• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کارشناسی ارشد

آیا در کنکور کارشناسی ارشد سال آینده(96) شرکت خواهید کرد؟

• بله بعنوان کنکور ازمایشی

رای‌ها: 0 0.0%
  • بله برای کنکور اصلی برای اولین بار.

رای‌ها: 3 27.3%
  • بله بعنوان کنکور اصلی برای بار دوم یا بیشتر.

رای‌ها: 1 9.1%
  • خیر

رای‌ها: 6 54.5%
  • هنوز تصمیم نگرفته ام

رای‌ها: 1 9.1%

• رای‌دهندگان
    11

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : کارشناسی ارشد

به نقل از Lady Baran :
مكانيك دانشگاه تهران
شما ميدونيد كه هرسال چقدر از معدل ١٧ و ١٨ هاشون كه استريت نشدن و كنكور دادن نتونستن دانشگاه خودشون قبول شن؟
الان اكثرا يا يك دانشگاه پايين ترن يا يك سال ديگه خوندن
خواهر من هم حدودا ده ماه با پشتكار خوند
به نظرتون نفرات برتر ويژگي هاي ديگه اي نسبت به ساير نفرات ندارن؟ مثلا سرعت عمل بالاتر ،سرعت انتقال بيشتر، هوش هيجاني بيشتر... نه؟ پس بهتر ميانگين نفرات خوب در نظر بگيريم و نه چند نفر اول كشور؟
بابا مکانیک اینقدرم سخت نیستا :-"

نتیجه کنکور 50درصد بستگی به خود آزمون داره ،اگه سر آزمون هول بشی و عجله کنی صد درصد نتیجه خوبی نمیگیری
مثلن ممکنه از 50تا سوال اول هیچکدومو تو دور اول نتونی جواب بدی،کسی که تو این وضعیت خودشو گم کنه مطمئنا خیلی افتضاح میده کنکورو ولی یکی دیگه که خونسردیشو حفظ میکنه و سعی میکنه وقت باقیمونده رو مدیریت کنه نتیجه میگیره
واسه کنکور ارشد یه دور خوندن دروس و یه دور هم مرور کافیه،بقیش دیگه به این بستگی داره که امتحانو چطوری میدی
یه نکته مهم دیگه هم اینه که موقع درس خوندن رو چه درسا و مباحثی وقت و انرژی میذاری ،مثلن یکی از بچه های ما که همین امسال کنکور داد وحشتناک زیاد ریاضی خونده بود،واسه همین چون امسال ریاضی مکانیک رو سخت داده بودن خیلی به ضرر این دوستم تموم شد و رتبش خوب نشد

تسلط به مباحث فقط 50 درصد قضیس

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

امسال من دیدم قشنگ رتبه‌ی ۴ و ۷ آي‌تیمون کلا اهل درس خوندن نبودن اونقدرها! سر کار هم می‌رفتن. درس هم می‌خوندن کنارش. یکیشون از شهریور می‌خوند یکیشون از مهر.

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

صد رحمت به کنکور کارشناسی، باز یه قواعدی داشت :-"
این ارشد کلن بی دروپیکره :-"

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

والا من امروز داشتم با دوستم برنامه ریزی میکردیم که از تابستون بعد بریم خونه مجردی و روزی ۱۰ ساعت بخونیم و توافق کردیم!
دوتا رتبه ی تک رقمی سال بعد به اسم ماست آقا اصن!‌‌ :-" /m\
ولی خب الان بعضیا اومدن گفتن ۱۰ ماه خوندن با معدل ۱۶ و خورده ای دانشگاه تهران (‌خیلی هم تاکید داشتن روی فنی دانشگاه تهران) :rolleyes:
شک کردیم کلا به همه چیز!! ^-^

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Ali pasha 4/20 :
والا من امروز داشتم با دوستم برنامه ریزی میکردیم که از تابستون بعد بریم خونه مجردی و روزی ۱۰ ساعت بخونیم و توافق کردیم!
ولی خب الان بعضیا اومدن گفتن ۱۰ ماه خوندن و معدل ۱۶ و خورده ای دانشگاه تهران (‌خیلی هم تاکید داشتن روی فنی دانشگاه تهران) :rolleyes:
نه بابا شک نکنین :سوت
جدی اینجوریام نیست... کنکور ارشد خیلی فرق داره با کارشناسی. فقط مسئله اینه که ۴۰درصد قضیه به نظرم خوندنه و ۶۰درصد مدیریت سر کنکور...
ولی خب اگر چند سال هست درس نخوندید حساب نکنید روی این که روزی ۱۰ ساعت بخونید از اول :D من بیچاره بعد از این ۳سال درس نخوندن (که تازه خیلی هم پرت نبودم :D ) الان نمی‌تونم بیشتر از ۲ ساعت درس بخونم تو یه روز :)))))

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

ولی خب الان بعضیا اومدن گفتن ۱۰ ماه خوندن با معدل ۱۶ و خورده ای دانشگاه تهران (‌خیلی هم تاکید داشتن روی فنی دانشگاه تهران) :rolleyes:
ما تو خونه که همه چی از غذا و میوه و ... حاضر و آمادس نمیتونیم روزی بیشتر از 5 ساعت بخونیم، تو خونه مجردی که دیگه هیچی :-"
عه؟!مبارکه .. شیرینیش چی میشه ؟! :D

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

ما بررسی که کرده بودیم بچه ها با معدل های پایین که از تابستون شروع کرده بودن و خوب و منظم خونده بودن اکثرن رتبه های خوبی آورده بودن!
و اینکه ما ۱۰ ساعت رو گفتیم حالا بتونیم ۲ ساعت بخونیم!! ;))
وگرنه منم به شخصه خیلی وقته درس نخوندم خب! :))
بهزاد خونه با خانواده که برا ما خیلی سخته درس خوندن! خونه مجردی هم منظور جایی بود که صبح بریم کتابخونه دانشگاه که نزدیکه و شب بیایم خونه! دلیلش اینه که خونه خودمون دوره از هم و دانشگاه و اینا!

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

ما بررسی که کرده بودیم بچه ها با معدل های پایین که از تابستون شروع کرده بودن و خوب و منظم خونده بودن اکثرن رتبه های خوبی آورده بودن!
و اینکه ما ۱۰ ساعت رو گفتیم حالا بتونیم ۲ ساعت بخونیم!! ;))
وگرنه منم به شخصه خیلی وقته درس نخوندم خب! :))
خوبه پس همینجوری برنامه ریزی کن بروجلو :D
من خودم طبق برنامه باید تا بهمن روزی 30 ساعت بخونم که به عبارت دیگه میشه 6 ساعت :-?

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از بهزاد 93 :
خوبه پس همینجوری برنامه ریزی کن بروجلو :D
من خودم طبق برنامه باید تا بهمن روزی 30 ساعت بخونم که به عبارت دیگه میشه 6 ساعت :-?
روزی 30 ساعت؟ :-"

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

خوبه پس همینجوری برنامه ریزی کن بروجلو من خودم طبق برنامه باید تا بهمن روزی 30 ساعت بخونم که به عبارت دیگه میشه 6 ساعت

شما که از همین الان نوربالا ( رتبه بالا) میزنی!
رمز های موفقیتت رو به ما هم بگو! :D

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از شــقایــق :
بلی .. مشکلی داره ؟ :-"

شما که از همین الان نوربالا ( رتبه بالا) میزنی!
رمز های موفقیتت رو به ما هم بگو! :D

آره تازه بوقم دارم میزنم :))

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

راستی بهزاد هدفت از کنکور ارشد چیه؟ بعدش میخوای زن بگیری؟

• لایک
امتیازات: ail73

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

راستی بهزاد هدفت از کنکور ارشد چیه؟ بعدش میخوای زن بگیری؟
زن؟!!زن چیه؟!تاحالا نشنیدم اسمشو :-?
بعد اینکه قبول شدم میخوام ارشد بخونم :D البته کنارش کارم میکنم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

من میام اینجا شماها رو می‌بینم انگیزه می‌گیرم! بعد می‌رم دانشگاه اصلا ذوقم کور می‌شه! اون از دیروز که یکی بهم گفت وا! چرا نخوندی تا حالا؟!‌فلانی از اول تیر داره خیلی می‌خونه... (من کاراموزی داشتم خب...) اینم ز امروز که یکی از بچه‌های آی‌تی با تعجب ازم پرسید واقعا می‌خوای کنکور بدی؟! یعنی تابستون خوندی؟! و وقتی گفتم نه کلا :|‌شد که من چه اعتماد به نفسی دارم که می‌خوام تو طول ترم بخونم :D

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از مهســـــــــــــا :
من میام اینجا شماها رو می‌بینم انگیزه می‌گیرم! بعد می‌رم دانشگاه اصلا ذوقم کور می‌شه! اون از دیروز که یکی بهم گفت وا! چرا نخوندی تا حالا؟!‌فلانی از اول تیر داره خیلی می‌خونه... (من کاراموزی داشتم خب...) اینم ز امروز که یکی از بچه‌های آی‌تی با تعجب ازم پرسید واقعا می‌خوای کنکور بدی؟! یعنی تابستون خوندی؟! و وقتی گفتم نه کلا :| ‌شد که من چه اعتماد به نفسی دارم که می‌خوام تو طول ترم بخونم :D
الابذکرالله تطمئن القلوب... :-"

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از مهســـــــــــــا :
من میام اینجا شماها رو می‌بینم انگیزه می‌گیرم! بعد می‌رم دانشگاه اصلا ذوقم کور می‌شه! اون از دیروز که یکی بهم گفت وا! چرا نخوندی تا حالا؟!‌فلانی از اول تیر داره خیلی می‌خونه... (من کاراموزی داشتم خب...) اینم ز امروز که یکی از بچه‌های آی‌تی با تعجب ازم پرسید واقعا می‌خوای کنکور بدی؟! یعنی تابستون خوندی؟! و وقتی گفتم نه کلا :| ‌شد که من چه اعتماد به نفسی دارم که می‌خوام تو طول ترم بخونم :D
جو میدن بابا! گوش نده!
زودتر کاراموزیت رو تموم کن و محکم بشین سر درسا خیلی هم خوب میرسی تموم کنی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از سعیـد :
جو میدن بابا! گوش نده!
زودتر کاراموزیت رو تموم کن و محکم بشین سر درسا خیلی هم خوب میرسی تموم کنی
مرسی :) شما تنها کسی هستید اطراف من که بهم می‌گید می‌رسم :D ایشاللا :) دعا کنین تموم شه این کارآموزی لعنتی من...

• شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

مگه کاراموزی چقد وقت میگیره؟
ما هفته ای دو روز میرفتیم بقیه شو الاف بودیم خب :D ای تی اینجور که پیداس حمالیش از عمران هم بیشتره
والا :|
:D

واقعا به نظر من زیاد خوندن هیچ فایده ای نداره. من یه درس رو از اول تیر شروع کردم ، اونم اول مهر کلا یادم رفته بود :D تو کنکور هم اصن نزدمش X_X :D

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

به نقل از بهزاد 93 :
بابا مکانیک اینقدرم سخت نیستا :-"

نتیجه کنکور 50درصد بستگی به خود آزمون داره ،اگه سر آزمون هول بشی و عجله کنی صد درصد نتیجه خوبی نمیگیری
مثلن ممکنه از 50تا سوال اول هیچکدومو تو دور اول نتونی جواب بدی،کسی که تو این وضعیت خودشو گم کنه مطمئنا خیلی افتضاح میده کنکورو ولی یکی دیگه که خونسردیشو حفظ میکنه و سعی میکنه وقت باقیمونده رو مدیریت کنه نتیجه میگیره
واسه کنکور ارشد یه دور خوندن دروس و یه دور هم مرور کافیه،بقیش دیگه به این بستگی داره که امتحانو چطوری میدی
یه نکته مهم دیگه هم اینه که موقع درس خوندن رو چه درسا و مباحثی وقت و انرژی میذاری ،مثلن یکی از بچه های ما که همین امسال کنکور داد وحشتناک زیاد ریاضی خونده بود،واسه همین چون امسال ریاضی مکانیک رو سخت داده بودن خیلی به ضرر این دوستم تموم شد و رتبش خوب نشد

تسلط به مباحث فقط 50 درصد قضیس

بله موافقم
ولي چون حجيمن كتاب ها به نظرتون خوندن و دورش تو ٣-٤ ماهي كه دوستان عرض مي كنن قابل دسترس؟؟
باتوجه به اينكه مثل سراسري نيست كه معلوم باشه از چه مبحثي چه تعداد سوال مياد چه بسا چند مبحث سخت وقت بگذارين بعد اونوخت ازش سوال نياد
اتفاقا خواهر من سيالات و رياضيش خيلي خوب زد
سيالات مي خواست

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

ما انتخاب کردیم که تو این سیستم آموزشی بیمار ادامه تحصیل بدیم. اگه نه می‌تونستیم اپلای کنیم. وقتی اینو پذیرفتیم به نظرم باید این جور مسائلش رو هم بپذیریم...

بعد من خودم از سال بالاییم گرفتم کتابامو. یه کتاب ریضمو هم داریم که نسل به نسل گشته بین بچه‌های دانشگاه مثلا :D هرسال به ارث می‌رسه به سال پایینی‌ها کتابها

انتخاب کردیم تو سیستم بیمار طوری تحصیل کنیم که بیمار نشیم جانم :D که بعدا به بقیه هم یاد بدیم بیمار نشن (;

بچه ها من پارسال کنکور دادم ، زبان 11 درصد زدم، مجموعه اختصاصی هام هم هرکدوم 13 درصد بود :D بعد شدم 397 :D
یکی از بچه هامون هم 7 شده بود ، زبان 70 زده بود ، اختصاصی 1شو 50 زده بود ، اختصاصی 2 شو 20 درصد :D

حالا من امسال کنکور میدم بدون کتاب تست و آزمون و این داستانا ( فقط برا زبانم یه چیزایی میخرم :D ) سال دیگه میام مشاوره میدم به ملت که بدون این چیزام میشه قبول شد :))

پی نوشت : شما ها ماماناتون گیر نمیدن به درس خوندنتون؟ :-s من دبستان بودم آرزوم بود مامانم بدونه چی میخونم ، توجهی نمیکرد میگفت باید مستقل باشی :-<، حالا الان هر روز بالاسرمه ببینه چقدر درس میخونم :-" :-"

بالا