• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

92 ای بودم و 93 ای شدم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

!sadaf

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
مدال المپیاد
:-<
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : 92 ای بودم و 93 ای شدم!

به نقل از پرنیرا :
:)
ممنونم بابت روحیه دادن
اما امسال شاید اصلا کنکور ندم :)

حقیقت رو گفت پریوش...
این آخرین پستیه که من تو این تاپپک میدم...اما اینم باید بدونی که حتی اگه نتیجه نگیری حالت از خودت به هم نمی خوره ( این خیلی مهمه) به خودت می گی عوض شدم! :> توانایی عوض شدن رو دارم حداقل!!!!!!! و یه پایه قوی واسه سال دیگست...( من وقتی یه خلاصه از چیزایی که پارسال خوندم رو پیدا می کنم 6 ساعت از خودم تشکر می کنم ;)) که حداقل اینو خوندم خودش خیلی کمک می کنه )
اما نتیجه می گیری...بهت هم گفتم فرق سال دیگه با امسال فقط تو اعتماد به نفست واسه ادامه راهه ..بازم میل با خودته..امیدوارم بخونی :-s *-:
اینم اضافه کنم: دقت کردی بعضی وقتا چهارشنبه قبل آزمون آدم دعا می کنه کاش از شنبه بیشتر خونده بود! شنبه هم واسه هفته قبلش :D بعد همیشه آدم می گه خوب آزمون بعدی می ترکونم! دقیقا همون کنکوره در مقیاس کوچک ;;)
اردبیهشت که میشه قدر فروردین رو می دونی هفته قبل از کنکور حسرت اردبهشت رو می خوری...آزمون بعدی هم کنکور سال دیگست!
ولی همیشه وقتی ترازت خوب میشه که کارو عقب نندازی و نگی آزمون بعدی..وگرنه آزمون بعدی همچنان تو راهه...
دیگه همینا.......موفق بباشی ;;)

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان

به نقل از صــــدف :
اینم اضافه کنم: دقت کردی بعضی وقتا چهارشنبه قبل آزمون آدم دعا می کنه کاش از شنبه بیشتر خونده بود! شنبه هم واسه هفته قبلش :D بعد همیشه آدم می گه خوب آزمون بعدی می ترکونم! دقیقا همون کنکوره در مقیاس کوچک ;;)
اردبیهشت که میشه قدر فروردین رو می دونی هفته قبل از کنکور حسرت اردبهشت رو می خوری...آزمون بعدی هم کنکور سال دیگست!
ولی همیشه وقتی ترازت خوب میشه که کارو عقب نندازی و نگی آزمون بعدی..وگرنه آزمون بعدی همچنان تو راهه...
ممنون! این قسمتش رو واقعا قبول دارم! اما تا حالا از این دید بهش نگاه نکرده بودم!

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

اینم اضافه کنم: دقت کردی بعضی وقتا چهارشنبه قبل آزمون آدم دعا می کنه کاش از شنبه بیشتر خونده بود! شنبه هم واسه هفته قبلش بعد همیشه آدم می گه خوب آزمون بعدی می ترکونم! دقیقا همون کنکوره در مقیاس کوچک
دیگه همینا.......موفق بباشی

منم خیییلی این قسمتو دوست داشتم x: x: x: x: x: x:

َََُa-222

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بودم..
شهر
اصفهان

سلام دوستان.
امروز سیزده بدره.عید تموم شد!
وضعیت من خیلی شبیه وضعیت پرنیراست.من درسا رو واسه مدرسه، واسه نمره ی کلاس خوندم.اما تستو ... اصلاااااااااااااااااااااا!حتی نمیتونم بگم مفهومی خوندمشون! :((
دلیلشم تنبلیمه !باورتون نمیشه اما میتونم قاطعانه بگم که 50 بار تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم، اما نشد!یعنی به خاطر سست ارادگیم نشد! من همیشه رتبه ی دورقمی میخواستم ،(همه هم ازم همین انتظارو دارن) اما میدونم که دیگه با این وضعیت نمیشه کاری کرد!! گفتم از عید شروع میکنم.سفتو سخت میخونم و به رتبه ی دلخواهم میرسم.اما از 25 اسفند تا همین امروز کلا 40 ساعت خوندم!البته یه مدتی هم افسرده شدم.واین خیلی خوب شد تا به خودم بیامو مثل...پشیمون باشم.
با توجه به سابقم مطمئنممم که اگه سال دیگه بخونم، میتونم دورقمی بیارم اما ... !!!قابل توجه پرنیرا خانم !!!
میدونم که امسال دورقمی نمیشم!!!اما 80 روز وقت دارم!80 روزی که ساعات مطالعم دوبرابر میشه!!یعنی میشه گفت این سه ماه ، به اندازه ی 5-6 ماه اول سال می ارزه.به خودم امیدواری الکی نمیدم و خیلی منطقی برخورد میکنم و با توجه به صحبتای دوستان مطمئنم اگه این سه ماه زندگی من فقط درس باشه میتونم به رتبه ی دلخواهم برسم یا اگه حتی به رتبم نرسیدم، میتونم که حداقل یه رتبه ی آبرومند بیارمو بگم سال دیگه!
پرنیرا، از نظر بعضیا میشه این سه ماهو یه کاری کرد، اما از نظر بعضیا نمیشه! این خودتی که تعیین میکنی میشه یا نه!درسته که داری منطقی برخورد میکنی.اما تواناییتو جا انداختی.لطفا به خودت مطمئن باش.شروع کن و بدون که میتونی.

• شروع کننده موضوع

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

ممنونم بابت همه ی راهنمایی هاتون :)

amir 777

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای
شهر
اصفهان

سلام دوستان منم مثل این دوستمون هستم خیلی خیلی عقبم هیچ انگیزه ای برای ادامه ندارم یعنی خیلی دلم میخواد شروع کنم از الان بخونم حتی برا سال بعد اما این طور که بوش میاد سال دیگه میخوان درصد زیادی از پذیرش را به وسیله معدل کنن همین خیلی منو ناامید میکنه
یه جورایی دارم دیوونه میشم خیلی ارزو داشتم اما به خاطر مشکلاتی که داشتم امسال نتونستم بخونم اما خیلی داره اذیتم میکنه که حتی برا سال دیگه هم امید ندارم

• شروع کننده موضوع

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از amir 777 :
سلام دوستان منم مثل این دوستمون هستم خیلی خیلی عقبم هیچ انگیزه ای برای ادامه ندارم یعنی خیلی دلم میخواد شروع کنم از الان بخونم حتی برا سال بعد اما این طور که بوش میاد سال دیگه میخوان درصد زیادی از پذیرش را به وسیله معدل کنن همین خیلی منو ناامید میکنه
یه جورایی دارم دیوونه میشم خیلی ارزو داشتم اما به خاطر مشکلاتی که داشتم امسال نتونستم بخونم اما خیلی داره اذیتم میکنه که حتی برا سال دیگه هم امید ندارم
نمیتونند تاثیر مستقیم کنن
به چند دلیل
1 : هر سال کلی رتبه خوب با معدل پایین میرن دانشگاهای خیلی خوب
2: راهی برای جبران معدل قطعا در نطر میگیرن مثلا میگن ممکنه یکی مریض بشه نتونه نهایی بخونه پس دلیل نمیشه که دانشگاهه خوبی هم نره و شاید هم به دلایل المپیاد یا رباتیک نتونه درس بخونن و مجبور بش کمتر درس بخونه
و این که همه این رو قبول دارن که معدل مدرسه تیز هوشان با سایر مدارس یکم فرق میکنه
من دوستم فرزانگان بود انصراف داد رفت عادی معدلش از 14 رسید به 19
:D
ناراحت نباش

shahid

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
13
دانشگاه
علوم تحقیقات تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از amir 777 :
بابا والا بلا ماهم عقبیم حالا یکی بیشتر یکی کمتر من خودم کلی عقبم
ولی هی از الان به خودت نگو سال دیگه اینجوری سال دیگه هم باز میگی سال دیگه
الان تقریبا 80 روز اینا وقت هست بخون مباحث رو گزینش کن

amir 777

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای
شهر
اصفهان

به نقل از بانو فرشته :
بابا والا بلا ماهم عقبیم حالا یکی بیشتر یکی کمتر من خودم کلی عقبم
ولی هی از الان به خودت نگو سال دیگه اینجوری سال دیگه هم باز میگی سال دیگه
الان تقریبا 80 روز اینا وقت هست بخون مباحث رو گزینش کن
قبول دارم خیلی ها عقبن ولی خب باید ببینیم نسبت به هدفمون چقدر عقبیم مثلا من میدونم اگه تمام این 80 روز را بخونم ولی بازم شانس رسیدن به هدفم خیلی کمه

مجتبی73

کاربر فوق‌فعال
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

سلام دوستان تازه عضو سایت شدم میخوام اگر کاری از دستم بر بیاد براتون انجام بدم

• شروع کننده موضوع

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

این که آزمون نمیرم مشکل ساز نیست؟ :(

مجتبی73

کاربر فوق‌فعال
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از پرنیرا :
این که آزمون نمیرم مشکل ساز نیست؟ :(
ازمون رفتم کار خوبیه به چند دلیل 1- با هدف و رقابت با خود و انگیزه بیشتردرس خوندن 2- سنجش توانایی و یادگیری مطالب خونده شده3- شناخت نقاط ضعف و یادگیری ناقص 4- کم شدن بی دقتی
پیشنهاد میکنم حتما ازمون های جمع بندی سنجش یا کانون رو برید چون استرستون کم و با شرایط کنکور اشنا بشید

• شروع کننده موضوع

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

جامع ها رو میدم :(
اما خب خیلی نا امیدم
نمیتونم درس بخونم اصلا
:(

مجتبی73

کاربر فوق‌فعال
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از پرنیرا :
جامع ها رو میدم :(
اما خب خیلی نا امیدم
نمیتونم درس بخونم اصلا
:(
به خدا توکل کن و ناامید نباش اگه تو این مدت حسابی بخونی و بخشایی که قبلن خوندی مرور و بخشای راحت مثلا فیزیک پیش 2 رو بخونی میتونی درصداتو بالا ی 70 بیاری هر درسی بگی میشه میگی نه درسشو بگو ثانیا با دادن یکی دو ازمون جامع در خونه قبل کانون ترست میریزه میفهمی بلدی نگران بخشایی که نخوندی نباش چون با درصدای 70 هر جا بخوای قبولی به خودت مطمئن باش
برای قبولی علوم کامپیوتر شریف درصدای حدود 60 کافیه یه نگاهی به یادگار ماندگار کانون کن انشالله ترم دیگه میای شریف

• شروع کننده موضوع

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

میدونید مشکل اینه که آدم گاهی اوقات یک درسی رو 100% میخونه میزنه 70% :|

مثلا فیزیک :|

• شروع کننده موضوع

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

سلام دوستای خوبم :)
ممنونم از راهنماییهاتون
از کمک هاتون
....
ببخشید که با این همه که وقت همه رو گرفتم اما باز هم 92 ای بودمو 93 ای شدم
خب الان درک میکنم حرف هاتون رو
کاملا
.
..
...
....
.....
و خداحافظ کنکور 92 و کنکوری های 92
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از پرنیرا :
سلام دوستای خوبم :)
ممنونم از راهنماییهاتون
از کمک هاتون
....
ببخشید که با این همه که وقت همه رو گرفتم اما باز هم 92 ای بودمو 93 ای شدم
خب الان درک میکنم حرف هاتون رو
کاملا
.
..
...
....
.....
و خداحافظ کنکور 92 و کنکوری های 92
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

نه :(...........تو میتونی /m\

• شروع کننده موضوع

parimero

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از dr.gh☯ :
نه :(...........تو میتونی /m\
ممنونم عزیزم
بابت روحیه دادن
کنکور 92 عملا برای من تموم شدس :)
گرچه باورش سخته اما کسی که دیگه الان خیلی کم خونده و اینا نمیتونه کاری کنه
حتی اگه ....
x: *-: اما باز هم ممنونم ایشالا که همه موفق میشن :)

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی

بزا پشت كنكوري بشي ميفهمي بچه ها چي ميگن...قبول كن نميخواي و از تنبيليه اين حرفا
فك كردي اره سال ديگه حتما تك رقميم منم همه ي اين فكراي تورو داشتم ولي مني ك الان پشت كنكوريم و فهميدم همش حرف بود و روياا
سال ديگه ميگين اينايي ك الان تراز بالا دارن با مدرسه پيش ميرن معلم دارن تو جو درس خوندنن و..... پيش خوب خوندن پايشون قويه و.....
حالا اگه ميخواي ي سال از عمرتو الكي تلف كني حرف زدن ما هيچ فايده اي نداره

p30v

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

پریوش جان من می گم بمون پشت کنکور!حالا که این همه گفتن بخون گوش نمی دی من می گم بمون!
واقعا از ته ته دلت تصمیم بگیر بمونی ......
اگه دلت راضی شد این مدت باقی مونده فرت بشه بمون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا