• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کارشناسی ارشد

آیا در کنکور کارشناسی ارشد سال آینده(96) شرکت خواهید کرد؟

• بله بعنوان کنکور ازمایشی

رای‌ها: 0 0.0%
  • بله برای کنکور اصلی برای اولین بار.

رای‌ها: 3 27.3%
  • بله بعنوان کنکور اصلی برای بار دوم یا بیشتر.

رای‌ها: 1 9.1%
  • خیر

رای‌ها: 6 54.5%
  • هنوز تصمیم نگرفته ام

رای‌ها: 1 9.1%

• رای‌دهندگان
    11

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : کارشناسی ارشد

دوستان لطفا به همدیگه نپرید. حق به جانب هم باید باشن بزرگترها، چون چیزایی رو دیدن و می دونن که کوچیکترها نمی دونن. لحن بدی هم من ندیدم تاحالا اینجا. شما دیدی منشن کن ما هم ببینیم :) دوست باشید همه با هم :)

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

قصد دعوا راه انداختن با دوستام رو ندارم لذا منشن نمیکنم.
ضمنا تجربه افراد دلیلی بر حق به جانب بودنشون نیست، دیگه منم تو این تاپیک پست نمیدم.
خدافظ

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از بره ناقلا :
قصد دعوا راه انداختن با دوستام رو ندارم لذا منشن نمیکنم.
ضمنا تجربه افراد دلیلی بر حق به جانب بودنشون نیست، دیگه منم تو این تاپیک پست نمیدم.
خدافظ
آره خوبه پست نده :)
اینکه یکی بیاد بگه اینطوریه چون من دیدم و تجربه کردم اگه اسمش حق به جانب بودنه، حتما باید بزرگترا حق به جانب باشن.

poolia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد رجايي
شهر
اسلامشهر
مدال المپیاد
كامپيوتر & شيمي
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از بهزاد 93 :
معرفی کن .. رشته؟ قصدت از کنکور ؟

همینجوری ک نمیشه ! نیت کردی؟!
من آی تی می خونم اما می خوام کنکور علوم کامپیوتر بدم ، راستش مهم ترین هدفم اینه که درس خوندن و تو محیط دانشگاه بودن رو کنار کارم دوست دارم و هم این که می خوام ارشد یه گزینه روی میز واسه دکتری رفتن از ایران باشه واسم و اونوقت تصمیم بگیرم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از بره ناقلا :
با این که دوستان خودم، هم سن من هستند ولی واقعا ناراحت میشم میبینم بزرگترهای تاپیک خیلی حق به جانب با لحن تند و حتی "بد" پست میدن.
واقعا خوب نیست.

میتونین از مدیر انجمن بخواین تو توضیحات بالای تاپیک قید کنن که غیر خودتون کسی پست نده .
معصومه جان نتیجه‌گیری یکجا و از این تاپیک انجام نشده و اگر پیگیر اون تاپیک انتخاب رشته‌ی بچه‌ها بودی متوجه می‌شدی قضیه چیه. چرا من کشیدم کنار. خواهش می‌کنم اینقدر زود قضاوت نکن! اگر من رو متهم به برخورد تند می‌کنی منم ازت خواهش می‌کنم یهویی و اینقدر بدون درنظر گرفتن پیشینه‌ی بحث‌ها قضاوت نکن.

+ولی راستش من دیگه نه وقت و نه حوصله‌ی توجیه کردن و توضیح دادن به بقیه رو ندارم. یعنی قبلا داشتم و خیلی مهم بود برام که بقیه درموردم چی فکر می‌کنن. ولی الان اصلا نه برام مهمه دیگه و نه انرژی اضافی دارم که بخوام سر این مسائل بگذارم. با عرض معذرت و شرمندگی البته... کسانی که منو از نزدیک می‌شناسن ویژگی‌هامو می‌دونن. نیازی نمی‌بینم اینجا بخوام الکی با خرد کردن اعصاب خودم برای خودم مقبولیت درست کنم . دائم در حال توضیح دادن باشم. الان اینقدر وقت کم دارم که انرژیمو باید برای اونها ذخیره کنم.
ضمن اینکه فکر نمی‌کنم حرف بدی زده باشم.

+واللا این روزها من خیلی زیاد به آرامش اعصاب و روانم احتیاج دارم. این تاپیک اگر میام برای آرمش پیدا کردن و تبادل اطلاعات با بنرامه و اینجور چیزها با کسانی هست که مثل خودم هستند. حرفهای سعیده و بهزاد و مریم و سعید و هسپراید و amparisay برام خوب و آٰامش بخش و مفیده. اما اگر قرار باشه بیام فقط اعصابم خرد بشه و هی بخوام به این و اون جواب پس بدم فکر کنم نیومدنم خیلی برای خودم مفیدتر و بهتر باشه.

+من بالاخره امروز شروع کردم عین آدم درس بخونم :D تو کتابخونه‌ی دانشکده بودم که یهو مسئول کتابخونه در رو باز کرد و گفت خسته نباشید! ساعت ۳.۵ بود تازه! بعد که من شاکی شدم گفت خانوم هنوز تابستون تموم نشده خب :D روز اول ترمی چه درسی می‌خونین شما؟‌ :)) از هفته‌ی بعد می‌شه دوباره ساعت ۹:D
خلاصه که نذاشتن بیشتر بخونیم دیگه :D الان هم در حال انجام هزارتا کار دیگه‌م هستم :)
و خوشحالم که امروز درس خوندم.
کلا هم امروز تو دانشکده با یه گروه از بچه‌ها نشستیم برنامه‌ریزی کردیم و اینا که هماهنگ درس بخونیم و اشکالاتمونو با هم رفع کنیم. خوشحالم از جو دوستانه‌ی کلاسمون :)

+ برای پارسه هم یه تخفیف ۳۰درصدی جور شد از انجمن علمی دانشکده و خوشحال شدم به خاطرش :D

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

به نقل از مهســـــــــــــا :
من بالاخره امروز شروع کردم عین آدم درس بخونم :D تو کتابخونه‌ی دانشکده بودم که یهو مسئول کتابخونه در رو باز کرد و گفت خسته نباشید! ساعت ۳.۵ بود تازه! بعد که من شاکی شدم گفت خانوم هنوز تابستون تموم نشده خب :D روز اول ترمی چه درسی می‌خونین شما؟‌ :)) از هفته‌ی بعد می‌شه دوباره ساعت ۹:D
خلاصه که نذاشتن بیشتر بخونیم دیگه :D الان هم در حال انجام هزارتا کار دیگه‌م هستم :)
و خوشحالم که امروز درس خوندم.
کلا هم امروز تو دانشکده با یه گروه از بچه‌ها نشستیم برنامه‌ریزی کردیم و اینا که هماهنگ درس بخونیم و اشکالاتمونو با هم رفع کنیم. خوشحالم از جو دوستانه‌ی کلاسمون :)

مهسا من خوابگاه میخوام! :(( :(( تو این سه سال هیچ روزی به اندازه امروز رفتن و اومدن دانشگاه خسته م نکرد!
خانوم مسئول ثبت نام فاطمیه برگشت گفت امسال اتاقا رو کردیم 4 نفره ،ارشدا رو هم جا نداشتیم فرستادیم چمران!!!!
رفتم پیش خانوم کوه بر گفت برو اول مهر بیا ، اگه جا نداشته باشن چی؟ :((

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از سَعیده :
مهسا من خوابگاه میخوام! :(( :(( تو این سه سال هیچ روزی به اندازه امروز رفتن و اومدن دانشگاه خسته م نکرد!
خانوم مسئول ثبت نام فاطمیه برگشت گفت امسال اتاقا رو کردیم 4 نفره ،ارشدا رو هم جا نداشتیم فرستادیم چمران!!!!
رفتم پیش خانوم کوه بر گفت برو اول مهر بیا ، اگه جا نداشته باشن چی؟ :((
وا!‌طبقه‌ی ۴ که خالیه آخه! طبقه‌ی ۳فیض رو البته راست گفته. گذاشتن برای ارشدها و به هیچکس ندادن. ولی طبقه‌ی ۴ برای کیه پس؟! نه سعیده...ایشاللا درست می‌شه! فکر نمی‌کنم ندن بهتون. به خصوص که بگی کنکوری هستی و اینا. به نظرم شما نسبت به سال پایینی‌ها اولویت دارید.

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه

وا!‌طبقه‌ی ۴ که خالیه آخه! طبقه‌ی ۳فیض رو البته راست گفته. گذاشتن برای ارشدها و به هیچکس ندادن. ولی طبقه‌ی ۴ برای کیه پس؟! نه سعیده...ایشاللا درست می‌شه! فکر نمی‌کنم ندن بهتون. به خصوص که بگی کنکوری هستی و اینا. به نظرم شما نسبت به سال پایینی‌ها اولویت دارید.

حتی فیض هم خالی داره؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از سَعیده :
حتی فیض هم خالی داره؟
آره طبقه ی ۴ فیض در حال حاضر خیلی کم ساکن داره. مگه اینکه بعدا بیان!
ولی طبقه ی ۴ ۷۰ و ۷۱ که دیگه واقعا باید باشه!

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه

آره طبقه ی ۴ فیض در حال حاضر خیلی کم ساکن داره. مگه اینکه بعدا بیان!
ولی طبقه ی ۴ ۷۰ و ۷۱ که دیگه واقعا باید باشه!

I hope so!! :-s :-s

poolia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد رجايي
شهر
اسلامشهر
مدال المپیاد
كامپيوتر & شيمي
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

+ برای پارسه هم یه تخفیف ۳۰درصدی جور شد از انجمن علمی دانشکده و خوشحال شدم به خاطرش :D

آزمون می خوایید پارسه شرکت کنید؟

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

شنیدین مدرسان واسه معدل بالای 17 60درصد تخفیف داره؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از poor.coder :
آزمون می خوایید پارسه شرکت کنید؟
بلی :) کامپیوتریا مثل اینکه بیشتر پارسه می‌دن...

به نقل از بهزاد 93 :
شنیدین مدرسان واسه معدل بالای 17 60درصد تخفیف داره؟
نشنیده بودم. ولی به هرحال من بالای ۱۷ نیستم X_X

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

نشنیده بودم. ولی به هرحال من بالای ۱۷ نیستم X_X

به نظر من تو کامپیوتر اطلاعات جانبی و تجربه کد نویسی و مهارت خیلی مهم تره معدله

================
راستی هر رشته واسه ارشدش به نظرم یه مقدار زمان مطالعه متفاوت نیاز داره و درصد کنکور متفاوت می خواد
و نباید دانشجو های رشته های مختلف رو با هم مقایسه کرد
احتمالا شما ها که تو دانشگاه های تهران هستید رشته ها دانشکده های خاص خودشون رو دارند نهایتا هر 2 رشته یه دانشکده اما ما اینجا(چمران) کلا یه دانشکده داریم واسه 6 رشته مهندسی و تقریبا با همه نوع دانشجویی معاشرت داریم از رشته های متفاوت و واقعا هر رشته زحمت متفاوتی می طلبه واسه ارشدش

poolia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد رجايي
شهر
اسلامشهر
مدال المپیاد
كامپيوتر & شيمي
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

بلی :) کامپیوتریا مثل اینکه بیشتر پارسه می‌دن...
من حس می کردم اگه آزمون شرکت کنم بهتر می تونم برنامه ریزی کنم اما چندتا از بچه های سال بالایی که رتبه های خوب هم آوردن می گفتن ما که امسال کلاس و درس هم داریم و سال چهارممونه معمولا به سر فصل های آزمون نمی رسیم و برای همین برنامه ریزیش به دردمون نمی خوره و واسه همین دیگه بیخیال آزمون شدم و فقط جامع های آخر رو می دم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از poor.coder :
من حس می کردم اگه آزمون شرکت کنم بهتر می تونم برنامه ریزی کنم اما چندتا از بچه های سال بالایی که رتبه های خوب هم آوردن می گفتن ما که امسال کلاس و درس هم داریم و سال چهارممونه معمولا به سر فصل های آزمون نمی رسیم و برای همین برنامه ریزیش به دردمون نمی خوره و واسه همین دیگه بیخیال آزمون شدم و فقط جامع های آخر رو می دم
برنامه‌ش خیلی فشرده و سنگینه. ولی مسئله اینه که اگر به این برنامه نرسیم پس چه جوری می‌خوایم تموم کنیم مباحثو؟ :-s من که داره پدرم درمی‌آد رسما...

poolia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد رجايي
شهر
اسلامشهر
مدال المپیاد
كامپيوتر & شيمي
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

برنامه‌ش خیلی فشرده و سنگینه. ولی مسئله اینه که اگر به این برنامه نرسیم پس چه جوری می‌خوایم تموم کنیم مباحثو؟ :-s من که داره پدرم درمی‌آد رسما...
آره ، قبول دارم اما برای ما یه کم قضیه فرق داره و بیشترش به خاطر سیستم فصلی دانشگامونه چون تو آزمونا تا حدودی امتحانای شما لحاظ میشه :-<

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه

من یه سوال خیلی جدی دارم!
آقا من پارسال سر کلاس آماری ارشدامون میرفتم، کلی آماری یاد گرفتم اونجا ، امسالم سر کوانتم یشرفته و دینامیکشون میرم !نمیشه منو از کنکور معاف کنن بهم تز بدن برم رو تزم کار کنم؟؟ :D :D :)) :)) =)) =))

بعدم اینکه بگم من دیروز رفتم زبان عمومی ارشد زیر ذره بین رو خریدم چققققققققققد لغت داره! :-" :-" :-"

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

پست اشتباه دادم : ))

حذف بشه :-"

• شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

من چند روز نبودم امیدوارم به برنامتون عمل کرده باشید :))
فقط یه چیزی دیدم به نظرم اومد توضیح لازمه
راجب حرف مهسا در مورد دانشگاه های ضعیف و اینا. توی کنکور ارشد به طور ویژه ازادی ها و پیام نوری ها نتیجه های خیلی خوبی میگیرن. میدونی چرا؟
چون کتاب میخونن!
کتاب خوندن خیلی مهمه. دانشگاههای خوب یا جزوه های اساتید هست یا اصن درس نمیخونن و بیش از حد عملی کار میکنن به قول شما. که خب این خوب نیست. ارشد و دکتری اصلا برای کار عملی نیست (در 90 درصد مواقع!) . بلکه تحصیلات تکمیلی برای کارهای پژوهشی و علمی هست که در نتیجه باید کسی که ارشد و دکتری میخونه از نظر نظری قوی باشه . درسته که عملی هم لازمه برای نفوذ به علم ولی قطعا دانش نظری حرف اول رو میزنه

برای همین به خصوص بچه های پیام نور چون همیشه بر مبنای کتاب ها جلو میرن و وابسته به جزوه و کلاس نیستن، خوب کنکور میدن.

البته همه اینا بخشی از نظر منه. فقط خواستم دفاع کنم از بچه های دانشگاهای ضعیف تر :-"

بالا