نداشتن ;;)

اون ویس آخری که میگفت عید کلیشه ای و ایناست :-" متوجه نشدم کی بود ولی حرفاش عالی بود! +تشکر ویژه + حرفات واسه چند لحظه تحت تاثیر قرارم داد ;;)

ولی اون تیکه آزیراک اینا خعلی رو اعصاب بود که دوستان اشاره کردن :D

کلن اینکه خیلی خوب بود (گفته بودم اینو فک کنم :-" )

پادکستای بعدی قسمت شه ماهم باشیم :)

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

آهنگای اولش:لایک
مجری:خوبه خوبه...یکم کج فهمی ایجاد میکنی البته....خب ی عده فکرای منحرف و اینا... :-"...در کل لایک...
تزار:عاغا من معذرت خواهی اصن...خفم کردین...چشم از این ب بعد مثه خودم حرف میزنم... :-"
علی پاشا:احساس میکنم تازه از خواب بیدار شدی بعد دوست داری این صداتو...بعد موافق نیستم با این عقیدت در مورد عید!... ;;) :)
K.M.W:این ک اولش آواز خوندین اصن یهو هنگ کردم...جالب بود...مرسی :)
ساحل و مجدثه:عالی بود...خیلی خوشم اومد از صمیمیتتون...
دکتر شریعتی:صداتو دوس دارم...و خب بیشتر لحنت رو...لایک
نسرین: :) یکم خوابت میاد احساس میکنم...(حالا خودم بدترما!)نتیجه ای ک گرفتی لایک.....
غزاله:دوست داشتم..
حمید و سینا:حمید لایک...این ک در کنار سینا بودی انتظار داشتم یکم شوخ تر باشی...سینا اون قسمت خدا ازتون نگذره اصلن وحشتناک لایک...اما مدل حرف زدنت انتظار نمیرفت این مدلی...
اما خیلی جالب بود برام...
جنا:صمیمی و دوست داشتنی...
مجری :لوس شدی :-"
علی سینا:تغییر فوق العاده.... :) بدرود تا درودی دیگر (;
موشیراموشینه:خیلی خوب بود...حسی رو گفتی ک فک میکنم همه دارن...اصلن عالی بود... >:D< :) :-"
ارغوان : :-" اعتماد ب نفس ... :Dخوب و واضح!! :)
زهرا:لایک...فقط جدی خونوادتو ب اندازه خونواده واقعیت دوس داری؟؟:غیرقابل باور
طوبی:جالب..مرسی..
مهشید:چیزی ک انتظار داشتم :) خوب..یکم بی شور و شوق برای فعالیت.. :-"..جالب...
جواد:عاغا مگه صداش چشه؟؟یه 2 سال بزرگتر میزنه فقط...خوب ..خلاصه..مفید..لایک
نگار: :) صمیمی...
مجری: :-?
مریم و دوستش ک نمیدونم کیه :-" :لحن عالی کلا..دوست داشتم... ;;) خیلی خوب...
ریحانه:خانوم و معقول... :) توصیه عالی
زهرا ج: :) موفق باشی...خوشمان آمد..
کاناز:عاغا اصلن عالی...فک نمیکردم اینطوری باشی...ثبت بفرمایید،چترومای زیر بانگا....پ.خ های بووووق....هرهر میخنده...بابا پیش ما بیا!! دارمت...
رضا:دعا میکنیم حتما!.. :) لحجه ی کاشیت تو حلقم!...رکورد بانگ زدن رو خوب اومدی... ;;)
ویدا:خلاصه...و قابل توجه هستش ک ب بقیه وویس ها از قبل توجه کردی... :)
سهیل و ممرضا(محمدرضا):بابا یکم اعتماد ب نفس... :-" بابا جان...چشم مادر رادور دیدی؟عَیزَم؟؟؟ :))درست تلفظ کن...خوب نیستا..(شمام ک همیشه پشت مدرسه این... :-" )
بابک: :) خوب...
ترانه: :D دوست میداشتیم..راحت بودنت خیلی هم خوب...عاغا تایپ رو خوب اومدی وحشتناک+کلاه قرمزی
مجری:داری یاد میگیریا...
بهراد:عالی... :) (;...ملت سوار موتور میشن ترقه میندازن .. :D منم تو کوچه سوار موتور میشم ترقه میندازم با اجازتون... :-"
پرنیان:عالی.... >:D<
ساسی مانکن: L-: (:|
بی هویت و آژیراکـ : خوب بود...دلسترتونو بخورین نریزه... ;;)
اعتراف میکنم دفعه اول ک گوش کرده بودم پادکستو اصلن نفهمیدم کی داشت حرف میزد این قسمت ساسی رو!... :-"
آناهیتا:درسخون.... :) صدای دوست داشتنی...
سپیده:موافقم باهات...تو هم سبز تر از همیشه :)
الی:آخ گفتی...ن ن ن موافق نیستم... :-" ب هر حال ی جایی رو موافقم ی جاهایی رو نه دیگه...مثلا الآن موافقم کاملا...دوست داشتنی..
علیرضا:ساعت 2 نصبه شب شما اینطوری میحرفین؟؟ :))مرسی ولی
با عرض پوزش باید برم مد دیگه...
اما با دوستان بسیار حال کردیم مخصوصا همین دوستامون ک مدرسه رو پیچوندن! :D
عالی بود..فعلا

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

آقا یه شفاف سازی بکنم من که من صدام کلا اینجوریه! از خواب هم بیدار نشدم! به هیچ عنوان هم دودی نیستم! به دود آلرژی دارم من کلا!
:D

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

من یه چیزی بگم. اصلاً قرار نبود که برای عید پادکست داشته باشیم. یعنی این جوری نبود که از قبل براش برنامه ریزی و هماهنگی بشه. مُبینا همین جوری اومد گفت برای عید پادکست داشته باشیم، مائم گفتیم به امید خدا بعد کارگاه علوم باشه. :-" فکر هم نمی‌کردیم که نزدیک ۴۰ تا وویس بگیریم توی کمتر از یک هفته. بعد هم که برامون برنامه‌ی سفر چیدن خانواده‌ی گرامی، بلافاصله رفتیم. اگر به ساعت زدن تاپیک هم دقت کنید ۴ صبحه. خلاصه اینکه اشکال فنی و ناهماهنگی هم اگر هست به خاطر همین مدت کم و تعداد زیاد وویس‌هاست و البته تنبلی برادرِ ما! همین دیگه. :D

• شروع کننده موضوع

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

خب همون جوری که یک عده‌تون متذکر هستید، من اصولا زیاد اهل سلام کردن نیستم. همون یه بار اوله تاپیک بسه دیگه :-? نیست؟! غلط نکنید، هست! :-"

این هایی که میگن سینا مرده و خودکشی کرده و دیگه سایت نمیاد و چمیدونم ، این ویز میاد و اینا ، اینا همون نوع آدم هایی هستن که همیشه ده دیقه زود تر از شما میرن دست‌شوئی و دمپایی هارو خیس میکنن میذارن اون گوشه ، بعدم که شما میخواید برید روشونو اون ور میکنن به حالت « :-"» وای‌می‌ستن نیگا میکنن. بعد که شما «storm out» میکنید و با داد و بی‌داد میخواید گردن اون کسی رو که دمپایی هارو خیس کرده قعط کنید، میگه فک کنم فلانی بود ، مطمئن نیستما ، فک میکنم.
این ها همون ملتی هستن که تو آخرت جلو در بهشت وای میستن،جبرئیل رو لخت میکنن میذارن تو کمد ، لباساشو میپوشن وای میستن جلو در بهشت میگن اون پشت رو میبینی؟ برو زندگی‌تو بکن این جا مال آدم بداس :-"
این ها همونا هستن که تقلب میگیرن و نمی‌رسونن.
همون مردمی هستن که آدرس اشتباهی بهتون میدن :-"
خلاصه این که من تارک‌السایت نیستم و صرفا رفته بودم «هالیدی» :-" بعله ، ساعت ۴ که حدودا اینا تموم شد ، تا یه ربع به پنج داشتم کارامو میکردم ، دیگه پنج هم خانواده رو بیدار کردیم پنج و نیم هم تو جاده بودیم. :-" فک کنم یه ده دیقه خوابیدم اون روز :-" بگذریم.
خب اول از همه باید از علیرضا تشکر کنم ، که حاظر شد ساعت سه صبح بره بشینه تو دس‌شوعی به جای من وویس ظبط کنه :-" خیلی نوکرم آقا :-"
خب این که من جواب ندادم هیچ کدوم رو و اصلا آنلاین نشدم هم که مشخص شد دیگه ، شما خودتون وقتی لب سواحل هاوایی و باهاماس با مایو نشستید ، مارتینی هم دستتونه، پا میشید میاید سایت جواب کامنتای این دو تا موجود بی‌شعور رو میدید؟
این
اون
من تلفن همید رو به خاطر صدای آزار دهنده زنگش جواب دادم صرفا.البته سروش هم یه بچه‌ی خوب پیدا کرده ، منم گشتم یه «پشت‌مشت‌» ه دنج گیر اوردم اخر هفته بریم دوچرخه سواری با بچه هه تمرین کنیم.

این ملتی که تشکر کردید ، خیلی ممنون.ما کوچیکه شما هم هستیم.

اونایی که میگید کیفیت پایین بود، ایت ش(ي)ت ، پیپل، یا وویس بی کیفیت دانلود کردید ، یا اسپیکر (یا هدست یا هرچی) تون مشکل داره.ما وویس هر کسی رو هر چیزی که بهمون داده ، همون رو گذاشته ، مال یه سریا که باهاشون خیلی دوست بودم رو مثلا یکم براشون روش کار کردم.آهنگ ها هم یا از آرشیو ِ من با فرمت lossless اپل مستقیم وارد پادکست شدن.احیانا اگه mp3 هم بوده باشن (مثل همون ایرانیای اون آخر) سعی شده بالاترین کیفیت (مرسومه که بگن ۳۲۰ ، ما هم میگیم) استفاده بشه.

اونایی که میگن میکس و ادیت ضعیف بوده ، بهشون ۵۰ تا وویس میدم. موس کامپیوترشون رو میشکنم. حدودا یه ماه قبل از وقتی که قراره پادکست درست کنن هارد ۷۲۰۰ شون د.د.د‌(دور در دقیقه :))) رو اون بیل‌بیلکش رو ضربه میزنیم بهش که قشنگ تمامه دور تا دوره صفحه ی هارد رو خط بکشه و مجبور بشن اون هارد رو عوض کنن و یه اکسترنال ضیغی رو چاقو بندازن لا درش هاردش رو بذارن تو کامپیوتر ، تازه بماند که فرمت سیستمش ان‌تی‌اف‌اس بوده و باید فرمت میشده و فلان و فلان ، و هارد جدیده هم خودش خط خطی داره روش و کنده و خیلی کنده و برای اولین بار تو عمرشون با اون هارده از مک هنگ سنگین و کرنل پَنیک بگیرن و فلان. و تازه علاوه بر این مشکلات یه مامان بابا هم داشته باشن هی بگن بچه درس بخون و سه تا کتاب حسابان بهش میدم و میگم تا آخره هفته ی اول باید از این تا فلان جا که فلان قدر تا تمرینه رو حل کنی و فیزیک و زیست هم وعضیته مشابه.تازه هی فامیل برشون نازل میکنیم که هی بخوان بیان عید دیدنی و تازه بعد بفرستیمش بازدید و یه دو بار هم اون اولای کار یه خواهرای بفرستیم سر کامپیوترشون که هی بره مثل اون «گاوه» تو کلاه قرمزی ، خیلی با کلاس برنامه رو بدون سیو کردن ببنده و تازه اون فرد با تقریبا هیچ‌کدوم اون خواننده های اون آهنگای فارسی که گذاشتم اون ته پادکست واسه شاد شدن نسبی ملت بعد از یک ساعت و نیم آزار شنوایی. ببینم اون افراد(اونایی که میگن میکس و ادیت ضعیف بود) میتونن در عرض سه روز چیزی بهتر از این بدن یا دهشون بسته میشه بعدش؟
این بچه خوشگل یه پادکست گذاشته بود چندوقت پیشا ، با دوازده تا وویس. بیشتر از یه هفته هم وقت گذاشته بود سرشون. آخرش هم خودش میدونه کجا های میشد رنگ قهوه‌ای رو دید.

ای ملتی که میگید چرا پشت صدای آژیراک و بی‌هویت نی‌ناش‌ناش گذاشته بودی.چون با هم رفیقیم ، و این کاریه که رفیقا با هم میکنن :-" اصولا آدمایی که باشون صمیمی ترن آهنگای مضحک تری داشتن :-" موسیقی عربی هم داشتیم. میخواستم ویگن هم بذارم ولی گفتن شئونات اسلامی و هجب و حیا مادر میشه دیگه ، بسّشه. تازه میخواستم بک گرانده اون آهنگش (به قول مجری کنکوری عزیزمون «تو لایو») هم همینو بذارم. ولی خب گذاشتم بمونه که ببینید این بشر چقدر از هنر و موسیقی دوره :-" هی میگه الکتیریک الکتیریک (دهن من رو موقع گفتن اون دوتا کج در نظر بگیرید)
بعدش هم این که من قیافم شبیه آدمیه که براش مهمه ازش چه اتنقادی میکنن؟ اونم کیا؟ کسایی که رهبرشون
اینه؟ کریتی سایز مای از!
نکته بعدی این که تو اون شرایطه فردی که میخواد به میکس ایراد بگیره یه مبینا رو هم اضافه کنید ، که از در بد‌سلیقگی - و اصرار بد خوش سلیقه بودن خودش - در انتخاب موسیقی پادکست ، و زور گویی - و اصرار بود مهربان بودنش - و حیله گری - و اصرار بر ساده‌لوح بودن خودش- در دنیا مانندش را ندیده اند. تا ببینیم چند مرده حلاجید؟

مهم ترین نکته این که مگه من در این تاپیکه صاب مرده رو قفل نکرده بودم؟ خانوم (خودشون میدونن کی هستن :-") خب دلیل داشتم که تاپیکو باز نداشتم دیگه، حالا شاید دلیل منطقی ئی چیزی بوده، من نمیخوام ندونسته قضاوت کنم. ولی مطمئن باشید این که بنده قفل میکنم اینو حتما یه چیزی میدونم دیگه.

(با صدای آرام و ملایم فامیل دور عزیز خوانده شود) در اخر هم وظیفه خودم میدونم که خدمت دوستان عرض کنم
Do I look like the type of person who gives a shit?!well, believe it or not, I honestly don't

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

من در یک کلام بگم پست سینا رو خوندم اشک در چشمم جمع شد، با مقایسه آهنگ بک خودم و الی (و ولومش) به این نتیجه رسیدم که سینا یه رفاقت خیلی عمیقی با من داره که اصا من الان نمیفهمم چی دارم میگم، فقط اشک میریزم همینجور... :))
نکته 1: علی (کیندر) چه شباهتی به رهبر داره؟ کدوم خصوصیت رهبری رو تو علی دیدین؟ (حذف به دلایل امنیتی :-")
نکته 2: اصا میگیم ایلیکتیریک (#فرم دهن ...ی)، ما از موزیک دوریم؟ ما؟ منو از چی میترسونی؟ برو از خدا بترس! برو لیوینگ ثینگزتو گوش بده! :-"
نکته 3: در نهایت نتیجه اخلاقی این پادکست و این خط سینا : چون با هم رفیقیم ، و این کاریه که رفیقا با هم میکنن
اینه که دوستا هم دیگه رو ... :))
و در کل دفعه بعد سعی کنید طوری وویس ضبط کنید که گیون آپ لینکین هم انداختن بکتون یه جوری صداتون بیاد (به خصوص اگه با سینا خیلی دوستین :-")
ولی خوب راضیم ازت در کل، خیلی فان بود پادکست، امام از ما راضی باشد... :))

Amir Khorramshahi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
Mash-Had

من اگه جای اون "این" که چند بار سینا اسمشو برد بودم ، دیگه سایت نمیومدم :))

پستت حماسی بود سینا =))

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

جان ما بیا بزن؛ تعارف نکن :))
من مکاتباتی با سعید آرزومند و همینطور علی عالم‌زاده داشتم که هردو به این موضوع که پادکست سازی تو از شاهکارهای صنعت صدا و میکس هست به صراحت اشاره کردن و گفتن که به سادگی آب خوردن پادکست ساختن و حقوق هم گرفتن برای کارشون. کار و زندگی هم که اصولاً نداشتن چون مثل تو دبیرستانی نیستن، مخش عید نداشتن و همونطور که همه می‌دونن دانشگاه و امتحان‌هاش اصن کار نیست! بچه بازیه :د
و خب فرشید هم برای کریستوفر نولان یک ایمیل فرستاده که اگر به جای لورا هرشبرگ، میکس صدای دارک نایت رو میدادن دست تو، اسکار روی شاخش بود!
وضعیت خودم هم که هردومون بهش واقفیم که اصن پادکست قبلی اینطور ساخته شد که 5تومن گذاشتیم کف دست یکی از بچه‌های محل، رفت از سوپرمارکت دو_سه تا پادکست خرید آورد و ما به اسم سمپادکست به ملت قالب کردیم. حالا هم تو تا عمر داری این رو بکوب توی سر ما درحالی که اصلاً ادعایی نبود و ما هرچی گفتن عذرخواهی کردیم که ازدفعه‌ی بعد درستش می‌کنیم؛ فقط نمی‌دونستیم قراره تو پادکست رو بسازی و ساسی مانکن و گنگنام استایل بذاری روی صدای ملت؛ وگرنه دوتا فحش هم بار منتقدین میکردیم که واسشون از لایت‌های یان تیرسن تنظیم می‌کنیم و می‌گفتیم از خداشونم باشه؛ پس چی؟ :-"
من هیچ دلیلی نمی‌بینم که الان سر دشواری‌های ساخت پادکست برای کسی سخنرانی کنم یا از کار خودم دفاع کنم؛ مسئولیتش رو قبول کردم و خب چشمم هم کور؛ وظیفم بوده بهترین نتیجه‌ای که در حد تواناییم بوده رو ارائه کنم! و خب بی‌خوابی و رفتن برق‌ها و اشکالات فنی حین کار بهترین قسمت ماجرا بود و البته تجربه‌های نسبتاً آموزنده :د پرونده‌ی پادکست قبلی هم کاملاً بسته شده. تاپیکش هم قفله. صرفاً این رو بدون که هیچکس از حمّالی لذتی نمیبره؛ لطفی بوده که در حق اعضای سایت و اون 50_60 نفری که صداشون رو می‌شنویم انجام دادی و تشکر می‌کنم من :د
اگر کار واقعاً اینقدر سخت بوده، با فرض اینکه ما اصلاً این شرایط رو تجربه نکردیم و فقط تو اینقدر شاخی (:د)، نیازی نبود اینقدر خودت رو اذیت کنی و از زندگیت بزنی که پادکست رو منتشر کنی؛ علاوه بر ضعیف بودن کار، تاثیرات جانبی روانی حاصل از دپرسی بی‌خوابیت که سری قبل من هم دچارش شدم، گریبانگیر ما هم شده و داری زمین و زمان رو به فحش میکشی :د
همچین هم میگه من منتقدین رو رهبری می‌کنم، انگار نقشه‌ی رنگ و روو رفته‌ی کدهای html سایت رو گذاشتیم روی میز، زیر نور فانوس زنگ زده و بین بوی عرق، همدیگه رو با اسم رمز خطاب می‌کنیم و پس‌زمینه هم صدای بمب‌افکن و کلاشینکف میاد و گهگاه هم خاک‌های سقف سنگر میریزه رومون! من هم دارم به زبان آلمانی و با سیبیل هیتلر شبیخون رو به افسران عالی‌رتبه توضیح میدم و هلوکاست رو طراحی می‌کنیم. خب مردک کل زیرساخت‌های آماتور صداگذاری رو بردی زیر سوال؛ با چه رویی داری صحبت می‌کنی اصن؟ :د

ضمناً من دیگه از این درگیری‌های لفظی توی سایت بریدم؛ نتیجه‌ی عملی نداره؛ کیف نمیده. اگر خیلی مشتاق بحث هستی، تا تابستون صبر کن، اومدم تهران بچه‌ها یه دایره تشکیل میدن، اون وسط به صورت فیزیکی تا میخوری میزنمت که دیگه نتونی حتی مک‌بوکت رو روشن کنی :-" خلاصه دهنت آسفالته :د

iwfuiwku.jpg

این هم اسم داره؛ اون درخته که بهش میگن "این"!

به نقل از ᷁ ᴬᴹᴵᴿ ᴷᴴ ᷀ :
من اگه جای اون "این" که چند بار سینا اسمشو برد بودم ، دیگه سایت نمیومدم :))

پستت حماسی بود سینا =))

هه! عموجون ما الان دست میندازیم دورگردن اون‌ کاربرایی که سه‌ماه پیش از 5مایلی که میدیدنمون فحش خواهرومادر میدادن؛ مدارکش هم موجوده. تازه الان بستنی هم میخرن واسمون :د
این سینا که این حرفا رو نداره اصن :-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا