• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نهمین همایش جوانه میزنم تا آفتاب بتابد...

• شروع کننده موضوع

Ogjfdnhdbkfrgccfvv

Dgbhvfjbjnjgh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
حقوق
پاسخ : نهمین همایش جوانه میزنم تا آفتاب بتابد...

حس میکنم اینجا ب جای حرف در مورد همایش ما بیشتر داره در مورد نتکا حرف زده میشه..
میتونید تاپیک درست کنید .
راستی من تند حرف زدم ولی جز حق هیچی نگفتم و پاکشونم نمیکنم...

تزئینات غرفه ها داره شروع میشه
همایشو میترکونیم.... ;;)

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

خوب خوبه که خودتون میدونید نباید دعوا کنید از الان مدرسه ی ما رسما تو فاز همایش رفت P:> P:> P:>

Ashk(The Great)

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان

پوسترتونو دیدم.ب مراتب از پارسال بهتر بود!عالی...(ب کسی بر نخوره دوباره)

محمد1

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان

har chand poster kare moein seyhoon bud!

wisaic

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از ! AsHk2 ! :

از همین تریبون ی خسته نباشید ب معین سیحون میگم!

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

به نقل از ! AsHk2 ! :

بله پوستر کار سیحون بود اما اشکالی توش نمیبینم بعد مگه شما ها خودتون پوسترتونو طراحی میکنید

بگذریم

9همین همایش ما هم رسما تمام شد روزای سخت اما لذت بخش خیلی دلتنگ میشم براش

وهمایش 9 بهترین همایش ما بود یعنی عالی بود

wisaic

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان

به نقل از sisi :
بله پوستر کار سیحون بود اما اشکالی توش نمیبینم بعد مگه شما ها خودتون پوسترتونو طراحی میکنید

بگذریم

9همین همایش ما هم رسما تمام شد روزای سخت اما لذت بخش خیلی دلتنگ میشم براش

وهمایش 9 بهترین همایش ما بود یعنی عالی بود

محض اطلاع باید بگم تمام طراحی های نتکا 11 را بچه های خودمون انجام داده اند و خواهند داد....

همگی دست اندرکاران همایش 9 خسته نباشید
همایش خوبی بود
من شخصا از تزیینات داخل ساختمان و غرفه ها خوشم اومد ولی ب نظرم در تزیین حیاط و فضاهای بیرون خیلی بیشتر میشد کار کرد
از بین طرح هایی ک ما دیدیم من فقط از یکیشون خوشم اومد (رطوبت سنج)، بقیه هم بعضا از لحاظ ایده خوب بودند ولی خیلی مانور بیشتر باید روشون داده میشد

من ب کارهای اجرایی از 10، 7 میدم
و ب کارهای علمیتون از 10 5 میدم

بازهم میگم، همگی خسته نباشید

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

خیلی ممنون در مورد تزینات حیاط با هاتون موافقم اما چون حیاط مدرسه خیلی بزرکه پر کردن این حجم کار سختیه به نظر من حیاط بالا خوب بود اما در واقع تو حیات پایین هیچ کاری نکردن

یه سوال شما طرح های 3dو ایدرولوژی را دیدید ؟

به نظر من طرح پازل محک هم فوق العاده بود (;

wisaic

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان

به نقل از sisi :
خیلی ممنون در مورد تزینات حیاط با هاتون موافقم اما چون حیاط مدرسه خیلی بزرکه پر کردن این حجم کار سختیه به نظر من حیاط بالا خوب بود اما در واقع تو حیات پایین هیچ کاری نکردن

یه سوال شما طرح های 3dو ایدرولوژی را دیدید ؟

به نظر من طرح پازل محک هم فوق العاده بود (;

بله هم 3d رو دیدم هم ایدرولوژی
طرح اسکنر ک اصلن روش بحثی نیست... درسته زحمت کشیده بودن ولی خب اصلن اصلن کاربردی نبود و فقط تلاش بیهوده بود... و اگه مایل باشید با دلیل براتون توضیح میدم
طرح ایدرولوژی کلا جالب بود ولی خلاقیت و نوآوری نداشت

در مورد طرح محک حرفی نیست، کار بسیار قشنگی بود

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

به نقل از wisaic :
بله هم 3d رو دیدم هم ایدرولوژی
طرح اسکنر ک اصلن روش بحثی نیست... درسته زحمت کشیده بودن ولی خب اصلن اصلن کاربردی نبود و فقط تلاش بیهوده بود... و اگه مایل باشید با دلیل براتون توضیح میدم
طرح ایدرولوژی کلا جالب بود ولی خلاقیت و نوآوری نداشت

در مورد طرح محک حرفی نیست، کار بسیار قشنگی بود

چرا اسکنر کاربردی نبود این یه طرح خوب بود که میتونه خیلی هم کاربردی بشه و در ابعاد بزرگ استفاده بشه منم که لیدر بودم هر کسی را بردم از این طرح استقبال کرد حالا شما لطفا توضیح بدید چرا خوب نبود

در مورد ایدرولژی باهاتون موافقم ......

wisaic

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان

به نقل از sisi :
چرا اسکنر کاربردی نبود این یه طرح خوب بود که میتونه خیلی هم کاربردی بشه و در ابعاد بزرگ استفاده بشه منم که لیدر بودم هر کسی را بردم از این طرح استقبال کرد حالا شما لطفا توضیح بدید چرا خوب نبود

در مورد ایدرولژی باهاتون موافقم ......

اولین اشکال اسکنر 3 بعدی خطای بالای اون بود (خود ارائه دهنده گفت 5 میلیمتر)

اسکنر های سه بعدی با هدف دیجیتالیزه کردن اجسام ساخته شدند، به معنای این ک این دستگاه ها باید قابلیت تبدیل اطلاعات فیزیکی ب شبیه سازی های کامپیوتری را داشته باشند، ولی در طرح 3D Scan این قابلیت نبود، این دستگاه میومد 2 بعد از اطلاعات را ب شکل مختصاتی و بعد سوم را ب شکل عددی خروجی میداد و این عملا یعنی بدون کاربرد بودن و کاربر در هر سری ک مجبور بود جسم را جابجا کند و بچرخاند میبایست این اطلاعت را دستی یادداشت میکرد تا اطلاعات جدید در ال سی دی نمایش داده شوند...

و ایراد سوم همین قضیه ی چرخاندن جسم بود... در اسکنر های 3 بعدی صنعتی از حداقل 4 سنسور و تحلیل گر استفاده میشه که در این اسکنر از 2 تا استفاده شده بود م ب همین دلیل باید جسم چند بار چرخانده میشد تا بتوان از تمام نماها آن را اسکن کرد (این قضیه دوباره باعث ایجاد خطا میشه)

یکی دیگه از ایرادات این دستگاه استفاده از Step Motor بود، استپ موتور ها سرعت بسیار پایینی دارند و زمان بسیار زیادی طول میکشه تا جسم اسکن بشه

ولی در کل کسی توقع نداشت این دستگاه قابلیت بالایی داشته باشه چون این مبحث (اسکنر های 3 بعدی) چزو پیچیده ترین مباحث الکترونیک هستند، چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری...

محمد1

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان

به نقل از wisaic :

اسکنر های سه بعدی با هدف دیجیتالیزه کردن اجسام ساخته شدند، به معنای این ک این دستگاه ها باید قابلیت تبدیل اطلاعات فیزیکی ب شبیه سازی های کامپیوتری را داشته باشند، ولی در طرح 3D Scan این قابلیت نبود، این دستگاه میومد 2 بعد از اطلاعات را ب شکل مختصاتی و بعد سوم را ب شکل عددی خروجی میداد و این عملا یعنی بدون کاربرد بودن و کاربر در هر سری ک مجبور بود جسم را جابجا کند و بچرخاند میبایست این اطلاعت را دستی یادداشت میکرد تا اطلاعات جدید در ال سی دی نمایش داده شوند...

و ایراد سوم همین قضیه ی چرخاندن جسم بود... در اسکنر های 3 بعدی صنعتی از حداقل 4 سنسور و تحلیل گر استفاده میشه که در این اسکنر از 2 تا استفاده شده بود م ب همین دلیل باید جسم چند بار چرخانده میشد تا بتوان از تمام نماها آن را اسکن کرد

یکی دیگه از ایرادات این دستگاه استفاده از Step Motor بود، استپ موتور ها سرعت بسیار پایینی دارند و زمان بسیار زیادی طول میکشه تا جسم اسکن بشه

ولی در کل کسی توقع نداشت این دستگاه قابلیت بالایی داشته باشه چون این مبحث (اسکنر های 3 بعدی) چزو پیچیده ترین مباحث الکترونیک هستند، چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری...
یه اشکال دیگه ای هم که به این طرح وارد بود این بود که گفتن برای اولین بار در ایرانه ولی من شخصا 2 سال پیش این رو توی نمایشگاه فناوری تهران دیدم که گوشی موبایل خودمم باش اسکن کردن
ولی در کل خوب بود ولی میتونست بهتر باشه

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

به نقل از wisaic :

و ایراد سوم همین قضیه ی چرخاندن جسم بود... در اسکنر های 3 بعدی صنعتی از حداقل 4 سنسور و تحلیل گر استفاده میشه که در این اسکنر از 2 تا استفاده شده بود م ب همین دلیل باید جسم چند بار چرخانده میشد تا بتوان از تمام نماها آن را اسکن کرد

اشکالاتی که شما رفتین واقعا دقیق بود اما خوب فکر نمیکنید که این یه طرح دانش اموزیه .

در مورد STEP MOTOR و اشکالاتش خود بچه هام میگفتن اما بازم چون یه طرح دانش اموزی بوده و هزینه ی زیادی قرارنبوده که خرجش بشه از این استفاده شده وگرنه میشد از لیزر استفاده کرد

wisaic

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان

به نقل از sisi :
اشکالاتی که شما رفتین واقعا دقیق بود اما خوب فکر نمیکنید که این یه طرح دانش اموزیه .

در مورد STEP MOTOR و اشکالاتش خود بچه هام میگفتن اما بازم چون یه طرح دانش اموزی بوده و هزینه ی زیادی قرارنبوده که خرجش بشه از این استفاده شده وگرنه میشد از لیزر استفاده کرد

من از اول هم گفتم ک اینا خیلی زحمت کشیده بودن و برای ی دانش آموز بسیار خوب بود ولی خب اگه بخوایم از دید فنی بحث کنیم خیلی ایراد داشت، امیدوارم بتونن با بهبود این طرح ی کار قابل توجه ارائه بدن...

wisaic

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان

امسال در کل چند تا بازدید کننده داشتید؟

wisaic

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان

از پیگیری و پاسخ شما دوستان همایش 9 بسی سپاس گذاریم!!!! ^-^ :-w

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

به نقل از wisaic :
امسال در کل چند تا بازدید کننده داشتید؟

ببخشید یه مدت بود نیومده بودم

واقعا نمیدونم

اما اسم مدرسه ها رو اگه بخوای میتونم بهت بدم

wisaic

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان

به نقل از sisi :
ببخشید یه مدت بود نیومده بودم

واقعا نمیدونم

اما اسم مدرسه ها رو اگه بخوای میتونم بهت بدم
نه مرسی
ولی ی انتقاد بکنم؟! :-\
چشم میکنم! :)

چکیده طرحاتون خیلی خیلی گنگ بودن و با خوندن توضیحاتش آدم اصلن ی دید کلی ب دست نمی آورد...
البته شاید این کار رو کرده بودید ک جذاب تر بشه و خواننده کنجکاوی پیدا کنه تا ببینه طرح چیه، ولی وقتی توضیح بسیار مختصر میشه آدم بیشتر سردرگم میشه تا کنجکاو! :|

• شروع کننده موضوع

Ogjfdnhdbkfrgccfvv

Dgbhvfjbjnjgh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
حقوق

همایشم تموم شد :-لبخند تلخ
همایشی ک از همون اول میدونستم هیچ کاری نمیتونم بکنم ک توش فعال شم.
همایش با اینکه پوسترشو ی فارق التحصیل احسان طراحی کرده بود تموم شد
با اینکه احسان شاخ بود بخاطر همایش نتکا ک یکی جلوتره تموم شد..
تموم شد روزایی ک از 7صبح تا 11شب ی لحظم استراحت نمیکردیم و پتانسیل اینو داشتیم ک اگه اجازه بدن بمونیم شبو ی دیقم نخوابیم
با اینکه هر باری ک رفتم بیرون واسه خرید رنگ یا هر چیز دیگه
شب ک برمیگشتم همه با گریه زاری بغلم میکردن ک لیلا؟واقعا ندزدینت؟!
مدیری ک رنگش زرد بود و معاونا ک آماده ی دعوا کردن بودن و ی عدم ک نماز میخوندن...شایعه های الکی ک منجر ب این میشد ک مامان بابام دق کنن.
با اینکه زحمت میکشیدیم و وقتی میومدم سمپادیا ی عده با حرفای مفتشون زحمتامونو هیچی میکردن
همایش تموم شد و گریه های منو بچه ها لب حوض تموم شد..
تموم شد نزدیک بودنمون تا اون حد.
همه زحمت کشیدن..
ولی هیچوقت هیچوقت من تنهایی اجازه نمیدم هر جور ک بخوان حرف بزنن ..
تموم شد خیلی وقته ولی من امید دآرم ک همایش 10دهن همرو ببنده
گائوچو:حرفاتو ک تو "سمپادی های کاشان " درک کردم
ب امید اینکه همه ،هر جا ک هستن موفق باشن
تمام.

بالا